- sziku69: Szólánc.
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- bitpork: Phautós tali a Balcsinál 2025 Augusztus 2 napján (szombat)
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- eBay-es kütyük kis pénzért
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- Rap, Hip-hop 90'
Hirdetés
Talpon vagyunk, köszönjük a sok biztatást! Ha segíteni szeretnél, boldogan ajánljuk Előfizetéseinket!
-
LOGOUT
Arduino hardverrel és szoftverrel foglakozó téma. Minden mikrovezérlő ami arduinoval programozható, és minden arduino program, board, és hardverrel kapcsolatos kérdések helye.
Új hozzászólás Aktív témák
-
biker
nagyúr
Üdv
Hogy lehet egy Arduino Leonardo-t elfelejtetni a windowsal, illetve megváltoztatni esetleg a kártya azonosítóit?Probléma:
van egy EDTracker nevű fejkövető giroszkóp. Első amit vettem hibás volt, nem indult el, összeomlott, stb Ezt telepítette a win10 a játékos gépre és egy laptopra is, ameddig próbáltam éleszteni, sikertelenül. egy hónappal ezelőtt.
Az eszköz kétféleképpen települ, soros portként és joystick eszközként 3 tengelyen. Normál esetben.
A hibás eszközökön Arduino Leonardo néven vagy bejelentkezett vagy nem.Az új eszköz tökéletesen feléled, bejelentkezik mint EDTracker, de utána felismeri a win és átvált Arduino Leonardora. Ezzel összevész a másik eszközömmel aminek szintén ez a neve, de a probléma, hogy ennek a neve EDTracker lenne!
Ez soros porton az edtracker szoftverrel hibátlan, működik a 3 tengely, de joysticcként nem ment.
ekkor jutott eszembe, van egy harmadik laptop, amin soha nem volt a rossz régi modul feltéve. Bedugtam, 3mp múlva hibátlan, 1db com port, 1db EDTracker joystick vezérlő, és működik a 3 tengely.Visszadugtam a játékgépre, megint nem működik.
Ekkor elkezdtem hardware ID-ket túrni és DeDevice megoldásokat keresni, a lényeg, hogy az USB eszköz neve EDTracker, de a játékvezérlők közt már Arduino Leonardo nevet kap, mert a windows eszközkezelőben benne van, hogy eszköz első telepítése 07.15 és azt tölti be. Hiába távolítom el, akár a nirsoft féle eltávolítóval, valami cacheből előveszi a régi infót, ehhez a VID of 2341 and PID of 8036 két azonosítóhoz, és betölti hogy arduino leonardo és nem megy a joystick.
Hogy lehet ezt megoldani, vagy kitörölni végleg (reinstall win nélkül) az előzményt, vagy más ID-t adni a kártyának?
a soros eszköz neve legalább mindig EDTracker, de az USB eszköz más nevet kap, érthetetlen módon.
[kép] [kép] [kép]
Az eszköz biztos hibátlan, másik laptopon tesztelve, így a supportjuk is elfogyott, ezt ők se tudják megmondani.
Új hozzászólás Aktív témák
- Wilbur Smith könyvek (15 db) egyben
- HIBÁTLAN iPhone 15 Pro Max 256GB Black Titanium -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3005
- Xiaomi Redmi Note 10 Pro 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Intel Core i5 3470 confidential Ivy bridge Quad Core
- Bomba ár! Dell Latitude E7250 - i5-5GEN I 8GB I 256SSD I 12,5" HD I HDMI I Cam I W10 I Garancia!
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest