Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#418) daninet válasza copass (#417) üzenetére


daninet
veterán

Nemtom mennyit dolgozol, én napjában van, hogy 10 új tervet is kezdek. Ezeket mind beállítani, importálni.. Szóval ez nem úgy megy, hogy megnyitjuk a tervet, és most egy hónapig azon megy a munka. Nálunk nagyon sok apró munkarész van, megrajzolni egy pultot, hozzá egy falnézetet, másik oldalon valaki kér egy burkolat kiosztást, új terv, közben dolgozol egy családi házon, de folyton rá kell nézni másik tervekre. Szóval agyrém. Importálja a tollakat akinek béla az anyja minden új tervnél. Ezzel menne el a napom. Meg a rózsaszín WC-kel :) Nálunk ezek a fontosak. Komolyan, fóliát akkor használunk csak, ha valamit el kell rejteni, máskor nem nagyon.
Nem foglalkozunk tervlapokkal, publikálással stb, a technikusoknak saját tervsablonaik vannak, azzal dolgoznak ;) Én nagyrészt 3D-ben modellezek, belső, külső látványokat csinálok, aztán Artlantissal render. Prezentációkat készítek utána, stb.

Most lassan diploma előtt vagyok, lesz olyan is, amikor ezt mind szépen megcsinálom a munkámban, de ez két külön kategória :)

Tehát a lényeg, hogy mindenki úgy alakítja a tervsablont amire neki kell.

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.