Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) vaakuum válasza VágniValó (#1299) üzenetére


vaakuum
addikt

Jól megfogta a játék lényegét :K

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#1302) Maxxy10 válasza oriic (#1300) üzenetére


Maxxy10
addikt

Ezzel csak az a baj, hogy rajtad kívül senkit nem láttam használni..

(#1303) Rage47 válasza oriic (#1300) üzenetére


Rage47
veterán

én is szeretem a Pathfindert mostanában.
azt csinálom sokszor, hogy az ellenfél fölé húzom magam, így könnyedén lelövöm őket felülről, míg a társaim szenvednek lent :D
legutóbb is úgy nyertünk meg egy game-t, hogy körbehuzaloztam egy völgyben az utolsó csapatot akik völgy közepén voltak és szép lassan sniperrel lelövöldöztük őket :D

[ Szerkesztve ]

(#1304) Wolteri


Wolteri
csendes újonc

Van valakinek valami friss híre az új karaktert illetően? :DD

(#1305) Slavia válasza Rage47 (#1303) üzenetére


Slavia
aktív tag

"és szép lassan sniperrel lelövöldöztük őket :D" az osztán izgalmas lehetett..... xD

(#1306) markknight válasza Wolteri (#1304) üzenetére


markknight
veterán

Nincs semmi sajnos, de valami jöhetne mán.

(#1307) Rage47 válasza Slavia (#1305) üzenetére


Rage47
veterán

hát a pulzusom az egekben a végén már, szóval az volt, bármi történt is :D

(#1308) regener válasza oriic (#1300) üzenetére


regener
veterán

Sokat használom énis, volt már hogy megkaptam hogy azért haltunk meg mert hasztalan karaktert hoztam :D

(#1309) oriic válasza Maxxy10 (#1302) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez sokat elmond randomokrol. Volt h orulten pingeltem a cuccot, tarsamat aki azt a karaktert valasztotta meg siman ment tovabb.

Live-Die-Respawn

(#1310) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Tegnap a randomunk a haverom Mirage karaktere által kibocsátott decoy-hoz mászott oda, hogy szedje fel. ;]

We are only Stardust...

(#1311) regener válasza oriic (#1309) üzenetére


regener
veterán

Az Ulti gyorsítót mindig a healernek adjuk hogy hívjon nekünk szülinapi ajándékot, de tegnap egy 12-es randommal csak azt tudtam elérni hogy a 2-ből a földön felvette az egyiket de nem hívta le a meccs végéig sem :W

(#1310) Jinxb1rd
Akkor elég hatásos volt a passzív skillje ;]

(#1312) oriic válasza regener (#1311) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

No hat sporolos ember na. :D

Live-Die-Respawn

(#1313) xkoti válasza regener (#1311) üzenetére


xkoti
senior tag

Nah igen jó meglátás viszont mocsok gáz ami történt :D
Nekem konkrétan a srác amíg lehozta az ultit inkább félre vonult csak, hogy mi ne kapjunk.
Hozzá teszem számomra megfelelő gear-be voltam :D

KO

(#1314) vaakuum válasza regener (#1311) üzenetére


vaakuum
addikt

Azt a gyorsítót csak egy ember tudja használni a csapatban? Vagy ha találunk többet, akkor gyakorlatilag mindenki?
:R
És az végtelen hatású, vagy egyhasználatosan mindig az ulti után kell elnyomni, és a következőt akkor gyorsabban adja?

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#1315) regener válasza vaakuum (#1314) üzenetére


regener
veterán

Bárki, csak a healer ugye hoz le dobozt amiben szoktak jó cuccok lenni :D

20%-ot ad a healernek pl, van olyan karakter akinek 40%-ot dob rá rögtön mert gyorsabban tölt neki alapból pl.a robot.

[ Szerkesztve ]

(#1316) Madwe válasza vaakuum (#1314) üzenetére


Madwe
nagyúr

20% tolt az ulti toltottsegen. Tobbet is lehet hasznalni, ugye 5 nullarol szazra felviszi pl. Igy tobb eseten is celszeru lifelinenak adni

(#1317) stickermajom válasza regener (#1311) üzenetére


stickermajom
addikt

Ilyen velem is volt. Általában én vagyok a Lifeline, a társak tömik belém, de egy randomnál azt sem sikerült elérnünk, hogy felvegye, pedig szétpingeltem és ugráltam rajta. :D

(#1318) Wolteri válasza vaakuum (#1314) üzenetére


Wolteri
csendes újonc

Tényleg célszerű a Lifeline-nak adni, én is neki szoktam, szerintem felesleges magadnál tartani hisz foglalja a helyet. Ellenben nagyon tud a kis medic ultija kárpótolni ( Ha normális az adott player, és nem csak magát nézi, hanem a csapatra is gondol)

(#1319) xkoti


xkoti
senior tag

Most pont egy nagyon korrekt lifelinal játszottam. :D
Mindent pingelt és healbe is oda figyelt :D

KO

(#1320) zsoika válasza Madwe (#1316) üzenetére


zsoika
addikt

Hogy néz az ki? Be tennétek képként hogy lássam? És azt is kinek. :B

(#1321) regener válasza zsoika (#1320) üzenetére


regener
veterán

Bárki használhatja, viszont ha épp elhasználtad az ultitad pl. hívtál csomagot a healerrel akkor amíg nem ér földet a csomag addig nem tudod használni, viszont utána igen.

(#1322) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Giblaltar esetén csak akkor adom oda, ha fullos az ultim. :DDD

(#1321) regener
Wow, komolyan, még videó is van erről. ok. :DDD

Én egyébként azt hittem, hogy úgy töltődik az ulti, hogy felveszem-kidobom-felveszem-kidobom. Mert láttam hogy így 1%-kal mindig nagyobb.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#1323) zsoika válasza regener (#1321) üzenetére


zsoika
addikt

Köszi. És akkor nem elég felvenni használni is kell? Na majd rákeresek a youtubon.
Van még egy kis kerek v.mi azt sem tudom mi.

(#1324) regener válasza Jinxb1rd (#1322) üzenetére


regener
veterán

+(#1323) zsoika
Használni kell persze, a neve megtévesztő mert nem "gyorsító", hanem inkább feltöltő.
Nekemis mondták anno, hogy azt használni kell, amúgy énis csak tárolgattam xD

A videó, azt akartam linkelni, csak a kép lett végül önmaga.

[ Szerkesztve ]

(#1325) Slavia válasza regener (#1324) üzenetére


Slavia
aktív tag

"Nekem is mondták anno" Az már jó régen lehetett mivel 1 hónapos a játék. :D

[ Szerkesztve ]

(#1326) xkoti


xkoti
senior tag

Hát srácok most már durcis játékosok is vannak :D
A csávó persze miért is ne a hőst játssza hozzá teszem random emberkel voltam és szalad előre az egyik mint az állat annyit időt nem hagy, hogy normálisan lootoljon az ember. Pingeli az enemy-t és megy utánuk majd miután látja hogy mi még hátrébb vagyunk akkor is megy előre és szembe száll 1 csapattal és mikor meg fekszik fogja magát is kilép. Persze hozzá teszem szaladtunk hogy felszedjük de kilépet...

Mocsok irritáló dolog az mikor ha valami nem úgy van akkor inkább kilép.. :W

KO

(#1327) xkoti válasza xkoti (#1326) üzenetére


xkoti
senior tag

Nyehh nem bírtam szerkeszteni az előző hsz-em.

Viszont apex nyeremény játék lehetőség van ps 4 tulajoknak :D
Facebook

Remélem működik a link :D

KO

(#1328) PAtr0n


PAtr0n
addikt

Én eddig nem panaszkodtam kilépésekre, de ma már a 4.-ik, és kábé 7 meccsett indítottam PC-n. Mind memóriacímre hivatkozva kúr ki. Engem meg felkúr, de nagyon...

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#1329) Polllen válasza PAtr0n (#1328) üzenetére


Polllen
nagyúr

Nálam a minden hibaüzenet nélküli bezárások száma olyan 1-2%-ra esett. Az utolsó játék patch sokat javított.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#1330) Imilenni válasza PAtr0n (#1328) üzenetére


Imilenni
addikt

Kár, pedig most ráértem volna játszani ;]

Press "F" to pay respects.

(#1331) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Nah, találkoztunk az első cheaterrel. :DDD

1v3-ba jött ránk, leszántotta két teamtársam egyből, én meg próbáltam okosba megölni. Majdnem happy end lett a vége, egy hit kellett volna, hogy kimúljon... :(

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#1332) VágniValó válasza Jinxb1rd (#1331) üzenetére


VágniValó
addikt

Originben le lehet név alapján jelenteni cheatereket, hajrá! Én egyszer futottam ilyenbe Titanfall 2-ben, haver submitelte is és visszajeleztek neki kb 2 napon belül, hogy igazunk volt.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#1333) xkoti válasza Jinxb1rd (#1331) üzenetére


xkoti
senior tag

Egy hittel ? :D Vagy miből gondolod, hogy cheater volt csak kérdem :D

KO

(#1334) D4v3


D4v3
őstag

Van új nvidia driver részben apex-re címezve!

(#1335) Slavia válasza xkoti (#1326) üzenetére


Slavia
aktív tag

Oh ilyen rengeteg van főleg a no life játékosok (700-80000) kill megy egyedül lőszernélkül normális fegyver nélkül és lelövik aztán meg elvárja a recoveryt. csak a leugrásnál lootol aztán szalad mint a mérgezett egér. Ez is sajnos a random ugrás egyik adaléka. De ezt hetekkel ezelőtt írtuk már. ( Én rengeted no recoilos emberkével talákoztam már, lehet arany barrel volt(kétlem mert első loot volt) de a machine gun nem tudom a nevét teljesen egyenesen hordott neki.) Jó pár év codozás után azért észre lehet venni mikor no recoil van. :)

[ Szerkesztve ]

(#1336) stickermajom válasza Slavia (#1335) üzenetére


stickermajom
addikt

Tegnap én is alig bírtam tartani a tempót egy ilyen játékossal, szaladt, mintha üldöznék, az ultimate accelerantot nem mertem elnyomni, nehogy lemaradjak. :D Kereste a balhét és hagyta a hullahegyeket maga mögött. Meg is lett a kör, 18 killel zárta.

(#1337) Scale válasza Slavia (#1335) üzenetére


Scale
őstag

Nálnuk az ilyen sok száz killes randomnál ez úgy szokott kinézni, hogy rambózik, megdöglik, és nem várja el hogy felhúzzuk, egyből kilép... :U

(#1338) #78687232 válasza xkoti (#1333) üzenetére


#78687232
törölt tag

Ez a divat manapság, ha valaki sokkal jobb az tuti csak csaló lehet. :D

(#1339) jarlax válasza Scale (#1337) üzenetére


jarlax
tag

Mert az sok időveszteség, és addig sem tud gyilkolászni :)

(#1340) L4mie válasza #78687232 (#1338) üzenetére


L4mie
veterán

nem feltétlen, de sajnos érdemes ránézni, sajnos nincs killcam, pedig hasznos lenne, nem csak a csalók kiszűrése miatt hanem a saját hibákból tanulás végett is.
Mi már reportoltunk többször is csalót, szerencsére halál után lehet követni azt aki lelőtt, hát szomorú, de szerencsére pár hét alatt csak kettőt kellett reportolni.
DE ha tévesen reportolsz akkor meg nem lesz semmi baja a reportoltnak, csak ha túlzásba tolod lehet te kapsz valami kedves levelet az ea-tól :P
Volt pár csalógyanús srác/csaj, de ők csak sokkal jobbak voltak mint mi :) őket is érdemes nézni picit. :))

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#1341) ssgk


ssgk
aktív tag

Én is találkoztam csalóval, és van amikor egyértelműen el lehet dönteni, pl amikor teleportál és 4 lövésből utolsó 2 v 1 ben leöl minket.
De ha valaki tud wingmant vagy longbow/drop snipert használni nem nehéz 1-2 hit ből ölni/downolni. amit elég könnyű csalónak nyilvánittani...Főleg hogy ingyenes így millió smurf van.

(#1342) #78687232 válasza L4mie (#1340) üzenetére


#78687232
törölt tag

Persze, ha úgy érzed akkor bombázd a reportot, max nem történik semmi. Inkább a fórumozásra gondoltam, cs go topikban rengeteg hasonló eset van, egyszer valaki jobbat lő és már csaló rögtön. Az 'öregek' szokták legtöbbször leállítani a vitát, akik látják hogy ez közel sem úgy ment.
Nincs is értelme jobban belemenni, lehet hogy simán igaza is volt, tolni kell a reportot. Csak killcam meg minden visszanézés nélkül ezt így 100%-ig kijelenteni elég nehéz.

(#1343) Polllen válasza Slavia (#1335) üzenetére


Polllen
nagyúr

A kedvencem a macro-s hemlok single shot-tal...

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#1344) L4mie válasza Polllen (#1343) üzenetére


L4mie
veterán

átváltja és puttyogtat macroval? /amúgy erre az a4tech még egereti is csinált x710 /

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#1345) markknight


markknight
veterán

Nálam meg a haverjaimnál már az a ritka meccs amit nem mi nyerünk. (PS4) Ha majd lesz négyes mód és jönne innen valaki akkor szívesen bevesszük. Az új COD már szinte nem is kihívás nekünk (pedig tegnap vettem meg), szinte repülünk ott, szal oda is gyühettek.

[ Szerkesztve ]

(#1346) Scale válasza jarlax (#1339) üzenetére


Scale
őstag

Vágom én, de akkor is.. pedig még segítenénk is rajta amilyen hülyék vagyunk full rossz felszerelésben..

(#1347) Polllen válasza L4mie (#1344) üzenetére


Polllen
nagyúr

Jaja.
Viszont azaz egér nem teljesen ugyanaz, ha jól rémlik. Az ott csak 3 gyors kattintás.
Egy-egy macroval elég durva dolgokat tudnak csinálni.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#1348) L4mie válasza Polllen (#1347) üzenetére


L4mie
veterán

tudom, mert sógor pont tegnap makrózta be pingetésre egyik gombját. jó kombókat lehet makrózni, de csalni makróval...hát apexben nem látok rá sok esélyt.
Éna fejesemet is "bemakróztam" jó bideltem rá pushtotalkot. :D

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#1349) Madwe válasza L4mie (#1348) üzenetére


Madwe
nagyúr

Lehet anti recoil makrokat irni egerhez pl...

(#1350) L4mie válasza Madwe (#1349) üzenetére


L4mie
veterán

hozgás koordinációt? uhh na az már pffff kategória.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.