Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Aventador91 válasza Maxxy10 (#200) üzenetére


Aventador91
őstag

azt bírom amikor én vagyok a leader, és ő inkább teljesen máshova ugrik mint kijelöltem, aztán meghal és ki is lép. így is kiszedtem pár squadot, de egy összeszokottabb squaddal már nem bírok el általában,

(#202) copass válasza Aventador91 (#201) üzenetére


copass
veterán

a profik akik random tagokkal nyomják pingelik egymásnka a cuccokat és együtt maradnak.
cserébe viszont gyorsan tudsz másik játékot kezdeni ha egy bírkába belefutsz.
nekem sokszor volt olyan hogy meghaltam, de nem tudtak visszamenni a kártyámért körzárultközbenharcugye. néztem őket és nyertek, kaptam a win xp-t ugyanúgy.
érdemes nézni a profikat hogy játszanak, nagyon jó a csapatmunka.
egyszer volt egy fura kill-em: muki elbarikádozta magát egy szobában ajtók elé gázcsapdákat pakolt. beléptem,megláttam a mukit, de már robbant is. becsúsztam és kill egy alap shotival!:D
elképzeltem hogy mennyire meglepődhetett!:D

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#203) xkoti


xkoti
senior tag

Srácok eddig akkor nagy mázlista voltam mert egy kezemen meg tudom számolni hány noob volt velem.
Mindenki jelölt mindent hova tovább és merre sőt volt olyan mikor egy profit fogtunk ki haverommal mondanom se kell követük őt :DDD A srác vagy csaj :F Egyedül két csapatot nyírt ki amíg mi lootoltunk :D

KO

(#204) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Annyi 2. hely után végre az első győzelem. Randomokkal, de nagyon jók voltak élmény volt velük tolni. :C

Live-Die-Respawn

(#205) xkoti


xkoti
senior tag

Egyébként a játék tényleg képes a voice chat-et át konvertálni text chatbe ?

oriic Szép munka :D !

[ Szerkesztve ]

KO

(#206) Jinxb1rd válasza Maxxy10 (#200) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Oké, már kezdődik, jól van... :K

(#205) xkoti:

Igen, csak elég nagy marhaságokat irkál néha, mert senki nem képes venni egy 600 Ft-os Tescos mikrofont, inkább a seggébe integráltat használja.

A kedvencem, mikor a class választó képernyőn elkezdenek beszélni az emberek, mintha abból bármit lehetne hallani. :D

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#207) Maxxy10 válasza Jinxb1rd (#206) üzenetére


Maxxy10
addikt

Ne értsd félre, nem adom fel vagy hagyom abba a játékot..
Egyszerűen a sok pozitív tapasztalat után, azok amiket írtam fájó szempontok számomra

(#208) xkoti válasza Jinxb1rd (#206) üzenetére


xkoti
senior tag

El tudnád nekem mondani, hogyan is kapcsoljam be :D Akár hogy próbáltam nekem nem jött össze :D :R

KO

(#209) ZS3NI


ZS3NI
őstag

Hi

PS4 re keresunk embert mikrofonnal.

ATHOR013

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#210) savior válasza copass (#194) üzenetére


savior
őstag

Nem tudod Phenommal menni fog később vagy nem javítják?

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#211) yozsee11 válasza Jinxb1rd (#57) üzenetére


yozsee11
aktív tag

Nem láttam, hogy jött-e már válasz rá, de ha bemész az inventoryba simán át tudod húzni a kettes slotból az egyesbe a fegyvert (vagy épp fordítva) és akkor megcseréli őket.

Origin/Steam/UPlay: yozsee

(#212) Derrewyn válasza savior (#210) üzenetére


Derrewyn
senior tag

Tekintve, hogy nem bug, hanem feature a Phenom támogatás hiánya, kicsi a valószínűsége.

(#213) D013


D013
aktív tag

sok bénázás után, (nem vagyok a reflexalapú játékokban jó) megvolt tegnap az első győzelmem 2 vadidegennel. Elképesztően parádés volt. Többször kerültem földre, sokszor megmentettek, én is párszor viszonoztam. A végén azért a két társam profizmusa nyerte meg nekünk a rundot én már totál idegben voltam.

(#214) copass válasza savior (#210) üzenetére


copass
veterán

ez nem hiba, minimum követelménynek nem felel meg. fejlesztésnél nem mindegy hogy régebbi rendszerekkel is kompatibilis legyen.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#215) xkoti válasza copass (#214) üzenetére


xkoti
senior tag

Így van, sajnos elavult :/
Én meg se próbálom a jelenlegi vason inkább ps-en tolom.

KO

(#216) VágniValó


VágniValó
addikt

DDU-val legyalultam a geforce experiencet, majd vissza alapoktól, megoldotta. Végre megy a game normális grafikán és még killjeim is vannak^^ Szokni kell még, de akárcsak a Titanfall 2, ez is motivál, hogy jobb legyek és nem elidegenít. Tiszta szégyen, hogy ez a game ingyenes, a PUBG-ért meg kidobtam egy tizest...

[ Szerkesztve ]

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#217) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Elvileg jön új pálya hamarosan. :)

Live-Die-Respawn

(#218) kisselandras


kisselandras
senior tag

Kiwi leszek erre a játékra ma toltam vele 2 kört hát töketlen egy banda szembe mennek a squad társak az ellenfélnek fegyver nélkül 😂hatalmasak voltak 2 perc se kellet már ki is szedték őket utána engem

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#219) Imilenni válasza Gentlelelele (#182) üzenetére


Imilenni
addikt

Végre valaki akit ismerek! ;]

Originen: Imihungary

Press "F" to pay respects.

(#220) xkoti


xkoti
senior tag

Srácok már idegeimmel játszik a játék.
A kérdés az, hogy aki ps4-en tolja és behív valakit játékba nektek rögtön elindul ?
Nálunk már vagy két napja szarakszik :W Hol bedob minket hol nem most speciel ebben az időben már a játék se akart be engedni.

KO

(#221) 3L1T3 válasza xkoti (#220) üzenetére


3L1T3
addikt

@PlayApex

We are currently investigating an issue that's affecting all platforms. Hang tight and sorry for the issue. We'll update when we have more.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#222) Fitzgerald válasza D013 (#213) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Nekem is megvolt az első még este, bár kétszer is lefeküdtem, és csak 2 killem volt. Igyekszem direkt olyan helyekre ugrani, ahol várható, hogy gyorsan kialakul valamiféle konfrontáció, illetve a training pályán is gyakorolgatok az összes fegyverrel, hogy szokjam őket. Mondjuk a különféle távcsöveket, attachmenteket jó lenne ha a training mapon is ki lehetne próbálni.
Nagyon szar vagyok még, de élvezem a játékot. A BO4-et a free trial héten 40 perc után töröltem is, annyira nem jött be.
De itt a menütől kezdve a hősök képességein át az overall játékmenetig süt az egészről, hogy jó alaposan át lett gondolva, és nem egy ilyen "gyorsan dobjunk össze egy battle royale-t" szellemiségben készült a játék.
Ha tényleg érkeznek majd a jóféle ingyenes tartalmak a közeljövőben, akkor szerintem gyorsan FTP játék lesz a BO4-ből.

(#223) mobal


mobal
MODERÁTOR

Vicces, hogy az Origin 74 óra playedet ír, tegnap belépni sem tudtam és akkor még csak 43 volt! :D

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#224) Jinxb1rd válasza yozsee11 (#211) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Már sikerült rájönnöm, de köszönöm a segítő szándékot. :)

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#225) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Beírtam magam a listába és be is jelöltem mindenkit Goakulum néven.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#226) hcol7 válasza Bennyboy (#225) üzenetére


hcol7
senior tag

igen?

(#227) regener válasza hcol7 (#226) üzenetére


regener
veterán

Ezeket hanyagolhatnád...

(#228) Fitzgerald válasza mobal (#223) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Nekem is 46 órát ír, pedig 5 órát sem nyomtam még.

(#229) pulyka jocó válasza oriic (#217) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Az jó lenne, kell a változatosság :C

(#230) VágniValó


VágniValó
addikt

ééés tényleg: játszottam összesen kb olyan jó erős bruttó 4 órát eddig, Origin: 47 hours
:U

Amúgy, ha valaki, én nagyon negatívan álltam ehhez a játékhoz, mert 1: BattleRoyale 2: Butított Titanfall, de már bánom, mert ez a játék egyelőre minden elvárásomnak maximálisan megfelel. Gyors, jók a hangok, tetszik a grafika, színvilág, + a zenék nagyon erősek és jó hangulatot teremtenek...ja és mindez egy ingyenes játéktól. Ha a Titanfall 3 'csak' olyan jó lesz, mint a 2. és a beépített BR módjában lesznek Titánok + parkour a pilot-nak...nos...bankot fognak robbantani :R

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#231) sagem válasza VágniValó (#230) üzenetére


sagem
addikt

Szerintem most a fő prioritás az Apex lett, a Titanfall 3 meg hátrébb sorolódott, ilyen sikeres rajt után az EA sem fogja elengedni a játék karját, hosszú idők után ez az első új EA-s multiplayer cím, ami sikeres lehet :) (mert a bejáratott folytatásokon kívül nem igazán tudtak semmi újjal előrukkolni, a Titanfall sem hozta a várakozásokat az eladás tekintetében)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#232) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán


:DDD

/s

(#233) regener válasza wjbhbdux (#232) üzenetére


regener
veterán

Fizetett hirdetés kulcsszóra rakva? ;] :DDD

(#235) csurenzoo


csurenzoo
aktív tag

Jó kis játék nagyon tetszik. Tegnap majdnem egymás után 3-at nyertünk :D
De ma valamiért el kezdett kilépkedni a játékból. Játék közben fogja magát és visszarak a menübe, és nem lehet reconnectelni.

(#236) ßrainiac válasza regener (#227) üzenetére


ßrainiac
addikt

igen?

(#237) Aventador91


Aventador91
őstag

úgy látszik nem múlik el az apex hype. eddig egy játék sem verte le a fortnitetot nézettségben, nem hogy egy hétig. engem is beszívott a game

lesz mit tolni az anthem mellett

[ Szerkesztve ]

(#238) ßrainiac válasza Aventador91 (#237) üzenetére


ßrainiac
addikt

En szemely szerint inkabb ROE-zom, de 1-2 kor ilyen is belefer elotte. Foleg h itt nem lehet leloni az enemyt, majd atmenve a masikba kb mindenki fekszik, szoval jo bemelegites :)

Pedig nem idegen szamomra az fps (sot), de vhogy nagyon nehezen adja be. Az elejen SMG-vel lezuztam 1-1 teljes squadot, akkor erezni lehetett h epp adja, de aztan mintha desync jott volna a kepbe a masik fel javara. Tegnap pedig perceken keresztul be se rakott

(#239) Chalez


Chalez
őstag

Mitől lehet, hogy 3-ból 3-szor ugrásnál egyszerűen kidob a játék? Nem sokat játszottam eddig vele, pár napja 2-3 partyt, de ma ahogy stratolnánk, gyak ugrás közben kidob desktopra, és annyi. :F

(#240) markknight


markknight
veterán

Szegény Wraith kb úgy néz ki mint egy debil.

(#241) markknight


markknight
veterán

Na, az írásom meg kimaradt. Szóval haveri nyomás hatására én is beletoltam pár órát a játékbe és eléggé tetszetős benne a gunplay, a pálya változatossága és a fülbemászó zenei téma. A landolás animációja az annyira szegényes mint az összes többi BR játékba, egyszerűen béna az egész, de nem bénább mint a Black Ops-ban, ahol konkrétan nem is értem mi történik miután kinyitod az ernyőd :D Az pozitívum, hogy ha van egy kemény gyerek és tudja hova kell landolni akkor elviheti arra az egész csapatot. A kozmetikai cuccok terén nem erőltette meg magát a respawn és én személy szerint nem is tudom ki az aki ezekért mondjuk fizetne. Lehet sokan játszanak vele, de ebből így jelen formában pénzük nem lesz, az hótziher. Mindenesetre várom, hogy merre fejlődik a játék mert az ilyen free-to-play játékoknál mindig az van, hogy az elején nagyon kezdetleges minden benne, aztán utána a rajongói visszajelzések mentén elkezdik építeni. A Fortnite sem tetszett még 5-6 hónapja sem, aztán decemberben húzott be. A karakterekből meg jöhetne még 10-20 ;)

[ Szerkesztve ]

(#242) Mister_X válasza markknight (#240) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mert vak és skizofrén, azért :N

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#243) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

2 kört kaptam az EA szerverektōl utána unable to connect. Ha holnap se megy akkor nem erōltetem :D

Life, Uh, Finds A Way

(#244) VágniValó válasza hombre[EU] (#243) üzenetére


VágniValó
addikt

Most nekem se megy 'szameg :((( Majd egy óra múlva még próbálkozok.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#245) Imilenni válasza VágniValó (#244) üzenetére


Imilenni
addikt

Milyen régióban vagytok?

Press "F" to pay respects.

(#246) VágniValó válasza Imilenni (#245) üzenetére


VágniValó
addikt

Fejből nem emlékszem, de talán valami német várost választottam.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#247) markknight válasza Mister_X (#242) üzenetére


markknight
veterán

Magyarul tényleg az :D Akkor viszont jól megcsinálták.

(#248) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Van ebben a játékban valami alap rangsorolás vagy ilyesmi?

Mert kezdem úgy érezni hogy nehezedik a játék. :D

Unlockoltam mindkét karaktert, nagyon szórakoztató a lomha csóka is.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#249) oriic válasza Jinxb1rd (#248) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Még nincs. Talán a szezon indulásával kapunk valamit.

Live-Die-Respawn

(#250) Aventador91 válasza Jinxb1rd (#248) üzenetére


Aventador91
őstag

csak gyakorlottabbak lesznek a játékosok. a jók mégjobbak lesznek

1-2 hónap és már nem lesz ilyen hogy sok win egy nap.

főleg hogy elszaporodnak a shroud imitátorok

ma is 6-7-800 killes emberekkel dobált össze, olyan rektet vertek ránk hogy csak lestem

shroud is már 1000+ killnél jár. 20 körből 18at megnyernek
az a baj ez a játék az ő fajtájának készült. amint beletanulnak esély nem lesz nyerni kb

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.