Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) markknight válasza AMD Power (#678) üzenetére


markknight
veterán

Ez kamu, hogy csak nyitogatta a pakkokat. Mert egy idõ után elfogy az apex zseton és akkor megint vásárolni kell, amit meg kell erõsíteni. Emberkénk szépen betárazott coinokból mert milliomos, majd kerekített ilyen szösszenetet. Ráadásul ekkora tétel után szó nélkül ad refundot bármelyik játék. A komment zseniális a reddit postnál: -Idiot here, level 4! :D

A füles nektek jól szuperál a játékkal? Össze vissza hallom a futkározásokat.

[ Szerkesztve ]

(#702) ssgk válasza markknight (#692) üzenetére


ssgk
aktív tag

LVL 25 vagyok átlag 5-6 killel legjobb 19 kb minden 5. et nyertem átlagban hétvégén és van hogy bedob lvl 5 et meg kissebbet. Ez szerintem még annyira early stádiumban van hogy még...
De remélem lesz valami féle elo rendszer és hasonlók.

[ Szerkesztve ]

(#703) Scale válasza markknight (#701) üzenetére


Scale
őstag

Hacsak nem közvetlenül az adott házban meg mellettem futnak akkor kb semmit se ér ebben a játékban a füles ahogy észrevettem..

(#704) Imilenni válasza markknight (#701) üzenetére


Imilenni
addikt

Nálam jól működik, bár néha csalóka :)
Teljesen rendben van! (Razer Kraken 2015, Razer Synapse-vel egész jó!)
Elég messziről hallani már ha trappolnak, főleg a sárban!

Press "F" to pay respects.

(#705) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Havok fegyver hivatalos mar, holnap jon.

Live-Die-Respawn

(#706) xkoti


xkoti
senior tag

Nah jó most fogtok kiégni :D
Olvasom milyen fülest használtok mire el gondolkoztam, hogy akkor nekem se ártana végre venni egyet.
Majd rá nézek a mostani fülesemre Patriot Viper V360 (imádom) és elgondolkozok várjunk csak ez véletlen nem kompatibilis a ps-el :DDD Közben pedig dehogy nem :D :DDD

KO

(#707) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Nem tudom b+, elakarom indítani az ingyenes Prime-ot erre levon a kártyámról 3000 forintot EZ A BÜDÖS SZAR.

Vissza tudom vonatni a levonást?

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#708) Jinxb1rd válasza Jinxb1rd (#707) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Rendben, már 5800-at vont le eddig. Kurvajó ez a rendszer, hogy minden kérdezés nélkül levonja a pénzt a kártyámról.

We are only Stardust...

(#709) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Na jó, beszéltem velük, elvileg március 20-ig lesz free prime-om, ahogy lennie kellett volna, és a bankszámlám pedig nem lesz megchargolva. De tényleg, mi ez a rendszer, megnyomok egy gombot és automatikusan levon a kártyámról egy x összeget, rá se kérdez semmi. Úgy lettem még egyszer levonva, hogy azt kerestem hol tudom leállítani a membershipet. Nevetséges.

Régebben is már szívtam meg ezzel a kesze-kúsza összekötögetéssel. Én helyből tanácsolom mindenkinek, hogy inkább kerülje el, mert akár egy éves prime tagságot képesek csak úgy levonni rákérdezés nélkül.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#710) hcol7 válasza Jinxb1rd (#708) üzenetére


hcol7
senior tag

csodalkoznek, ha nem lett volna korabban erre vonatkozo kerdes valami popupban, hogy elfogadod, hogy levonhassa, ha nem szunteted meg a trial period vegen, vagy hasonlo.

azert manapsag mar nyilvanos ongyilkossagnak szamit egy ceg reszerol jogosulatlanul kartyakrol levonogatni penzt.

(#711) stickermajom válasza Jinxb1rd (#709) üzenetére


stickermajom
addikt

Cuccokat legalább megkaptad?

(#712) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Holnap jön az új fegyver 😉 akkor szerintem a többi szivárgás is igaz lesz 😊

(#713) Slavia válasza saelin (#698) üzenetére


Slavia
aktív tag

Fentebb már írtam (írtuk) hogy nem kötelező de erősen ajánlott nem random,ismerős,barát, stb ugrani.Mert a random ugri bugri egy idő után borzalmas tud lenni. A baj vele az hogy 10 ugrásból 6 de inkább 8 teljesen kuka.
Lehetsz első randomok mellett is,a baj az hogy kicsi rá az esély.főleg ha 3 vagyunk 5 felé megyünk. :) Illetve fentebb írták a csapat összetétele is nagyon sokat számít,(mennyire vagy kezdő,hogy megy a lövöldözés,mennyire ismered a karakter tulajdonságait. stb. )

[ Szerkesztve ]

(#714) Bennyboy


Bennyboy
őstag

én személy szerint nagyon remélem, h nem fognak jönni titánok meg falonfutás. Prime-ra nekem 1 euro-t vont le aztán le is mondtam miután megkaptam a skint.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, ZENFONE 9

(#715) oriic válasza Bennyboy (#714) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kulon jatekmodban szerintem siman johet.

Live-Die-Respawn

(#716) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Vótmá :D

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#717) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Valaki le tudná írni,hogy mi a menete ennek a Prime-os dolognak? Xbox-on játszom ha ez számít, remélem ott is elérhető ez az akció.

(#718) markknight


markknight
veterán

Nekem ez a primeos dolog megint nem akar összejönni. Bejelentkezek, összekötöm a fiókokat, megadom a kártya adatot és semmi. Kapcsolódási hiba és egyszerűen nem kapok lófaxt sem. Se Overwatchnál, se Warframe-nél, sehogy nem ment ez a baromság. El is engedem.

(#719) stickermajom válasza markknight (#718) üzenetére


stickermajom
addikt

Nekem sem megy. Csinál 4 darab sikertelen 1 eurós terhelést a Twitch Prime-nál és ennyi..

(#720) stickermajom válasza stickermajom (#719) üzenetére


stickermajom
addikt

Egy kis Supporttal való chatelés után megszületett a dolog. Nyomtak egy cancel-t a Prime előfizetésemre, újra kellett csinálnom és utána működött. Levont 3 eurót, de azt refundolják és megmarad a 7 napos próbaidőszakom.

(#721) markknight


markknight
veterán

Gyökerek..
[link]

(#722) Rage47 válasza markknight (#721) üzenetére


Rage47
veterán

Nekem itt továbbment egyből. Az otp-s virtuális (ezzel máshol is volt már gondom) bankkarimat nem fogadta el, aztán megpróbáltam egy UK-s kártyás, amiről levont 1 fontot és egyből refundolták is. Simán ment utána. Más kérdés, hogy PS4-en hogy fog ez működni :) Nem emlékszem, hogy ott be kellett volna lépnem EA accal.

[ Szerkesztve ]

(#723) stickermajom válasza Rage47 (#722) üzenetére


stickermajom
addikt

Ha játszottál már bármilyen online EA játékkal, akkor van EA accountod a PS-en is használt email címmel. Én lereseteltem a jelszót és működött a belépés, szépen látszanak az accomon az eddig játszott EA játékok. Megcsináltam a linkelést is, este kiderül megvannak-e a Twitch-es cuccok.

Amúgy nekem ennél a lépésnél akadt el, sehogy nem akart továbbmenni, csak miután a support kilőtte a Prime-om.

Szerk.: Azt nem tudom mi lesz a Prime Video-val most. Egyelőre aktívnak tűnik az előfizetés, de megígérték, hogy refundolnak és folytatódik a 7 napos trial. Igazából lehet fél évig meghagyom havi 3 euróért, nem nagy pénz és szerintem lesznek még cuccok Apexhez. Viszont ahogy nézem itt is régiók szerint érhetőek el a filmek, mint a Netflixnél, ez szomorú.

[ Szerkesztve ]

(#724) SipiBcs


SipiBcs
őstag

Üdv!

Valaki tudna nekem gyorstalpalót linkelni, hogy mit és hogyan érdemes csinálni? Utálok balfaszként játszani és BR múltam nincs, így azon kívül, hogy szűkül a játéktér nincs rálátásom a teendőkre. Elvesztem a kiegészítők, ilyen-olyan fegyverek meg pajzsok között.

Ok, hogy belépek és a squaddal zuhanok, szedegetem a cuccokat. Ha megölnek és van rá mód akkor felszed a csapattárs vagy én szedem fel, de itt ki is merült a tudásom és utálom, mikor engem lowoznak le vagy éppen a nem hozzáértésem miatt szív a másik kettő.

Szóval a szándék megvan, csak így 5-6 kör után sem tisztem a másik két játékos körének a szétcseszése.

Köszi.

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#725) markknight válasza Rage47 (#722) üzenetére


markknight
veterán

Próbáltam az OTP-s, Budapest Bankos és a KH-s kártyámmal is, de nem pörgött tovább. Mindegy nem halok bele, de legalább valami alertet igazán kiírhatna ez a felület, 2019 van már!

SipiBcs: Mondjuk PS4-en nekem csak pozitív véleményem van a random squadokkal kapcsolatban, 99%-ban együtt marad a csapat és aki nem tud jól ugrani, az mondjuk át is adja a másiknak a jumpmaster pozíciót.

[ Szerkesztve ]

(#726) Rage47 válasza markknight (#725) üzenetére


Rage47
veterán

A héten a randomokkal jobbakat játszottam, mint ismerősökkel :D Szomorú valahol, de ez van. Nem elég megdumálni a dolgokat, akció közben pontosan kell lőni, jó helyre gyorsan taktikázni, akkor nem elég a duma sajna.

(#727) stickermajom válasza markknight (#725) üzenetére


stickermajom
addikt

Írj az Amazon supportnak chaten, 10 perc alatt megoldják.

(#728) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

áhhhh. Látom, hogy megy a free trial a Prime-ból, de az említett kijelzőnél nem lép tovább, nem bírom összekötni.
Azt látom, hogy meg akarják terhelni a kártyám, ami nem sikerül. Hozzáteszem: a kártya adataimat tegnap töröltem a rendszerből! Akkor most mégis, hogy a fenébe terhelik meg a kártyát, mikor elvileg nem kellene tudniuk róla???

Múltkor már megfogadtam, hogy ilyen büdös nyomorék összelinkelgetős rendszerrel többet nem fogok foglalkozni, nem tudom miért nem tartottam magam hozzá...

Ui:
Na már a bankom is felhívott, hogy mik ezek a tételek az amazon-tól. :D

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#729) markknight válasza Jinxb1rd (#728) üzenetére


markknight
veterán

Valamit trükköztem az URL-el és akkor kidobta alá, hogy elutasította a kártyámat. De felfüggesztettem még a twitch fiókom is mérgemben.

(#730) atee válasza SipiBcs (#724) üzenetére


atee
őstag

Pedig ez csak úgy fog menni, hogy játszol. Aztán egyre ügyesebb, hasznosabb leszel.
Az alapokat leírtad. A többi pedig gyakorlat!

[ Szerkesztve ]

D-day 2002-01-04 01:54

(#731) SipiBcs válasza atee (#730) üzenetére


SipiBcs
őstag

Magyarán amíg belejövök, addig benyelem, hogy idiótáznak 😁 Ha összefutok valakivel innen, sorry a lámaságért.

[ Szerkesztve ]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#732) markknight válasza SipiBcs (#731) üzenetére


markknight
veterán

Hamar bele lehet rázódni ne aggódj. Arra ügyelj, hogy mindig a csapattal maradj és első körben ne te adj utasításokat, ne te legyél a jump master és ne állj meg lootolni folyton jobb és jobb fegyvert, inkább a hulláktól szedd el. Muszáj tudnod, hogy hová érdemes lőni, kinek mi a speckó képessége és mikor kell használni, valamint ha ugrasz akkor nézz körbe zuhanás közben, hogy ki merre ugrik, mik azok a helyek ahová sokan mennek. A landolás végeztével érdemes leválni a társaktól mert menőbb fegyvereket szerezhetsz, amikor ők nem tudják felvenni előled. Ha királyul helyezkedtek akor az már egy fél győzelem.

[ Szerkesztve ]

(#733) Scale válasza markknight (#718) üzenetére


Scale
őstag

Nekem szerencsére simán ment, beregeltem a bannkártyám aztán már működött is, megkaptam a skint, pakkokat aztán canceleltem is a prime-ot.

(#734) #78687232 válasza SipiBcs (#724) üzenetére


#78687232
törölt tag

Lehet mások lámáznak, de lehet közben ők sem feltétlenül jobbak. Tegnap a 10-20 meccsből nagyon sok olyannal találkoztunk aki leszarta a csapatjátékot, pedig több 100 meccs/kill volt a háta mögött.

(#735) xkoti válasza SipiBcs (#731) üzenetére


xkoti
senior tag

Ne foglalkozz ilyen emberekkel.
Szerintem elsőnek is találd meg az a karaktert aki neked legjobban fekszik nálam pl a Lifeline volt már csak azért mert heal-t sose kellett felvennem és így mindig volt helyem.
Aztán jön a fegyver szerintem mindig érdemes egy shotgunt magadnál tartani én a peacemakert ajánlom mert ahhoz kapsz olyan modosítást ami igen erőssé teszi a fegyvert.
A másik fegyver már a játék stílusodhoz kell passzoljon ez alatt értem, hogy ha sniperezni akarsz akkor értelem szerűen olyan kell neked :D
Idő igényes mire megtalálod neked milyen fegyver az amivel a legjobb vagy illetve melyik karakter lesz majd a legjobb.
Illetve nem árt majd kiismerni a mapot sem hisz tudni fogok mikor hol vannak a ládák :D

KO

(#736) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Reggel én is láttam ezt a primos dolgot. Rá is nyomtam, annyi volt hogy össze kellett kötni az EA-s fiókommal (van ilyen PS-en??!), aztán kész. Ha hazaérek meglátom a végeredményt :D

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#737) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

https://9gag.com/gag/a4Q6LWQ

:D

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#738) xkoti válasza Jinxb1rd (#737) üzenetére


xkoti
senior tag

:DDD :DD Már 10 perce nevetek állat :D

KO

(#739) saelin


saelin
veterán

Pléjsztéjsünön nem tudok játszani, mert indítás után csak karikázik. Karbantartás van?

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#740) Franky74


Franky74
tag

Hali!

Nekem nem megy... Próbálom így, próbálom úgy, DE csak nem tudok ölni. Akármelyik karakterrel, akármelyik fegyverrel... Nagyon berozsdásodtak a reflexeim, v nem nekem találták ki a játékot.. :O

(#741) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Nekem bejött a tviccsprájm PS-en.

Mákom volt. jött is extra loot :D

saelin
Nekem most ment.

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#742) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Sikeresen osszekapcsoltam az EA account-om meg a Twitch Prime-ot de mégse kaptam meg a skint es a ládákat..
Ilyenkor costumer service?

(#743) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Havok megjött, és OP fegyver nagyon. :D

[link]

Live-Die-Respawn

(#744) saelin válasza callmeakos (#741) üzenetére


saelin
veterán

Nekem is megy már. Lehet az új update miatt volt egy kis connection error.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#745) Vismajor01


Vismajor01
addikt

Én is imádom a játékot, kivéve a rohadt fagyásokat ami minden 4.-5. játékot érint és iszonyatosan bosszantó

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#746) AMD Power válasza Vismajor01 (#745) üzenetére


AMD Power
titán

Fagyas? PC nyomod?

(#747) sith7


sith7
nagyúr

ez egy jó játék ... annak aki tud is vele játszani ... lvl 6 vagyok úgy, hogy eddig 0 killem van . :((

Nem ismerem a pályát, fegyvereket, egyszerűen odaáig nem jutok el, hogy fegyvert találjak, csak oda ugrik mindenki, ahol 1000 - en vannak
Hihetetlen ... ez csakis kizárólag barátokkal játszható, randomban lehetetlen :(((

az elmúlt 15 percben volt legalább 6-7 játék
matchmaking, pick, töltés, ugrás, és .... vége ... kb. ennyi :(
rálőni nem tudok senkire, a fegyvereket nem ismerem ... semmi

(#748) Maxxy10 válasza Maxxy10 (#742) üzenetére


Maxxy10
addikt

Most megjött, kell neki egy óra kb..

(#749) stickermajom válasza sith7 (#747) üzenetére


stickermajom
addikt

Én azon gondolkozom, hogy vennem kell egy PC-t, mert ez a PS-en való FPS-ezés nagyon nem megy..

(#750) Vismajor01 válasza AMD Power (#746) üzenetére


Vismajor01
addikt

PC persze. Már mindenféle cuccot kipróbáltam, de továbbra is random kifagy.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.