Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) bivalyolo válasza egyedülülő (#497) üzenetére


bivalyolo
őstag

Nekem volt tegnap a squadban egy lifeline aki nagyon vakmerően ment előre és mindig megtalálta az ellent.
Aztán lehet csak jók voltak a megérzései. ;]

"Let's agree to disagree!"

(#502) VágniValó


VágniValó
addikt

Tegnap amíg bevoltam lépve többen is küldtetek invite-ot, bocsánat amiért nem csatlakoztam de pajtikkal voltunk meccsben. :R

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#503) Arem


Arem
csendes tag

Srácok, nektek nem szokta szarra laggolni magát a game? Van úgy, hogy a meccs közepén nem lehet haladni mert egyet előre kettőt hátra lépek.. Vagy a meccs végén mind a két csapattársam ledobja a játék és egyedül maradok..

(#504) L4mie


L4mie
veterán

BTW: Bloodhound szerintetek is nő a maszk alatt?
választ meg is találtam :)

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#505) hszilard666


hszilard666
veterán

Sziasztok!

Belépek a totyikba, tegnap leszedtem a játékot és nagyon tetszik. Eddog egy br játék sem fogott meg, ez az első. Szokott lenni közös játék? :D Mert egyedül nagyon sokat halok :D

ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/4zpfvccf

(#506) Maxxy10 válasza hszilard666 (#505) üzenetére


Maxxy10
addikt

Platform?

(#507) xkoti válasza AMD Power (#495) üzenetére


xkoti
senior tag

Nah egy dolog volt amit nem tudtam benne egy hasznos értelmes cikk :D

KO

(#508) VágniValó válasza hszilard666 (#505) üzenetére


VágniValó
addikt

Itt a dokksi: [link]

Lehet érdemes lenne valami topikleírásba berakni.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#509) xkoti válasza VágniValó (#508) üzenetére


xkoti
senior tag

Nah jó megnéztem és rendesen felnevettem mikor megláttam Aventador91 mikor játszik :C :DDD

KO

(#510) hszilard666 válasza Maxxy10 (#506) üzenetére


hszilard666
veterán

PC!

ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/4zpfvccf

(#511) saelin


saelin
veterán

Ps4-en eléggé sűrűn összeomlik a játék. Nekem egy óra alatt 2x is.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#512) Maxxy10 válasza saelin (#511) üzenetére


Maxxy10
addikt

Xbox-on egyáltalán nincs crash, "lassú" mozgás az van bőven meg connecting error..

(#513) Jinxb1rd válasza VágniValó (#508) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Lehetne benne egy oszlop, hogy milyen playstyleban játszik az illető: rush vagy survivor

Esetleg leírni, hogy skillben hova teszi magát egy 5-ös tartományon, pl 3-4 vagy 4-5. Esetleg k/d ratio.

Mert jó lenne ismerni pár idősebb arcot, akivel ha van rá időm lehet játszani és nem üt el a játékstílusunk. Jelenleg azt érzem, hogy nem lehet már a játékot soloban vagy duoban játszani, mert soloplayert kapunk harmadiknak.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#514) Bennyboy


Bennyboy
őstag

egész sokat nyerek mostanában randomokkal, nem reménytelen a helyzet.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#515) hszilard666 válasza Bennyboy (#514) üzenetére


hszilard666
veterán

Akkor nagyon szerencsés csávó vagy, nekem annyi a játék az elmúlt 2 napban hogy lootolok, majd 1 hittel meghalok. Vagy kifagy a játék. :DDD

ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/4zpfvccf

(#516) nepszter1


nepszter1
addikt

Másnak is random szerűen kilép a játék magától ? Esetleg van valami megoldás erre ?

(#517) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Lol. :D

[link]

Live-Die-Respawn

(#518) AMD Power


AMD Power
titán

A mai napom nem volt valami eredmenyes. Egy top3 jott csak ossze. Win az meg messzirol sem....

(#519) Rage47 válasza Arem (#503) üzenetére


Rage47
veterán

PS4-en egész délelőtt ilyen volt.

Netkód elemzés videó

[ Szerkesztve ]

(#520) jozefgucci1 válasza AMD Power (#518) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Ne is mond annyi barom van radomban , hogy az hihetetlen. Sajnos haverral csak ketten voltunk így mindíg csapódott valaki ,de a cirka 20 mecs alatt ha egy értelmes volt . :W

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#521) oriic válasza AMD Power (#518) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Xbox-on nálam ma nagyon ment. 4 win, ebből 2 randomokkal, kettő ismerősökkel egymás után. Sniperkedést nagyon tanulnom kellene, egy tárat eltoltam az ugráló enemy-re. :(

De amúgy látom, hogy sok idióta van még mindig. Van olyan, aki ha lehal simán kilép, még esélyt sem ad arra, hogy respawn pontra vigyem. :(

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#522) sixpak válasza jozefgucci1 (#520) üzenetére


sixpak
nagyúr

Én csak randomokkal tolom, beletettem már vagy 40 órát, de elenyésző számú balfasszal találkoztam eddig....az meg ne legyen már a random mate hibája, hogy valaki eliminálja.
Értem, hogy mindenki nyerni akar és jó a randomokra fogni, ha mégsem megy. :D
Lehet csak én vagyok szerencsés, de úgy veszem észre, hogy a játékosok zöme szépen teszi a dolgát.

Tök jó ez a pingelés, mikrofon nem is létszükséglet, viszont néha jól jönne, kell valami külső program vagy hold T és már hallanak a squad társak?

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#523) xkoti válasza sixpak (#522) üzenetére


xkoti
senior tag

Hát akkor mázlid volt.
Ma akár hányszor mentünk random embert kaptunk egy személyt és sík hülye volt simán neki ment egyedül a csapatnak mert neki kell a frag. De mire mi mentünk volna érte inkább kilépett hol ott vissza bírtuk volna hozni és nem túlzok de a mai nap 80% ilyen bal...sz ember volt :D Gondolom most a kis szarosok látják a nagyokat játszani youtube-on és azt hiszik ez is olyan mint a fortnite... :W

KO

(#524) AMD Power válasza oriic (#521) üzenetére


AMD Power
titán

Ma pl 2x az volt,hogy a 3-ik fel egyszeruen kilepet. Sot ma egy olyan is volt,hogy kb 2 perc utan egyedul voltam. :U Igy eleg nehez gyozni! :)

(#525) sixpak válasza AMD Power (#524) üzenetére


sixpak
nagyúr

Ja, az előfordul, mondjuk nekem még nem volt ilyen, de itt is sokan panaszkodnak, hogy kivágja őket a játék, lehet azért tűnnek el....mondjuk a lényegen nem változtat, egyedül szívás van.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#526) AMD Power


AMD Power
titán

(#527) Maxxy10 válasza AMD Power (#524) üzenetére


Maxxy10
addikt

Ha Xbox-on játszol akkor vegyél fel: Ghostdragon8542 S tudjuk nyomni

(#528) RexpecT


RexpecT
addikt

Unom a random embereket, ha Te is így vagy vele, és nem vagy full béna, vegyél fel(PC): RexpecT88

[ Szerkesztve ]

(#529) xkoti válasza AMD Power (#526) üzenetére


xkoti
senior tag

A cikket elolvastam ezt kicsit érdekesnek találom :
"számomra eddig eléggé úgy tűnt, hogy a gyógyítani képes Lifeline-on kívül nagyjából teljesen mindegy, hogy kicsoda-micsoda van egy csapatban".
Az úriember akkor nem figyelt elég jól hisz igen is vannak nagyon jó combó karakterek lásd :
Bangalore és Bloodhunt párosítás. Míg a csajszi le smoke-olja bloodhunt (csajszi :F ) pedig látja őket a smoke-on keresztül ez pl egy erős taktika.
Egyébként lifeline is egy olyan karakter, hogy jó ha van mert heal miatt de nem feltétlen jó hisz ahhoz hogy heal adjon össze kell bújnotok :D Ergó ügyesen kell hogy ne rusholjanak rátok.

KO

(#530) Maxxy10 válasza xkoti (#529) üzenetére


Maxxy10
addikt

Ott sokkal nagyobb bónusz,hogy gyorsabban és shield-el tudja felhúzni a másikat.

(#531) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Ma eddig 6 win, abból 4 úgy full randomokkal és a negyedik úgy hogy 1,5 perc alatt elhaltak mellőlem, nekem meg 10 hp-val sajnos el kellett menekülnöm. A végére szerencsére 1v1 volt és sikerült lelőnöm, pedig rögtön lekapta a kék pajzsomat. Egyiknél pedig 7 killt hoztam össze.
Most meg 5-6 meccs cimbivel és 2 win jött.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#532) xkoti válasza Maxxy10 (#530) üzenetére


xkoti
senior tag

Tudom tudom :D Az első imádni való karakterem az volt.
Jelenleg a mirage amivel tolom.

KO

(#533) Aventador91 válasza gyuromoj (#531) üzenetére


Aventador91
őstag

ma eddig 3 meccsből 6ot nyertem soloban úgy hogy ma csak anthemmel játszottam ;]

(#534) hszilard666


hszilard666
veterán

Skacok! Most valaki PC? hszilardgtx, vegyetek fel!

ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/4zpfvccf

(#535) hszilard666


hszilard666
veterán

Naaa Skacok? :D Jön valaki játszani? :D

ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/4zpfvccf

(#536) aAron_ válasza sixpak (#522) üzenetére


aAron_
őstag

Én is 80%-ban normális társakkal kerülök össze. Sokszor még voice chat is megy. Nagyobb probléma, hogy láthatólag ők is kifagynak néha. Volt többször, amikor egyértelműen nekünk volt a legnagyobb esélyünk nyerni, erre az egyik eltűnik a semmibe.

What is your ikigai?

(#537) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Hali!

Szerintetek PC-n vagy konzolon van több játékos?
Illetve az igaz, hogy lesz cross-platform vagy ez még csak tervben van?

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#538) Slavia


Slavia
aktív tag

kilépegetős játékosokkal már én is találkoztam nem is egy alkalomal. sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#539) AMD Power válasza xkoti (#529) üzenetére


AMD Power
titán

Pontosan.

Lifeline amugy nekem az egyik kedvencem. O es Bangalore.

Maxxy10 Csak is azon... :R HungaryArmy1982 neven vagyok fent

(#540) VágniValó


VágniValó
addikt

Jerdude - TFLegends legújabb Apex Legends videója

:K

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#541) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Btw, jobb lett volna különszedni a PC topikot a konzolostól.

We are only Stardust...

(#542) Rage47 válasza Jinxb1rd (#541) üzenetére


Rage47
veterán

sztem is

(#543) 3L1T3 válasza Jinxb1rd (#541) üzenetére


3L1T3
addikt

:K

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#544) Rage47


Rage47
veterán

Hétvégén valahogy megnövekszik a hülyék száma, ezt tapasztaltam Overwatch-ban is anno. Elképesztő dolgokat csinálnak az emberek. Mondjuk most sok a 8-10 éves hangú kisgyerek is :D #PS4

(#545) Franky74


Franky74
tag

Hali!

Röviden a másokkal történő játékról: lehet én várok sokat, DE legalább megpróbálnának fedezni, tápolni. NEM inkább külön mennek, leszakadnak, nem pingelnek... Egyedül elég sz@r, főleg amikor többet tölt a játék, mint amit élek! Előfordult néhányszor és amikor 3x egymás után, akkor jön, az elgondolkodás, kell nekem ez a játék?
Amúgy jobban tetszik, mint az eddigiek, de azért a gépet is igényli. Asztalin és laposon is játszom, de a laposon a 1050ti karihoz nem tudtam normálisan beállítani, erősen butítani kell a grafikát.

(#546) Franky74 válasza hszilard666 (#534) üzenetére


Franky74
tag

Hali! Felveszlek, de nem szeretek TS-t használni, a család pihenése miatt! Majd pingelgetünk! A játékban p3rz3qt0r néven vagyok. Köszi

[ Szerkesztve ]

(#547) atee


atee
őstag

Lenne ma időm játszani és kedvem is ha nem feltétlen csak randomokkal kellene mennem!

Inkább veterán vagyok mint fiatal :) 40+
PC-n játszom!
Teljestményem rapszódikus! Volt már néhány winem. Néha el is találom az elennfelemet, de 5 killnél tovább még nem jutottam egy körben.
Wraith karakterrel szoktam játszani.

Aki éppen csapattársat keres az vegyen fel! Origin: Mp3ror

Köszi

[ Szerkesztve ]

D-day 2002-01-04 01:54

(#548) Franky74 válasza atee (#547) üzenetére


Franky74
tag

Heló!
Ment a felkérés, én sem vagyok universal soldier..

[ Szerkesztve ]

(#549) Lomha 8V válasza Franky74 (#548) üzenetére


Lomha 8V
addikt

atee-t felvettem, Te pedig jelölj engem: lomha8v. Pont ilyen nem túl beleélős, idősebb társakat keresek. :)

[ Szerkesztve ]

(#550) xkoti


xkoti
senior tag

Már bannoltak egy nagy csomó csalót.

Bár a cikk nem írja mivel és hogyan csalt gondolom aim ami a leginkább elterjedtem vagy nem tudom, de azért ha már egy cikket írok írtam volna róla erről....

[ Szerkesztve ]

KO

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.