Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) saen válasza HartgeH3-2.8 (#800) üzenetére


saen
veterán

Volt már sok eltiltás csaló ügyben, de egyelőre nem mondhatni, hogy nincs belőlük egyeltalán. Küzdenek ellenük, majd kiderül milyen sikerrel.

(#802) HartgeH3-2.8 válasza saen (#801) üzenetére


HartgeH3-2.8
addikt

Valahogy esélytelennek látom a csalók elleni harcot, ördögi kör. Egyszerűen nem tudok nyerni, eredményes lenni, kivéve ha random egy "érdekesen jól játszó" csapattárs kerül be. Jó én már kezdek ebből kiöregedni erősen, de hogy rám néznek és halott vagyok az nonszensz.

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#803) xkoti válasza HartgeH3-2.8 (#800) üzenetére


xkoti
senior tag

60 fps már nem elég ? :D
Átlag 100 fps bele se merek gondolni milyen géped van, de egyébként igen lesz javítva a játék folyamatosan bár nem tudom neked mi a megfelelő fps :D

KO

(#804) <Lacy85> válasza HartgeH3-2.8 (#800) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Mi a gond az optimalizálással? A stabil 60FPS-hez (gondolom 1080p-re értik) GTX 970 van megadva. Az nem sokkal gyengébb, mint a 1060. Szóval bőven jó az a 100FPS.
Nekem RX 580 van, de 90 alá kb. be se néz i7 6700 mellett 1080p maxon.
Mondjuk pontos értéket nem tudok, mert csak egy próba erejéig engedtem szabadon az FPS-eket, azóta be van lőve fix 60-ra.

[ Szerkesztve ]

(#805) HartgeH3-2.8


HartgeH3-2.8
addikt

Próbáltam a fix 60-at (FHD-n) igazából bejött, szép sima a játékmenet, és érzésre semmi input lagg. Aztán egyszer hoztam fel ezt a témakört Apex Hungary -n belül kb 500-an estek nekem , mégis hogyan gondolom a fix 60 fps-el való játékot. Tény eleresztve jobb érzésem van, de fix 60-on sem éreztem hátrányt mint esetleg más játék esetében (ahol van emiatt késés). Nincs maxed out, mégis küzd vele, hogy 100 körül tartsa.
Zavar. Inkább kikapcsolom az fps mérőt, csak ne nézzem folyamat.

xkoti (Adatlap) áhh, nehogy azt hidd ám.
Erős középkategória, messze a high-end szinttől!

EclipseGT Optimalizálás rendben van jó munkát végeztek, de érzésre lehetne folyékonyabb a kép. i7 6700, 16GB, GTX 1060 6GB. Nem mértem most ki, de elvileg semmim nincs limiten, talán a VGA lehet a szűk keresztmetszet itt. Nekem maxon bugos, se az fps nincs meg, se a jó közérzet, semmi. Arra alapozom, hogy hasonlo engine alatt futó játék sokkal jobb érzésre, és akár mehetne a high set is. Nem mondom, hogy rossz, csak én 100 felett érzem jól magam 120+, ott talán még lőni is tudok.

Valószínű még fejlődik a dolog a javításokkal :K
Szerk: SSD-re még elfelejtettem felrántani, gondoltam csak megnézem kilépek viszlát, de megfogott a game. Legújabb driver még nincs fent (igen tudom az kellett volna legyen az első) de nem éreztem még szükségét.

[ Szerkesztve ]

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#806) L4mie válasza saen (#801) üzenetére


L4mie
veterán

teljesen szélmalomharc egy ingyenes játék esetén...
nem látom mi tartaná vissza a csaló progival felszerelt pistikét, hogy ne csináljon 10 perc alatt új regisztrációt és boldogítson mindenkit újra.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#807) Szeszkazán válasza L4mie (#806) üzenetére


Szeszkazán
senior tag

HW ID Bann.

(#808) Rage47 válasza <Lacy85> (#799) üzenetére


Rage47
veterán

Mert ez csapatjáték elsősorban. A feltételek adottak is, az más kérdés, hogy valaki így is szólózik sajnos.

(#809) L4mie válasza Szeszkazán (#807) üzenetére


L4mie
veterán

Jah az hatásosabb,de nem értek hozzá? MAC adress-t bannol? Azt lehet maszkolni, mi mást lát egy ilyen kliens?

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#810) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Bunny hop és double pump

Live-Die-Respawn

(#811) xkoti


xkoti
senior tag

HartgeH3-2.8 Számomra ez már high kategória :DDD Szép masina :D

A Bhop-ról annyi a véleményem neee mááár, annó cs-be is rüheltem remélem nem kapja el a játékot a hév és mindenféle idegesítő dologgal teszik teli bár ez gondolom csak az én meglátásom :D

KO

(#812) Franky74


Franky74
tag

Hali!

PC-n nem indul a játék, bejelentkezőképen töltőjel forog..... forog... Semmi.
Van vmi frissítés??

(#813) Scale válasza Franky74 (#812) üzenetére


Scale
őstag

Előbb írták pár hsszel feljebb hogy lehaltak a szerverek. :U

(#814) <Lacy85> válasza HartgeH3-2.8 (#805) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Nekem is i7 6700 van 16GB rammal, csak nem GTX 1060 van mellette, hanem RX 580. De kb. azonos a két VGA. Nálam semmi gond a játékmenettel. Vagy lehet, hogy engem kevésbé zavar a 100+ FPS hiánya. :D

(#808) Rage47:

Az összes BR játékra rá lehet húzni, hogy csapatjáték. Sőt, általában úgy az igazi mindegyik. De ettől függetlenül mindegyikbe sikerült rakni solo módot.

(#815) L4mie válasza oriic (#810) üzenetére


L4mie
veterán

hát ügyes a csávó nagyon.... irígy is vagyok.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#816) Franky74 válasza Scale (#813) üzenetére


Franky74
tag

Óóó! Bocs, nem olvastam.. :B

(#817) AMD Power


AMD Power
titán

Ma CD3 miatt hanyagoltam egy kicsit az Apexet. Egy órát nyomtam azért vele. Kár volt. :( Nem volt az igazi ma.

(#818) Szeszkazán válasza L4mie (#809) üzenetére


Szeszkazán
senior tag

Videokártya HW ID alapján szokták osztogatni.

(#819) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Ma fertelmes volt minden... nem adta a találatokat, randomok is egytől-egyig nesze semmi fogd meg jól voltak... Erre a kilépő(búcsú) meccset lehoztuk szépen, 9 killem lett. Megmentette a napot. :)

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#820) Scale válasza gyuromoj (#819) üzenetére


Scale
őstag

Én ma 3 meccsből egyiket se tudtam rendesen játszani.. mindig külön mentek tőlem meg egymástól is, meg ramboztak.. esztelenul berohantak mindenhová.. ja és wraithkent tok könnyen meg tudom szerezni a bannerjukat, futottam is összeszedni és mire vittem volna ujrahivni őket kiléptek.. másik játékból is egyből kilépett az egyik halál utan.. Kiakasztanak az ilyenek.

(#821) AMD Power válasza Scale (#820) üzenetére


AMD Power
titán

Nalam ma egy kivetellel az osszes ilyen es ehhez hasonlo volt. :(

(#822) gyuromoj válasza AMD Power (#821) üzenetére


gyuromoj
veterán

Akkor nem csak én szívtam ma. :DDD

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#823) callmeakos válasza gyuromoj (#819) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Akkor inkább fel se megyek ma :DDD

All→M8

(#824) gyuromoj válasza callmeakos (#823) üzenetére


gyuromoj
veterán

Mondjuk én PS-en tolom, lehet PC/XBOX-n jobb a helyzet.

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#825) stickermajom válasza gyuromoj (#819) üzenetére


stickermajom
addikt

Első mai meccsemen 2 percig húztuk, társ ránk dobta a termite-ot, aztán szépen lekaszabolt az ellen. Másodikon viszont meglett az első győzelmem, úgy, hogy az elején 1v3-ban valahogy bemakkoltam őket aztán tudtam respawnolni a társakat. Ki is léptem, mert ennél ma már csak rosszabb lehet. :D

(#826) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Hali!

Nekem is elegem van a random emberkèkből, a nagyrèsze agyhalott, rambózik, nem kèpe csapatban dolgozni.

Írja be minden az origin kevès, aztàn csapassuk együtt, úgy sokkal nagyobb fun.

PC Origin: FuRiONight
PS4: TheFuRiO

Mikrofonom van, nagyrèsze este vagyok, de mèg a de. is.

(#827) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Aki pedig a vért szereti érezni a szájában és nem a port, az engem vegyen fel pls.

PC, +18, okos, csapatjátékos embereket keres a kis társaságunk, hogy mindig meglegyünk 3-an.

Ne fagy ki minden második meccsen és top 50% jellegű player legyél.

Origin: JinxB1rd

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#828) atee válasza Jinxb1rd (#827) üzenetére


atee
őstag

Top 50% az miben mérhető most? Csak kiváncsiságból kérdezem, hogy kinek mit jelent ez!
Sajnos nekem csak össze vissza van néhány órám játszani hetente. Nagyon ritkán havonta kb. egyszer van több időm. Így nem jelentkeznék.

[ Szerkesztve ]

D-day 2002-01-04 01:54

(#829) vaakuum


vaakuum
addikt

a jumpmaster szerepet át lehet adni valahogy?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#830) sith7 válasza vaakuum (#829) üzenetére


sith7
nagyúr

igen, bal ctrl hosszan nyomva

[ Szerkesztve ]

(#831) Rage47


Rage47
veterán

Na több napos szenvedés után végre kaptam rendes random társakat és sikerült nyernünk, fel is vettem őket friendnek PS-en :D

(#832) ThySoul válasza Rage47 (#831) üzenetére


ThySoul
senior tag

Nekem ps-en kemény 3 winem is van randomokkal :"D
Ráadásul úgy hogy a kontrollerem megadta magát (csak ugy sprintel a karakter ha egy bizonyos irányba nyomom a sticket)

(#833) sith7


sith7
nagyúr

Melyik gombbal lehet kivégezni ?

(#834) hszilard666


hszilard666
veterán

Skacok basszus, nekem ma vagy 6x kifagyott a játék. Semmi sem válzozott a gépemben tegnap óta... Vicc az egész. De így is sikerült egyszer nyernem randomokkal, valamint volt egy 2. hely is csalók ellen. Gold shieldem volt, lila kalappal, és a csávó 1 hittel megölt. :(

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#835) regener válasza sith7 (#833) üzenetére


regener
veterán

E gomb ha odamész hozzá, ki is írja :D

(#836) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Az elmúlt két nap kriminálisan rossz volt. Kizárólag idióta csapattársak, semmi taktika, csak darálás. Még egy csalóval is sikerült összefutni, 1km.-ről, egy headshot, light pisztollyal és már feküdtem is. Beh...

(#837) sith7 válasza regener (#835) üzenetére


sith7
nagyúr

erre még nem volt lehetőség,csak velem szokták csinálni :D

(#838) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Ha beírjátok az origin launcherbe a következőt, akkor megkapjátok a twitch itemeket (skin + 6 pack):

+twitch_prime_linked 1

A skin csak addig elérhető, amíg a paranccsal van indítva a játék. A packek viszont állandóak.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#839) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Tényleg jó ez a Havok, de hogy midrange-nél messzebb totál haszontalan az is biztos :D
Viszont turbochargerrel szépen lehet vele darálni. Bangalorenak füsthelyzetben ideális.

(#836) Lomha 8V
Egyre jobban jellemző nálam is hogy lámákkal kerülök össze. Még az olyan 100+ killes verebek is olyan ostobán viselkednek sokszor hogy komolyan megkérdőjelezem hogy egyenes arányban van a killszám a játékossal. Ráadásul a többsége ha jumpmaster lesz és beviszi a bandát a darálóba aztán meg sír hogy first blood lett belőle.
Pár napja volt hogy két olasz sráccal tett össze a játék, be is vittek a málnásba, kiszedték az egyiket, erre felszedem a tagjét a másik meg olaszul magyaráz mért megyek a beaconhoz. Beszélek olaszul aztán elmagyaráztam neki hogy maradjon már veszteg vagy játszhat one men squadot mert verebekből van épp elég.

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#840) Lomha 8V válasza callmeakos (#839) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Valóban, az kimaradt, hogy nem ritkán elég komolynak tűnő arcok a bohócok. Meg is kérdeztem az egyiket, hogy "a nővéred profiljával játszol mi, kis pöcs". Hallottad volna utána a fejhangú visítást, persze egy 10 éves hangja volt. :D

Meg a másik kedvencem, a mikrofonba üvöltözős. Aki randomokkal játszik, de meg van róla győződve, hogy ő a vezénylő tábornok. Csapattársakat is le lehet zúzni? Mert akkor a legközelebbi ilyet ritualisan kivégzem. :D

A Havok nem jön be, túl sokáig tart nekem, mire elkezd tüzelni.

(#841) Slavia válasza callmeakos (#839) üzenetére


Slavia
aktív tag

De szép és hasznos megfogalmazás! :) (engem tegnap 2 francia sráccal rakott össze hasonló volt a szitu. :)
A mikrofonba ÜVÖLTÖZŐK a kedvenceim..... (főleg amikor angolul beszél orosz akcentussal) xD

[ Szerkesztve ]

(#842) L4mie válasza Jinxb1rd (#838) üzenetére


L4mie
veterán

azt hiszem, 5 packot kaptam de jól működik :D
Ezért nem jár majd némi bünti? Voltaképpen megkerültük a rendszert.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#843) copass válasza Lomha 8V (#840) üzenetére


copass
veterán

termitet neki!:D

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#844) oriic válasza L4mie (#842) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Néhány nap múlva kiderül. ;]

Live-Die-Respawn

(#845) markknight


markknight
veterán

-

[ Szerkesztve ]

(#846) markknight


markknight
veterán

Sajna a PS-t is utolérte a láma hullám. Az egyik kiugrik teljesen máshol, a másik nem hagyja el időben a supply shippet, a harmadik meg valami érthetetlen módon megölte magát. Én nem is értem, robbanást sem hallottam, csak a láda zuhanó hangját. Kedvenc részem az volt, mikor jó távol maradtak a gyűrűtől a vihar meg már a hátam mögött volt hátha jönnek ezek a balfékek de nem. Szépen meghaltak, majd pingelték a kis bannerjüket, hogy vegyem fel, de azok már irdatlan messze kerültek. Bár az lenne a legnagyobb gondom, hogy rosszul céloznak, nem szólnék egy szótsem, de azért tartsunk már össze.

(#847) Scale válasza markknight (#846) üzenetére


Scale
őstag

Tegnap full ugyanez.. az egyik aki kiugrott tök más helyen mint mi a leérkezésétől számítva 5 másodpercen belül meghalt.. ezt hogy? Beugrott egy teljes squad közé és agyonverték 1-1 ütéssel? :DDD

(#848) Polllen válasza Scale (#847) üzenetére


Polllen
nagyúr

Lehet kifagyott.

Mi általában 4-5-n játszunk pc-n és egy embert leszámítva mindenki kifagy legalább egyszer naponta. Vagy hibaüzenet nélkül bezár a játék csak úgy vagy kiírja, hogy party leader quit és 1 embert kidob a lobby-ba...

Mivel ingyenes a játék, így ez elmegy, de azért jó lenne ha javítanák.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#849) Scale válasza Polllen (#848) üzenetére


Scale
őstag

PS-en játszok, itt nem nagyon van ilyen kifagyás jellegű hiba. Legalábbis 2 másik haverommal is játszunk néha-néha és egyikünk se fagy ki játék közben, mostanában még a lobbyba visszafele sincs gond.

(#850) Rage47 válasza Polllen (#848) üzenetére


Rage47
veterán

csak PC-n van ez a kifagyás bug.
PS-en ahogy tapasztaltam (bár már kevesebbszer) lag és lassúmozgás bug van. :D

én tegnap este 1db random csapattal tudtam normálisan játszani (odafigyeltek egymásra, jól lőttek, meg is nyertük) 2 óra alatt, a többi vagy bénán lőtt vagy elvándorolt stb.

első héten PS-en tök jókat játszottam még, most meg annyi hülye lett o.O

és még a pingelést is lusták használni sokan, pedig az aztán nem nagy cucc :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.