Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1351) xkoti válasza #78687232 (#1338) üzenetére


xkoti
senior tag

Hehe ezen most meg mosolyogtam :D Annó cs go-ba tituláltak cheater-nek :D
Ilyenkor örülök hogy egyébként ps4-en játszom az apexet mert ott szerintem ha lehetséges akkor nagyon macerás működésre bírni egy cheat progit gondolom én :D

KO

(#1352) Jinxb1rd válasza #78687232 (#1342) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Drága az időm ahhoz, hogy reportot irogassak még külön-külön. Egyesek úgyis jobban szívükre veszik az ilyet, mint én, majd megteszik ők. :DDD

We are only Stardust...

(#1353) xkoti


xkoti
senior tag

Érdekes tippeket adnak a videóban és volt olyan amit én se tudtam :D
youtube
Félre értés ne essék nem reklámozom őket csak szimplán megosztom hát ha valakinek segítség :D

KO

(#1354) Kanczy


Kanczy
veterán

Na az fps limitálásával nekem is szignifkánsan lecsökkent a crashek száma, úgyhogy most már merek játszani többen is. Van esetleg valami ph-s játékoslista, ahonnan felvehetek embereket? :B

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#1355) vaakuum


vaakuum
addikt

Én k4b4l4 néven tolom, de nem vagyok nagy pro. Sokszor még elkeverem, hogy melyik funkció melyik gombon van, és a heal helyett nyomom az ütést, meg az inventoryt, illetve összekeverem néha a skilleket is... :B
Ha valakinek kell társaság, nyugodtan vegyen fel, a fiam úgy néz ki nem akarja otthagyni a fortniteot, úgyhogy eddig egyedül játszottam. Mostanában a gázművek egyenruhás karakterével próbálkozok több-kevesebb (sokszor kevesebb :DDD ) sikerrel, de nem adom fel.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#1356) hszilard666


hszilard666
veterán

Srácok!

Az jutott eszembe hogy kéne csinálni ilyen egész estés összeröffenős lanpartyt mint anno a quake 3 érában! :D

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#1357) #78687232 válasza Jinxb1rd (#1352) üzenetére


#78687232
törölt tag

Nincs simma kétklikkelős lehetőség? Cs-ben nekem nagyon bejön hogy a reportolt embereket még meg is tudod nézni külön videóban.
Az utóbbi időben már én is egyre kevesebbet foglalkozok ezzel, inkább keresek új meccset az adott játékban. Valahogy nem igazán hiszek már a banokban

[ Szerkesztve ]

(#1358) zsoika válasza vaakuum (#1355) üzenetére


zsoika
addikt

Detto...tegnap játszottam vagy 4órát és óránként 1 et öltem :DDD Olyan mintha késne a golyó min 1mp-et ...nem ehhez szoktam.
Aztán játszottam BF3-at és ott sem ment igazán jól...pedig szerver 1 vagy 2 szoktam lenni(gondolom addigra már elfátadtam).
A tegnapi napom ilyen volt ,de én sem adom fel.

[ Szerkesztve ]

(#1359) Madwe válasza xkoti (#1351) üzenetére


Madwe
nagyúr

Eég mellé egy chronusmax, megy az knzolokkal is (bár kel hozzá pc is :D)

(#1360) Frozzy válasza zsoika (#1358) üzenetére


Frozzy
őstag

Ezt már én is észre vettem, hogy mintha késne a golyó vagy valami fura.. érdekes minden esetre, hogy mi történik. :Y

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#1361) Jinxb1rd válasza #78687232 (#1357) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Nincs. De ammondó vagyok, hogy ez jobb is, kevesebb a trash jelentgetés. Az erőforrásokat az anti cheat fejlesztésre fordítsák inkább, mint a supportra. :)

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#1362) Imilenni válasza Kanczy (#1354) üzenetére


Imilenni
addikt

Tessék.

Press "F" to pay respects.

(#1363) xkoti válasza Madwe (#1359) üzenetére


xkoti
senior tag

Aham értem szóval van rá lehetőség :D Undorító, hogy egyes emberek csak így tudnak játszani :D
Annó pont ezért hagytam abba pc-n a cs go-t. :D

KO

(#1364) Kanczy válasza Imilenni (#1362) üzenetére


Kanczy
veterán

Köszi :R

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#1365) PAtr0n válasza Imilenni (#1330) üzenetére


PAtr0n
addikt

Jókor backi, fél 11-kor nekem már lőtték a pizsit. Ma fent leszek tovább, holnap már nincs meló, de egy darabig munaktársaimmal tolom valszeg. Minden esetre ha bent lesztek dzpantherrel számíthattok rám. Megpróbálok már mikrofonolni is :D

#1329 Polllen:
Te WT-zel, vagy WT-ztél is nem? :)
Amúgy megcsináltam ezt a hekket a rinyám ideböfögése után, és lám, nekem bevállt: [link]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#1366) Imilenni válasza PAtr0n (#1365) üzenetére


Imilenni
addikt

Sajna a héten 11 körültől érek csak rá, a srác akkor már nem :(((

Egyébként Szolnok megyéből van valaki? Szolnokon lesz egy verseny, oda keresek csapattársakat :B

Ui: Nálam már egyáltalán nem fagy ki a játék, néha néha megakad (anno ilyenkor lépett ki), de már szerencsére nincs crash. :DD

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#1367) Slavia válasza Imilenni (#1366) üzenetére


Slavia
aktív tag

Van még mit ezen javítgatni. :) Azért... :)

[ Szerkesztve ]

(#1368) Wolteri


Wolteri
csendes újonc

Én már a duó módot várom nagyon, néha jól jönne amikor nincs ki a csapat és nem akarsz egy harmadik idiótát aki képtelen a csapatjátékra. :(
Édekes lenne egy solo mód egyébként. :DD

(#1369) Polllen válasza PAtr0n (#1365) üzenetére


Polllen
nagyúr

WT - World of Tank? Azt nem játszottam soha.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#1370) craftsman01


craftsman01
senior tag

Üdv origin ofline, másnak is?

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#1371) vaakuum


vaakuum
addikt

Valaki árulja el pls, hogyan lehet lenémítani csapattársat :U
Bejön az idióta, és azzal élvezkedik, hogy gerjeszti a mikrofonját a hangfalával...persze dumál is mellé, de természetesen semmit nem lehet hallani a zúgástól.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#1372) Rage47 válasza vaakuum (#1371) üzenetére


Rage47
veterán

Melyik platformon?
PS4: Options a controlleren és Squad.

[ Szerkesztve ]

(#1373) Rage47


Rage47
veterán

Jön vagy jött új update, kis balance lesz stb.
A Season Pass kicsit késik, mert agyon akarják tesztelni.
Hitboxot, egyéb fegyver balanszot is vizsgálnak és folyamatosan fixelik nemsokára.

(#1374) VágniValó válasza Rage47 (#1373) üzenetére


VágniValó
addikt

Bizony!

Itt mindent elmond JerDude (TF Legends csatorna):
Apex Legends - Wingman & Peacekeeper Nerfs, Legend Hitbox Changes Coming!

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#1375) markknight válasza Rage47 (#1373) üzenetére


markknight
veterán

Késsen csak, addig belebuzuluk más játékba és biztos nem fognak tudni lerobbantani róla. Még februárban le tudtak volna szedni a Fortnite-ról, de nem sikerült nekik :D

[ Szerkesztve ]

(#1376) vaakuum válasza Rage47 (#1372) üzenetére


vaakuum
addikt

Öööö, PC :DDD

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#1377) gbela válasza vaakuum (#1376) üzenetére


gbela
senior tag

Tab->Squad->Hangszoro ikon

(#1378) Maxxy10 válasza VágniValó (#1374) üzenetére


Maxxy10
addikt

A wingman-t biztos volt,hogy nerfelni fogják.. túl OP volt.
Viszont a peacekeeper.. hat nem tudom.. igazából nem mindenki tudott vele lőni..
Marad a jó kis R-99 :)

(#1379) VágniValó válasza Maxxy10 (#1378) üzenetére


VágniValó
addikt

Lehet, hogy sokaknak problémás eleinte a Peacekeeper, de fejre brutálisat sebez.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#1380) stickermajom válasza VágniValó (#1374) üzenetére


stickermajom
addikt

Jól sikerült szvsz, nem este túlzásba a nerffel, nem butították túl.

(#1381) xkoti


xkoti
senior tag

Hát srácok nem tudom ma kinek hogy alakult de nálam olyan rotty volt, hogy az hihetetlen.
Az egész játékom alatt amit most mentem csak olyan embereket kaptam akik kill-re mentek taktika nélkül...

KO

(#1382) nepszter1


nepszter1
addikt

Pano kollegát ídézem nekem kb 8 meccse nem volt cras-hem

Az indítási opcióknál (origin-> játék adatlap -> fogaskerét -> Game properties -> advanced launch options) állítsd be a max fps-t ezzel a kapcsolóval és játékon belül kapcsold ki a V-Sync-et:
+fps_max 75

Mindig öttel csökkentsd az értéket, ha továbbra is crashel a játék. Nekem a 70 vált be, van akinek a 60, olyan is volt, hogy 50, de utóbbi alá nem érdemes menni. Plusz ha indítod a játékot, ramtól függetlenül minden zárj be.
Nálam ezek beváltak.
Nem lesz crash mentes a játék, de sokkal ritkábban, kb 6-10 meccsenként futsz csak bele egybe. Volt olyan napom ezzel, hogy abszolút nem volt semmi, ma délután volt egy kilépése a játéknak, de onnantól kb 10 meccset lenyomtam zsinórban probléma nélkül.

(#1383) Polllen válasza nepszter1 (#1382) üzenetére


Polllen
nagyúr

Nálam is ez segített a legtöbbet.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#1384) Mister_X válasza Polllen (#1383) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Továbbá legyen kikapcsolva és letiltva a Game DVR, Discord overlay, legyen kilőve minden egyéb (Steam, Uplay, Spotify, torrent, stb.), ne legyen futó vagy megállított videó/youtube/netflix a háttérben és lehetőleg ne Alt+Tabolgassunk prohardverezni a szabad tíz másodpercben, amíg betölti a következő meccset.

Így már nekem se fagy ki, legfrissebb AMD driverrel.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1385) zsoika válasza Mister_X (#1384) üzenetére


zsoika
addikt

Ezek a fagyások csak az AMD-seket érinti? Engem még soha nem fagyott, vagy dobott ki (Gtx 1060)

(#1386) Polllen válasza zsoika (#1385) üzenetére


Polllen
nagyúr

970-s nvidia-val is van nálunk fagyás, de kevesebb. 1080-nal meg összesen egy volt.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#1387) zsoika válasza Polllen (#1386) üzenetére


zsoika
addikt

"Engem még soha nem fagyott, vagy dobott ki (Gtx 1060)" Húúú ..ez szép magyarra sikerült. :D

(#1388) Scale válasza stickermajom (#1380) üzenetére


Scale
őstag

Ez nem csak jövő idő? Még nem került be nem? Meg ezen a videón kívül valami hivatalosabb szöveges hírt is lehozhatnanak ahol összeszedik ezeket.

(#1389) copass válasza Mister_X (#1384) üzenetére


copass
veterán

ööö akkor mondom hogy nekem hogy fut az apex több órán keresztül, úgy hogy még sose fagyott le, igazából más se ...
ablakban fut, mellette megy ff,chrom,cad alkalmazás, vagy ami kell. mert mecsek között vagy amikor újraélesztenek akkor megtudok csinálni ezt-azt, stb. nem kell újraindítgatni az apexet!:D
i5 4460 gtx 750Ti 16GB ram

[ Szerkesztve ]

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#1390) stickermajom válasza Scale (#1388) üzenetére


stickermajom
addikt

Itt a hivatalos. A nerf szerveroldali változtatás, már bekerült. A többi változtatás jön csak később.

(#1391) Scale válasza stickermajom (#1390) üzenetére


Scale
őstag

Nem lenne hátrányos szerintem erről egy ingame üzenet, úgy mint pl hogy jött a Havoc. :K

[ Szerkesztve ]

(#1392) Polllen válasza stickermajom (#1390) üzenetére


Polllen
nagyúr

Tegnap este nagyon úgy tűnt, hogy a loot-t is levették. Elég ritkaság volt az értelmes fegyver meg páncél.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#1393) AMD Power


AMD Power
titán

Ma megint volt egy olyan szitu,hogy Lifeline lotem puskaval es semmi sebzes. Ilyen bazd ki nincsen. Ez volt a 3-ik ilyen alkalom. Es mind a 3x Lifeline volt. :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1394) Maxxy10 válasza Polllen (#1392) üzenetére


Maxxy10
addikt

Ritkábbak lettek a wingman es a peacekeeper.
Nálam még mindig az R-99 a favorit:)

Btw csodálom,hogy a spitfire nem kapott nerfet..

[ Szerkesztve ]

(#1395) VágniValó válasza Maxxy10 (#1394) üzenetére


VágniValó
addikt

A Spitfire az egyik fav stukkerem, igaz attachmentek nélkül valóban foghíjas.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#1396) Wolteri válasza Maxxy10 (#1394) üzenetére


Wolteri
csendes újonc

Így van, best fegyver, kevesen szeretik az ismerőseim közül de én mindig felkapom, eszméletlen milyen dmg-et kilehet vele osztani, a devotaion is jó csak mindig kevés volt a lőszer de most ezt a patch fixálni fogja. :C

[ Szerkesztve ]

(#1397) AMD Power válasza Maxxy10 (#1394) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem ez az egyik kedvencem. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1398) VágniValó


VágniValó
addikt

Egyébként fura volt ez eddig, mert a fegyverek megtalálásának esélye tényleg nem volt kiegyenlítve, de ha azt nézem hogy mennyit játszottam egy adott fegyverrel és ehhez képest mennyi killem volt, akkor pont két energy weapon a nyerő nálam, mert Devotion és Havoc-al alig toltam, mégis becsúszott 3-4 kill vele.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#1399) Rage47 válasza Maxxy10 (#1394) üzenetére


Rage47
veterán

Spitfire + R-99 és nyerjük a meccset :D

(#1400) Scale válasza VágniValó (#1398) üzenetére


Scale
őstag

Honnét tudod hogy melyik fegyverrel mennyit öltél? Egyedül adott legendnél fegyver kategóriára lehet megnézni ezt, nem ?

Btw: R99 miért jó? Nekem az összes SMG gyatrának tűnik, nagyon durva a recoilja, nehéz velük célozva lőni. :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.