Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1451) Csokishurka válasza redingitell (#1442) üzenetére


Csokishurka
őstag

Isten éltesse és grat a tortához :)

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#1452) markknight válasza oriic (#1450) üzenetére


markknight
veterán

Ez ilyen ui szintű cucc, sajnos a tartalomról nincs semmi. De remélem ma bejelentik, mert már 4. napja nem játszottam, dögunalom.

[ Szerkesztve ]

(#1453) Scale válasza markknight (#1452) üzenetére


Scale
őstag

Én még mindig nem unom, mostanában sokszor randomokkal kell játszanom de így se annyira rossz. Sőt! Tegnap sikerült bloodhounddal azt a badget kiszednem amiben kettőt kell nyerni egymás után, és mindezt randomokkal :) A második játékban ráadásul két 10-es szint alattival mentem, de jól játszottak, vagyis legalább hallgattak a pingelésre és nem agyatlanul rohangáltak.

(#1454) sixpak válasza Scale (#1453) üzenetére


sixpak
nagyúr

Tegnap volt olyan, hogy az egyik rank4 volt, a másiknak az volt az első partija, írt is már az elején, hogy sorry, most kezdi.
Mindkettő jött mellettem végig, pingeltek, az egyik élesztett is, meg is nyertük, igaz 0 killje lett mindkettőnek, de én öltem helyettük is. :D

De sajnos egyre több idióta van, aki beugrik a tömegbe, persze ledarálják, erre kilép.
Tegnap több volt a 2 emberes felállás, mint a 3-as, elég nehéz így nyerni, egyszer azért sikerült.

Sok helyen március 12.-ét írnak a season 1 battle passra, az holnap van.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#1455) vaakuum válasza redingitell (#1442) üzenetére


vaakuum
addikt

Szoktátok együtt tolni? :U

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#1456) Ribi válasza KaiotEch (#1446) üzenetére


Ribi
nagyúr

Nekem is elég lassan megy a dolog, igaz nagyon rég játszottam FPS-t. Érdemes amúgy megnézni 1-2 videót tippekről, sok hasznosat mondanak. Meg kell tanulni, melyik fegyver jó és melyiket kell ott hagyni, ahhoz mit érdemes felporszívózni. Én is nézegettem eleinte mi micsoda, de szép lassan rááll az ember. És tényleg a játék is mutatja hogy mi az ami nem jó neked és ne is foglalkozz vele. Csak hozzá kell szokni, hogy mit hol hogy mutat. Szerencsére alig cpu igényes a játék. Nekem leginkább az a problémám, hogy alig látom meg az ellent. Úgy kell sasolni, hogy kivegyem mikor merre csámborog. Halál után spectelek és olyanokat is meglátnak, hogy csak nézek, hogy az meg hogy.

(#1457) Honzi válasza sixpak (#1454) üzenetére


Honzi
senior tag

Sok helyen március 1-et írtak ma meg március 11 van :DDD .
Egyszer majd csak elindul.

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#1458) Rage47 válasza Ribi (#1456) üzenetére


Rage47
veterán

Ha esetleg nem menne a multi, de tetszik a játék, akkor érdemes végigjátszanod a Titanfall 2-t.

(#1459) Lomha 8V válasza Rage47 (#1458) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Azt mindenképp, mert eszméletlen szórakoztató volt a kampánya. :)

(#1460) xkoti válasza sixpak (#1454) üzenetére


xkoti
senior tag

Sajnos igen egyet kell értenem mert a vér pistikék fornite szindrómával rendelkeznek és azt hiszik minél többet ölnek annál vagányabbak.
Mennyire jól tud mutatni ha bő 100 felett öltél és van 2 wined :D
Harmat gyenge teljesítmény :D

KO

(#1461) Szeszkazán


Szeszkazán
senior tag

A gamestar spojlerezett egy nagyot a mostani Apex hírben : "A játék tagadhatatlanul pörög, és valószínűleg ebben a hónapban sem fog alábbhagyni a hype köszönhetően a héten érkező Battle Passnek."

(#1462) redingitell válasza vaakuum (#1455) üzenetére


redingitell
senior tag

Bár jobbára mindketten a megszokott társasággal játszunk, azért együtt is toljuk.

(#1463) markknight válasza xkoti (#1460) üzenetére


markknight
veterán

Csak mondom, hogy a Fortnite-hoz képest ez az Apex elég casual game, mondhatni még a hülye is nyerni tud.

(#1464) Szeszkazán válasza markknight (#1463) üzenetére


Szeszkazán
senior tag

Szerintem a kőműves kelemen szimulátor nem össze hasonlítható az Apexel és véleményem szerint ez nem igaz.

(#1465) markknight válasza Szeszkazán (#1464) üzenetére


markknight
veterán

Szerintem sem, nem is akarom. Csak a hülyeséget nem szeretem és ha ok nélkül valaki marhaságot állít a fortnite-ról akkor persze, hogy beírok ide egy habosat. Apexben kb mindig nyerek, Fortnite-ba rohadt nehezen.. Ott millió dologra oda kell figyelni + építeni is faszán kell tudni. Mondjuk ezt a részét csak azok szidják akik bénák mint atom ;]

[ Szerkesztve ]

(#1466) oriic válasza Szeszkazán (#1461) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csak találgatnak ők is, nincs hivatalos infó arról, hogy mikor jön Battle Pass.

Live-Die-Respawn

(#1467) stickermajom válasza Szeszkazán (#1461) üzenetére


stickermajom
addikt

Gondolom olvassák a Redditet, ahol most épp március 12. az aktuális pletyka. Kétlem, hogy lenne bármilyen hivatalos információjuk.

(#1468) atee válasza markknight (#1465) üzenetére


atee
őstag

"Apexben kb mindig nyerek"

Shroud te vagy az? :)

D-day 2002-01-04 01:54

(#1469) vtomi2 válasza xkoti (#1460) üzenetére


vtomi2
őstag

Nekem is van böven 100 ölés felett, lehet már a 200-at is lehagytam, és 20 alatt van a győzelmeim száma.. Ez csapatjáték, és a haverok nem túll jók benne. Ha jobb haverokkal játszok, akkor legtőbbször bejutunk a top 3-ba. Legtöbb hyőzelmem meg randomokkal van. Viszont haverokkal jobb játszani mint nyerni sztem.

(#1470) jozefgucci1 válasza atee (#1468) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Igen ez nekem is feltünt ,de azt kifelejtette , hogy egyedül megy be két idegennel és ezért csak " majdnem mindíg " :DDD Ő már az első héten lvl 100-as volt . :W

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#1471) gyuribácsi88 válasza atee (#1468) üzenetére

Ők se nyernek mindig, sőt... Tegnap nekünk is 24 kill-el nem sikerült nyerni, mert csak jöttek és jöttek a lövöldözésre az emberek, és mikor a végén már 3 csapat lőtt minket (persze egymást nem csak minket) akkor elvéreztünk.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#1472) xkoti válasza markknight (#1465) üzenetére


xkoti
senior tag

Hát azért mégse olyan egyszerű apexbe nyerni :D
Ne hogy azt hidd nem játszottam a fortnite-al és nem is mondanám magam noobnak benne mert értem a célzást :U Szimplán ez volt a véleményem a játékról a kinder kommandósok szimplán ps-re rá kötötték a perifériákat és lás csodát sokkal jobban gyorsabban céloztak persze :D
Nem volt rossz játék de sokkal unalmasabbá vált hiába jött a pass hozzá a térképet csak variálták és ennyi.
Az új fegyverek szokásosan op-k voltak mondjuk kötve hinném, hogy a 20+ célozták meg vele .

vtomi2 Egyetértek haverok sokat tudnak rajta dobni pláne mikor megy a hülyéskedés :D

[ Szerkesztve ]

KO

(#1473) markknight válasza xkoti (#1472) üzenetére


markknight
veterán

:P ;]

(#1474) Honzi


Honzi
senior tag

Talán ez az eddigi legtöbb damage bár mivel nincs semmi stat ahol meg lehet nézni... ki tudja.

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#1475) callmeakos válasza markknight (#1463) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Hát ez aztán akkora ökörség mint a ház már ne is haragudj :DDD
A kezdeti időkre még talán igaz volt, de hogy mostanra nem így van az is biztos.
Lehetsz akármilyen jó, ha a másik két csapattársad síkhülye, egyedül a harmadik körig se jutsz el ha csak nem lapítasz.

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#1476) markknight válasza callmeakos (#1475) üzenetére


markknight
veterán

Miért itt talán nem ez megy? Itt még ráadásul mindig egymás seggében vannak a tagok, szóval egyedül aztán tényleg semmi esélyed :D

[ Szerkesztve ]

(#1477) Rage47 válasza markknight (#1463) üzenetére


Rage47
veterán

:C

(#1478) KaiotEch válasza Ribi (#1456) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Hát nem vagy egyedül az nmy észrevételével. Kb ha nem előttem van 10m-re, akkor nem látom. Lvl5-ös vagyok 0 killel.

(#1479) GuineaPigMan válasza Honzi (#1474) üzenetére


GuineaPigMan
tag

Huu...szép kis damage szám, nekem olyan 1800-1900 körüli volt a max. Lehet én vagyok béna, de azért nem mondanám valami gyakorinak a győzelmeim számát :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A72, MSI Modern 15, Series S, Galaxy Tab S2, Galaxy Watch 5, Galaxy Buds 2

(#1480) xkoti


xkoti
senior tag

Urak nálatok nem rosszalkodik a Peacekeeper ?
Már mint értem ez alatt azt, hogy a mai játékom alatt egy nagy csomószor közelről telibe lövöm az enemyt és kb 10 dmg tudok bele sebezni :W
Eddig is előfordult de ma ahhoz képest igen sokszor ...

KO

(#1481) Maxxy10 válasza xkoti (#1480) üzenetére


Maxxy10
addikt

Azzal a fegyverrel csak fejre vagy sehova :DDD

(#1482) xkoti válasza Maxxy10 (#1481) üzenetére


xkoti
senior tag

Megfogadom a tanácsot :D :DDD

KO

(#1483) EczkE


EczkE
addikt

Mennyi a max szint a jatekban?

Asszem mindenféleképpen!

(#1484) Maxxy10 válasza EczkE (#1483) üzenetére


Maxxy10
addikt

lvl 100
De utána is tudsz szintet lépni de ott már csak a 600 kreditet kapsz.

[ Szerkesztve ]

(#1485) EczkE válasza Maxxy10 (#1484) üzenetére


EczkE
addikt

Akkor megse a 100 a max, nem? :D

Asszem mindenféleképpen!

(#1486) copass válasza xkoti (#1480) üzenetére


copass
veterán

csökkentették az erejét, wingman-ek is.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#1487) xkoti válasza copass (#1486) üzenetére


xkoti
senior tag

Azt tudom :D de gondolom azért nem ilyen mértékileg :D

KO

(#1488) Maxxy10 válasza EczkE (#1485) üzenetére


Maxxy10
addikt

Nem, level 100 a maximum szint.
Amint 100as leszel ez lesz a szimbólum:

Utána mindegy hány szintet lépsz fel ez a jel nem fog változni, az csak azért van,hogy kapd a 600 pontot.

(#1489) copass válasza xkoti (#1487) üzenetére


copass
veterán

vagy de
Peacekeeper
Shotgun Bolt rechamber rate has been reduced for the Peacekeeper only
Level 1 mitigation 10% -> 7.5%
Level 2 mitigation 20% -> 13%
Level 3 mitigation 25% -> 16%

[ Szerkesztve ]

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#1490) EczkE válasza Maxxy10 (#1488) üzenetére


EczkE
addikt

Igy mar vilagos, koszi. :R

Asszem mindenféleképpen!

(#1491) xkoti válasza copass (#1489) üzenetére


xkoti
senior tag

Az korrekt. Köszönöm szépen :R

KO

(#1492) vaakuum válasza KaiotEch (#1478) üzenetére


vaakuum
addikt

lvl 9 voltam, amikor meglett az első kill :B
De a mai napig a kedvencem az olyan körök, amikor van 700+ dam 0 killel.
Viszont egyszer volt egy 37 dam 3 killes köröm is, ott még a randomok is röhögtek a végén, azt pont megnyertük.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#1493) stickermajom


stickermajom
addikt

Na a mára pletykált Season 1 vajon igaznak bizonyul? :D Március 1-gyel már befürödtem.

(#1494) Maxxy10 válasza stickermajom (#1493) üzenetére


Maxxy10
addikt

Szerintem inkább jövőhèt lesz ebből..

(#1495) Slavia


Slavia
aktív tag

Karate Bemutató haladás dvsc..... :) a másodiknak még fegyvere is volt. :)

(#1496) Rage47 válasza stickermajom (#1493) üzenetére


Rage47
veterán

Szerveroldali balance történt, nincs season pass.

(#1497) stickermajom válasza Rage47 (#1496) üzenetére


stickermajom
addikt

Erre van forrás? Szerver oldali változtatások 5 napja megtörténtek, nem látok frissebb posztot.

(#1498) Rage47 válasza stickermajom (#1497) üzenetére


Rage47
veterán

ja ezt benéztem, 5 napja volt :S

(#1499) xkoti


xkoti
senior tag

Én az új karakterre leszek majd kíváncsi.
Miként oldják meg már mint gondolok arra, hogy ki jön és ha 12k kredit lesz akkor szinte mindenki meg tudja venni és jó formán te nem tudod majd behozni ha csak nem vagy a legelején :D
Viszont ha meg drágább lesz akkor az kész vicc lenne mert a kredit nem jön annyira gyorsan ahogy a craft material se..Legalább is nálam amit kész viccnek tartok.
Illetve akkor a "régi" karakterek ára csökkenni fog-e ? :D
Nah mindegy csak haverokkal szoktuk konzultálni vajon, hogy lesz.

KO

(#1500) Scale válasza xkoti (#1499) üzenetére


Scale
őstag

Hát én pl 32-es szintűként és úgy hogy megvettem Miraget, még elég messzinek érzem 12k-ért is hogy meg fogom tudni venni, remélem nem fogják drágítani az újat, max úgy lenne értelme hogy az első 2 hétben mondjuk drágább, utána ugyanannyi mint a többi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.