Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) L4mie válasza Maxxy10 (#598) üzenetére


L4mie
veterán

igen. :
szoktak ilyent tolni, anno OW-ben is lehetett kapni legendary loot boxot előfizetéshez.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#602) oriic válasza Maxxy10 (#598) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen.

Live-Die-Respawn

(#603) Jinxb1rd válasza oriic (#596) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Ezt valaki lefordítaná nekem? :D Mi ez?

We are only Stardust...

(#604) oriic válasza Jinxb1rd (#603) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha van Amazon/Twitch Prime-od, akkor kapsz ingyen egy Pathfinder skint és 5 csomagot. (A Prime-hoz van 7 napos trial, így kvázi ingyen megkapod a cuccot. Nyilván még nem hivatalos, meg kell várni a bejelentést.)

Live-Die-Respawn

(#605) PunkZoli válasza oriic (#604) üzenetére


PunkZoli
aktív tag

Prime az lehet ingyenes 7 napig, de egy hónap után lesz vele twitch prime-od, szóval ez megint beetetés.
Nem tudsz úgy twitch prime-ot, hogy ne fizess.

(#606) markknight válasza oriic (#604) üzenetére


markknight
veterán

Én idáig bármit csináltam, regisztráltam, kiléptem átirányítottak, beléptem stb, sose kaptam meg a twitch prime-os kontentet idehaza.

(#607) saen válasza markknight (#606) üzenetére


saen
veterán

Én már többször is, de már kb minden ingyen próba lehetőséget kilőttem, túl macerás, én már nem foglalkozom ilyennel.

(#608) oriic válasza PunkZoli (#605) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pedig én már töbször húztam be Overwatch cuccokat így régen.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#609) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

A free prime nekem se működik. Egyszer ezt eljátszottam Fortnite-nál, azóta nem tudtam életre kelteni, mindig hibát írt ki. De mind1, lehet előfizetek egy hónapra, hogy kapjak pár pakkocskát :D

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#610) PitLee


PitLee
őstag

(#611) AMD Power


AMD Power
titán

Mai nap eddig jo volt. Volt egy top3 meg 1 win. Nagyon elveztem! :)

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#612) AMD Power


AMD Power
titán

Rengeteg újdonsággal készülnek a fejlesztők a 2019-es évre.

Kivancsi vagyok mennyibe fog kerulni....

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#613) stickermajom válasza AMD Power (#611) üzenetére


stickermajom
addikt

Az is winnek számít, ha épp arra vársz, hogy összeszedje a taged a csapattársad? :D Még nem sikerült nyernem, tegnap másodikak lettünk egy random sráccal, 1v1-ben a végén véletlenül leesett a pályáról.. :DDD

(#614) oriic válasza stickermajom (#613) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hogy lehet véletlenül leesni a pályáról? :DDD

Live-Die-Respawn

(#615) stickermajom válasza oriic (#614) üzenetére


stickermajom
addikt

Megpróbált felugrani az ott lévő kerítés szerű falra, de elszámolta magát és túlugrott. :D

(#616) AMD Power válasza stickermajom (#613) üzenetére


AMD Power
titán

Jaja. Jo is volt. De a tobbieken Nagyon sok mulott...

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#617) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Gondoltam összeírom a játékban lévő karakterek képességeit, hogy az is értse őket, akik nem tudnak annyira angolul esetleg. Ha valamit hibásan írtam le, vagy nem pontos jelezzétek pls, ha minden ok, akkor modertárokat megkérjük, hogy tegyék be első hsz-be. :R

Karakterek és képességeik

Bangalore

Taktikai képesség - Smoke Launcher
Két darab, nagysebességű füstbombát tudunk a pályára küldeni, ezzel sikeresen el tudunk menekülni, vagy el tudunk rejtőzni az ellenfelek elől.

Ultimate képesség - Rolling Thunder
Tüzérségi támogatást tudunk hívni nagy területre, a rakéták nem sebzik az ellenfeleket, hanem folyamatosan lassítják a mozgásukat.

Passzív képesség
Ha meglőnek minket, azaz találat éri a karaktert, akkor rövid ideig extra mozgási sebességre teszünk szert.

Bloodhound

Taktikai képesség - Eye of Allfather
Területi szkennelés, amely az ellenfelek és a csapdák helyszínét mutatja rövid ideig. Aktiválásakor nem csak a mi csapatunknak jelent előnyt a használata, ugyanis a közelben lévő (És leszkennelt) ellenfelek is látják a képesség használóját rövid ideig.

Ultimate képesség - Beast of the Hunt
Felerősített érzékek, látjuk az ellenfeleink hőképét folyamatosan (Füstön és gázon keresztül is, viszont falon keresztül nem), valamint a mozgási sebességünk is megnő, mindemellett pedig az ellenség lábnyomait is követni tudjuk.

Passzív képesség - Tracker
Nyomkeresés, látjuk azon ellenfeleink lábnyomait, akik előttünk a területen jártak. (És azt is, hogy menny idővel előttünk jártak ott)

Caustic

Taktikai képesség - Nox Gas Trap
Gáz tartályokat tudunk letenni (3db-ot lehet ledobni egyszerre, de maximum 6-ot lehet letenni), amely lövés hatására, vagy az ellenség közelségére aktiválódik és gyengén (De folyamatosan) sebzi őket.

Ultimate képesség - Nox gas grenade
Gránát, amely nagy területre kiterjedő gázfelhőt képez, ezen a területen az ellenfelek folyamatosan sérülnek.

Passzív képesség - Nox vision
Minden ellenfelet látunk a gázfelhőben.

Gibraltar

Taktikai képesség - Dome of protection
Félgömb alakú pajzsot tudunk ledobni, amely 15 másodpercig tart. A pajzsból kifelé sem lehet lőni és a gránátokat sem tudjuk kidobni.

Ultimate képesség - Bombadment
A megjelölt területre hívhatunk egy bombázást, amellyel ellenfeleinknek okozhatunk nagy sebzést. (Vigyázat, azt is sebzi aki lehívta, így érdemes elfutni a területről)

Passzív képesség - Gun shield
Célzásnál egy pajzsot húz a fegyverünk köré, így csökkentve a szemből érkező támadások sebzését. (Külön gombbal kikapcsolható)

Lifeline

Taktikai képesség - D.O.C. Heal drone
Lehívhatunk egy drónt, amely adott körön belül minden sérülésünket felgyógyítja kis idő után.

Ultimate képesség - Care pod
Egy kapszulát hívhatunk le, amelyben magas szintű védelmi felszerelések vannak véletlenszerűen. (Fegyvereket és lőszert nem kaphatunk belőle)

Passzív képesség - Combat medic
A lesérült/földre került csapattársakat a többiekhez képest 25%-kal gyorsabban gyógyítja fel, ez idő alatt pedig adott irányba pajzsot tart nekünk a drónunk.

Mirage

Taktikai képesség - Psyche out
Egy darab hologramot tudunk kiküldeni az ellenfelek összezavarására.

Ultimate képesség - Vanishing act
Egy csapat hologramot tudunk kiküldeni, miközben mi láthatatlanná válunk rövid időre.

Passzív képesség - Encore
Ha lesérülünk/földre kerülünk, automatikusan aktiválódik az álcázás 5 másodpercre, miközben egy hologramot küldünk ki.

Pathfinder

Taktikai képesség - Grappling hook
"Szigony-kötél", használatával magasabb helyekre is fel tudunk jutni, valamint gyorsabb helyváltoztatásra is képesek vagyunk.

Ultimate képesség - Zipline gun
Nagy távolságra kifeszíthető drótkötélpálya, amellyel területeket tudunk áthidalni, így gyorsabban juthatunk el nagy távolságra.

Passzív képesség - Insider Knowldege
A pályákon elszórt, házak/épületek tetején lévő jelzőoszlopokat meghackelve a térképünkön megjelenik a kör következő helyzete.

Wraith

Taktikai képesség - Into the void
Fázisváltás, rövid időre sebezhetetlenek leszünk és nagy sebességre teszünk szert. Ez idő alatt az ellenfél láthat minket, de sebzésre nem vagyunk képesek.

Ultimate képesség - Dimensional rift
Térkapu, amellyel a pálya két pontját köthetjük össze, ezzel nagy távolságokat leküzdve. A portál 60 másodpercig él és nem csak a mi csapatunk, hanem az ellenelek is használhatják oda-vissza.

Passzív képesség - Voices from the void
"Hangok a fejben" - Ha valamilyen veszélyben vagyunk, akkor egy belső hang figyelmeztet erre, mi pedig jelezhetjük ezt társaink felé. (Például ha egy sniper minket céloz, akkor a hang tudatja velünk)

Live-Die-Respawn

(#618) AMD Power


AMD Power
titán

Hasznos lehet ez is...

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#619) markknight válasza AMD Power (#618) üzenetére


markknight
veterán

Lehetne valami egységes szín a fegyverekre mert bonyolult.

(#620) regener válasza AMD Power (#618) üzenetére


regener
veterán

Saját vélemények:
Peacekeeper szerintem jobb mint a Mastiff ha van rá Precision Choke-od, mivel nagyobb távokra is megy a ~110 sebzés ha felvan töltve és szinte egy pontba lő.

Homlokot (jobban hangzik mint a Hemlok ;]) eddig rühelltem mert burst ugye, de Single módra állítva baromi pontos csak győzz kattingtatni.

Devotion jó lenne ha nem 8 épületenként találnál hozzá 20 energiatöltényt amit kilő 2sec alatt ha felgyorsul.

Scoutot meg csak akkor érdemes felvenni ha van rá lila Sniper válltámaszod és stabilizátor, mert különben minden lövés után leszámolod a csillagokat mire visszáll pontosra :D

Wingman pedig nagyon jó csak jól kell kezelni (fogják rá kezdek belejönni) ezt a puff-puff lassabb lövést 40-45 sebzést kioszt rögtön testre.

Múltkor találtam egy sárga szétüthető robotot és volt benne egy arany Wingman 1-2X scope-al rajta fixen, arany tár és arany fejlövés erősítő valami (nem ugrik be a neve). :C

(#621) nincsnév007 válasza oriic (#617) üzenetére


nincsnév007
őstag

köszönöm, nagyon hasznos :R egyedül Wraith nál milyen hang figyelmeztet ha lát minket az ellenség?

(#622) oriic válasza nincsnév007 (#621) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A karakter sajat hangja.

Pl mondja, hogy vigyazz becelzott egy sniper.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#623) L4mie válasza regener (#620) üzenetére


L4mie
veterán

Hopup:) az én kedvencem a legendary holo és távcső:)

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#624) oriic válasza regener (#620) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pedig Mastiff tobbet sebez fejre es testre is mint moddolt Peacekeeper. Csak ugye tudni kell vele celozni. :D

Live-Die-Respawn

(#625) regener válasza oriic (#624) üzenetére


regener
veterán

Közel persze, de távolba nem annyira és a másik indok amit kihagytam: 20+4 töltény nem elég nekem, a nagy számok törvénye mindig segít ;]

A lényeg még mindig hátravan: a békefenntartó emberke formában lő, így bárki bármit mond az a legjobb ;]

Ha már lövésformák:

(#623) L4mie
Az a "kategória neve", ez az amire gondoltam: Skullpiercer Rifling
:D

Az IGN fegyverlistája jobban teszik.

[ Szerkesztve ]

(#626) AMD Power


AMD Power
titán

Vege a mai napnak. 2 win es 2db top3 lett az eredmenye.

Kill ma sokat fejlodott. Mondjuk ideje lassan a 20-ik szinten vagyok. :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#627) markknight válasza Jinxb1rd (#587) üzenetére


markknight
veterán

Most történt meg megint. Csak az én bannerem szedte fel az ipse, de jött vele a másik csapattag is.

(#628) xkoti válasza AMD Power (#626) üzenetére


xkoti
senior tag

Helyes helyes :D
Nálam nagyon változó van hogy 6-7 kill de van, hogy nem is tudok még ölni se :DDD

KO

(#629) hszilard666


hszilard666
veterán

Megyek elbújok, nekem ma 2 winem volt, egyik topiktárssal, de a legjobb meccsemen is csak 2 killem van :DDD

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER, ZOTAC GTX 1060 6GB tinyurl.com/yh5zwxf2

(#630) saelin válasza hszilard666 (#629) üzenetére


saelin
veterán

Üdv a klubban! :DDD Nekem napi két win csúcs...

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#631) L4mie


L4mie
veterán

na most találkoztunk wallhackes csávóval..... lifline és mindig tudta hol az enemy....követtük...ment a report

#Hqrdestzounet ha tudtok nézzetek rá

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#632) hszilard666


hszilard666
veterán

Halódok fel alá és bevillant mi hiányzik a játékból igazán! Én egy free for all os arena shooter modot csinálnék! Néha annyira gyors a játék mint anno a quake 3! :D

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER, ZOTAC GTX 1060 6GB tinyurl.com/yh5zwxf2

(#633) D4v3 válasza L4mie (#631) üzenetére


D4v3
őstag

Itt tudod jelenteni: [link]

(#634) L4mie válasza D4v3 (#633) üzenetére


L4mie
veterán

Köszi, origin accon már jelentettük, de több jobb :D

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#635) Rage47 válasza hszilard666 (#632) üzenetére


Rage47
veterán

Titanfall 2-ben van FFA

(#636) markknight


markknight
veterán

Tegnap 7 wint bezsákoltunk, háromszor voltam kill leader psen :D de a jelenlegi kontenttel nálam max 2 hét még és kifullad csóri

(#637) stickermajom válasza markknight (#636) üzenetére


stickermajom
addikt

Akkor mázlid van, mert kb. két hét és jön az új elvileg.

(#638) Maxxy10 válasza stickermajom (#637) üzenetére


Maxxy10
addikt

Igen, Márciusban jön a season pass

(#639) AMD Power válasza Maxxy10 (#638) üzenetére


AMD Power
titán

Buta kerdes de az nekunk miert es kire lesz jo?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#640) L4mie válasza AMD Power (#639) üzenetére


L4mie
veterán

jön az EA foga fehérje? O.o miért jó? EA nak jó, mert fizetsz a kiegért :D

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#641) markknight válasza AMD Power (#639) üzenetére


markknight
veterán

Ez a trendi manapság. Engem nem zavar, ha király a játék, akkor megér negyedévente 3 ezret.

A fortnite is olyan iramban fejlõdött, hogy öröm most ránézni. Csak ne ragadjon le az EA az új skineknél/hõsöknél.

(#642) oriic válasza L4mie (#640) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Vagy nem. Elvileg kifarmolhato majd a szezon osszes cucca, ha sokat jatszol.

Live-Die-Respawn

(#643) Rage47 válasza oriic (#642) üzenetére


Rage47
veterán

ja a Battletfont2 is ilyen volt, "ha sokat játszol :D = 1000 óra 1 hónap alatt vagy hasonló radikális szám"
itt most kiélheti magát az EA ilyen téren, az tuti

(#644) AMD Power válasza markknight (#641) üzenetére


AMD Power
titán

Es ha ilyet nem veszel akkor nem fogsz tudni jatszani vele? Nagyon rutintalan vagyok ezekkel a multis dolgokkal/jatekokkal.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#645) saen válasza AMD Power (#644) üzenetére


saen
veterán

Tudsz játszani, csak opció.

(#646) oriic válasza AMD Power (#644) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha megveszed a season pass-t akkor skineket kapsz, meg azonnal tied lesz minden uj karakter. Persze ha nem akarsz fizetni, akkor is megkaphatod ezeket ladakbol, meg ingame kreditert, csak akkor a
sokat kell jatszanod.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#647) jarlax


jarlax
tag

Azért valamiből nekik is élni kell :) Amúgy én is úgy vagyok vele, ha valami tetszik és szórakoztató vele játszani, szívesen áldozok rá pár ezer Ft-ot akár havonta is.

(#648) L4mie válasza oriic (#646) üzenetére


L4mie
veterán

na, ez így egy fokkal jobb dolog.

a kérdés inkább, hogy mennyibe kerül g2a-n :DD

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#649) AMD Power válasza oriic (#646) üzenetére


AMD Power
titán

Azt lehet tudni,hogy mennyibe kerul?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#650) oriic válasza AMD Power (#649) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Meg nem.

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.