Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1101) stickermajom válasza markknight (#1100) üzenetére


stickermajom
addikt

Nekem még nem fordult elő ilyen PS4-en, nem lehet, hogy a tiéd túlmelegedik?

(#1102) L4mie válasza markknight (#1100) üzenetére


L4mie
veterán

Konzolon már ciki a crash, ott nem lehet azt mondani, hogy nem lehet minden alkatrészre pontos drivert írni.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#1103) Madwe válasza L4mie (#1102) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem is elterjedt probléma, a mi sokfős társaságunkban egyszer sem fordult még elő ilyen, pedig megjelenés napjától kezdődően majdnem minden nap pörög pár órát :D

(#1104) markknight válasza stickermajom (#1101) üzenetére


markknight
veterán

Áhh kizárt, reggel frissen kapcsoltam be :) Az Apex omlott idáig csak össze a ps4 alatt meg a pókember. Az apexnél talán ez volt a harmadik. Nem tudni mit hogyan kezel a ps, meg milyen a rendszer. Ezt a respawn-nak kell megugrania.

[ Szerkesztve ]

(#1105) EczkE


EczkE
addikt

PS4-en masnal is elofordult mar hogy ugras utan belassul a jatek, mintha lasssitott felvetel lenne? Jo par percig ilyen. Parszor fordult elo. Eddig pron jatszottam, par napja slimen ott fordult eddig elo.

Asszem mindenféleképpen!

(#1106) Rage47 válasza EczkE (#1105) üzenetére


Rage47
veterán

Igen, ez egy általános bug, majd fixelik.

Btw nekem konzolon még sosem crashelt.
Két játék crashelt csak amire emlékszem, az Anthem demo és talán anno a Division 1 béta.

(#1107) Vismajor01


Vismajor01
addikt

Annyira jó.

Tudom, hogy fagyogat, már nem is keresek társakat, elmegyek randomokkal. Csak hiányzik a játék.

Elmegyek randomokkal, első meccs, tök jó loot, a csapattársak jófejek, haladunk szépen, mastiff, lila armor, sisak, arany hátizsák etc.

Már csak 1 squad van, bekeritettük őket, kifagy a játék. :)

Annyit "már fejlődött", hogy nem szaggat, nincs semmi előjel, egyszer csak az asztalon vagyok mintha valaki megnyomta volna a nagy piros X-et.

Most pihen megint egy hétig...:)

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#1108) stickermajom válasza markknight (#1104) üzenetére


stickermajom
addikt

Na nekem a Spiderman sem fagyott, ezért mondom. :D

(#1109) Polllen válasza stickermajom (#1098) üzenetére


Polllen
nagyúr

Többször találkoztunk már olyan squad-dal, akik a kör szélén várnak és akár hosszú perceket hajlandók harcolni akár annak az árán is, hogy nem érnek be időben a körbe és meghalnak... Nyilván nem nyerni akarnak, csak fragelni. Na amikor ilyenek tartanak fel, teljesen jól jön a pathfinder vagy ez az új kari.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#1110) Jinxb1rd válasza stickermajom (#1086) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Szerintem abszolút felesleges karakter. A kör egyáltalán nem okoz olyan nagy fejfájást, hogy emiatt keljen külön egy hőst pickelni. A 30% gyorsulás lehet a problematikusabb a harcokban.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#1111) markknight válasza stickermajom (#1108) üzenetére


markknight
veterán

Nekem is csak akkor, amikor a skineket atomgyorsan váltogattam rajta :D Ezt én úgy tudom a mai napig sem javították.

(#1112) Vismajor01 válasza Jinxb1rd (#1110) üzenetére


Vismajor01
addikt

Hagyjuk már. Eleve nem rossz az ulti ha jól használod, de a gyorsulás és a passziv healelés viszont nagyon kafa. Wraithbe is azt szeretem, hogy aktiv spelljével könnyen az ellenséghez tudok kerülni akár észrevétlenül is és jól hátba lövöm őket shotival. Ha meg 30%-al gyorsabb tudok lenni rövid időre... Eléggé OP

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#1113) Scale válasza stickermajom (#1098) üzenetére


Scale
őstag

Mi sokszor portyazunk a kör szélén a befutó játékosokra várva :)

(#1114) Jinxb1rd válasza Vismajor01 (#1112) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Igazából most gondolkodtam, hogy flankelésre is jó lehet az ulti, csak mindenki a legegyszerűbb dologra gondol elsőnek.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#1115) AMD Power válasza regener (#1097) üzenetére


AMD Power
titán

Nalam legalabb nem crash be a jatek 10 perc utan. :P ;]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1116) stickermajom válasza Jinxb1rd (#1114) üzenetére


stickermajom
addikt

Kivéve ha húzod a csíkot magad után ugráskor, úgy nagyon nem lehet meglepni őket oldalról. Én jobban örültem volna valami támadóbb felfogású ultinak.

(#1117) nepszter1


nepszter1
addikt

Inkább ezt a random crash-t oldanák mármeg legelőszőr..... :W :W :W

(#1118) xkoti


xkoti
senior tag

Nekem elégé tetszik a karakter :D
Egyébként én kicsit örülök is neki, hogy nem hajtanak annyira a támadó ultikra.
Remélem nem is lesz a közel jövőben olyan karakter ami az utlijával lenne túl op mert simán megfektet.

KO

(#1119) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Én egy stealthes karaktert várok, ami ha kijön stealhből akkor nagyobb melee dmg van vagy valami ilyesmi. :C

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#1120) Scale válasza xkoti (#1118) üzenetére


Scale
őstag

Igen, a bloodhoundot is utálom ha ellenünk van, ijesztő egy karakter :D

(#1121) xkoti válasza Scale (#1120) üzenetére


xkoti
senior tag

Én múltkor tényleg meg ijedtem mikor a füstből vörös szemmel rohant rám ha nem a mirage karakterrel lettem volna el is kap :DDD

KO

(#1122) PunkZoli válasza oriic (#1085) üzenetére


PunkZoli
aktív tag

Ez mikor jön, terv szerint három hónap múlva?

(#1123) csurenzoo válasza Csokishurka (#1119) üzenetére


csurenzoo
aktív tag

Gondarnak hívják a dotából :D

(#1124) oriic válasza PunkZoli (#1122) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Meg nem tudni.

Live-Die-Respawn

(#1125) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Ha jól tudom ma kezdődik az új Season Fortnite-ba szóval ők is hamarosan kidobjak szerintem.

(#1126) Csokishurka válasza csurenzoo (#1123) üzenetére


Csokishurka
őstag

Jah igen Bounty Hunter, nekem mondjuk Nyx jutott eszembe :D

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#1127) Ribi válasza xkoti (#1118) üzenetére


Ribi
nagyúr

Pedig általában minden új kari egy ideig kicsit jobb lesz, hogy meg akard venni, hogy pízt költs, majd később nerfelik. Ez mindenhol így van.

(#1128) xkoti válasza Ribi (#1127) üzenetére


xkoti
senior tag

Azzal semmi baj nincs ezt a logikát tudom követni :D
De azt nem szeretném, hogy olyan utlija legyen egy karakternek ami simán tud hitelni bárkit.
Maga ez a dolog hogy hiába van ultid neked kell megölnöd és nem képességgel ez tetszik :D

ui: Még mindig nevetek a nickneveden :DDD

[ Szerkesztve ]

KO

(#1129) Csokishurka válasza xkoti (#1128) üzenetére


Csokishurka
őstag

Lehet Ribizli akart lenni csak foglalt volt..... :DDD

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#1132) xkoti válasza Csokishurka (#1129) üzenetére


xkoti
senior tag

Azért tudod a tied se piskóta :D :DDD

Jinxb1rd : Kerestem is hogy kinek és hova írod :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

KO

(#1133) ssgk válasza Vismajor01 (#1107) üzenetére


ssgk
aktív tag

Ismerős, kifagyások 90% a végjátékban vannak -.-

(#1134) Polllen válasza ssgk (#1133) üzenetére


Polllen
nagyúr

Hála az égnek ott még soha sem. Vagy ugrásnál vagy olyankor, amikor lootolunk. Bár a héten csak 1 volt...

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#1135) VágniValó


VágniValó
addikt

Na végifutottam 3 oldalnyi kommentet, amikről lemaradtam. Sajnálom a crashelőket :R Nekem a kettővel ezelőtti GeForce expereince update megoldotta, az újat még nem merem leszedni.

Néhány szösszenet a mostanában hébe-hóba becsúszott 40 percekből amit játékra tudtam fordítani:

+ Közvetlen ugrás után Mozambikkal leszedtem egy sub-machinegunos Pathfindert (LOL, én se akartam elhinni)

- Nem szokásom randomok esetén se kilépni a session-ből, de... egyszer már összefutottam olyannal aki az első másodperctől kezdve, megállás nélkül hangosan pofázik a mikrofonba és kijelentette h ő streamel, majd utána is be nem állt a szája. Kétszer teljesen normális hangnemben kértem, hogy ilyenekre inkább használja a csetet mert a játékból semmit nem hallok...csak nem fogta be és mondta hogy először játszik blabla. Nagy keserűségünkre ezaz istenbarma milleniál volt a jumpmaster, és már nem is volt a billentyűn az ujjam csak a tenyerembe temettem az arcom. Folyamatosan hangosan kommentálta mi történik (másik kb 4 csapat közé estünk), na Mr Gyökér földrekerült 1 percen belül, közben bőgött a mikrofonba, hogy szedjük fel, ezalatt kétszer jeleztem neki, hogy felszedem de ne használja egyfolytában a mikrofont. Majd ujrakezdte, amikor már szakadt nálam a cérna mert enemy közelben voltam és beleszoltam neki h DUDE SHUT DA FUCK UP, mire megsértődött és kilépett ¯\_(ツ)_/¯ Na, ebből kiindulva, tegnap a jó bruttó 50 percben amit játékkal töltöttem, amint olyan randomokkal dobott össze, ahol valakinek be nem állt a szája, már a dropshipben ugrás előtt kiléptem a session-ből, bűntudat nélkül. Értem én, hogy valóságshowk, meg mindenki mindig az érzelmeiről beszél, meg jutuberek világában élünk, akik egy szorulás után is hetekig sírnak online, de könyörgöm nem hiszem el, hogy multiplayerben a sok extrovertált miatt kell szopni folyamatosan.

Befejeztem, de ki kellett adnom magamból. Amúgy a jelöléseket köszönöm, de össze-vissza van időm mostanában, és nem akarok olasz módjára távozni 3 meccs után, ha lesz időm több órás sessionre, pingelni foglak titeket. \m/

[ Szerkesztve ]

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#1136) gbela válasza VágniValó (#1135) üzenetére


gbela
senior tag

Mondjuk 3 klikk mute-olni, talan hatekonyabb mint a neveles/kilepes:)

(#1137) VágniValó válasza gbela (#1136) üzenetére


VágniValó
addikt

Ez bevallom totál elkerülte a figyelmem, ma kipróbálom :DDD

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#1138) Ribi válasza VágniValó (#1137) üzenetére


Ribi
nagyúr

Inkább kezdj el csúnyán beszélni, az általában nem megengedett streamnél, emiatt valszeg inkább kilépnek ;]

(#1139) VágniValó válasza Ribi (#1138) üzenetére


VágniValó
addikt

Basszus, tényleg! Majd legközelebb bemondom, hogy nekem anyám és apám van és csak két gender létezik. :C

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#1140) L4mie válasza gbela (#1136) üzenetére


L4mie
veterán

Azt már kerestem, de sajnos komplett voice chat mute-t tudtam csak megoldani, az meg az értelmesen kommunikáló arcokat is mute-olja :S

szóval hogy kell? :P

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#1141) gbela válasza L4mie (#1140) üzenetére


gbela
senior tag

TAB - felul squad es ott lesz az ikon a csapattarsaid alatt.

(#1142) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Nálatok mennyire van belőve a FOV?

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#1143) stickermajom válasza Csokishurka (#1142) üzenetére


stickermajom
addikt

85, de laggol tőle a PS, vissza kell vennem kicsit

(#1144) Madwe válasza stickermajom (#1143) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nekem 110 es nem laggol (ps4 pro)

(#1145) stickermajom válasza Madwe (#1144) üzenetére


stickermajom
addikt

Az enyém sima fat. Nem mindig csinálja, de látni rajta. Aztán az is lehet, hogy a szerverekkel van gond. :D

(#1146) Looserke válasza VágniValó (#1135) üzenetére


Looserke
őstag

tegnapelőtt én is összefutottam két amcsi sráccal, fooolyamatosan mert a rizsa és minden rohadt mondatban legalább 3 DUDE volt beleszőve...Hey DUDE, come here DUDE, DUDE gimme heavy ammo DUDE...

[ Szerkesztve ]

(#1147) xkoti válasza Csokishurka (#1142) üzenetére


xkoti
senior tag

Nálam alapértelmezett :D

KO

(#1148) Rage47 válasza stickermajom (#1143) üzenetére


Rage47
veterán

80, PS4 Slim

amúgy laggal kapcsolatban, délelőtt minden játék elején jön a lagos lassulós bug. zavaró

(#1149) Slavia


Slavia
aktív tag

Pc játékosokhoz szólnék mostanság találkozott barátlistán egyik percről a másikra eltünő majd fogad el a barátkérést megjelenő üzenettel origin? (természetesen nekem már 3 ismerősöm eltünt pedig majdnem napi szinten hívtak.) egyszer csak eltünnek majd küldi az origin a barátfelkérést. amit nem tudok acceptelni mert hiába klikkelek rá nem történik semi.

[ Szerkesztve ]

(#1150) redingitell


redingitell
senior tag

Eddig nem akartam elkiabálni, de most már le merem írni, hogy a 2 napja kiadott amd driver megoldotta a random crash problémám. Azóta egy sem volt. Addig kb 2 óránként 1 tuti

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.