Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) Madwe válasza stickermajom (#749) üzenetére


Madwe
nagyúr

Elég egy xim apex, jobb egér és egy roccat sova ;]

(#752) sith7 válasza stickermajom (#749) üzenetére


sith7
nagyúr

csak emiatt nehogy vegyél pc - t ... én pc - n játszom, illetve játszanék ...

(#753) markknight válasza stickermajom (#749) üzenetére


markknight
veterán

Én pont azért nyomom az FPS-eket PS-en mert be kell ismerni, hogy az egér billentyű kombó ellen semmi esélyem nincs. Olyan profik vannak, hogy még 1 lövést sem tudok bevinni nekik nagyon és ez nem vicc sajna. Amióta PS-en tolok online shootert azóta megtáltosodtam. Szal jól gondold meg, mert hihetetlen profi ürgék vannak PC-n.

[ Szerkesztve ]

(#754) atee válasza sith7 (#747) üzenetére


atee
őstag

Pedig bele lehet jönni. Főleg ha van már más multi lövöldében is tapasztalat.
lvl 6 az nem túl sok játék! Ha tetszik akkor szánj még kis időt rá!

D-day 2002-01-04 01:54

(#755) mistixx


mistixx
tag

Sziasztok!

Ha valakinek lenne kedve egy casual esti (általában 10 utáni) könnyed Apex-ezéshez PC-n, akkor vegyen fel Origin-en: TLFrosty, esetleg privizzen rám itt.
Jelzem, hogy még csak ismerkedem a játékkal, de el kell kezdeni valahogy...

Üdv!

<huf> "A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station." @bash.hu

(#756) PAtr0n válasza sith7 (#747) üzenetére


PAtr0n
addikt

sith7, emlészel amikor a WT csoportban a játékkal ismerkedtél? Eleinte de nehéz volt! Aztán még RB meg SB-be is bemerészkedtél. ;)
Elég a nyavajgásból, gyakorolj, menni fog ez is, én se voltam jobb az eslő tizen körben (pedig cs-ztem évekig), amúgy aranyszabály, hogy a megfelelő egér érzékenységet találd el! Nem tudtam mi a baj velem, alig találtam el valakit, aztán rájöttem hogy nem jó helyre húztam a sensitivy-t. Ki kell tapasztalni, melyik egérhez mi jó.
És egyáltalán nem lehetetlen random-okkal, én csak azokkal toltam le az első 30 körömet. Próbálj meg boxolni, amíg nincs fegyód, lestunnolja az ellenfelet az ütés/rúgás 1-2mp-re amíg hátralöki, sokszor öltem már így az elején, fegyveres tagokat is.
Átérzem a problémádat amúgy, én is el voltam veszve az elején, nem tudtam merre hogyan, mi mire jó, melyik fegyver mit tud, és még most se vagyok a toppon, sőt... jó ha 3-4 fegyver tudok mondani amit szeretek használni, és úgy ahogy tudom is használni ( R-99 SMG, Wingman Pistol, Prowler SMG, Flatline AR)

Amúgy nem szégyen ha bemész az oktató pályára többször, és ott gyakorolsz picit, én lődöztem a "semmire" fél órát múltkor, és érezhetően jobb voltam gunfight-ban utána.
Ez egy baromi jó játék, jönnek a tartalmak most már... tartós szórakozás.

És a legfőbb dolog amin én is meglepődtem ebben a játékban ha meghalok.... nem fogom arra, hogy csíter (pedig találkoztam pár érdekes esettel), nem kap agyérgörcs rögtön, mert valahogy sokkal igazságosabbnak érzem a rendszert, a hibákat amiket vétek saját magamnak húzom legtöbbször, nem a programnak, vagy a csapattársaknak. Itt nincs az mint a Pubgézában (vagy csak nagyon ritkán), hogy lootolok 20 percig, aztán rögtön meghalok, az armor, még a legalapabb is nyújt annyi védelmet, hogy az elmélázásodat ne torolja meg rögtön instant killel.

Egy szó mint száz, gyakorolj, hidd el, megszereted majd! ;)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#757) copass válasza sith7 (#747) üzenetére


copass
veterán

szokni kell.
ha egyből a sűrűjében kezdesz akkor gyorsabban elsajátítod a harcot, ha bújkálsz percekig és lootolsz aztán jön összeszokott feltápolt csapat és lemészárol nulla harccal.
kezdéskor mindenki egyenlő és csak a szerencsén múlik hogy milyen cucca van.
én jobban kedvelem az egyből a sűrűjébe csapni, intenzívebb az harc sokkal.

[ Szerkesztve ]

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#758) Rage47 válasza markknight (#753) üzenetére


Rage47
veterán

plusz pc-n számít a hardvered is. nem mindegy ennél a játéknál, hogy 100fps-ed vagy 180fps-ed van :D
aztán jön a monitor, egér, stb.

(#759) PAtr0n válasza Rage47 (#758) üzenetére


PAtr0n
addikt

És ha csak éppen 40-50 fps??? Mekkora handicap mán :D

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#760) sith7


sith7
nagyúr

köszi a válaszokat, tanácsokat, igazán ma azon rántottam fel magamat, hogy a fegyverkezésig el se jutottam, mert mindig olyan helyre ugrottunk, ahol sokan voltak, ha meg külön megyek, akkor egyedül egy 3 -as squad ellen megint nincs esélyem ... na, majd még próbálgatom

(#761) stickermajom válasza markknight (#753) üzenetére


stickermajom
addikt

Szerintem hamar belejönnék. Előtte sokat CS-ztem és BF-eztem PC-n, csak 2 éve eladtam kihasználatlanság miatt és lett a PS 1-2 sinfle cím miatt. Az Apex viszont beindított most valamit bennem. :D

(#762) sixpak válasza xkoti (#523) üzenetére


sixpak
nagyúr

Visszavonok mindent, tényleg csak mázlim volt az első néhány tíz órában. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#763) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ha valaki nem vette volna észre. Mastiff skinnél a fegyverben van egy Titanfall 2 kártya. :D

[link]

Live-Die-Respawn

(#764) AMD Power válasza sith7 (#747) üzenetére


AMD Power
titán

Ha en tudok jatszani vele randomal akkor barki kepes ra. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#765) L4mie


L4mie
veterán

Hát ma este nagyon szörnyen ment....plussz random egyre idiótább...sokszor kilépnek ahogy elesnek, nem oda landolunk ahova ő akar kilép...nem lehet azzal a karakterrel amivel ő akar kilép....egy kört se nyertünk ilyen még nem volt egy sett alkalmával se, na sebaj nekem is szarul ment a lövés ma, havernak is, így hogy a 3. folyton kilépett 2/3 al kevesebb dmg és hp-val gazdálkodni elég esélytelen. Talán két kör volt a 20-25 ből amikor olyan csapattárs volt amelyik pinglet is. Egy jól lenoobozott minket amikor a végén csak 2.ak lettünk :D

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#766) xkoti válasza L4mie (#765) üzenetére


xkoti
senior tag

Szerinted engem mennyire felkúrt mikor már csak mi 3-an és az egy enemy team volt.
Majd pingeltem hogy hol vannak erre fel a csávó mert akkora űber király, hogy Wraith-el volt 50 kill-je össz-vissz az egész profilján és nekik ment egyedül.
Meg is döglött az idióta mi meg hiába próbálkoztunk az ellenfél ügyes volt mert 3 oldalról jöttek.

Most, hogy hype vonat lett a játék körül hála a sok cikknek és a stream-ereknek jönnek át játszani a kölkök akik azt hiszik a kill miatt lesz menő...

KO

(#767) stickermajom válasza xkoti (#766) üzenetére


stickermajom
addikt

Ezek szerint tegnap hivatalos bolondnap volt a játékban. Pár körre volt csak időm, egyik sem sikerült jól. Volt két majom, akik már ugrás után kiléptek (gondolom, mert nem vagyok menő 40+-os), következő körben miután megmentettem a csávót meghaltam, aztán mindketten szépen otthagytak, a tag-em ideje is lejárt..

(#768) markknight


markknight
veterán

Ezek a rage quit játékosok is megérnek egy misét. Megölik, azt ki is lép.. a meccs végét meg ketten szenvedtük végig :D

(#769) Scale válasza sith7 (#760) üzenetére


Scale
őstag

Gondolom azért párszor te is megkapod a jump master szerepét, akkor meg te dontheted el hova ugratok.

(#770) Rage47 válasza stickermajom (#767) üzenetére


Rage47
veterán

Tegnap döntöttem el, hogy pihentetem a játékot, mert túl sok hülye lett a hype miatt. Eleinte még jobb volt, úgy érzem.
Annyira jól vittük az egyik game-t, aztán a vége felé a társaim 50km-ről elkezdtek lövöldözni egy emberre, nem tudom, mi értelme ennek, ahelyett, hogy bekerítenénk és levadásznánk... és vagy 5 percig lövöldözték egymást értelem nélkül. Majd jöttek és bekerítettek minket és vége.
Egyik délelőtt egy olyan kis sráccal játszottam, aki még olvasni sem tudott. A háttérben az anyjának mondta, hogy olvassa el, mit írtam neki. :D
Délelőtt óvoda, este hülyék. :)
#PS4

(#771) sith7 válasza Scale (#769) üzenetére


sith7
nagyúr

igen, megkapom, és nem oda ugrok, ahova ezren repülnek ...pedig még nagyon kezdő vagyok, de ennyi eszem azért van :((

(#772) markknight


markknight
veterán

Pathfinderrel oda lehet húzni az ellent majd shotgunnal lenyomni :D Elég menõ

(#773) stickermajom válasza Rage47 (#770) üzenetére


stickermajom
addikt

Én megpróbálok társakat szerezni, a randomozás egyre nehezebb.

(#774) Scale válasza sith7 (#771) üzenetére


Scale
őstag

Akkor azokban a játékokban azért ki tudsz teljesedni :) Meg ha más is ugrik és ha "korán" pingelsz valami értelmes helyet, akkor van rá esély hogy megfogadja. Én is nagyon sokat megyek randomokkal és ha látom, hogy pl alacsony szintű a jumpmaster, akkor gyorsan pingelek valami nem instant-temető helyet :D

@markknight: nekem abból az lenne hogy hozzámfele menet arcon lőnének és mire odaérne meghalnék :DDD

[ Szerkesztve ]

(#775) sith7 válasza Scale (#774) üzenetére


sith7
nagyúr

Milyen játékokban ? :F

(#776) Scale válasza sith7 (#775) üzenetére


Scale
őstag

Amikben te vagy a jumpmaster, arra válaszoltam hogy rád is sor kerül sokszor :)

(#777) atee válasza Rage47 (#770) üzenetére


atee
őstag

Várható volt, hogy az ingyenesség a kisgyerekeket is bevonza majd! Ezért nem volna rossz ha lenne egy rang rendszer ami alapján próbálja a random csapatokat összerakni! Ha mást nem is, de ezt bele lehetne ollózni a csgoból pl.

D-day 2002-01-04 01:54

(#778) sith7 válasza Scale (#776) üzenetére


sith7
nagyúr

ja, ok :B

(#779) markknight


markknight
veterán

Én azt tanácsolom, hogy nézzetek fel csoportokba facebookon, redditen és a játék fórumán. Haverkodjatok picit, mert sokkal több gyerkőc fog majd jönni a játékba ha lesz Battle Pass. A Fortnite is azóta lett békés számomra, mióta haverommal duózunk.

(#780) Rage47 válasza markknight (#779) üzenetére


Rage47
veterán

Én nem tudok másokkal együtt mindig, mert vagy ő vagy én nem érek rá. A ranked rendszer segítene a problémán valszeg...

(#781) markknight


markknight
veterán

A Titanfall 2 artbookban venne volt Bloodhound is :D
https://www.dexerto.com/apex-legends/apex-legends-bloodhound-spotted-in-titanfall-2-348550

Rage47: Overwatchban hiába játszottunk jól, ha rankeden jött ellenünk egy összeszokott hatos csapat, akkor semmi esélye nincs az embernek. Aki rankedban közepes, az a gagyikhoz kerülne és nem tudna feljebb jutni, akik meg jók, azok érinthetetlenné válnának.

[ Szerkesztve ]

(#782) #78687232


#78687232
törölt tag

(#783) AMD Power válasza Rage47 (#770) üzenetére


AMD Power
titán

Ma es tegnap este en se ezzel jatszottam. Crackdown 3 volt helyette. :)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#784) PAtr0n válasza L4mie (#765) üzenetére


PAtr0n
addikt

Tegnap éjszaka volt vagy 2 ilyen köröm, amikor már a landolásnál eldőlt: egyedül vagyok. Ebből az egyik tragédiával végződött, a másik ilyen kör viszont annyira hangulatos volt! Ezt is megszerettem ebben a játékban, ha mákod van, és nem vagy ingyen kill az elején, Solo-ban hatalmasat lehet sunyulni, egészen a végéig kibírtam, 2 squad maradt (velem együtt 3), kiégett erdő közelébe szűkült a kor, egy kis szirtről szopattam az egymással viaskodó csapatokat, csak aztán elmértem magam, és véletlen leugrottam 1 squad markába.
Valahogy az a kör annyira megmaradt, olyan igazi nyomasztó volt, mikor vadásznak már le, de elég jól kihúztam, lett 1 killem, meg 3-400 dmg.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#785) sagem válasza markknight (#781) üzenetére


sagem
addikt

Pedig a ranked nélküli rendszer sokkal rosszabb, és hosszútávon tönkre is tehet bármilyen játékot. Szerintem itt is muszáj lesz bevezetniük. Ranked nélkül is az van amit írsz, nagyon sokan egymás után nyerik a köröket sok-sok killel, mások meg szenvednek. Gyakorlatilag teljesen random, hogy mikor milyen szintű ellenfeleket kapsz, ez meg nem oké. Ahogy telik-múlik az idő, úgy lesz egyre rosszabb kezdőnek lenni, mert pár napos játékosként nagy eséllyel csak tapasztalt játékosok fognak veled szembe jönni, az meg nem fun. A megoldás annyi lenne kb. hogy van egy ranked meg egy casual mód, a rang legalább azt biztosítaná, hogy mindenki többé-kevésbé a saját szintjéhez mérhető ellenfelet kapjon (s mivel lesz solo mód is, ott ez kiváltképp jól jönne, mert nem a többieken múlik, hanem csak rajtad) :)

saen: Igen, ilyenekre gondolok, de gyakorlatilag bármelyik ismertebb streamer (magyarok is) hozzák zsinórban vagy pár meccs kihagyással a wineket orrba--szájba, ezt meg azért tehetik meg, mert sokkal jobbak azoknál, akikkel együtt játszanak, ez így nekik sem lesz fun hosszútávon (mármint hogy nincs megfelelő kihívás).

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#786) saen válasza sagem (#785) üzenetére


saen
veterán

Már most is vannak extrém meccsek, Mendo csinált 36kill-es solo meccset, szerinted mennyire volt fair? :)

(#787) markknight válasza sagem (#785) üzenetére


markknight
veterán

Ahha, értelek. Igen ez igaz.

(#788) Vazzee2012 válasza oriic (#1) üzenetére


Vazzee2012
újonc

Ha csapattársakat keresel nézz be hozzánk: https://discord.gg/NbtYjJ8
700+ tag / Átlag 100+ online
PC/Origin, Playstation, XBOX
Stream megosztás, nyereményjáték, stb.

(#789) <Lacy85> válasza Maxxy10 (#200) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Sziasztok!

PS4-en tetszős volt a játék, de mivel kontrollerrel nem nagyon szeretek FPS-t tolni, így leszedtem PC-re is.
Viszont itt sehogy nem tudom elindítani.
Apex logo-nál tölt vagy 10 percig. Utána nagy nehezen megjelenik a Continue gomb. Rányomok, ismét elkezd tölteni, aztán ezzel a hibával kivág.

Vannak még kapcsolódási gondok PC-n, vagy nálam lesz valami gebasz? Az összes multiplayer játék gond nélkül megy, csak ez nem akar.

(#790) Madwe válasza sagem (#785) üzenetére


Madwe
nagyúr

Egyébként attól még, h nincs ranked rendszer meg mód, simán lehet h rejtett elo rendszer van s számol ilyeneket a játék. Szoktak ilyet. Aztán késöbb lehet jön ranked külön elo pontokkal, ami szintén rejtve lesz, de mondjuk rangokat számolnak abból s azt már látod...

(#791) <Lacy85> válasza <Lacy85> (#789) üzenetére


<Lacy85>
addikt

1. Az előző hsz. nem válasz akart lenni. :D
2. Fájlok javítása megoldotta a gondot. :R

(#792) Scale válasza <Lacy85> (#789) üzenetére


Scale
őstag

Látom közben már megoldódott :)

[ Szerkesztve ]

(#793) Slavia


Slavia
aktív tag

Pc-n is csak körözget, fájlok javítása nem oldotta meg. (nálam legalább is)

[ Szerkesztve ]

(#794) Szeszkazán válasza Madwe (#790) üzenetére


Szeszkazán
senior tag

Biztos nincs semmi most, van kb 30% Win-rate em , 40+ winnel, tegnap randomokkal nyomtam és nagyon sok világtalan/kezdőt kaptam magam mellé, csak ritkán jött a magas szintű játékos , igaz még csak lvl40 vagyok.
Remélem jön hamarosan valami rating rendszer.

(#795) sith7 válasza Szeszkazán (#794) üzenetére


sith7
nagyúr

Én elhiszem, hogy nektek rossz kezdőkkel játszani - bár szerintem mindenki volt kezdő :) - , de hidd el nekünk is rossz, amikor lvl 55 - 9s, több száz killes játékost tesz mellénk, mert akkor 99 %, hogy ugyanilyen fog szembe is jönni

(#796) oriic válasza Slavia (#793) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

(#797) xkoti válasza sith7 (#795) üzenetére


xkoti
senior tag

Egyetértek veled :D
Sőt tapasztalataim alapján a szint nem sok mindent mond volt aki magasabb szinten volt mint én és úgy játszott mint egy idióta a csapat munka fogalmát messziről kerülte :D

KO

(#798) Szeszkazán válasza sith7 (#795) üzenetére


Szeszkazán
senior tag

Félre ne értsd, teljesen igazad van, ez mindenkinek rossz, én fejlődni szeretnék tovább , abban semmi jó nincs ha kezdőket hentel az ember, azt szeretném ha mindenki a saját szintje ellen játsszon.

(#799) <Lacy85>


<Lacy85>
addikt

Nem lesz ez rossz, de amíg nem lesz benne solo mód, addig húzok vissza PUBG-hoz. :D
Sokszor van olyan, hogy csak egyedül tudok / akarok játszani, és nekem ne rakjon már be random idegeneket.
Nem is értem, miért csak 3 fős squad van a játékban..

(#800) HartgeH3-2.8


HartgeH3-2.8
addikt

Mennyire "tiszta" ez a játék véleményetek szerint? Szívesen megyek gyakorolok, próbálok fejlődni, de sokszor úgy belőnek, azt se tudom hogyan. Látni a YT-on elég sok hack videót.

Valóban szűrik a csalókat?
Lesz még ez a game optimalizálva? Nincs éppen szar gépem, de éppen csak megvan az átlag 100fps. :U

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.