Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) Imilenni válasza Lomha 8V (#950) üzenetére


Imilenni
addikt

Sajnos egyre többször meg sem várják hogy respawn-oljam őket.
Ilyenkor inkabb Yolo megy, mert nyerni szinte lehetetlen.

Press "F" to pay respects.

(#952) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Tegnap miután mindkét csapattársam kilépett a játékból.. egyedül sikerült megnyerni a játékot.. :DD

(#953) L4mie válasza Maxxy10 (#952) üzenetére


L4mie
veterán

Grat. Többiek is kiléptek?:)) 48dmg vél nyerni azért eléggé szerencsés :DDD

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#954) vaakuum


vaakuum
addikt

Nincs valami ingame lehetőség, ahol a fegyvereket és a kiegészítőket lehetne kicsit tesztelni, megismerni?
Nem kell Planetside2-es külön lőtér map, de azért valami kis infó a fegyverekről nem ártana külön guglizás nélkül.
Az is fura, hogy a karakterek képességeit is csak a party összeállításnál lehet nézni vagy 15 másodpercig.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#955) atee válasza Maxxy10 (#952) üzenetére


atee
őstag

48dmg :C egyedül és win! Ez valami ultra lopakodó mód és mázli!? Ennél akkor is több sebzést osztok ha elsőnek halok meg a meccsen :)

D-day 2002-01-04 01:54

(#956) jozefgucci1 válasza vaakuum (#954) üzenetére


jozefgucci1
addikt

A karakterek képességeit a menüben is meg tudod nézni a Legends fül alatt ha az adott karaktren nyomsz egy jobb gombot emlékeim szerint.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#957) atee válasza vaakuum (#954) üzenetére


atee
őstag

Pedig van tréning mód ahol ki tudsz próbálni ezt azt (mondjuk én még nem néztem mennyire részletes)! Illetve a karakterek képességei is megjelennek. Ahogy lentebb is írták jobb klikk!
Vagy akár magyarul is megtalálhatod a képességeket a neten leírva!

[ Szerkesztve ]

D-day 2002-01-04 01:54

(#958) vaakuum válasza atee (#957) üzenetére


vaakuum
addikt

Ohh... :R
Akkor traning módot megnézem újra. Pedig azzal kezdtem, de az rémlett, hogy az csak a mozgásokat magyarázza. De visszagondolva a fegyverek is ott voltak szanaszét, lehetett volna válogatni.
szerk:
Illetve hogyan lehet elérni, hogy ha beállítottam a teljes képernyőt, akkor a következő indításnál is emlékezzen rá? az a beállítás valamiért sehogy nem marad meg :(

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#959) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Sziasztok,

Mint kezdő játékosnak milyen fegyvereket javasoltok? (lvl 11)
A sokak által szeretett Wingman nekem annyira nem jött át. (Lehet még nem tudok célozni rendesen)
Sniperek közül a Scout bejött.
SMG meg AR-eket felveszek ami éppen útba esik.

Köszi!

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#960) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Köszönöm mindenkinek :R
Igazából a kör szélén egy házban elrejtőztem és vártam új kör új ház stb..
Folyamatos figyeltem hány csapat van életben s mennyi ember... Amikor rajtam kívül már csak két csapat volt, szerencsémre megtalálták egymást :DDD gyorsan oda futottam, egy arc star egy gránát be a házba utána én is befutottam és a R-99-cel befejeztem a játékot. :D

(#961) Looserke válasza Csokishurka (#959) üzenetére


Looserke
őstag

R-301 és Peacekeeper szerintem jó kezdésnek, könnyen találsz lőszert is hozzájuk és modokat is, az R-301et pedig felmoddolva nagyon könnyű célra tartani full aotun is

(#962) stickermajom válasza Looserke (#961) üzenetére


stickermajom
addikt

Vagy a Peacekeeper helyett esetleg egy EVA-8, szerintem azzal egyszerűbb egy kezdőnek.

(#963) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Köszönöm a válaszokat! :R

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#964) nepszter1


nepszter1
addikt

Ezektől a crash-ektől megőrülök full random dobál le a játék mindent megprobáltam már tényleg... nem értemhogy miért nem ezzel foglalkoznak.... :W :W

(#965) Ribi válasza nepszter1 (#964) üzenetére


Ribi
nagyúr

Én nem játszottam még annyira sokat, de még nem dobott le.
Kérdés, hogy ez oprendszer, HW, vagy driver függő lehet, vagy ezek valami kombinációja?

(#966) jozefgucci1 válasza Ribi (#965) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nem olyan biztos , hogy csak ezek okoznak hibát , sőt . Haverom az utóbbi két hétben három gépre rakta fel a játékot , mind friss tiszta Win10 és melette semmi más és ledobálja pár körönként így is. Tudom tudom nála biztos a telepítő lemez a hibás :DDD :W

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#967) Polllen válasza nepszter1 (#964) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ezzel is foglalkoznak, a legutóbbi patch-nél jelezték. Viszont hibaüzenet nélkül crash-sel, szóval nem lennék a helyükben.

Ribi

Nálunk a játék crashelt I5/i7-4xxx procikkal, ati/nvidia kártyával, szóval tudja a fene. Nálam az segített a legtöbbet, hogy kerülöm az erőforrás igényes beállításokat, de lehet ezen sem múlik semmi.

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#968) Ribi válasza jozefgucci1 (#966) üzenetére


Ribi
nagyúr

Pont ezért kérdezem, hogy mi lehet a gond, mert haveromnál is fagyott már és nála is w10 van.
Nálam még nem fagyott és w7 van. De pont nem rég adott ki NV is driver frissítést amiben írta, hogy az előző driver problémáit javítják. Nálam elég régi driver van fent. Lehet az is bejátszik. De lehet nekem csak szerencsém van.

(#969) jozefgucci1 válasza Ribi (#968) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Szerintem nem lehet a win10 a ludas , mert az ma már több ember gépén van mint a Win7 ,de pl nálam is régebbi NV driver van fent és minde maxon ,de még talán ha egy fagyásom volt szerencsére.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#970) PitLee


PitLee
őstag

Mennyi ramot eszik a játék?
Nem kicsi a virtuális/lapozó fájl ?

(#971) Looserke válasza Ribi (#968) üzenetére


Looserke
őstag

Win10-en van nekem de eddig egyszer dobott ki a játék

(#972) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Most komolyan, belinkeltem egy megoldást, ami kettőből kétszer bejött, erre azt kapom vissza, hogy ezt már nem próbálom ki mert a) mert már mindent megpróbáltam (szokásos lustasági kamu) b) úgyis crashel majd ezután is (picsogás) stb.

És ugyanúgy... feleslegesen koptatom miattuk az ujjam meg keresgélek, de a sírás azóta is megy ahelyett hogy kipróbálnák az emberek és még én vagyok a tahó, hogy ez engem irritál?? Segíteni próbálok teljesen feleslegesen, mert az én 5 percemért cserébe ők nem képesek 1 percet rááldozni a dologra?

Ha crashelsz és nem tiszteled a játékostársaidat azzal, hogy megoldod, akkor ne játszál. Amíg ki nem javítják, ülj be a sarokba.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#973) Vismajor01 válasza Jinxb1rd (#972) üzenetére


Vismajor01
addikt

Te miért ugrálsz a fejünkön, amiért megosztjuk egymással a crhaseléssel való tapasztalatokat?

Honnan a fenéből tudod, hogy mi mit próbáltunk meg és mit nem?

Az általad linkeld TUTI MEGOLDÁST én pl megcsináltam, még a regedites változtatásokat is, és semmit sem változtatott.

Akkor megengeded, hogy tovább picsogjak? Vagy nekem akkor csak annyi jut, hogy ne játsszak a játékkal akármennyire is szeretnék?

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#974) Polllen válasza Jinxb1rd (#972) üzenetére


Polllen
nagyúr

Szerintem olyan ember ne papoljon tiszteletről, aki nem adja ezt meg a többieknek.

Itt véget is érhetne a posztom, de legyen cicaharc, hátha egyszer a játékban is összefutunk. ;]

Magad miatt koptatod feleslegesen az ujjad, hiszen pl. én ezt írtam neked válaszolva:

"Nálunk egyik neten található megoldás sem segített." Hint: A te megoldásod is fellelhető az interneten. :B

Te csak azért vagy tahó, ahogyan leírod a véleményed, ha már kérdezed. Azzal nincs baj, hogy próbálsz segíteni, de se hall se lát Dömötör módjára tukmálod a tutit, miközben leírták többen, hogy kösz, nem jött be.

Picsogsz itt nekünk... :P

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#975) Jinxb1rd válasza Vismajor01 (#973) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Miféle tapasztalatokat? Amikor valaki csak annyit ír be, hogy crashelt a játék, miközben 3 féleképp tud crashelni? Nekem milyen tapasztalat kell hozzá, hogy kiszopkodjam a kisujjamból, hogy melyik megoldást javasoljam neki?

Te leírtad, milyen jellegű a crashed? Nem. Csak mert ha nem alt + f4 szerű, error nélküli, akkor aztán próbálgathatod ezt a cikket meg járhatsz hozzá esőtáncot a fejeden pörögve, semmit nem fog segíteni.

(#974) Polllen:
Nem hiszem, hogy mindent kipróbáltál. A haverom, na ő tényleg mindent kipróbált és neki már nincs crash-e.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#976) Looserke válasza PitLee (#970) üzenetére


Looserke
őstag

7000-8000 nálam

(#977) Csokishurka válasza Jinxb1rd (#975) üzenetére


Csokishurka
őstag

Bocsi, nem olvastam még végig az előző hsz-kat.
Akkor az ilyen alt+f4 jellegű crashre vannak a fentiekben tárgyalt megoldások?
Mert akkor átnyálazom az előző hozzászólásokat.
Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#978) Polllen válasza Jinxb1rd (#975) üzenetére


Polllen
nagyúr

A hited a magányügyed. :P

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#979) Jinxb1rd válasza Csokishurka (#977) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

https://www.altchar.com/games-news/588240/fix-for-apex-legends-pc-crash-without-error

Először az első felét próbáld meg. Ha ezután is crashel még error nélkül és kidob az asztalra, akkor próbáld meg a registry módosítást is.

Egyéb megoldások:

1) Fps limit beállítás, hogy a vga ne 100%-on pörögjön. Ez vagy vsync-cel vagy autoexec config fájlból

2) Origin in-game és értesítői, és egyéb overlayek (fps mutatók, discord stb.) kikapcsolása

+ 1
többmagos proci esetén egy próba erejéig

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#980) xkoti válasza Jinxb1rd (#979) üzenetére


xkoti
senior tag

Máskor hozzád fogok fordulni ha crash-el valami remélem nem baj :D
Mint korábban írtam a shadow of mordor random crash-elt win 10 alatt most 8.1 majd újra neki futok:D
A lényeg remélem nem probléma ha zaklatlak majd :C

KO

(#981) L4mie válasza Jinxb1rd (#979) üzenetére


L4mie
veterán

overlay problémán nekem általában a fullscreen windowed vagy itt most éppen hogy hívják mód pl. segít,
de alap, hogy ezek a fos overlayek ki legyenek kapcsolva. :B

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#982) regener válasza Jinxb1rd (#979) üzenetére


regener
veterán

Tudtommal az alap fps limit 144 mindenkinél, így tippre az nem segít ha lejjebb veszi.

(#983) Vismajor01 válasza Jinxb1rd (#979) üzenetére


Vismajor01
addikt

Ehhez még hozzátenném, hogy;

Try lowering the graphical settings within your in-game settings menu

Right-click on desktop shortcut icon and run "troubleshoot compatibility" before launching.

Repair the game in Origin. Within the Origin client right-click on Apex Legends and select "repair."

Switch from Full Screen to Windowed mode or Borderless from in the in-game settings

There might be some type of program running in the background or installed on your PC that is causing a conflict with Origin. By performing a clean boot, you close down all unnecessary programs needed to boot up your PC. Once you boot it up launch the game immediately.

Roll back your GPU drivers. We know updating them to the latest version is ideal, but we're seeing drivers 417.71 & 417.35 stop crashing for players. Use the Advanced and then 'Clean Installation' options.

Turn off G-Sync (NVIDIA) or Freesync (AMD)

Adjust Ambient Occlusion in NVIDIA control panel (Manage 3D Settings)

Adjust or disable all forms of Vsync for your monitor

Downclock GPU to default settings

Try uninstalling GeForce Experience (NVIDIA)

Increase your GPU and Windows power setting to Max. Open up "NVIDIA Control Panel" -> from the NVIDIA Control Panel, select the "Manage3D settings" from the left column -> click on the Power management mode drop down box and select "Prefer Maximum Performance".

Try reducing Texture Streaming from the in-game settings

Reducing VRAM usage from 8GB to 6GB (streaming texture option)

Reinstall the game to the internal hard drive (C:\) and unplug external hard drives that aren't being used
Add Windows Defender Firewall exceptions: (Control Panel\System and Security\Windows Defender Firewall\Allowed Apps). Make sure to add and check both boxes for Origin's Launcher program. How programs and anti-virus programs can conflict with Origin.

Right-click the speaker Icon in your system tray (bottom left of Windows) then choose Sound > Playback and disable any output device not in use (don't forget to right click show all disconnected / deactivated devices).

If you are encountering the "illegal instruction" error message, please report the issue to Easy Anti-cheat using the form here: https://www.easy.ac/en-us/support/apexlegends/contact/tech/

Toggling your language may help. Right-click the game panel in Origin, choose Game Properties, then Advanced Launch Options. Change the game language ("Polish" helps some folks), save the game and update. Once this completes try swapping back to your language and check again.

Allow Windows to manage your PageFile size

Ensure that Origin, the game and your PageFile are all on the same drive.

Disable fullscreen optimisations

Allow the EasyAntiCheat Service to restart if it fails

Remove torrenting software from your system.

Change EasyAntiCheat.exe priority to low.

Start the game>Open Task Manager (Ctrl+Alt+Delete)> go to Details and find EasyAntiCheat.exe>Right click to change priority to Low. (This process may need to be repeated every time you launch the game)

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#984) Polllen válasza Jinxb1rd (#979) üzenetére


Polllen
nagyúr

Nézzük sorban mi mindent nem próbáltam ki.

Első cikk, kb. tényleg ez az első találat a google-ban.

Origin újratelepítése, esetleg windows újratelepítéssel - jozefgucci1 haverjának sem jött be, wint nem installáltam újra, Origin-t igen, nem jött be
EasyAntiCheat szolgáltatás átállítása - megvolt, továbbra is crashel a játék, de így hagytam
Registry módosítás - megvolt, az első bejegyzés alapból így néz ki, a második létrehozása után a játék minden körben kifagyott, így ezt töröltem
Adminisztártorként való futtatás - megvolt, továbbra is crashel a játék, nem használom

FPS limit beállítása: eredetileg 100 fps targetet adtam meg max limit nélkül, crashelt a játék. Később beállítottam max 60 fps határt, így is volt crash, kb. ugyanannyi. A max 60 fps-t próbáltam vsync-kel és konzol paranccsal is. 60 fps limitet hagytam bár ez így elég nagy hátrány.

Origin in-game értesítőinek kikapcsolása: ez is megvolt, pont ugyanúgy becrashelt, mint előtte, visszakapcsoltam.
Más in-game layout-t nem használok, discord-t telefonról használom.

Több magos proci esetén megadni, hogy hány mag van, ezt nem próbáltam.

Amit pluszban próbáltam:
- VGA ram korlátozás (8GB-s a kártya)
- Fullscreen/borderless window/window futttatás
- az elérhető többi grafikai beállítás állítgatása

A mi társaságunk valamilyen terheléssel kapcsolatos hibára gyanakszik, mert a crash előtt mindig egy pillanatra fps dropolt a játék, már amikor volt ami kiírja. Az utolsó patch óta több ilyen alkalmat is elbír a játék összeomlás nélkül, de ugyanúgy random bele lehet futni. Amin röhögni szoktunk, hogy ha nálam jól fut a játék, akkor haver esik ki és fordítva. 4 különböző gép, win 10 és ugyanaz a hiba. Mondjuk az elgondolkodtató, hogy az I7+1070-s gépen csak 1x crashelt 50-60 óra alatt, az i5 + 480/570-s gépeken egészen gyakran.

A fenti dolgokkal kapcsolatban amúgy továbbra is azt tartom, hogy lottó. A read only módból kilépés után majd gondolkodj azon, hogy mi lehet az oka annak, hogy x órát fut hibamentesen, aztán y órán keresztül meg crashel a játék, aztán megint jó z órát és a user NEM változtatott semmin az x + y + z óra alatt.

Ez persze csak 4 ember tapasztalata, ha valakinél megszűnt a crash, szuper, see you on the battlefield, már ha nem fagyunk ki. ;]

regener

Szerintem nincs limit, simán fut a játék akár 150-170 fps-sel is nálam.

Vismajor01

Azért remélem érzed, hogy ezeknek egy része sablon szöveg. Pl. tilts le minden nem használt hangkimenetet... Ne már... :N

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#985) Csokishurka válasza Jinxb1rd (#979) üzenetére


Csokishurka
őstag

:R
Még egyelőre nem lép ki olyan gyakran de ha kezd elszaporodni akkor elkezdem szépen sorban.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#986) Jinxb1rd válasza regener (#982) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Át lehet állítani amennyire szeretné az ember konfig fájlból vagy parancssorból. Nekem 62-ön van. Annyiban lényeges, hogy kíméli a videókártyát, hogy ne maxon, 100%-on fusson, mert az is crasheltetheti a játékot. Fix 144 nem hiszem, hogy sok embernek megvan :)

(#985) Csokishurka
;)

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#987) Vismajor01 válasza Polllen (#984) üzenetére


Vismajor01
addikt

Persze.

A lista abszurditása is csak azt jelképezi, hogy ötletük sincs, és nem nálunk van a hiba.

Persze, állitsd át a nyelvet lengyelre az originben, akkor jó lesz.

ok...

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#988) Looserke válasza Jinxb1rd (#986) üzenetére


Looserke
őstag

én is lekorlátoztam a menü fps-t 75-re, mert egyébként 140 körül mozgott és 100%-on pörgette a VGA-t, jobban melegedett a menüben a karakteremet bámulva, mint tényleges játék közben...

(#989) vaakuum


vaakuum
addikt

Húúú, én még csak valami 9-es szintű vagyok, de akkor ezek szerint mákom van, eddig nem volt hiba a játékban... kopp :W -kopp :W (remélem így is marad)

Nem lehet, hogy valami proci vagy memoria szerű aljasság lehet a háttérben? Ha nincs auto hibaüzenet, akkor az olyat valszeg nehezebben szúrják ki a fejlesztők is :F

Egyébként ha valaki tudja, hogyan marad meg a fullscreen beállítás, ne tartsa magában. Az összes többi beállítást nálam rendben elmenti, jelenleg ez az egyetlen macera, amit nekem okoz.

szerk:
[ez a megoldás működött, de nem elég csak menteni az originben, nekem telejsen újra kellett indítani az Origint]

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#990) gbela válasza Looserke (#988) üzenetére


gbela
senior tag

Külön lehet a menu fpst allitani?
Alapbol 144-en van a jatek ugye, es menuben valoban nagyon teker, de nem akarnam globalisan korlatozni a menuert.

(#991) Scale


Scale
őstag

Tényleg külön kellene szedni a topikot PC és konzol kettősre mert az elmúlt x hozzászólás csak PC releváns bugfixekről szólt és sokan meg szerintem más indokból járnánk ide a fórumra, és én is mindig keresgélem az "érdekesebb" hozzászólásokat de egyre nehezebb megtalálni ezeket :(

(#992) regener válasza vaakuum (#989) üzenetére


regener
veterán

Indítási paramétert tudsz megadni az Originben neki, oda egy -fullscreen -t írj be.

gbela:
Nekedis a fenti opció, csak -fps_max_menu 75 legyen ami kell neked.
Elvileg :D

[ Szerkesztve ]

(#993) Ribi válasza Scale (#991) üzenetére


Ribi
nagyúr

Nem hiszem, hogy egy kis technikai rész ekkora gond lenne. Vagy a konzolosok toleranciája ennyire kicsi lenne? ;]

(#994) gbela válasza regener (#992) üzenetére


gbela
senior tag

köszi!
Illetve ugyanitt a 144 limitet is ki lehet loni, ki is lottem, hasznos h menut viszont be lehet korlatozni kulon.

Fullscreenhez meg annyit h a jatek egyelore nem valos fullscreenben fut, orakig keresgettem, egyelore nem tudja azt....

(#995) L4mie válasza Ribi (#993) üzenetére


L4mie
veterán

utóbbi...
amúgy szerintem csak unatkozott és öntött egy kis benzint ide, hátha meggyújtjuk :P

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#996) markknight válasza Scale (#991) üzenetére


markknight
veterán

Hát ha offba teszik akkor nincs baj, mondjuk engem nem zavar (ps4)

(#997) Rage47


Rage47
veterán

Omg, átment ez a topik PC troubleshootba vagy mi?
Ezért nem járok PC-s topikokba. :D

(#998) Jinxb1rd válasza Rage47 (#997) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Nem kell aggódni, átmegyünk majd szép lassan, ha a bugok elmúltak win screenshot topikba. :DDD

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#999) Rage47


Rage47
veterán

Tegnap este egy francia 12 éves sráccal toltuk. Eddigi legviccesebb köröm volt. :D Próbált angolul beszélni, majd meghaltam a röhögéstől, mikor számolt 1-től 12-ig angolul, hogy eszébe jusson, hogy van a 12. :D

(#1000) L4mie válasza Rage47 (#999) üzenetére


L4mie
veterán

ha franciával beszélsz kérd meg mondja ki, hogy minibusz :D akkor fetrengesz majd igazán :D

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.