Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) Bazsi1987 válasza atee (#1200) üzenetére


Bazsi1987
őstag

De azóta egy vadállat vagyok 💪😁

(#1202) Polllen válasza Bazsi1987 (#1201) üzenetére


Polllen
nagyúr

Amíg egy egeres nem jön és arat...:/
Ezért hagytam abba konzolon a multit.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#1203) atee válasza Polllen (#1202) üzenetére


atee
őstag

Amikor elkezdődött ez az egész konzolon, kontrollerfps. Akkor még sokan védték, hogy lehet olyan az irányítás mint pc-n. Már akkor is mondtam, hogy egy közepes pc játékost is max véletlen tudna egy kontrolleres lelőni.
Ma végre eljutottunk oda, hogy aki konzolon egér/billt használ az csalás :)

Lehet ezt színezni, de az fps műfaj az pc-n van otthon.
Persze egy pc-t tartani sokkal költségesebb. Ilyen szempontból érthető, hogy sokan belekényszerednek a konzol korlátozottabb irányításába.

D-day 2002-01-04 01:54

(#1204) zsoika válasza pulyka jocó (#1199) üzenetére


zsoika
addikt

Oké srácok, de mint mondtam engem nem érint mert nincs konzolom. Viszont valószínűleg azt fogok venni ha a sz.gépem elavul, vagy elromlik.
Egyszerűen nem vagyok hajlandó sz.gépre annyit kiadni.....inkább leszek akkor konzolon "csaló".

A külön szerver az egereseknek jó ötlet ha ezen rugóznak a konzolosok bár továbbra sem értem pontosan miért.....egy régi beidegződés miatt.
PC-n, BF alatt is pontosan látszik ki nyomja joystickkal, vagy kontrollerrel pl. repülőzést...ők ott előnyben vannak (vagy nem ,mert szokás kérdése is)az egeresekkel szemben mégsem teszik azok szóvá. Legalábbis Én még nem láttam/hallottam róla. Vagy autóversenyben ha v.ki kormánnyal megy egér helyett...esetleg repülőgép szimulátoron ilyen de sorolhatnám.
Nem akartam ebből vitát, nem gondoltam hogy ennyire érzékenyen reagálnak.

Igen BF3 support az :K bár medic vagy enginieert akartam de foglalt volt. :(((

[ Szerkesztve ]

(#1205) Wolteri válasza xkoti (#1172) üzenetére


Wolteri
csendes újonc

Na az szép, sajnos mi csak ketten szoktunk játszani ismerősömmel, nagyon nagy hátrányt jelent ha nincs ki egy teljes csapat és nem megy a kommunikáció a játékos ember között. :(

(#1206) xkoti válasza zsoika (#1204) üzenetére


xkoti
senior tag

Én nem tartalak "csalónak" ha egyszer lesz konzolod egyébként igen erősen gondolkozz el rajta és most nem a berögzült ps fan boy beszél belőlem mert pc-n tudom mennyire jó játékok vannak de őszinte leszek gow-t ha kihagytam volna valószínű önostorozást végeztem volna magamon. (10/10 játék lett számomra :D )
Épp a napokban beszéltem haverral miért is lenne érdemes pc-t újítanom és nem tudtam indokot mondani nem tudtam olyan pc játékot felsorolni ami most annyira érdekelt volna akár storylag vagy akár multiplayer szinten :D

Wolteri: igen ismerős nekem is mikor a random fiú idiótaként játszik :D

KO

(#1207) pulyka jocó válasza zsoika (#1204) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Én nem mondtam hogy csaló lennél, vagy bárki aki egeret és billt használ konzolon, tekintve hogy legálisan megoldható minden mókolás nélkül. Persze akinek megéri, én biztos nem vennék több tíz ezer forintért ilyet, ennyi pénzből veszek rengeteg jó játékot. Én már pont fordítva vagyok, nem tudok egérrel játszani. Mióta ingyé adják Cs:go-t azzal szoktam néha játszani, de nagyon elszoktam ettől 😀
Remélem fortnite mellett a többi játékban is bevezetik ezt a rendszert, mert hasznos. És akkor egyik oldal se szólhat semmit :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1208) AMD Power


AMD Power
titán

Nekem ma 2x is volt olyan ,hogy (Lifeline) közvetlen közelről meglőttem/eltaláltam és nem sebzett! Nem értettem. És mind a 2x Lifeline volt-

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1209) xkoti válasza AMD Power (#1208) üzenetére


xkoti
senior tag

Tegnap szintén volt hasonló esett, hogy közvetlen lőttem peackeeper-el lőttem és semmi dmg-t nem kapott :/

KO

(#1210) AMD Power válasza xkoti (#1209) üzenetére


AMD Power
titán

Nálam is valami nagyon hasonló volt. Egyszerűen nem értettem. :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1211) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Azért néha konzolon is vannak kételyeim amikor az ellenfél lehoz egy 3vs1-t úgy,hogy én biztosan eltaláltam és mégse halt... Rajtam lévő lila shield kèt lövès.. stb

(#1212) gyuribácsi88 válasza Maxxy10 (#1211) üzenetére

Sokszor van sajnos olyan hogy lövöm a gyereket és olyan mintha átmenne rajta a golyó, de ezt eddig csak spitfire-el tapasztaltam, wingman mindig adja, ezért általában ezzel a szettel megyek, spitfire+wingman, shotgun is 50/50, hol adja hol nem, néha 2 lövés egy ember, lila mellényes, máskor 4-5 lövés és elsétál.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#1213) xkoti válasza gyuribácsi88 (#1212) üzenetére


xkoti
senior tag

Aláírom valóban így van nálam is néha a shotgun szokott érdekes dolgokat csinálni de ritkán.

KO

(#1214) Picur882


Picur882
csendes tag

Sziasztok! Tapasztalt valamelyikőtök olyat, hogy az xbox elite controller jobbra húz? Ha igen, ez software - s probléma? Csak az apexnél lépett fel ez a hiba.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Fold 4, Galaxy Watch 4 40mm

(#1215) Polllen válasza atee (#1203) üzenetére


Polllen
nagyúr

Én továbbra is azt tartom, hogy lehet. Csak kell hozzá pár év kemény gyakorlás mire eljutsz oda. Szóval ha konzolon akarok multi fps-t tolni, akkor pár év és odaérek a nagyokhoz vagy veszek egy átalakítót és egérrel csapatom. Inkább visszamentem pc-re.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#1216) xkoti válasza Polllen (#1215) üzenetére


xkoti
senior tag

Már akinek van annyi türelme :D

KO

(#1217) alexdeak válasza Picur882 (#1214) üzenetére


alexdeak
csendes tag

Szia,

Nekem volt már többször hasonló jelenség, h húzott az elite kontroller vmelyik karja fel, vagy ilyesmik... Ha még garanciális, küldd el és automatikusan cserélni fogja az MS.

(#1218) Slavia válasza gyuribácsi88 (#1212) üzenetére


Slavia
aktív tag

A"mintha átmenne rajta megerősítve".(pc) Shotgun is! Kicsit javíthatnának még a játék ezen részén. :) a wingman általában adja.

(#1219) Bennyboy


Bennyboy
őstag

kezdem rohadtul unni a randomokat. 10 meccsből kb 8ban teljesen agyhalottak. Ha én vagyok a jm akkor külön ugranak pedig olyan helyre megyek ahol alig vannak és a sok a loot. Nyilván 2p alatt elhalnak és kilépnek. Az a bug is fasza amikor nincs 3. csapattárs alapból. Kezd felbaszni ez a játék, jöhetne a solo mod sürgősen.

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#1220) VágniValó válasza Bennyboy (#1219) üzenetére


VágniValó
addikt

Sok a szellemileg serult, egyik nap 6 kort jatszottam 10 perc alatt kb, mivel mindenki kiugrott a legelejen a tobbiek koze meghalni es egyikuk se jatszott jol.

De a kedvencem a heten tegnap kora este tortent, amikor haverral csak ketten voltunk es a random 3. Emberunk a karaktervalaszto kepernyo alatt hangosan vergodott a mikrofonba, mert a pajtim valasztott eloszor es Wraithet valasztott. Mire: "why you such an asshole!? You did it on purpose, thats my character!" stbstb... Ja es nem egy srac hangjan hanem biztos hogy felnott vagy fiatal felnott volt. Ezutan leugrottunk, elment kulon, meghalt es kilepett :U mi ketten 3. Lettunk es nem bujkalva, hanem 2 teljes squadot is leszedtunk.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#1221) Bennyboy válasza VágniValó (#1220) üzenetére


Bennyboy
őstag

én már rég némítottam a voice-t, akinek több mint 10 iq-a van az ping-el is tud jelezni. Nekem nem hiányzik a 10 évesek sipákolása.

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#1222) VágniValó válasza Bennyboy (#1221) üzenetére


VágniValó
addikt

Nekem nem megy. Tegnap tobbszor probaltam, tab majd a profiljrara es a hangszoro ikonra is megprobaltam kattintani bal-jobb egergombbal is. Semmi. Masnak mukodik pedig

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#1223) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Én miért nem tapasztalok ilyen problémákat?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1224) EczkE válasza Mister_X (#1223) üzenetére


EczkE
addikt

Mert lehet te vagy az idegesito uvoltozo? ;]

Asszem mindenféleképpen!

(#1225) VágniValó válasza Mister_X (#1223) üzenetére


VágniValó
addikt

Mert te olyan kulonleges gyerek vagy...

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#1226) Jinxb1rd válasza Mister_X (#1223) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Mert ahhoz fel kellene telepíteni a játékot.

We are only Stardust...

(#1227) atee válasza VágniValó (#1220) üzenetére


atee
őstag

Mondjuk erre a random karakter választásra is kitalálhatnának valamit. Pl. aki az adott karekterrel értékelhetőbb az elől ne vigye már egy egy f@szláma. Nagyon bosszantó tud lenni amikor egy random ember aki ráadásul öncélú és szarul játszik. Az még a kedvenc karakteredet is elviszi.

D-day 2002-01-04 01:54

(#1228) gyuribácsi88 válasza atee (#1227) üzenetére

Az hagyján, de lvl 102-es szinten ne dobjon már be mellém állandóan 10-12-es szintű játékosokat.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#1229) Mister_X válasza Jinxb1rd (#1226) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ja, nem játszok és én vagyok a gamer nirvána megtestesülése a fel nem telepített játékban, azért nincs problémám a játékosbázissal. Sebaj, amíg ti bekapjátok a hülyéket, addig én elvagyok, max kifagy az egész naponta párszor.

De majd én is jövök kisírni a bánatomat, hogy b1tchp4wnR99 elvitte Causticot, hogy aztán meghaljon húsz másodperc múlva, amíg én kifagytam háromszor és visított a harmadik kisgyerek a mikrofonba, mert attól biztos konstruktívabb lesz a fórum.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1230) stickermajom válasza atee (#1227) üzenetére


stickermajom
addikt

Nincs a karakterválasztással probléma, 20 percet ki lehet bírni a kedvenc nélkül szerintem.

(#1231) Jinxb1rd válasza Mister_X (#1229) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Azért nincs bajod a random playerekkel, mert kb azonos szinten mozoghatsz velük, így fel se tűnik a különbség. Ha ezen felkapod a vizet, mert hogy ez nem így van, akkor te magad is tisztában vagy, hogy más szinten vagy mint ők, akkor meg szimplán kötözködsz.

btw a topikos sírásokkal kapcsolatban meg ne nekem rinyálj

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#1232) VágniValó válasza Mister_X (#1229) üzenetére


VágniValó
addikt

Amit te "topikos siras" kategoriaba sorolsz, azzal nekem semmi bajom amig jo a story vagy tanulsagos. Nagy az Isten allatkerje, en tudok jokat mosolyogni ezen.

[ Szerkesztve ]

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#1233) atee válasza stickermajom (#1230) üzenetére


atee
őstag

Olvasd el újra és értelmezd, hogy mi a baj vele!

D-day 2002-01-04 01:54

(#1234) Madwe


Madwe
nagyúr

De nincs competitive ranked mód. Ami most van, az a quickmatch, ha úgy kezelnétek nektek se lenne bajotok... max annyi, h rankedet szeretnétek :)

(#1235) stickermajom válasza atee (#1233) üzenetére


stickermajom
addikt

Hiába olvasom el többször, akkor sincs értelme. :) Pörög a játék, sok a választható karakter, semmi szükség a választás megbolygatására.

(#1236) markknight


markknight
veterán

Octane gameplay
https://www.reddit.com/r/titanfall/comments/awm6ay/metastiff/

(#1237) atee válasza stickermajom (#1235) üzenetére


atee
őstag

Neked nincs értelme. Másnak meg bosszantó, hogy vérpista elvisz egy hasznos karaktert majd az első 30 másodpercben vége van. És még ki is lép.

D-day 2002-01-04 01:54

(#1238) Jinxb1rd válasza atee (#1237) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Mindegyik karakter hasznos. Szóval jah, egy hasznos karaktert fog elvinni jó eséllyel. :DDD

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#1239) Maxxy10 válasza Jinxb1rd (#1238) üzenetére


Maxxy10
addikt

Az összes defensive type karakter lassú, nekem aztán nem kellenek..

(#1240) stickermajom válasza Jinxb1rd (#1238) üzenetére


stickermajom
addikt

Ennyi. Szerencsére van választék, nem kell egy valakihez ragaszkodni.

(#1241) nepszter1


nepszter1
addikt

rx 570 uj driver nem oldotta meg a random crash-eket sajnos ígynem tudok élvezhetően játszani a játékkal... :W

(#1242) markknight válasza markknight (#1236) üzenetére


markknight
veterán

Amúgy ha valóban ilyen falon futkározás lesz a játékban akkor én ki is szálltam szerintem. Így is elég gyors az egész, nem mindenki vérprofi mint a twitches noliferek.

(#1243) VágniValó válasza markknight (#1242) üzenetére


VágniValó
addikt

Pedig nagyon jó, amint ráérzel. Ezért (is) imádom a Titanfallt.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#1244) markknight válasza VágniValó (#1243) üzenetére


markknight
veterán

Na igen, sajnos ott csoportosulnak a quakes félistenek is ahogy hallottam :D

(#1245) gyuribácsi88 válasza markknight (#1242) üzenetére

30 év alatti, napi 18 órát játszó, mamahotel lakó tviccsTV TTV 10.000 killem van, életemnincsen gyerekeknek pont tökéletes karakter lesz. Aztán jöhet a solo mód, ahol megmutatja hogy egyedül is képes NA szerveren a segg hülye bot játékosok ellen 35 kill-t csinálni. :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#1246) markknight válasza gyuribácsi88 (#1245) üzenetére


markknight
veterán

Ahogy néztem ez másik játékmód, lehet annak lesz a hozadéka.

(#1247) xkoti válasza markknight (#1242) üzenetére


xkoti
senior tag

Egyetértek.
Elhiszem hogy a falon futósdi jó móka de arra akkor ott a titanfall.
Ebből azért ne legyen már .. Remélem nem rontják el a játék varázsát.

KO

(#1248) VágniValó válasza xkoti (#1247) üzenetére


VágniValó
addikt

Lesz Titanfall 3, szerintem a nagy mókákat és featureket megtartják arra. Itt csak ez az egy karakter lesz, ha lesz.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#1249) Maxxy10


Maxxy10
addikt

lvl 50 felett nem jár már Apex package?

(#1250) Lomha 8V válasza Maxxy10 (#1249) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Nem mindig van. Én 29-es vagyok most, de olyan 5x-6x már nem kaptam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.