Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1951) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

PC Patch jött

Crash-t elvileg javították, szóval csekkoljátok!

Live-Die-Respawn

(#1952) Shkiz0 válasza oriic (#1951) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Na este meglesem. :R

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#1953) Kanczy válasza Shkiz0 (#1927) üzenetére


Kanczy
veterán

Nekem intelem van (bár régi), szóval sajnos szerintem nem ilyen egyszerű :(

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#1954) Polllen válasza oriic (#1951) üzenetére


Polllen
nagyúr

2 óra játék után egyelőre ok.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#1955) gyuribácsi88

Remek lett az update, idáig semmi gondom nem volt a játékkal, 200 óra alatt kb 3 crash volt, most meg egyszerűen játék közben kidob az asztalra, mintha bezártam volna a játékot. nájsz dzsáb

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#1956) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Esküszöm, Wraith miatt fogom abbahagyni..
Egyszerűen nincs hitboxa nem hiába nyomják azzal a profik..

(#1957) Szilágyi84


Szilágyi84
senior tag

Én azt vettem észre 2 napja hogy nagyjából velem azonos szintű játékosokkal rak össze egyáltalán nem volt több ezres de még több száz killt se láttam. Ps4-en akinek nincs sok ismerőse vagy egyáltalán és lenne kedved akkor jelezd nyugodtan.

[ Szerkesztve ]

(#1958) PAtr0n válasza gyuribácsi88 (#1955) üzenetére


PAtr0n
addikt

Nekem eddig crash-elt, most 10 körből egy sem. De még csak meg sem reccent.... most akkor mi van? Ja , amúgy PC.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#1959) xkoti


xkoti
senior tag

Engem ma úgy felhúzott a játék, hogy inkább Witchereztem :D
Vagyis inkább a játékosok nem a játék :D

KO

(#1960) AMD Power


AMD Power
titán

Apex Legends 25,3 milliárd forint az első hónapban: elképesztő bevételt hozott az Apex Legends indulása

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1961) L4mie válasza AMD Power (#1960) üzenetére


L4mie
veterán

Ennyi pénzből bedobhananak pár szervert, mert oké, hogy 30 emberrel már nem para, ha oda ugrasz ahová sokan mindjárt "mocsaras" lesz a játék.:(

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#1962) markknight válasza Maxxy10 (#1956) üzenetére


markknight
veterán

Meg valami kaszt rendszert behozhatnának! A Fortnite BR-ben direkt azért nincsenek csontsovány ninják, meg dagibb consturctorok, mert durván hatással van a játékra. Itt most van egy Gibraltar és egy Caustic. Kitalálták, hogy Caustic-kal nehéz játszani, hát nem, nem nehéz csak csóri nagy darab és könnyebb eltalálni. Amióta játszom jó ha háromszor leszedett egy Gibi, mindig Wraith vagy Bangalore az aki lefektet.

(#1963) markknight


markknight
veterán

Miragenak bugos a landingje. Kigurasz, majd földet érés után amikor szaggatva mozog, nem tud ugrani és onnanól el van cseszve az egész meccs. Valaki tapasztalt ilyet?

(#1964) Maxxy10 válasza markknight (#1962) üzenetére


Maxxy10
addikt

+1
Kb senki se játszik velük.. vagy ha igen akkor biztos,hogy nem ilyen több ezer killes emberről van szó...

(#1965) PeAdam válasza Maxxy10 (#1964) üzenetére


PeAdam
tag

Ha megkérdezhetem a tapasztaltabb játékosoktól. Ki, milyen egérérzékenységgel játszik? Én más játékokban általában 1200-as DPI-vel tolom az Asus Rog Sica egeremmel, de itt nagyon érzékenynek érzem még 1150-en is. Mi lehet az ideális beállítás, ahol még viszonylag pontos, de nem lesz nehézkes a fordulás?

Ryzen 3700X, 32Gb HyperX Predator 3200 MHZ RGB, RX 5700 XT Asus Strix OC 8GB

(#1966) gyuribácsi88 válasza PeAdam (#1965) üzenetére

800 dpi, in game 2.8, ads 0.8

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#1967) PeAdam válasza gyuribácsi88 (#1966) üzenetére


PeAdam
tag

Köszönöm, akkor jól éreztem h az 1150 is messze van még az ideálistól. :))

Ryzen 3700X, 32Gb HyperX Predator 3200 MHZ RGB, RX 5700 XT Asus Strix OC 8GB

(#1968) markknight


markknight
veterán

-

[ Szerkesztve ]

(#1969) gyuribácsi88 válasza PeAdam (#1967) üzenetére

De ez teljesen egyéni dolog, van aki ugyan ilyen beállítások mellett 400 dpi-n játszik, van aki 1600. Neked kell kitapasztalni. Szerintem 800 felett nem nagyon érdemes fps játékokkal játszani, de kinek mi.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#1970) Maxxy10 válasza PeAdam (#1965) üzenetére


Maxxy10
addikt

Én Xbox-on játszom, ott level 4-es az érzékenységi szint.

[ Szerkesztve ]

(#1971) PeAdam válasza gyuribácsi88 (#1969) üzenetére


PeAdam
tag

Én úgy vettem észre, hogy a gyorsabb játékmenet miatt könnyebb mellélőni / pontatlannak lenni, mint más hasonló játékban. Így véleményem szerint lentebb kell venni a DPI-t, mert a másodperc tört része alatt kell pontosan célozni. Pontosan ezek miatt egyébként tetszik is a játék, van benne kihívás és fejben ott kell lenni rendesen.

Ryzen 3700X, 32Gb HyperX Predator 3200 MHZ RGB, RX 5700 XT Asus Strix OC 8GB

(#1972) xkoti válasza markknight (#1963) üzenetére


xkoti
senior tag

Yep nálam is ez a probléma le ugrok és akkorát csúszik hogy az hihetetlen.

KO

(#1973) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Na nálam most egy jó darabig pihenni fog a játék, elegem van ezekből a hitboxokbol..🤬
Mindenki csak Wrait, Bangalore meg Lifeline nulla hitboxxal..
Hétfőn jön a Firestorm azt kipróbálom és ha tetszik megveszem a BFV-t.

(#1974) copass válasza Maxxy10 (#1973) üzenetére


copass
veterán

pathfinder a legjobb hitbox ügyileg

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#1975) Honzi válasza copass (#1974) üzenetére


Honzi
senior tag

Már ez a hitboxa.

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#1976) xkoti


xkoti
senior tag

Engem a hitbox közel se annyira idegel fel mint a kilépkedős majmok :D
A report rendszernek ps4-en semmi értelme... Szánalom egyébként amit mutatni tudnak pedig mocsok jól indult a játék.

KO

(#1977) vicces válasza xkoti (#1976) üzenetére


vicces
addikt

engem meg a egér-billentyűzetesek zavarnak konzolon. ezért is filózok hogy veszek én is. még mindig jobb mint amikor valaki aimbottal nyomja pc.

:)

(#1978) markknight


markknight
veterán

Nekem a délelõtt csak keserûség volt, de 3 után beindult az élet. Összejött két win egymás után randomokkal, meg egy olyan is ahol az idióta pali kilépett az elején és ketten lenyomtuk a meccset egy szintén ismeretlennel. Itt speciel nagyon büszke vagyok magamra, mert csak én meg Bangalore maradt talpon és pont a lövöldözés felénél volt mindkettõnknek kb egyszerre egy újratöltõs etapja, de végül lehoztam.

(#1979) vicces válasza markknight (#1978) üzenetére


vicces
addikt

nekem 1 hónap után végre ma lett egy gyúzelem, de nem rajtam múlott.. volt egy valaki octannal. valami 1300 killel. gondolom nem kontrollerrel nyomja, hanem egérrel :U

:)

(#1980) L4mie


L4mie
veterán

Pinget ki lehet valahogy irattantanti?

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#1981) markknight válasza vicces (#1979) üzenetére


markknight
veterán

Octane és 1300 kill? Az igen!

(#1982) craftsman01 válasza L4mie (#1980) üzenetére


craftsman01
senior tag

"irattantanti" ez milyen nyelven van?

[ Szerkesztve ]

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#1983) L4mie válasza craftsman01 (#1982) üzenetére


L4mie
veterán

Gratulálok megfogtad a lényeget, két kör között gyorsan megkérdezem nyelven.
De ha nem megy a kódfejtés akkor kiíratni.

Témába vágó hsz.-t is tudsz kanyarítani vagy csak a trollkodós hsz. gyűjtés megy?

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#1984) markknight válasza L4mie (#1983) üzenetére


markknight
veterán

Nem. Ott van a képernyõn és a karakter is mondja. Én spec mindig nyomok rá választ, hogy oks vagy ne. Ha ez nem tûnik fel valakinek, akkor az nem jó.

(#1985) L4mie válasza markknight (#1984) üzenetére


L4mie
veterán

Hupsz, na itt tényleg nem egyértelmű,
Másra gondoltunk :D szerver ping! :B

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#1986) Polllen válasza L4mie (#1985) üzenetére


Polllen
nagyúr

Nincs.

Az első képernyőn, ahol van a kisegítő lehetőségek opció, ott ha belemész majd kilépsz, megjelenik a szerver parkok aktuális pingje. De hogy melyikre rak a játék... Reméljük európaira...

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#1987) xkoti válasza vicces (#1977) üzenetére


xkoti
senior tag

Igazából nem is figyeltem és nem is tudom észlelni ki mivel játszik amíg nincs kill cam :D
Szerintem addig esélytelen eldönteni hogy mivel játszik, kivéve ha végig nézed az illetőt aki elpicsázott.
Egyébként 50k-ért tudsz befektetni ami szerintem nem éri meg inkább csak gyakorlás az egész.

KO

(#1988) KaitouP


KaitouP
veterán

Ez én voltam a mai nap folyamán, hülyére röhögtem magam játékostársammal az eseten: [link] :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1989) xkoti válasza KaitouP (#1988) üzenetére


xkoti
senior tag

Mekkora genyó vagy :D szegény hogy menekült volna :D :C :DDD

KO

(#1990) pohár válasza KaitouP (#1988) üzenetére


pohár
félisten

amikor én voltam a jumpmaster, és volt a squadban Caustic (2-3x volt ma), egyből ugrottunk a Bunkerhez, rongyolunk be, mindent telever gas trappel, és a folyosón lőjük egymást (sőt, annyira a kör eleje volt, hogy mindenki felporszívózott előlem mindent, és rohadtam a gázba ütni a népet, kegyetlen volt :DDD

azt jól láttam, hogy a csapattársam gas trapje sebez engem is? azt hittem eddig, hogy csak lelassít, meg homályosítja a látásom, de ma jöttem rá, hogy mintha sebezne szépen engem is :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1991) Kanczy válasza pohár (#1990) üzenetére


Kanczy
veterán

Amennyire tudom, nem sebez csapattársat, csak lassít és "ködösít" :N

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#1992) Mister_X válasza pohár (#1990) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nox Gas tények: Caustic immunis rá (ellenfél is!), mindenki mást (ellenfél, csapattárs) lassít, ellenfeleket sebez és megjelöl a passzívoddal - kivéve ellenfél Caustic.

Tehát: passzív képesség megjelöl, lassít és sebez minden ellenfelet, ha nem Caustic. De az ellenfél Caustic is tudja aktiválni a csapdákat, csak épp nem csinál vele semmit a gáz. Csapdákat saját és ellenfél lövései aktiválhatják - csapattárs ELVILEG nem, mert én emlékszem, hogy még a megjelenés környékén veszettül lőttem csapattárs Caustic hordóit az utolsó szűkülés előtt, hogy legyen gáz fedezékünk, de nem történt semmi. Aztán lehet javították/berakták a feature-t, nem tudom, azóta ÉN vagyok Caustic ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1993) pohár válasza Mister_X (#1992) üzenetére


pohár
félisten

és Kanczy... akkor én voltam vak, lehet ők is gázoltak ott bent, azért ment szépen lefelé a HP-m, csak nem láttam a nagy gázfelhőben az ellenfél Causticját, vagy nem tudom :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1994) L4mie válasza Polllen (#1986) üzenetére


L4mie
veterán

Köszönöm a segítséget!
Elvileg rá tudsz itt választani melyik szerverre rakjon, nekem a frankfurt 1 volt 38 as pinggel. :R

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#1995) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Néha használtuk, de meglepő hogy kivették, mert azért könnyű volt kiszúrni az ottanaiakat.

Kiszedték a bunkerból a camp spotot. :D

[link]

Live-Die-Respawn

(#1996) Kanczy


Kanczy
veterán

Ki hogy áll a Battle Pass-szal? Én most léptem meg a 7-es szintet.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#1997) sixpak válasza Kanczy (#1996) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nekem a 10. jön....

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#1998) EczkE válasza vicces (#1979) üzenetére


EczkE
addikt

Tegnap talalkoztam egy 12750 killes wraith-el. O is keveset jatszik. Ja es ps4-en.

[ Szerkesztve ]

Asszem mindenféleképpen!

(#1999) markknight válasza Kanczy (#1996) üzenetére


markknight
veterán

16 de most pihentetem picit a gammát, mert utólért a randomgyász

[ Szerkesztve ]

(#2000) Scale válasza Kanczy (#1996) üzenetére


Scale
őstag

Nem sokára level5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.