Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Anthem

Hozzászólások

(#801) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na amit lehetett megszereztem (Masterwork, Legendary szerintem nincs is a demóban. :D ) Még egyszer letoljuk a pókot hardon, de ezekből a random kidobásokból meg fagyásokból elegem van már. Tetszik a játék
nagyon, de az hogy egy Strongholdot 1 óra alatt csinálunk meg, mert többet vagyunk menüben azért az gáz.

Btw a craft jelenleg kb semmit nem ér. Legyártottam egy epic fegyvert és ugyanazzal a stattal adta be mint ami alapból van nekem fegyver. :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#802) saelin


saelin
veterán

Most meg egyáltalán nem tudok kijutni freeroam-ba már vagy 15 perce. Mindig 95%-on megakad a loading.

Egy picit még kínlódom vele, aztán megy a levesbe. Remélem az open demó jobban sikerül nekik és hogy launch-nál nem lesz valami hasonló.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#803) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

noh, akkor én is...
- grafika: nekem patika... 10/10.... 1440p minden ultra és harc közben 68-75+ FPS...
- játékélmény: hátőőő... :U kifagyásaim nekem speciel nem voltak... a repülést pl nem tudom megszokni... keringek mint gólyaf@s a levegőben... aztán csatt.. vagy platty...

úgy voltam vele, hogy a demo-k után döntök, mielőtt megveszem... de inkább előfizetek az EA Access-re, és 1 hónapon belül kitolom a sztori módot egyedül... kész... majd ha lesz leértékelve akkor meg megveszem, gondolom a mentéseim megmaradnak
már csak kell keresni olcsón EA A kódot ;]

szerk
lesz benne Ray Tracing is?!... valahol ezt olvastam...

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#804) markknight


markknight
veterán

Ez a játék akkor jó igazán ha vannak haverjaid akivel lehet tolni. Ez adja a játék savát borsát, ezt kár is tagadni. Én már vagy negyedszerre lőttem le azt a nagy skorpiót, de nem igazán untam. A játékmenet pedig nagyon sokat veszítene ha nem lenne benne repülés. Úgy értem ad egy fura szabadságérzetet, nem olyan mint Destiny-be mikor mentek és lövitek az ellent a végtelenbe. Sajnos ez a demó csak arra volt jó, hogy igen nehezen bírjam ki azt az egy hónapot ami még hátra van a megjelenésből. Adja magát az egész, instant get.

(#805) norti válasza undercover (#800) üzenetére


norti
addikt

Ugye azt érted, hogy egy megjelenés közelében lévő játéknak nem így kellene működnie?

(#806) Xaels válasza #85552128 (#791) üzenetére


Xaels
félisten

Az erődben a sprintre elkezd kocogni a karakter. Nem látványos karcsapkodós, de gyorsabban mozog.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#807) Peace válasza Xaels (#806) üzenetére


Peace
nagyúr

Az inkább csak amolyan helyben kocogás sebességre. :DDD

(#808) torma1981


torma1981
veterán

Azt írták, hogy a PC-s irányítást javítják még. Nem ilyen lesz a véglegesben. Mindenki nyugodjon le. :D

(#809) omfgk válasza torma1981 (#808) üzenetére


omfgk
addikt

Kénytelenek lesznek valamit kezdeni ezzel, mert ez így egy vicc.
Én speciel nyugodt vagyok teljesen. :)) Ha ez a szar irányítás marad, akkor nem veszem meg.

[ Szerkesztve ]

(#810) torma1981 válasza omfgk (#809) üzenetére


torma1981
veterán

Egér+billel szuperül megcsinálhatnák a repülést. Remélem javítanak rajta.

(#811) Xaels válasza Peace (#807) üzenetére


Xaels
félisten

Hát ezek a freelancerek tuti wc-re is exosuitban mennek, nem sportosak nah :DDD

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#812) markknight


markknight
veterán

Aki controllerrel játszik: A bal analóggal felugrás után egyből repülő módba válthatsz. Ha megnyomod a jobb analógot, akkor lebegő helyzetben lesz a karakter, méghozzá függőlegesen. Ha felugrasz és megnyomod a jobb analógot akkor ugyanezt lehet tapasztalni. Innen már gyerekjáték a landolás.

(#813) gyuromoj válasza markknight (#812) üzenetére


gyuromoj
veterán

Szuper, ez jól jön. ;)

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#814) Peace válasza markknight (#812) üzenetére


Peace
nagyúr

Na ez az, amit jó lett volna közölni egy tutorial keretén belül. ;)

(#815) pzstm válasza markknight (#812) üzenetére


pzstm
titán

igen, alpha-ban már megtapasztaltam :B :C
Valóban hasznos :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#816) Peace


Peace
nagyúr

Poénból ismét kipróbáltam PS-en most délután. Ugye 5 alkalommal próbáltam elindítani a második küldetést......hatodjára sem sikerült. Töltőképernyőt néztem 10 percig, aztán kiléptem. PC-n pöccre ment minden, összes küldetés, semmi fennakadás nem volt. Pillanatok alatt betöltött, nem fagyott ki, nem dobott ki. Remélhetőleg valamit kezdenek a PS változattal jövő hétig, mert jobb szeretném azon játszani....

(#817) twi452


twi452
senior tag

Csak egy javelin unlock van a demoban? Ha ki akarom próbálni a többit akkor valahogy újra kéne kezdeni?
Azt hittem 15ös szinten megint lesz egy új slot de nem adott semmit a szemét 😂

(#818) norti válasza twi452 (#817) üzenetére


norti
addikt

Csak egy, az open demoban lehet majd unlockolni a másik kettőt.

Aki nem tud játszani:
itt van néhány videó a tegnap esténkről. Nyilván spoileresek ;)

[ Szerkesztve ]

(#819) Xaels válasza Peace (#816) üzenetére


Xaels
félisten

Nálam minden misszió indításnál megáll, újraindítom és ahogy betölt jelzi, hogy van egy elindított küldim akarom e folytatni? Rányomok, hogy igen és bedob egy partiba.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#820) twi452 válasza norti (#818) üzenetére


twi452
senior tag

Hm akkor majd jövő héten megnézem újra mert így nincs értelme farmolni a demoban ugyanazt 😃

(#821) hunvarlan


hunvarlan
aktív tag

Hát elég vegyes érzelmeim vannak hogy megvegyem e vagy nem főleg mivel nem igazán tudtam 1 db dungeont sem végigjátszani amikor sikerült akkor is kidobott kétszer is jó oké tudom demó meg minden de ha ilyen marad akkor kidobott pénz lesz megvenni ezt mivel idegesít ha valami nem megy és simán megunom a próbálkozásokat ha nem tesz valamit az EA ami mint tudjuk nem egy kis kiadó akkor vissza is vonom az előrendelésemet és szerintem nem csak én vagyok így ezzel kár érte pedig simán verné a Destiny 2 végre! Azért még a jövő heti demóra leszek kíváncsi pláne hogy akkor mindenki részt vehet rajta akkor mi lesz?

(#822) Xaels


Xaels
félisten

Hmm Private-ra állítottam a küldit és egyből indult most.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#823) Peace válasza Xaels (#819) üzenetére


Peace
nagyúr

Na nálam semmi ilyen nem volt. PS gomb hosszan, Anthem Demo leállítása. Demo újraindít majd újból próbálkozás és ismét végtelen töltőképernyő. Ezt csináltam meg reggel négyszer egymás után, mikor is betelt a pohár. De délutánra se változott semmi.

(#824) markknight válasza Peace (#814) üzenetére


markknight
veterán

Én is úgy jöttem rá, hogy nyomogattam mindent, mert nem tudtam hogyan váltok fegyvert (újratöltés hosszan)

Szerintem azért nincs tutorial, mert tesztelték az irányításokat és nem végleges, így nem írták meg rá az oktatóanyagot.

[ Szerkesztve ]

(#825) saelin válasza Xaels (#811) üzenetére


saelin
veterán

Ez jó volt! :DDD

Peace
Szerintem konzolon az van, hogy ugye előbb a Sony/Ms-nek jóvá kell hagynia minden updatet, míg Pc-n nincs ilyen. Biztos ott kapott gyorsan egy day 1 patchet a demó.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#826) markknight válasza saelin (#825) üzenetére


markknight
veterán

Már régen jóváhagyták volna. Ez nem szimpla parch, ez blockker hiba.

[ Szerkesztve ]

(#827) Ellia válasza hunvarlan (#821) üzenetére


Ellia
addikt

Írásjelek... :(

[ Szerkesztve ]

(#828) Ellia


Ellia
addikt

Hát a Stronghold jó lenne, igaz tippre a közepe felé úszkálós rész után kivágott, pedig végre egész jó csapat jött össze.

Meg folyamatosan conection error-t írt vagy mit, jó nagyban a képernyő közepén, és míg nem okéztad addig nem tudtál mást csinálni. Persze hiba nem volt, lag semmi, a játék ment tovább rendesen...

Na mindegy, nekem amúgy tetszik, elég hangulatos, látványos.

(#829) markknight válasza Ellia (#828) üzenetére


markknight
veterán

Nekem is ezt dobta, csak én játszani sem tudtam most mert 10 másodpercenként kidobálta ezt az üzenetet.

(#830) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Komolyan nem hiszem el, hogy még mindig a töltőképernyőnél fagy meg... ezek után biztos nem veszem meg day1... pedig amúgy a délelőtti cirka 2 óra játék freeplay-ben eléggé bejött.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#831) Xaels válasza gyuromoj (#830) üzenetére


Xaels
félisten

Próbáld privátra tenni a matchmakinget R3-al.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#832) gyuromoj válasza Xaels (#831) üzenetére


gyuromoj
veterán

Próbáltam, de úgy se akarja az igazságot... :(((
Hátha holnapra rendbe jön, délelőtt ránézek aztán nem lépek ki amíg bírom szusszal. :DDD

Szerk.:
Beengedett :C

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#833) saelin válasza Ellia (#828) üzenetére


saelin
veterán

Én már letöröltem. Nálam teljesen összeszarta magát a játék és már semmit nem töltött be login után, vagy miután a javelinben elindítottam a kívánt aktivitást. Kódot senkinek nem tudtam adni akinek ígértem, mert az EA ide tartozó oldala is felmondta a szolgálatot.
Az open demót még megnézem a teljes játék előtt, de ez így ultra gáz volt és senki ne próbáljon ezen szépíteni.

Viszont amikor tudtam játszani:
- A grafika hozza a szintet, a zene jó, a gameplay elmegy. A repkedés egy egyedi ízt ad neki.
- Freeroam-ban idegesítő hogy a veled összerakott embereket nem tudod hátra hagyni, mert mindig visszadob hozzájuk.
- A környezet nem interaktív, statikus.
- Rengeteg a töltőképernyő! Játékba logolás után tölt egy bazi nagyot, a forge használat előtt is tölt pár másodpercet és mikor beszálsz a javelinbe ott is egy picit. Küldetés indítása előtt is tölt egy hatalmasat és az "openwolrd-ben" is minden barlang-fészek ki és be lépésénél. Bent a dungeon-ön belül is tölt x szakaszonként, ez nálam irtózatosan kiverte a biztosítékot, mert ez nonszensz! Ennyi töltő képernyőt én mostanában még egy singleplayer játékban sem láttam. Ha ez ilyen lesz a végleges változatban is, akkor kitépem a hajam...
- A repülés néha nem oké. Mint már korábban írtam vertikálisan nem lehet mozogni hover-ben és szerintem jó lenne ha lehetne a repülés sebességét állítani. Pl ha nyomva tartod az x gombot (ugrás) akkor full sebesség, ha előre tolod a sticket akkor közepes és ha elengeded akkor meg egy lassabb sebességet venne fel. Most meg úgy van hogy sticket előre tolva repeszt mint az állat, de ha elengeded akkor lassan siklik előre, de alig gyorsabban mint hover módban.
- Az meg külön irritáló, hogy a fov irtó alacsony, ami talán nem is lenne akkora baj, ha lenne valami radar vagy minimap, mert sokszor azt sem tudom merre van az ellen.
- Sokszor nem egyértelmű a küldetések objektívája sem. Freeroam-ban van olyan event hogy az ellenfél suppli ládáit kell elpusztítani, addig az ellen végtelenül spawnol, amíg el nem pusztítod azt a pár ládát. Na, most ezek egy sátor alatt voltak én meg a sátort lőttem és bombáztam percekig, de aztán feltűnik a harc hevében hogy valami nem oké. Jah, hogy a sátor alatt kell a ládákat lőni, mert a sátor anyaga elpusztíthatatlan és elnyeli az aoe sebzést is. :U
- Már látszott a videók alapján is hogy rengeteg effect lesz a képernyőn és néha nehéz lesz tőlük látni bármit is. Ezt csak megerősíteni tudom. A robbanások vagy akár a Storm képességei annyira flashy-ek, hogy teljesen elfedik a képernyőt. Ezen mondjuk könnyen segíthetnek, ha az ellenfelek kapnak valami piros aurát, mert az a pici piros pont nagyon kevés.
- Nem tudom nagy kérés e, de optimalizálni sem ártana a játékot, mert 4k-ban a ps4 pro fel akar szállni tőle, sokszor teljesen indokolatlanul, mert semmi olyan nem történik.

Ezek után kíváncsian várom mit villantanak open demó alatt. :U

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#834) Ellia válasza saelin (#833) üzenetére


Ellia
addikt

A következő heti nyílt demo ugyanez lesz, ez a build fog menni akkor is (talán addigra megoldják ezeket az idegesítő problémákat). Amúgy nagyrészt egyetértek az általad leírtakkal. Engem a chat hiánya zavar nagyon, illetve, hogy a party tagok képei illetve hp/pajzs nem jelenik meg miniatürben... :/

(#835) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

Mi a jó istent tölt a küldetés megkezdése elött eddig a játék? :F
XoX

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#836) saelin válasza Ellia (#834) üzenetére


saelin
veterán

Ezek felett én teljesen elsiklottam. Good point.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#837) Xaels válasza saelin (#833) üzenetére


Xaels
félisten

Repülés közben a bal analógot hátra húzva nem lassít?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#838) twi452


twi452
senior tag

Nem lehet valahogy újrakezdeni a demót? Nincs kedvem új profilt csinálni csak azért h megnézzem a többi javelint 😃

(#839) markknight válasza norti (#818) üzenetére


markknight
veterán

Ezt rohadt jól kitalálták! Aki megrendelte a játékot az 2 javelinnel tolhatja, az open demoba meg már mindenki 3-mal? Szép!

(#840) norti válasza markknight (#839) üzenetére


norti
addikt

Nem tudom, hogy oldják meg, de az open betaban is összesen 2-t tudsz használni. Gondolom aki VIP volt, annak lesz lehetősége az elején a harmadikat választani és a negyediket unlockolhatja, az előző kettővel viszont akkor nem játszhat.

De ezt csak én gondolom így, a hírekben volt ez, hogy a két demo alatt 2+2 javelin próbálható ki, és így mind a 4.

(#841) Pro!Petya


Pro!Petya
addikt

Napi issuek:
-kör közepén elmegy a hang
-pálya alá is sikerült 2x beesni
-random kilépés
-bedob egy olyan szerverre ahol akkora lag volt hogy többet mentem hátra mint előre XD
-leablakolás felejtő mert visszalépésnél crash
-random beállitja magát 1440p 24-36 Hz-re :F (a default 1440@165)
-3x volt legalább alt+F4 mert loading nem megy végig de majd fullra tekeri a cpu-t és a vga-t is
-töltőképernyőn "70-2200 fps" :DDD
- víz alatt egyszerűen lehetetlen az irányba állás elindulásnál
-optimalizálatlan , gtx1080 -al ledroppol néha 30 fps környékére is.

Most így hirtelen ennyi :D

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#842) gyuromoj válasza gyuromoj (#832) üzenetére


gyuromoj
veterán

Na szerver shut down... de legalább 2 órát elvoltam. Utolsó fél-egy órában 4-en mászkáltunk, elég kellemes volt így. :)

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#843) sz.atesz89


sz.atesz89
tag

Meg lehet hívni valaki originen keresztül barátot? Vagy csak a linkkel. Ha meg lehet hol találom ezt az opciót?

PSN: szuhi

(#844) markknight válasza norti (#840) üzenetére


markknight
veterán

Értem, azt hittem ez hivatalos forrás.

(#845) basaharc502


basaharc502
aktív tag

Röviden, tömören: A játék ebben az állapotában katasztrófális...kb. 30 percet tudtam játszani eddig vele...de olyan technikai hibákkal van tele, amik miatt teljesen élvezhetetlen, így a játékról véleményt formálni sem tudok...
Nem kezdem el részletezni, hiszen már előttem is megtették milyen alap technikai hibákkal küszködik a játék, de szerintem mindent elmond, hogy kb. délután óta folyamatos a töltöképernyőfagyás, kb 8-10 alkalommal próbáltam belépni és egyszer sem sikerült. Azt hiszem nem első napos vétel lesz ebből :DDD.

[ Szerkesztve ]

(#846) IntelKiller7 válasza sz.atesz89 (#843) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Csak a linkkel tudsz hívni embereket.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#847) Pro!Petya válasza basaharc502 (#845) üzenetére


Pro!Petya
addikt

+1 :K

Én probálnék ezzel játszani , mert egyből tudok joinolni de az elmúlt fél órában már 2x kilépett és ha levonom a töltés időt akkor gondolhatod mennyi lett belőle a gameplay.....

Ez a "VIP demo" eddig úgy ahogy mondod katasztrófális. Simán elmegy ez alfa tesztnek, sajnos több most még nincs benne és nem tartalmi részre gondolok.

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#848) maajsz válasza Pro!Petya (#841) üzenetére


maajsz
senior tag

Nálam inkább hiányos a hang effekt néhol, mintha kihagyna lövéseket, robbanásokat stb. (az Andomedának amúgy tipikus hibája, hogy multiban néha elmegy a kör közepén a hang, főleg adott mapokon).
A textúra mögé belátni néha ha a fal mellett ugrálok szorosan.
Borderlessel nekem működik az alttab rendesen, a full screen viszont begajdította tab nélkül is..
A laggal nincs bajom, tegnap inkább volt, ma viszont semmi, betöltés is elég gyors. Amúgy lehet a procira érzékenyebb a játék, ma pattintottam be a 8700-et a 8100 helyére, így elég sok lag issu megszűnt. A marha vicces, hogy a 1060-al tartja a 40-55 fps-t 1440-en :D viszont tényleg bedroppol néha.
A víz alatti irányítás teljesen katasztrófális, az alpha óta a repkedésen javítottak, de ennyire közel nem volt sz@r mint az úszkálás, a bogaras küldinél azt hittem komolyan hogy kilövöm a picsába, éppen hogy ki tudtam jönni a vízből :N remélem ezzel kezdenek valamit.

Egyébként a ranger után a stormot akartam bepróbálni, de elég sokan tolták már vele mikor még csak rengerezni tudtam, kívülről láttam belőle eleget szóval bepróbáltam az interceptort de nem bántam meg. Brutál lehet mozogni vele a pályán, ennek ellenére elég erős a melee oldala is (a superje is az), sztem ez lesz a main részemről. Láttam hogy sokan maradtak a rangernél is (elég jó soloban is), colossusból lesz elég (mindig megvan a fanatikus tank player bázis, nem a stílusom am sem) de legtöbben sztem a stormot fogják nyomni, legalább is az alapján amit eddig láttam.

Szvsz PC-n részemről ma délutántól pár óra játék alatt nem volt gamebreaking szintű probléma, lehet csak szerencsém volt.

(#849) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

létezik, hogy az én konfigommal ultrán ha több minden robban a képernyőn a csata hevében, beesik 58 alá az FPS... alap esetben is ilyen 77-75FPS... 85-95 ha a "városban" vagyok....

GPU 100%-on teker, a CPU 60-65%-on....

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#850) norti


norti
addikt

Anthem VIP Demo - What happened on Day 1?

Mintha meghalt volna valaki, olyan gyászos fekete az oldal :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Anthem
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.