Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Anthem

Hozzászólások

(#751) gyuromoj válasza oriic (#749) üzenetére


gyuromoj
veterán

Ezek szerint akkor helyreállt a rend? Lehet játszani rendesen?

(#753) duvi
Bármelyik választható?

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#752) Joccc07


Joccc07
addikt

Játszhatatlan nálam a game. Olyan szinten rubberbandinggel a game, hogy arra szavak nincsenek.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#753) duvi válasza Drenadar (#750) üzenetére


duvi
nagyúr

Lvl 12-nél választhatsz egy újat, a Ranger mellé. Forgeban választhatod ki, hogy mikor melyikkel akarsz menni.

[ Szerkesztve ]

(#754) Drenadar válasza duvi (#753) üzenetére


Drenadar
veterán

Köszi... Most már csak imádkozni kell hogy lehessen játszani is vele...

(#755) duvi válasza Drenadar (#754) üzenetére


duvi
nagyúr

Reméljük, hogy estig összekalapálják a szerót és mehetünk együtt :K

(#756) Pro!Petya


Pro!Petya
addikt

Tegnap pár óra után a véleményem:
-Iszonyat sok töltés (nagyon rég láttam játékot ami ennyit tölt és azt is hosszan)
-2K Ultra mellett beesik 55 fps környékére is néha (60-80 az átlag :F ) (gtx1080oc)
-A storm javelin bugos vagy nem tudom, de szinte percenként összeesik fight-nál elég papír de még ha meszebb vagyok a harctól akkor is random pl egy szikla mögött is produkálja. Már tök gáz volt hogy folyamat szedniük kellett én meg csak pislogok mint hal a szatyorban hogy már megint mitől fekszik ez a xar.
-a városban lehetne gyorsabb a "vánszorgás"
-idegesítő a pályarészek közötti töltések (így jobban rámutat h messze van ez az openworld-tól)
-repülés irányítás kicsit wtf :DDD

Feltelepítettem tegnap olyan éjfél körül és utána egyből tudtam joinolni vagy 3 óra alatt egyszer kellet csak restartolni mert baxta betölteni az egyik pályát, az utolsó sacc/kb 5% nál letestel.
Ezeket leszámítva amúgy tetszik , biztos lesz benne jópár órám azért. ;)

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#757) Nazrym


Nazrym
tag

Vanity itemet hol lehet venni ? Mert ugye shop nem elérhető. De betöltésnél tooltipként írja, hogy a játékban 25 vanityért lehet venni dolgokat.

ui: Kellene az ingame chat, de nagyon...

[ Szerkesztve ]

(#758) norti válasza Pro!Petya (#756) üzenetére


norti
addikt

Ha most ilyennek érzitek a repülést, képzeljétek el mennyire rossz volt az alfában :D
Amúgy a vízben úszás még mindig olyan rossz, ahhoz lehet hasonlítani.

Én elég alacsonyra tettem a lécet, de ezekkel a szerver hibákkal azt is alulmúlták. Majd egy 83%-os Fallout 76 akcióban behúzom :D

(#759) oriic válasza Nazrym (#757) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Forge-ban tudsz venni új armorokat. Az más kérdés hogy nem tudod használni, csak egy játék restart után. :D (Legalábbis nálam ez volt, de legalább epic a kinézete a dögömnek. :D )

Live-Die-Respawn

(#760) Kicsimix válasza duvi (#735) üzenetére


Kicsimix
őstag

Inkább ezzel kommentel értek egyet, nekem nem fagyott ki, nem laggolt, 1440p-ben grafika ultrán rendben volt minden. 1 negatívum amit láttam az a sok töltés ezt èn is tapasztaltam.. Érdekes viszont, hogy szabad kóborlásban egyszer sem töltött. Szerintem is élvezetes, bele lehet feledkezni a játék részleteibe, customization-ba.. Szerintem ez a játék be fog jönni nekik van benne potenciál. : )

[ Szerkesztve ]

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#761) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Ne vettem egy kódot, mert semmivel sem működött és ki tudtam próbálni. Elsőre nekem bejön, bár a Destiny is bejött. :D Bizonyos helyeken le sem tagadhatná, hogy a Mass Effect fejlesztői gyártották a portékát, ami nem baj, sőt...

1440p Ultrán 110-120+ fps, harc közben leesik néha 90-100 környékére.

[ Szerkesztve ]

(#762) Xaels válasza norti (#758) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem konzolon nem volt vele bajom, annyi hogy eltartott egy darabig mire rájöttem egyáltalán, hogy kell de az analóggal jól irányítható. Elhiszem mondjuk, hogy egérrel nem az igazi, nekem BF-ekben mai napig nem megy a jetezés.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#763) gyuromoj


gyuromoj
veterán

2 órát töltöttem el freeplay-ben. Nem rossz eddig, viszont amikor ki akartam lépni belőle a töltő képernyőnél szépen megfagyott... Azóta nem is enged vissza, csak az FPS nézetes részig.
Délután PS-en becsatlakoznék valaki(k)hez ha lehet, hogy legalább fejlődjek felfele. :R

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#764) szallasi007 válasza ForRedGlory (#761) üzenetére


szallasi007
őstag

Mondjuk azon a gépen ami neked van csúnya is lenne ha nem lenne fpsed.

(#765) Peace


Peace
nagyúr

Engem eddig csak felidegesített ez a demo.... :W 18:00 után ugye képtelenség volt bejutni. 19:00 után sikerült belépni, szaggatott. Megpróbáltam elindítani első küldetést, végtelen töltőképernyő....meguntam 11 perc várakozás után, kiléptem. Éjfél után beléptem, sikerült elindítani az első küldetést. Az emberemnek nincsen feje. Konkrétan egy lyuk volt a nyakán és így volt végig a misszió alatt. Szaggat, mint állat, szinte lehetetlen célozni. Kaotikus volt az egész. Semmi tutorial, nem tudtam hogy kell repülni. Egyszer csak kiírta, hogy success és vége. Mennék második küldetésre, végtelen töltőképernyő......inkább ledőltem aludni. Ma reggel ismét próbálnám második küldetést, semmi. 4szer indítottam újra a játékot, mert EA szerint ez a megoldás erre a problémára semmi. Mondom jó, akkor elengedem ezt a dolgot, free roam.....ott is végtelen töltés.....ki is léptem a ge*ibe. :((( Mindez PS4 Pro-n volt....most csurog le PC-re, meglesem ott mit művel. De most már kellőképpen felbaxtak......

(#766) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Hali...megy már rendesen? Melózom csak holnap tudom próbálni....
Thx... :R

(#767) twi452 válasza ScomComputer (#766) üzenetére


twi452
senior tag

Megyeget.
Ha töltésnél a vége felé megáll a csík akkor kilép újraindít és folytatódik onnan 😄
Most egész jól megy normalon is simán megfeküdt a csapat párszor mire az első nagyobb bossnál sikerült összeszedni magunkat 😁
Jó lesz ez.. remélem one x-ből kifacsarnak mèg egy kis teljesítményt mert ráférne még egy kis fps, hogy simább legyen harc közben 🙂

(#768) norti


norti
addikt

Ezt csak így itthagyom:

(#769) Seirei


Seirei
tag

Az is kap +3 kódot aki mástól kapott kóddal regisztrál vagy csak origin access előfizetők/előrendelők?

[ Szerkesztve ]

(#770) Ragnar_ válasza norti (#768) üzenetére


Ragnar_
addikt

Belépni nem nagyon lehet a szerverekre, de ha igen, a customizálhatóság lagalább fantasztikusan működik. :C

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#771) Memphis79


Memphis79
aktív tag

ORIGIN másnál se megy? :W :W :W

Origin:Memphis79HUN

(#772) duvi válasza norti (#768) üzenetére


duvi
nagyúr

:D :D :D

[ Szerkesztve ]

(#773) Aventador91


Aventador91
őstag

enyém

(#774) DiamondBack válasza duvi (#772) üzenetére


DiamondBack
senior tag

(#775) saelin válasza Xaels (#762) üzenetére


saelin
veterán

Engem a repülésben egy dolog zavar, de az nagyon. Hogy hover közben nem tudsz finoman fentebb vagy lentebb menni, mert be kell menni hozzá a repülő módba. Ha jól emlékszem ha repülés után nyomtál egy ADS-t, akkor nem kerültél automatikusan hover módba, hanem zuhanva kezdtél a fegyver mögül kinézni. :F

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#776) szallasi007 válasza Peace (#765) üzenetére


szallasi007
őstag

Nekem tegnap Ps kiírta hogy csak az open bétára tudok belépni.
Pcn éjfél és 1 óra között toltam le 3 küldetést.
Ezzel a demóval annyi baj van hogy nem mondja mit hogy csinálj. Az első két küldit konkrétan én hoztam le mert a többiek fél percenként haltak meg - gondolom nem volt tapasztalatuk és a grafika elvitte őket bambulásba 😂

Este rápróbálok psen ha gondolod írj rám és megnézhetjük mi a szitu

(#777) Joccc07


Joccc07
addikt

Nálam valami nem ok. Nincs egy durva gépem de az elég érdekes hogy ultrán 50fps highon még 30 :DDD

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#778) Xaels válasza saelin (#775) üzenetére


Xaels
félisten

Igaz, hover módba kellene vertikális mozgás. ADS-re nekem hoverbe váltott.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#779) Peace válasza szallasi007 (#776) üzenetére


Peace
nagyúr

PC-n megy mint az álom!!!!!! Egyből betölt, nem szaggat, csodásan fut! Letoltam első küldetést, nagyon élveztem!!! Ennek így kellett volna indulnia, PS nagyon felbaxott.

(#780) saelin válasza Xaels (#778) üzenetére


saelin
veterán

Majd megnézem újra, de úgy rémlik nem vált át.

Más:
Ps4-en hozzáfértek a meghívókhoz? Tegnap óta csak egy fehér weblapot hoz be a ps böngészője. Mondjuk lehet jobb is, hogy ebben nem vesznek részt, mert csak elmenne a kedvük.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#781) Xaels válasza saelin (#780) üzenetére


Xaels
félisten

Nem fértem hozzá, telefonról meg azt írja nem vagyok jogosult...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#782) Ellia


Ellia
addikt

A második story küldetés normálon, soloban nem nehéz, de, hogy egy örökké valóság leölni a bosst... Ezen kicsit állíthatnának, egyszerűen túl sok a hp-ja.

(#783) Peace válasza Peace (#779) üzenetére


Peace
nagyúr

Le is toltam az elérhető story küldetéseket. Így utólag sajnálom már, hogy a PS verzióval elvettem a kedvemet, mert PC-n minden probléma nélkül gyönyörűen fut és élveztem is. Festékeket amúgy hol lehet venni? Mindenki olyan szuper páncélokban jön küldetésre és nem az alapszínekből rakták össze.

(#784) Góliát


Góliát
senior tag

Sziasztok! Nem enged játszani a játék, csak kilépni és megvásárolni enged. Eddig tölt be a játék:

Valamit nem vettem észre?

Köszönöm a segítséget

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#785) pzstm


pzstm
titán

egészen élmény lenne a demo, ha nem az lenne, hogy mindig kifagy a töltőképernyő, majd dashboard, kilép, újra belép és yes resume session... :U

Lehet inkább abbahagyom, mert ez nekem sajna nem fér bele.

Egyébként tök szép X-en, nem szaggat, nem laggol, jó élmény volt. Tankot kicsit sokáig tartott legyűrni, tovább mint a 3 Titan-t :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#786) Peace válasza Góliát (#784) üzenetére


Peace
nagyúr

Nem rendelted elő és kódot sem kaptál senkitől a mostani hétvégén zajló zártkörű VIP demo-ra. Jövő hét péntektől lesz nyílt demo, amin mindenki részt vehet.

(#787) Ellia válasza Peace (#783) üzenetére


Ellia
addikt

Forge-ban tudod állítani.

(#788) Góliát válasza Peace (#786) üzenetére


Góliát
senior tag

Köszi, akkor benéztem. Majd a jövőhéten.

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#789) Peace válasza Ellia (#787) üzenetére


Peace
nagyúr

De ott csak alap színek vannak. Én meg olyan extravagáns páncélokat látok embereken, hogy tuti nem az induló dye-okból válogattak.....

(#790) norti válasza Peace (#789) üzenetére


norti
addikt

Végigmész a Forge-ban az összes állítható cuccon és az unlock füleken lesznek a plusz dolgok, amiket meg tudsz venni a coinjaidból. Utána már más kérdés hogyan állítod össze az anyagokból, színekből a kinézetet, el lehet veszni benne rendesen :)

(#791) #85552128


#85552128
törölt tag

No így pár óra után:

A harcrendszer nagyon jó, élvezetes játszani és még a többi Javelint nem is próbáltam. A testreszabhatóság is bejön, tényleg rengeteg lehetőség van már most. Sztoriból egy átlagos mellékküldetést adtak nekünk szóval arról nem tudtunk meg sokat - valami lesz...

Viszont emellett a PC-s port mellett nem lehet elmenni szó nélkül. Az úszás, repülés valami hihetetlen igénytelenül lett megoldva, gyakorlatilag egy virtuális joystickként működik az egér, mintha kontrollert emulálnának. Még a menüben a csúszkákat sem lehet húzni az egérrel, meg kattintgatni sem pár dologra :U

Ha már menü: na az valami borzalmas, nem elég, hogy a tipikus konzolos menü kinézetre meg navigációra is, de egyszerűen helypazarló, túlkomplikált, egyáltalán nem felhasználóbarát a kezelőfelület. A MEA féle R&D menü jut eszembe ott is mindent 2x kellett megcsinálni, itt is túl van bonyolítva.
Optimalizálás még javulhat a driverekkel+final builddel, jelenleg eléggé kétesélyes, van ahol jól fut, de rengeteg helyen szaggat.

A töltőképernyők tömkelege viszont csalódás, túl sok, túl hosszú még SSD-vel is.
A billentyűzetkiosztás nem következetes, a navigáció nehézkes, ráadásul többször is konzolos szimbólumokat javasolt a PC-s gombok helyet. Ja és hol van a FOV csúszka ? Így 2019-ben...

Na és akkor a játék hülyeségei:

Az erődben nem lehet sprintelni, dialógusokat nem lehet skippelni, "tartsd nyomva x-ideig" időpazarló mechanika még a párbeszédeknél is - miért nem lehet rögtön kiválasztani ?
Saját jelölőt nem lehet tenni a radarra, térképet nem lehet kizoomolni, játék közben nincs minimap stb. fent van egy iránytű és annyi.
És őszintén szólva én az erődben is elvárnék egy 3rd person nézetet ahol látszik a karakter, még ha beszélgetésnél vissza is vált 1st person kamerára (ez itt nyilvánvalóan spórolás miatt van így mert a karakterünknek nem akartak külön animációkat csinálni).

TL;DR a kezelőfelület 100%-ban konzolhoz van tervezve, annak minden hátrányával együtt, olyan mintha az utóbbi pár hónapban jutott volna eszükbe, hogy ebből PC-s verziót is kéne csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#792) Peace válasza norti (#790) üzenetére


Peace
nagyúr

Köszi!

(#793) Peace válasza #85552128 (#791) üzenetére


Peace
nagyúr

Ezért tolom PC-n is PS4 controllerrel!!!! ;)

(#794) pzstm válasza #85552128 (#791) üzenetére


pzstm
titán

Szinte mindennel egyetertek a konzolos menu kivetelevel.

PC-s ismeroseim mindegyik Xbox kontrollerrel tolja, azt mondjak ezerszer jobb mint a bill-eger kombo.

A menu kozel sem tipikus konzolos. Ismerosokkel beszelve mindenki a menut hozta fel elsore hogy logikatlan, mi merre van, mi mikor es hol csinalhato.

Peldaul nekem nem tetszik hogy a lootot a mission vegen kapok csak. Ha meghalunk es elorol kell kezdeni minden addigi loot elveszett? Sikertelen kuldeteseknel ugyanez? Ha jatszunk es kidob a jatek/kilep/net megszakad szinten baszhatom es nem kesz az inventorymban?

Valamiert fura de majd megszokom :) Egyik titan keket dobott egyebkent :)))

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#795) Ellia válasza pzstm (#794) üzenetére


Ellia
addikt

Ha feldobod a pacskert lényegében egy checkpointnál éledsz újra, a loot megmarad. Ugyanúgy megmarad a loot, ha félbehagysz valamit.

(#796) #85552128 válasza pzstm (#794) üzenetére


#85552128
törölt tag

Konzolos alatt a felületet/kinézetet értem, általában ott szoktak ilyen helypazarló menük lenni. Persze ehhez jön még, hogy logikátlan és túl van bonyolítva ami minden platformon nyilvánvaló.

Nyilván a kontroller is egy megoldás, de azért PC-n ne legyen már elvárt dolog a normális élményhez. Lehetne ez sokkal jobb is (itt szépen leírják a gondokat [link]) főleg ez a komment:

"Anthem on PC currently emulates your mouse inputs to act as an analog stick, which is universally agreed as the worst way to implement Mouse and keyboard support into a ported game."

[ Szerkesztve ]

(#797) pzstm válasza #85552128 (#796) üzenetére


pzstm
titán

erre gondoltam én is. Valahogy egy konzolos ismerősömnek sem volt szimpatikus meg ismerős sem semennyire:(

Ilyen úgynevezett blades elrendezést vagy ehhez kicsit is hasonlót Azure admin portálon láttam utoljára, az sok embernek azért nem jön szembe a hétköznapokon :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#798) pohár


pohár
félisten

az előbb majdnem elértünk pókicához a strongholdban, de most 4-en mentünk rá, 2 olyan random ember jött be hozzánk, úgy mentünk, mint kés a vajon :D ), erre lent a semmiből előjön egy töltőképernyő, és 97% környékén megáll... majdnem kettétörtem az egerem :W :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#799) Memphis79


Memphis79
aktív tag

Ezt a végtelen töltőképernyőt nem akarják már végre megcsinálni? :W
Komolyan ilyen sz@r kezdést még 20 év alatt nem láttam. :((( :((( :((( :((( :(((
Balfasz banda.

[ Szerkesztve ]

Origin:Memphis79HUN

(#800) undercover


undercover
senior tag

Itt van egy jó kis videó akit érdekel :)

Tehát nagy esélyel a végleges build egészen más lesz:

[link]

Amugy ne legyetek már hülyék. A végtelen töltőképernyő egyszerűen megoldható csupán annyit kell tenned, hogy akkor bezárod a játékot majd újraelinditod és akkor nálam mindig betöltött.

[ Szerkesztve ]

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Anthem
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.