Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Anthem

Hozzászólások

(#1151) Aventador91 válasza sittes79 (#1150) üzenetére


Aventador91
őstag

átlagban igen, de sokszor bemegy 60 alá, 50ig is. sokszor
nem hiszem hogy a te 1070ed annyira különleges hogy nálad nem. max nem nézed az fps-t, nem iratod ki.

nálam is így futott mint az alábbi videókban:

[link]
[link]

(#1152) prokxy válasza #85552128 (#1143) üzenetére


prokxy
veterán

Most azt nézem, h a 2 hétben, azaz febr 1-től mivel toljam, ha esetleg előfizetek. A Resident evil 2 remake volt tervben, h az ki is tart addig...de az ugye nincs benne az access csomagban.

Vagy a 10 órásba fizetek be vagy nemtom, h mi legyen. Ti hogy tervezitek?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1153) ForRedGlory válasza #85552128 (#1143) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Bakker, no komment. Szakadjon rajuk a padlas...

(#1154) Cray Tyler


Cray Tyler
senior tag

Új Bioware blog bejegyzés. Aggodalmat keltő, hogy nincs benne szó az infinite loading screenről.

Bár a technical design director meg ezt írta redditen:
"We identified one major problem (a resource wasn't being released under some conditions, so the level could not unload) and prepped a fix on Saturday, tested all day Sunday/Monday and it went through certification shortly after that.

There are some other fixes that should help the game recover when there are service errors (which was also sometimes presenting as 'infinite loads').

All that said, we reproduced and fixed some problems... though given the narrow amount of time we had to turn around a fix, we might not have caught everything."

(#1155) norti válasza prokxy (#1152) üzenetére


norti
addikt

Már egy hete előfizettem, de nem is nagyon tudok már hozzáfűzni ehhez semmit, EA...

http://blog.bioware.com/2019/01/31/hello-anthem-community/

A legnagyobb bullshit, amit továbbra sem vesz be a gyomrom:
Our ongoing scale testing this week has gone well. We’re confident we are ready for the load we will see. Like last weekend, we will be prepared with more server capacity than we anticipate will be needed. However, predicting player numbers – particularly for a new game like Anthem in its first open public weekend – is very difficult. If more players decide to try the game than we anticipate, we also have systems in place to control entry rates of incoming players. This is to ensure players in the game are having uninterrupted fun and to give us time to increase capacity. If you encounter this situation, we hope you’ll be patient with us and try again later. We’ll have messaging on our servers on our server status page.

Nem egy rocket science a letöltött demok számából szerver teljesítményt skálázni, főleg, hogy a legtöbb előtöltőről már most megvan az adatuk...

(#1156) norti válasza #85552128 (#1143) üzenetére


norti
addikt

Ezt közben szerencsére megcáfolták (vagy visszakoztak):

Szóval elő lehet fizetni akár 14-én is és játszani ;)

[ Szerkesztve ]

(#1157) duvi válasza norti (#1156) üzenetére


duvi
nagyúr

Most annyi minden múlik ezen a BioWarenek. Nem értem, hogy minek ezek a pitiáner húzások :U Bár ha tippelnem kéne, akkor inkább az EA kezét látom a dologban.

(#1158) saelin válasza duvi (#1157) üzenetére


saelin
veterán

Pont erre gondoltam én is. Aztán meg lett volna belőle balhé, hogy be lettek csapva az emberek, mert simán megy az utáni előfizuval is.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#1160) Cray Tyler válasza norti (#1156) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Én azért csak előfizettem a premiert még tegnap :K

(#1161) pohár válasza norti (#1156) üzenetére


pohár
félisten

yep

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1162) AAtt1la válasza 3L1T3 (#1138) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Azért foglalkoznak vele,mert amit Originen adnak el,vagy a premier előfizetés,az mind náluk marad.A konzolos eladásokért meg perkálnak.
Ezért próbálják ilyenekkel vonzóbbá tenni a szolgáltatásukat.

(#1163) weky


weky
tag

Sziasztok!

Egy technikai kérdésem lenne (lehet, hogy volt már téma, de pár oldalt visszakeresve nem találtam): Március elejéig jár le az éves Premier előfizum. Ezzel ugye február 15-én már hozzáférek a teljes játékhoz, annak is a Legion of Dawn verziójához.

Viszont a teljes játékot nem az Originen rendeltem meg és csak az alap verziót, így ha mondjuk február 22-én aktiválom a termékkulcsot, akkor nem lesz ütközés a Legion vs. sima verzió miatt?

Mármint a Legios- bónusz cuccok gondolom el fognak tűnni (amúgy ez bőven a túlélhető kategória :) ) de más gondot okozhat?

Köszi a válaszokat!

Resonance multi gaming baráti közösség

(#1164) duvi válasza weky (#1163) üzenetére


duvi
nagyúr

Amíg él az előfizetésed, addig megkapod a prémium tartalmakat (prémium accessnél). Amikor lejár, onnantól csak a megvásárolt verzió tartalmai élnek tovább.

(#1165) weky válasza duvi (#1164) üzenetére


weky
tag

Köszi, akkor semmi probléma, a bónusz skinek hiánya nem gond. :)

Resonance multi gaming baráti közösség

(#1166) DummyBoy válasza twi452 (#1147) üzenetére


DummyBoy
senior tag

Én azt csináltam miutána befejeztem a VIP demóban a missiont és a Strongholdot, hogy a Freeplaynél kiválasztottam, hogy Mission-re akarok bemenni, és folyamatosan bedobált különböző társaságokba, ugyanez volt ha Strongholdot választottál, szóval rendesen dobta az XP-t.

Ez a része a "FreePlay"-nek nagyon tetszett, szerintem zseniális ötlet.

Life is shor...

(#1167) pulffy


pulffy
őstag

Nah hétvégén én is kipróbálom demót. Kiváncsi vagyok mien lessz, jóformán semmit se néztem róla. Csak nagy körvonalakbam ismerem a játékot...

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#1168) markknight válasza Aventador91 (#1145) üzenetére


markknight
veterán

Nem érdekük, hogy ócsóé játsszál vele. De szerintem pozitív, hogy legalább van ilyen lehetőség, mi ps4-en meg várhatunk 1 hónapot.

(#1169) turistakolbi válasza pulffy (#1167) üzenetére


turistakolbi
aktív tag

Akkor ne is nézz semmit!
Le fog esni az állad :)
Egy játéknak ilyennek kell lennie 2019-ben. ez a minimum.

https://www.twitch.tv/muerte188

(#1171) wjbhbdux válasza duvi (#1170) üzenetére


wjbhbdux
veterán

/s

(#1172) Joccc07 válasza wjbhbdux (#1171) üzenetére


Joccc07
addikt

:DDD :C

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#1173) saelin válasza wjbhbdux (#1171) üzenetére


saelin
veterán

Bírom őket... :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#1174) basaharc502 válasza wjbhbdux (#1171) üzenetére


basaharc502
aktív tag

Hát igen...vicc ahogyan már most, a katasztrofális múlt 7vége után próbálják lefejteni az utolsó bőrt is a játékról...kicsit nevetséges, ez a ki, mikor hol és hogyan játszhat dolog.

(#1175) Cray Tyler válasza basaharc502 (#1174) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Az EA-nak köszönhető ez a csodás üzleti modell, őket kell szidni.

Én a Bioware-nek szívesen fizetek, de az EA-nak nem. Szerintem ezzel mindenki így van. Szóval ha beírnád, hogy de akkor is rohaggyon meg az EA, akkor engedd le a kezed nyugodtan, mert egyetértek.

(#1176) Batawanga válasza wjbhbdux (#1171) üzenetére


Batawanga
tag

Gerilla marketing. :DD Amúgy nem rossz játék, de PS4-en, miután egy kicsit belejöttem, a nagyobb harcok kb. diafilm-vetítésszerűen mentek és a pályák is elég monoton felépítesűek voltak. De jó a játékmenet, és van pár érdekes warframe, amit érdemes beszerezni.

(#1177) saelin válasza Batawanga (#1176) üzenetére


saelin
veterán

Mondjuk a movement annyira nem a szívem csücske Warframe-ben. Tény hogy egyedi és nincs még egy ilyen, de néha sok. Főleg amikor a randomok úgy végigszaladnak a pályán mint a franc.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#1178) Xaels


Xaels
félisten

Digitalfoundry XoX vs PS4Pro

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1179) ScomComputer válasza Xaels (#1178) üzenetére


ScomComputer
veterán

Nem vagyok benne a videóba? Csak azért mert toltam vele egy kört a VIP-ben.... :K

(#1180) Puma K válasza ScomComputer (#1179) üzenetére


Puma K
veterán

Szerintem nincs cross platform.

Te is és ők is (már ha tényleg ők voltak azok) PC-ről tolhatták.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#1181) pulffy válasza saelin (#1177) üzenetére


pulffy
őstag

Pedig tiszta szuper a bugframe movementje. :C

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#1182) Aventador91


Aventador91
őstag

6-tól lehet tolni xboxon is?

(#1183) ScomComputer válasza Puma K (#1180) üzenetére


ScomComputer
veterán

Jaja ez pc volt,meg lehet nem is ők voltak...

(#1184) oriic válasza Aventador91 (#1182) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen, minden platformon 6kor indul.

Live-Die-Respawn

(#1185) ScomComputer válasza oriic (#1184) üzenetére


ScomComputer
veterán

Na erre kíváncsi leszek...olyan lesz e mint a VIP start.... :D

(#1186) oriic válasza ScomComputer (#1185) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Leesküdték az égről a csillagokat, hogy nem lesz gond. :D

____

Achievement/trófea lista

Semmi olyasmi ami lehetetlennek tűnik első látásra.

Live-Die-Respawn

(#1187) norti


norti
addikt

PC-n elindultak a szerverek :D

[ Szerkesztve ]

(#1188) pzstm válasza norti (#1187) üzenetére


pzstm
titán

lehet továbbképzést kaptak a Staged rollout témakörből? :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1189) pzstm


pzstm
titán

:DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1190) Pro!Petya válasza norti (#1187) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Első crash pipa :DDD :C

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#1191) oriic válasza norti (#1187) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Xbox-on is élnek szerverek elvileg, csak játszani nem tudunk mert bejelentkezési hiba van megint a rendszerben.

Live-Die-Respawn

(#1192) ForRedGlory válasza norti (#1187) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Mar megy is a Stronghold. :D

(#1193) pzstm


pzstm
titán

Anthem Masterworks: Amazing End Game Gear Showcase

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1194) Pro!Petya válasza ForRedGlory (#1192) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Jah , pont a pók előtt connection lost :(((

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#1196) #85552128


#85552128
törölt tag

PC Controls Update - Aiming and Flight

Ezek a változások már benne lesznek a véglegesben, legtöbbje a múltheti demo feedbackre reagál.

[ Szerkesztve ]

(#1197) norti válasza Pro!Petya (#1190) üzenetére


norti
addikt

Nem merek kilépni :D

Amúgy az úszás jobb lett, kb. mint a repülés. Azon meg mintha piszkáltak volna valamit, első kicsit furább, de kevésbé lehet nekimenni repülés közben a vízszintes tengelyen lévő falaknak.
Fps marad változó, Tarsis is lassú.

[ Szerkesztve ]

(#1198) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Megy már?

(#1199) AAtt1la válasza pzstm (#1189) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Melyik játékkal van másképp? Az új AC-t 24 euróért tudtam volna megvenni uplayen karácsonykor.Pedig év játékára jelölték,szóval csak nem olyan rossz.

(#1200) torma1981


torma1981
veterán

Háát érdekes a játék eddig. Hiába állítom a settigset nem változik semmi. Burt hiába kapcsolom ki nem kapcsolja ki. :D A repülés nagyon érdekes. Mintha késne az egér. Nagyon zavaró. 4k-ban 40fps kb. 2080 RTX.
Hardon elég hamar meg lehet halni. :D Ez tetszik. Nem lesz egy sétagalopp.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Anthem
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.