Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Anthem

Hozzászólások

(#1801) duvi válasza retroid (#1800) üzenetére


duvi
nagyúr

Premium Access? Restrat volt már? Nekünk is csak az előtöltés és az OST jött le. Játszani még nem lehet :N

[ Szerkesztve ]

(#1802) retroid válasza duvi (#1801) üzenetére


retroid
senior tag

Rstart megoldotta :R

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#1803) Cray Tyler válasza retroid (#1789) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

LoD tartalmakkal fogsz tudni játszani amíg tart az előfizetés. Utána a LoD tartalmakhoz már nem fogsz hozzáférni, csak a mezítlábas contenthez. Hogy ez a gyakorlatban hogy fog kinézni azt nem tudni (pl. eltűnő skinek?).

(#1804) duvi válasza Xaels (#1794) üzenetére


duvi
nagyúr

Végighallgattam az OST-t. Nekem nagyon tetszik :K Nagyzenekari komolyzene, egy kis technoval keverve. Elég meredeken hangzik, de szerintem sikerült nekik ez a fura házasság. Magában csak egy része hallgatós, de a többi is kellően dinamikus, hogy passzoljon az Anthem világához. Természetesen ez egy szubjektív vélemény.

(#1805) #85552128 válasza Cray Tyler (#1803) üzenetére


#85552128
törölt tag

Nem akarok ötleteket adni, de anno amikor előrendeltem a Battlefront 2 Deluxe-ot, majd visszamondtam a MTX balhé miatt és megvettem a standard kiadást kulcsos oldalról nekem az összes Deluxe content megmaradt. :B

Szóval ha már egyszer hozzáadódik az accounthoz akkor nagy eséllyel megmaradhat most is, egyedül a Soundtrack lehet kivétel mivel az originen töltődik, szóval érdemes lementeni...

[ Szerkesztve ]

(#1806) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Korai hozzáférésig hátralévő idő:

Végső kiadás megjelenéséig hátralévő idő:

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#1807) pohár válasza oriic (#1806) üzenetére


pohár
félisten

most akkor nem csütörtök 23:30 az early access?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1808) oriic válasza pohár (#1807) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem, elvileg megváltoztatták az early access dátumát.

Live-Die-Respawn

(#1809) pohár válasza oriic (#1808) üzenetére


pohár
félisten

az jó, mert az Origin honlapján még mindig február 14. van kint dátumként :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1810) duvi válasza oriic (#1808) üzenetére


duvi
nagyúr

Valóban :( "Origin Access Premier release date: February 15, 2019 4:00 PM CET"

(#1811) Xaels válasza duvi (#1804) üzenetére


Xaels
félisten

Köszi, akkor teszek majd vele egy próbát. Általában mindenféle OST olyan, hogy vannak ilyen töltelékek de nem is az a lényeg. A komoly tételek legyenek ütősek.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1812) paltom


paltom
tag

Nekem olyan problémám van hogy megadtam a hdd-met útvonalnak előtölteni viszont ott csak 2-3 Gb-ot foglal a játék, hanem az ssd -n amit a windows meg origin is van, ott van az 50 Gb. Most ez szerintetek csak az előtöltés miatt és csak oda töltötte le a fájlokat ideiglenesen vagy megszivtam és tölthetem újra?

Ryzen 5 3600, RTX 3070

(#1813) norti válasza oriic (#1808) üzenetére


norti
addikt

:(

Redditen próbálják sokan azzal bizonygatni, hogy az Originen rossz dátum volt és mindig feb. 15-ről volt szó a startra, persze közben elfelejtik, hogy a pre-load meg percre pontosan akkor kezdődött, amikor ki volt írva és még az előtöltés előtt is feb. 14. 23:30 volt.

Egy nappal kevesebbet tudok játszani, semmi baj... (nyilván ez a vásárlókat nem érinti, de az Access előfizetőket jól megszivatták)

Viszont így már érthető a Blomkamp film premierje is.

[ Szerkesztve ]

(#1814) norti válasza norti (#1813) üzenetére


norti
addikt

Ja nem, az meg ma lesz. lol

(#1815) Cray Tyler válasza #85552128 (#1805) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Köszi, de én preordereltem is a LoD editiont, és premier subscribe-ot is toltam februárra ;)

(#1816) Cray Tyler


Cray Tyler
senior tag

Mótvá? Új videó, Colossus javelin gameplay.

(#1817) prokxy válasza Cray Tyler (#1816) üzenetére


prokxy
veterán

Láttam már reggel utazáskor, annyira untam, hogy borzalom.
Uncsi volt, játszani azért jobb. :P

Aki nem akarja megnézni a 41 perces szenvedést, annak itt az összefoglalója 5 percben: YT link

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1818) Cray Tyler válasza prokxy (#1817) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Csak posztoltam, most nézem még én is, de köszi az összefoglalót :R , ezt tényleg intézhették volna valami pörgősebb formátumban is :N

(#1819) Cray Tyler


Cray Tyler
senior tag

Meghallgattam az OST-t. Vegyes érzéseim vannak, mert egy tisztes iparosmunka, jó trackekkel, tényleg.

De ugye akaratlanul is a Jack Wall féle ME2 trackekhez hasonlítja az egyszeri Bioware fan (és nem csak ezt, hanem az összes BW OST-t). És hát ahhoz képest pedig legfeljebb erős közepes. Mondjuk egy Suicide Mission-nál nemtom hogy bárki készít-e jobb game OST-t a következő kétezer évben, de ez mellékszál.

A másik "bajom" ezzel az Anthem OST-vel, hogy én nagyon vártam az official LoD trailer alatt szóló zenéket, de ezeket nem találtam a listában, és ez végtelenül elszomorít. Mert toronymagasan azok voltak a legjobb trackek amiket a játékhoz kapcsolódóan eddig hallottam. (a Muse trackje, persze számít, de az ugye 3rd party alkotás)

[ Szerkesztve ]

(#1820) duvi


duvi
nagyúr

Na rendesen megy a csiki-csuki! Origin kliensben megváltoztatták a tegnapi dátumot/időpontot és most ismét 14. 23:30 lett kitéve startnak :D

(#1821) retroid válasza duvi (#1820) üzenetére


retroid
senior tag

Nekem most is sajnos a holnap délutánt mutatja :(

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#1822) duvi válasza retroid (#1821) üzenetére


duvi
nagyúr

Magyarországról nézed, vagy külföldön laksz? Szokásos restart megvolt? Origin kliensből vagy böngészőből nézed?

[ Szerkesztve ]

(#1823) retroid válasza duvi (#1822) üzenetére


retroid
senior tag

Budapest
PC kliens
restart után is holnap délután

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#1824) retroid


retroid
senior tag

VÉGLEGES IDŐPONTOK

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#1825) duvi válasza retroid (#1823) üzenetére


duvi
nagyúr

Akkor feladom. Tegnap 15.-e volt a kliensben (ahogy fel is töltöttem a képet), de ma ismét 14. 23:30-at mutat :F Haverom is épp most küldte át, hogy nála is mára módosult az időpont. Aki tudja, indítsa el és nézzen rá, hogy nála mit mutat!?

(#1826) oriic válasza retroid (#1824) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez alapján linkeltem a visszaszámlálót korábbi hsz-ben.

Live-Die-Respawn

(#1827) chaosmonger válasza duvi (#1825) üzenetére


chaosmonger
tag

Én most töltöttem le. Feb.15. 4PM.

(#1828) norti válasza duvi (#1825) üzenetére


norti
addikt

Nekem is 14 volt megint, de egy refresh után 15 lett belőle. Gondolom cache-lt a backend server.

(#1829) duvi


duvi
nagyúr

Köszi mindenkinek! Reload után ismét visszaállt 15. délután 4-es kezdésre a kliens. Úgy néz ki, hogy ez lesz a végleges.

(#1830) Aventador91 válasza duvi (#1829) üzenetére


Aventador91
őstag

mindegy, itt a hétvége, lehet majd játszani

(#1831) Aventador91 válasza Cray Tyler (#1816) üzenetére


Aventador91
őstag

gondolom pc-n játszanak xbox kontrollerrel :D

[ Szerkesztve ]

(#1832) prokxy válasza Aventador91 (#1831) üzenetére


prokxy
veterán

Repülni sokkal jobb volt kontrollerrel! :)

Hallod Joker, beszippantott a BF V, mi lesz most? :D

szerk: hétvégén ettől függetlenül mehet az Anthem, de az új tankot meg akarom szerezni.

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1833) sien válasza ripla (#1757) üzenetére


sien
aktív tag

a god of war végigjátszását rossz volt nézni. a dark soulnál a "nem megyek pajzzsal mert az buzis" meghát. nem is úgy haladt, mint kés a vajban. hamár a száraz tények :)

(#1834) norti


norti
addikt

Ilyen lenne egy tökéletes játékadaptáció, Blomkampnak ilyeneket kellene forgatnia/rendeznie:

https://youtu.be/wka5RovFEo8

(#1835) retroid válasza norti (#1834) üzenetére


retroid
senior tag

EPIC

Messze még a holnap délután.........

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#1836) oriic válasza norti (#1834) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na ez látványos volt. :C

Live-Die-Respawn

(#1837) Xaels válasza norti (#1834) üzenetére


Xaels
félisten

Wááá. Egy Netflix vagy SyFy logó jó lett volna utána, egy komplett sorozatot megnéznék.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1838) retroid válasza Xaels (#1837) üzenetére


retroid
senior tag

Szerintem ha sikeres lesz a The Witcher sorozat simán lehet hogy felbátorodnak és több adaptáció is készülhet

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#1839) Aventador91 válasza Xaels (#1837) üzenetére


Aventador91
őstag

vagy egy rtl klub logó. lehetne belőle egy barátok közt szintű dolog akár ;] :DDD

hát engem nem fogott meg ez a movie.. meg mi az már hogy a ranger üt a földbe úgy ahogy a colossus..
semmi normális action jelenet.

[ Szerkesztve ]

(#1840) Ellia


Ellia
addikt

Basic-el elő lehet tölteni?

(#1841) retroid


retroid
senior tag

Igen

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#1842) Cray Tyler


Cray Tyler
senior tag

Nemtom kii hogy van vele, de én felvettem a kétezer dioptriás fanboi szemüveget, és megtekintve a videót bizony mondom néktek, ez üt mint a buszkerék.

(#1843) Ellia válasza retroid (#1841) üzenetére


Ellia
addikt

Hol? Tényleg nem találom... :/

(#1844) paltom


paltom
tag

Ez egy három és fél perces trailer volt a film? Nem azt mondták fél órás lesz?

Ryzen 5 3600, RTX 3070

(#1845) duvi válasza norti (#1834) üzenetére


duvi
nagyúr

Látványos, de nekem olyan mintha csak egy trailer lenne, nem a teljes film.

(#1846) paltom


paltom
tag

Ebböl a twittböl arra következtetek hogy ez volt a film...kicsit félrevezettek pár embert
[link]

Ryzen 5 3600, RTX 3070

(#1848) Aventador91 válasza duvi (#1847) üzenetére


Aventador91
őstag

igen, meg a ranger földbeütés a colossus helyett... ez igencsak fail.

(#1849) Xaels válasza duvi (#1847) üzenetére


Xaels
félisten

Azért ez is tuti hetekig készült, valószínűleg nem kis pénzből.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1850) duvi válasza Xaels (#1849) üzenetére


duvi
nagyúr

Gondolom, de ha már legyártották a sok minőségi díszletet és javelint, akkor ne hagyják pocsékba menni! :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Anthem
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.