Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Anthem

Hozzászólások

(#1451) i@lex válasza duvi (#1447) üzenetére


i@lex
őstag

Aha, akkor az egyik ez volt igen. :-)

Nem néztem az időt, nyilván nem hardon lesz ez a játék kihívás, az most látszik. :-)

[ Szerkesztve ]

(#1452) AAtt1la


AAtt1la
aktív tag

Most én is megöltem egyet egyedül stormmal,de az a furcsa,hogy mikor a negyedénél van az élete felrobban.
Ha a gyenge pontjait lövi az ember pl.a felhúzós sniperrel elég jól fogyik az élete.

(#1453) twi452 válasza prokxy (#1449) üzenetére


twi452
senior tag

Én a forge-ban néztem ott vannak ikonok a demóban 😂
Illetve a leírásban is oda van írva h milyen combo az adott, a primereknek meg van status mértéke is megadva 🙂

(#1454) prokxy válasza omfgk (#1448) üzenetére


prokxy
veterán

Viszont a képességek fajtája változatlan, csak a kis ikon módosult, ugye? Nagyon pöpec táblázat! :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1455) omfgk válasza prokxy (#1454) üzenetére


omfgk
addikt

Igen, csak az ikon más, a többi változatlan.

https://mp1st.com/wp-content/uploads/2019/02/anthem-combos.jpg

Itt vannak az ikonok.

(#1456) norti válasza prokxy (#1454) üzenetére


norti
addikt

Tessék, itt a frissített primer/detonator lista új ikonokkal (bár ez meg nem teljes, de az ikonok használhatók):

forrás

[ Szerkesztve ]

(#1457) omfgk válasza norti (#1456) üzenetére


omfgk
addikt

Ez a hibás reddites változat.
Pl a Colossusnál a Flamethrower az tuti ,hogy Primer.
Még egy korábbi build valszeg. Jah, V0.1, jobbfelül.

Sajnos ez van akkor amikor a fejlesztők se tudják ,hogy melyik mit csinál... 2 héttel előtte találják ki a végleges ikonokat. Ez van. Mi voltunk a béta teszterek megint.

[ Szerkesztve ]

(#1458) norti válasza omfgk (#1457) üzenetére


norti
addikt

Hát igen, van káosz. A lényeg, hogy az NPC fölötti ikont kell nézni mindig és az alapján tudod, ha kombózni tudsz (nyilván előtte nem árt a buildhez is tudni ezeket, de úgyis módosulnak a véglegesben az ikonok, szóval felesleges most megjegyezni).

(#1459) Cray Tyler válasza i@lex (#1444) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Szép :R Nálam az volt a tax, hogy az addokon töltöttem az ultim, azt úgy elég gyorsan ment a nagyfiú is.

(#1460) Hansomester


Hansomester
tag

Csinálnunk kéne egy játékoslistát is, ha már coop a lényeg nem?
Akár bele lehetne írni a preferált classt is.:)

"Sesshoumaru Nagyúr, biztos, hogy okos ötlet volt életben hagyni ezt a nőt? -Yaken, legközelebb nyisd ki a szemed, akkor láthatod, ez a nő már halott!"

(#1461) prokxy válasza Hansomester (#1460) üzenetére


prokxy
veterán

Meg hogy melyik platform! :) (PC, PS, XBOX)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1462) Ellia válasza Hansomester (#1460) üzenetére


Ellia
addikt

Volt már ilyesmi ötlet, talán discordon volt szerveződés, de, hogy lett e belőle valami passz.

[ Szerkesztve ]

(#1463) norti válasza Hansomester (#1460) üzenetére


norti
addikt

Ha gondoljátok, leklónozom a Division játékoslistát és lehet használni Anthemre.

Tessék:

Anthem PH játékos lista

[ Szerkesztve ]

(#1464) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ha megvettem a játékot, és írja is hogy 13.án előtölthetem, akkor is 15én tudom kezdeni, vagy mivel nem premier előfizu, ezért csak 22?
Utóbbira gondolok, de azért megkérdezem :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1465) Ellia


Ellia
addikt

Rámentem egy random streamre, és ilyen "festés" fogadott a javelinen. Ez kinek tetszik? Nekem nem igazán... :/


(#1466) Sirandrish válasza Ellia (#1465) üzenetére


Sirandrish
legenda

Samsung Galaxy skin? :Y

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1467) Aventador91 válasza Ellia (#1465) üzenetére


Aventador91
őstag

tiszta fornite :DDD

(#1468) sien válasza Sirandrish (#1464) üzenetére


sien
aktív tag

ha nem premier, akkor csak 10 órát.
szerk.: bocsánat, nem vettem figyelembe, hogy nem előfizetéssel játszol, hanem megvennéd.

[ Szerkesztve ]

(#1469) Ellia válasza Aventador91 (#1467) üzenetére


Ellia
addikt

Majd ha hörcsög lesz a hátunkon ketrecben... :D

(#1470) i@lex


i@lex
őstag

Ha valaki elmondja, hogy a Ranger a frag gránátot, hogy tudja kombózni saját magának, azt megköszönöm.

A melee után nem igazán praktikus gránátozni.

A frost + seeking-et imádom, ezt használom jelenleg. + a Rangernél baromira tetszik, hogy nála a melee is primer.

#1456 a Ranger melee-je primer, az a képen hibádzik.

[ Szerkesztve ]

(#1471) omfgk válasza i@lex (#1470) üzenetére


omfgk
addikt

Venom Darts (az egyetlen Primer az Assault Launcher Gear-nél) és utána a Frag.

[ Szerkesztve ]

(#1472) polgi803


polgi803
őstag

Arról van infó, hogy ha megveszem a gamét akkor a mostani karakterek megmaradnak?

(#1473) duvi válasza polgi803 (#1472) üzenetére


duvi
nagyúr

Szerintem ebből a demóból semmi nem marad meg. Eleve lvl10-ről indultunk és kimaxoltuk 15-ön. Max a materialok, de sanszos, hogy azok se.

(#1474) i@lex válasza omfgk (#1471) üzenetére


i@lex
őstag

Akkor marad a mostani felállás, a fagyasztás túl op.

(#1475) polgi803 válasza duvi (#1473) üzenetére


polgi803
őstag

Azért ajándékba odaadhatták volna... :D na mind1

(#1476) norti


norti
addikt

Benézett a demo végére: SPOILER

(#1477) ForRedGlory válasza norti (#1476) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ide is,. le is szedtük az arcát. :D

(#1478) DummyBoy


DummyBoy
senior tag

Amikor végre leölitek az Ancient Ash Titánt, ami 3x spawnol újra full HP-val, majd örömittasan futsz a lootért és disconnect... az érzés megfizethetetlen.

Life is shor...

(#1479) twi452 válasza DummyBoy (#1478) üzenetére


twi452
senior tag

Nyugi nekünk még rare-t se dobott 😁

(#1480) prokxy válasza twi452 (#1479) üzenetére


prokxy
veterán

Nektek is 2 zöld volt a jutalom? :D

Srácok, kicsit azé' van félsz az endgame-től, megvalósítástól. Ez azért visszatart, hogy a 2060-hoz kapott kuponom beváltsam. Lesz egy premier/basic access 14-től és meglátjuk.
De, hogy csak 3 stronghold és apróságok, ez aznap estére oké, de micsi 2-3 nap múlva?

No offense, a játék bejön, csak tényleg nem tudom, h mit raknak még bele.

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1481) Cray Tyler válasza prokxy (#1480) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

(én hardon nyomtam a titant, nekem vagy 3 zöld meg 2 kék lett a vége)

Mondjuk oké, ez tényleg demo, de tényleg adhatnának egy viszonyszámot, hogy ez volt mondjuk a teljes game tartalmának 5%-a. Mert ha 5%, akkor oké, akkor a játék instant get. De ha a demóban benne volt a teljes tartalom 30%-a, az gáz.

Lehetne viszont számolgatni. Mert a teljes map mérete látszik a demóban, és az is látszik, hogy lvl10-ről 15-re mennyi grind kellett, meg mekkora egy stronghold (3 lesz, ugye). Nomármost:
ha a sztori szépen visz és kitart lvl1-től 30-ig
és 3 strongholddal számolunk
és a fullos mapon kicsit sűrűbb lesz a content

...akkor szerintem a demo a full játék tartalmának kb 10%-át tartalmazhatta. Vagy annyit sem, ha hozzáveszem a craftolást meg a plusz nehézségi fokozatokat és a sokkal több lootot. Ez csak egy gondolatkísérlet, a magam szórakoztatására, eképp tessék kommentálni vagy kiegészíteni.

Szóval én pusztán ez alapján a gondolatkísérlet alapján azt mondom, hogy elégséges (ha nem is bőőőőséges) tartalom lesz már kezdéskor is. Amúgy meg, fogalmunk sincs ;)

(#1482) GAbre


GAbre
veterán

Kicsit megkésve jöttem rá,h máig van kb demo.
De eddig jól indul.3. alkalommal volt hajlandó elindulni végre.
Aztán,ha végre mennék küldetésre,szintén végtelen töltés,vagy kiírja,hogy megszakadt a kapcsolat.
És ez a demo még jobb,mint az első? :C

Avatar

(#1483) Aventador91


Aventador91
őstag

epic cuccok bemutató

[link]

(#1484) duvi válasza Aventador91 (#1483) üzenetére


duvi
nagyúr

Lesz hova fejlődni (gs 406+) és miket összegyűjteni :K

(#1485) Bismarck24


Bismarck24
tag

Előrendeltem a játék standard edition változatát. Kérdésem az lenne, hogy ezzel változattal is el tudom kezdeni a játékot február 15-vel vagy meg kell vennem a prémium account origins előfizetést? Mert ha igen akkor köszönöm EA. Barátom a legion pakkot vette, ő sem tudja ezek szerint február 15-vel elkezdeni. A másik kérdés arra vonatkozik, ha elkezdem a játékot február 15-vel és fejlődök, akkor a 22-ei induláskor nem kell újra kezdenem ugye? Legvégül az utolsó kérdés, hogy ma még elérhető a demó vagy sem? Válaszokat köszönöm!

(#1486) twi452 válasza Bismarck24 (#1485) üzenetére


twi452
senior tag

#1170

Akik korábban kezdhetik azok a teljes játékkal játszanak már és természetesen megmarad minden amit összeszedtek.

[ Szerkesztve ]

(#1487) sittes79 válasza Bismarck24 (#1485) üzenetére


sittes79
addikt

Demot már lelőtték!

(#1488) retroid


retroid
senior tag

Az komoly, hogy a lista alapján a második legfiatalabb játékos leszek jelen állás szerint :D Pedig azt hittem én már a vének tanácsát erősítem majd..... :D

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#1489) oriic válasza norti (#1463) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Köszi, beírtam magam én is.

Live-Die-Respawn

(#1490) prokxy válasza oriic (#1489) üzenetére


prokxy
veterán

Hello, be tudod ezt rakni összefoglalóba? Mert így nem kellene keresgetni. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1491) oriic válasza prokxy (#1490) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem tudok összefoglalót szerkeszteni (Nincs is még ahogy látom), de ha modkerbe írtok, biztosan segítenek moderátorok. :R

Live-Die-Respawn

(#1492) Cray Tyler válasza Bismarck24 (#1485) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

PC:
Feb 15-től csak és kizárólag akkor játszhatsz, ha Origin Access előfizető vagy. Kétféle előfizetés van.
Sima Standard előfizetéssel 10 órát enged majd játszani feb 15-én, aztán feb 22-től nyomhatod tovább.
Premier Access-szel pedig már feb 15-től (pontosabban feb 14-én 23:30-tól) nyomhatod korlátozás nélkül, és a LoD tartalmakat is megkapod.

Tehát igen, jól látod: ha előrendelsz, azzal még nincs feb 15-től játék, csak 22-től.
Hogy feb 15-től tolhasd, Origin előfizetés kell. És ha nem csak 10 órát akarsz játszani feb 15 és 22 között, akkor a drágábbik origin előfizetés kell.

De lehet pl azt (sokan ezt csináljuk itt a topikban), hogy előrendeled a LoD verziót ÉS előfizetsz Premier Access-re. Így előbb is játszhatsz, és ha nem újítod meg az előfizetésed, akkor is játszhatsz majd tovább a LoD verzióval.

(#1493) markknight


markknight
veterán

Ps4-en a stabil 30 fps sincs meg. Így a játék nem lesz jó. Akad, szaggat, meg nem értem minek van limitálva a repülés, no meg az is érdekes, hogy azok a nagy rákok simán szétkapnak. Kis észt rakhattak volna a játékba, most sajna elbizonytalanodtam a public demo után, pedig a VIP után még lelkes voltam :D

[ Szerkesztve ]

(#1494) retroid válasza markknight (#1493) üzenetére


retroid
senior tag

Nekem PC-n 60 FPS stabilan megvolt max beállításokkal 1080p be

Gondolom Day 1 patch majd javít PS4-en

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#1495) markknight válasza markknight (#1493) üzenetére


markknight
veterán

Meg inkább választottak volna más motort, mert úgy látszik a frostbite erre pont nem jó.

(#1496) Xaels válasza markknight (#1493) üzenetére


Xaels
félisten

A repülést lehet növelni, ha zuhanórepülésben vagy akkor hűl meg a víz is hűti illetve később fejleszthető.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1497) prokxy válasza markknight (#1493) üzenetére


prokxy
veterán

PS4-en próbáltam a PC után, ez utóbbi Freesync+75Hz-es, 21:9-es monitor és HIGH felbontás, de a PS4 ezután azon kívül, hogy mennyivel csúnyább, nagyon zavarta a szemem az alacsony FPS szám és akadozás.

Pedig a PS nem zúgott annyira, mint a God of War-ban a menüben, szóval tartalék biztosan van benne.
Nem is kérdés, hogy hová veszem meg. Így azért rendesen érződik, hogy sok éves technológiás kis fekete dobozom. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1498) markknight válasza Xaels (#1496) üzenetére


markknight
veterán

Ez nem vígasztal sajnos mikor felfelé kell repülni.

(#1499) Xaels válasza markknight (#1498) üzenetére


Xaels
félisten

Én mindenhova fel tudtam repülni ahova akartam. Max előtte pihizni kell.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1500) Puma K


Puma K
veterán

Ez aranyos:

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Anthem
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.