Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Anthem

Hozzászólások

(#1101) Bazsi1987 válasza saelin (#1100) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Vagy csak div2 béta miatt kicsit oda piszkálnak az ubinak😁

(#1102) oriic válasza oriic (#1097) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Eddig tartott az öröm. :(

[link]

Live-Die-Respawn

(#1103) ripla válasza torma1981 (#1079) üzenetére


ripla
őstag

Mivel úgyis az origin kliens kell hozzá, a legegyszerűbb ha azt feltelepíted, és azon belül letöltöd.

(#1104) torma1981 válasza ripla (#1103) üzenetére


torma1981
veterán

Már megtörtént. Le is töltöttem.

(#1105) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Ugyanúgy péntek este 6-tol indul mint multheten?

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#1106) saelin válasza gyuromoj (#1105) üzenetére


saelin
veterán

Tudtommal igen.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#1107) DummyBoy válasza gyuromoj (#1105) üzenetére


DummyBoy
senior tag

Remélem nem ugyanúgy indul péntek este 6-kor mint múlt héten, hanem úgy ahogy kellett volna neki múlt héten :DDD

Life is shor...

(#1108) gyuromoj válasza DummyBoy (#1107) üzenetére


gyuromoj
veterán

Pénteken nem lesz rá idom, de szombaton mindenképp próbálok majd játszani, ha ok is úgy akarjak. :DD

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#1109) twi452 válasza DummyBoy (#1107) üzenetére


twi452
senior tag

Úgyis azt mondják vasárnap délután érdemes felmenni akkor lesz valami nagy meglepetés 😄

(#1110) Peace válasza gyuromoj (#1105) üzenetére


Peace
nagyúr

Pedig indulhatna igazán reggel 8-kor... :(

(#1111) Xaels válasza Peace (#1110) üzenetére


Xaels
félisten

Ja, betegen itthon vagyok de szombaton már megyek dolgozni. Péntek délelőtt még talán lett is volna esély, hogy ne pusztuljon le annyira a szerverpark.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1112) Peace válasza Xaels (#1111) üzenetére


Peace
nagyúr

Hozzánk meg ismét pénteken 8-ra jönnek vendégek, mint múlt héten. :DDD :DDD :DDD

(#1113) Joccc07 válasza Peace (#1112) üzenetére


Joccc07
addikt

Mond azt, hogy beteg vagy. Úgyis influenza járvány van. :DDD

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#1114) Xaels


Xaels
félisten

PS4-re jött a Demohoz update. v1.01 lett

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1115) oriic válasza Xaels (#1114) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Minden platformra elvileg. (X-re is megjött legalábbis)

Live-Die-Respawn

(#1116) duvi válasza Xaels (#1114) üzenetére


duvi
nagyúr

PC-n is tölthető a patch (290,17 MB) :K

[ Szerkesztve ]

(#1117) turistakolbi


turistakolbi
aktív tag

És kajak, lepeccselik ezt a " 7 hetes demó-t " :D
GG
Nagyon meg akarnak felelni. I like it.

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/muerte188

(#1118) duvi válasza turistakolbi (#1117) üzenetére


duvi
nagyúr

Muszáj valamit felmutatniuk a múltheti blamázs után. Főleg egy open bétában demóban. Hogy mennyire tudják/lehet javítani, az más kérdés...

[ Szerkesztve ]

(#1119) Aventador91 válasza turistakolbi (#1117) üzenetére


Aventador91
őstag

lehet hogy ez a game utolsó lehetőségük?

(#1120) DummyBoy válasza twi452 (#1109) üzenetére


DummyBoy
senior tag

2 barátommal szoktunk együtt játszani mindenféle coop mókákat (BL, Destinyk, stb...), viszont a VIP demóhoz csak én fértem hozzá.

Aztán mire kiderült hogy a VIP demóval végülis mindenki tud játszani, már késő volt, szóval nekünk most nem számít az extra meglepi, hanem a cimboráimmal akarom kipróbálni, hogy érdemes-e áldozni rá.

Múlt pénteken mentem haza, 6-tól Anthem demó, akkor 8 előtt neki sem állok, átmentem haverokhoz, kutyaséta, minden, és olyan 10 körül leültem, hogy na talán most ...

Aztán mikor végre sikerült az ANTHEM logót pixelről pixelre memorizálni, gondoltam ráguglizok, és kiderült, hogy felesleges ott ülnöm előtte, hagytam, és szombat reggel végül sikerült egy tisztességeset játszani.

Most azért kicsit bízom benne, hogy kutyaséta után be tudok majd menni, éjszakás az asszony, lehet hőbörögni egész éjjel xD

Life is shor...

(#1121) Cray Tyler válasza Aventador91 (#1119) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Dehogy, az EA még a földön fekvő mass effect franchise-ba is kurva nagyokat rúghat ezt követően, kedve szerint.

(#1122) maajsz válasza turistakolbi (#1117) üzenetére


maajsz
senior tag

Nem csoda, amilyen shitstorm lement az Andromeda körül, nagyon nem akarják megismételni. Ha a játék úgy jön ki, mint kb a legutlsó verziója korántsem lett volna akkora bukó belőle. Persze akkor is megmaradt volna egy "meh" elmegy szintnek az OT-hoz képest, főleg a fanok részérél, de mégis bőven jobban teljesített volna a kasszánál. Az egész bughalmaz csak egy jó kifogás a jutubernek, hogy csinálhassa a rantot meg a lehúzó-fikázó videokat. A megjelenés utáni hónapban egy db objektív review nem jelent meg róla, a fémösz pjúdipáj is csak annyit tudott hozzátenni, hogy c'mon hogy néz ki ez az arcmimika vagy milyen nyomorult pózba fagyott ki a teammate. A tűzre még egy lapáttal jöttek a komment like hajhászok, hogy ez a játék rosszabb mint a Big Rigs, meg életem legsz@rabb játéka stb. Az egész átment egy, az amúgy se sokból lefeleződött iq szintű kommentszekcióba, ami elriasztotta a playerek nagy részét. Aki meg esetleg valami jót mondott róla jött a fanboi-ozás. Így nyomhat földbe egy jól felhypeolt "elmegy" szintű játékot egy ilyen beta szintű release. Szvsz ezt kiba messziről el akarják kerülni. :))

(#1123) saelin válasza maajsz (#1122) üzenetére


saelin
veterán

Az andromeda harcrendszere nekem nagyon tetszett! Az már más kérdés, hogy a játék többi része jószándékkal is csak közepes.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#1124) Batawanga válasza turistakolbi (#1117) üzenetére


Batawanga
tag

Hát, erre fogadtam volna én is utoljára, hogy egy novemberi erősen csonkolt bétát fognak peccselgetni. :D De örülök neki, hogy erre is van idejük.

[ Szerkesztve ]

(#1125) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#1126) turistakolbi válasza maajsz (#1122) üzenetére


turistakolbi
aktív tag

Első EA gém amit megveszek :D
Eddig amit gyártottak, számomra a "hulladék " kategória volt.
De ez megtetszett első látásra
(Ugyebár vártam a diablo 4et... mert a D3 egy fos., De nincs mobilom, ezért nem lesz immortal :D)
(kajak szerelem volt első látásra. De azóta imádkozok, hogy legyen jó nehéz, és legyenek nagyon jók a legendary itemek. Az a legjobb amikor a fejlesztők item "setteket" csinálnak, de mi felhasználók rájövünk hogyha kombózzuk őket, akkor még durvábbak vagyunk :))

Na de csak premier van. nincs előrendelve, egyenlőre :)))

https://www.twitch.tv/muerte188

(#1127) 3L1T3 válasza oriic (#1125) üzenetére


3L1T3
addikt

Na ez egy jó videó, főleg hogy végre látszik a rendes testreszabási lehetőség. Így már kell. :C

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#1128) twi452


twi452
senior tag

(#1129) Cray Tyler válasza maajsz (#1122) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Ezt ilyen faszán még sehol nem láttam összefoglalva. :R Respect. Agree.
Disclaimer: hetedhét országra szóló mass effect fan vagyok és az Andromeda is nagyon tetszett.

(#1130) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na akkor véglegesen ez is tisztázva lett. (Csak PC-n van early access Premierrel) :(

Live-Die-Respawn

(#1131) Aventador91 válasza oriic (#1130) üzenetére


Aventador91
őstag

gyorsan vegyetek pc-t, még nincs késő ;]

amúgy is kétlem hogy konzolon meglenne a 60fps.
60+ fpsre meg egy konzol árából futja egy vga-ra...használtan. ;] ;] ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1132) ForRedGlory válasza Aventador91 (#1131) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Aztan 14 napos elallassal vissza lehet kuldeni. :D

(#1133) oriic válasza Aventador91 (#1131) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

PC? Neeem, köszi. ;]

Live-Die-Respawn

(#1134) ScomComputer válasza oriic (#1133) üzenetére


ScomComputer
veterán

Holnap mikor indul a demo itthon?
Thx.. :R

(#1135) oriic válasza ScomComputer (#1134) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

18:00

Live-Die-Respawn

(#1136) ScomComputer válasza oriic (#1135) üzenetére


ScomComputer
veterán

Köszi...az nagyon jó lesz... :C

(#1137) i@lex válasza oriic (#1130) üzenetére


i@lex
őstag

Napi 2 óra ea access-el, aztán nagyjából ott is van 22-e. Marad nekünk ez.

(#1138) 3L1T3 válasza i@lex (#1137) üzenetére


3L1T3
addikt

Kevesebb mint 2 óra! :( Ez így szivacs

Nem értem az EA miért foglalkozik ennyire a PC-vel, amikor lényegesen kevésbé éri meg kb mindenkinek lassan. :DDD

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#1139) oriic válasza i@lex (#1137) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jó de sokat érünk azzal, hogy a tutorialt letoljuk és kész. Mert tovább nem mehetünk majd elvileg, tutorial alatt meg még fejlődni sem tudunk majd.

Live-Die-Respawn

(#1140) duvi válasza oriic (#1139) üzenetére


duvi
nagyúr

De a craftoláshoz gyűjthettek egy "kis" matit. Amikor élesedik, egyből legyárthattok egy rakat jobb fegyót, mint amit induláskor felkínál ;) Legalább ez, ha már - érthetetlen okokból - kimaradtok a korai startból :(

(#1141) oriic válasza duvi (#1140) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez nem túl sok. Abban reménykedem, hogy esetleg változtatnak ezen és mondjuk többet kapunk majd, mert más fórumokon is sírnak emiatt népek, hogy ez így kevés.

Live-Die-Respawn

(#1142) sittes79 válasza oriic (#1141) üzenetére


sittes79
addikt

Itt sírtok ozst a ps4-esek meg eszik a kefét :)

(#1143) #85552128


#85552128
törölt tag

[link]

Anthem launches February 22, 2019 for Xbox One, PlayStation® 4, and PC. Early Access begins on February 15 for Origin Access and EA Access members.**

** CONDITIONS, LIMITATIONS AND EXCLUSIONS APPLY. SEE ea.com/ea-access/terms AND origin.com/store/origin-access/terms FOR DETAILS. Must be an active Access member on February 1, 2019 to participate.

Aki február 15-én játszani akar a teljes játékkal lehet érdemes már most megvenni az Origin Access-t.

[ Szerkesztve ]

(#1144) Peace


Peace
nagyúr

Tök jó, hogy jutalmazza a játék, ha sok friend-ed játszik vele. Múlt héten pénteken mikor 18:00-kor behívtatok party chatbe, gyorsan megjelöltem 4-5 embert. Egyikük sem jelölt vissza. :DDD :(

(#1145) Aventador91 válasza #85552128 (#1143) üzenetére


Aventador91
őstag

ezt a nyomorult pénzéhes brigádot... ennél lehet szánalmasabb még valami? ha az se mindegy nekik mikor veszi meg az ember az accesst akkor szívjanak le

én nem fogok ezért kifizetni 2 héttel előtte fizetni hogy akkor 2 héttel előbb kelljen hosszabbítanom, vagy megvennem a gamet ha tetszik.

pont ez a céljuk ezzel amúgy, hogy csak 2 hetet tudj játszani majd megújítás vagy megvétel előtt.

[ Szerkesztve ]

(#1146) maajsz válasza Cray Tyler (#1129) üzenetére


maajsz
senior tag

Nekem is 5 play trum van benne, nagyon bejött a combat system benne csak az "íze" nem volt igazán Mass Effectes. Ezért várom ezt is, tetszik a repkedős mobilis harcrendszer, nagyon remélem a sztori is ott lesz az egész jó szinten.

(#1147) twi452 válasza Peace (#1144) üzenetére


twi452
senior tag

Ha randomokkal mész akkor azok is a "barátaid" lesznek ebben a heti gyűjtögetős dologban úgyhogy nem akkora gáz 😄 ha szerencséd van kifogsz pár no lifert és dől a lé azon a héten 😁 hacsak nem lesz valami max szint per hét persze

(#1148) zakarmihaly


zakarmihaly
tag

amúgy milyen konfig kell a 60 fpshez? ryzen 5 1600 3,8ghz, 16 gb ddr4 3200 mhz és rx 470 4gb-al lowon sem volt meg. az alpha jobban futott (1080p)

[ Szerkesztve ]

(#1149) Aventador91 válasza zakarmihaly (#1148) üzenetére


Aventador91
őstag

egy sima 1080 talán elég a full hd stabil 60 fpshez
1070 nem elég

(#1150) sittes79 válasza Aventador91 (#1149) üzenetére


sittes79
addikt

Simán elég az 1070

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Anthem
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.