Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Anthem

Hozzászólások

(#201) .LnB válasza Joccc07 (#198) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azért a Warframe nagyon más. Szerintem. Annak sokkal egyedibb hangulata van. Ez se rossz, de azért az embernek megvan az az érzése, hogy láttam már ezt valahol.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#202) norti válasza prokxy (#200) üzenetére


norti
addikt

Vége van, 4 db 3 órás session volt a hétvégén.

(#203) prokxy válasza norti (#202) üzenetére


prokxy
veterán

Kösz.
Remélhetőleg lesz open beta, mert a BF V-nél is segített, hogy maradjon a szlán a pénzem. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#204) oriic válasza prokxy (#203) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lesz open beta.

Live-Die-Respawn

(#205) norti válasza prokxy (#203) üzenetére


norti
addikt

Január 25-27. EA/Origin Access + előrendelőknek VIP Beta
Február 1-3. Open Beta

(#206) Joccc07 válasza .LnB (#201) üzenetére


Joccc07
addikt

és Ellia: Azért írtam mert itt is beszél hozzád egy segítő, jó mondjuk a warframebe egy AI de majdnem ugyanaz. Itt is lehet csapolni a "virágokat" ilyen olyan dolgokat gyűjteni. Nekem az 1 órából amit játszottam ez jött le. Warframebe is tudsz repülni, bár ott igazán csak az űrben.
Mass Effect nekem teljesen kimaradt.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#207) maajsz válasza Joccc07 (#206) üzenetére


maajsz
senior tag

Jól bevett szokás az open world (szerű) játékoknál valami közvetlen guide, D2-ben a ghost, a MEA-ba meg egy AI beszél hozzád/navigál. Igazából nekem a game mechanika inkább Destinysebb (értem itt, hogy kis solo story, team up missionökkel kiegísztve meg opcionális solo/multi grindolás), de ez lényegében a multis felépítés miatt érződik így. Az MEA-t meg amiatt nem tudja levetkőzni a Bioware mert sztem jó pár tool settet használ belőle itt is. A skillhasználat nagyon hasonló, kvázi ugyan az, de a D2-re is nagyon hasonlít, illetve a "super/különleges" képesség is tiszta Destinys.

(#208) Cray Tyler


Cray Tyler
senior tag

Nekem a Destiny2 csalódás volt, megvettem a csillió forintos motherfucker editiont, és 2 DLC-vel sem voltak képesek olyan játékot összetákolni belőle, ami 20 percnél tovább le bírt volna kötni. Mindenből kevés volt: kevés class, kevés ability, kevés raid, kevés dungeon, kicsi "openworld"-ök. Nagyon hamar repetitív és unalmas lett (single campaign-t hagyjuk is). Az Anthem-nél is a folyamatosan érkező friss tartalom lesz ami eldönti a sikert. Ha lesz miért folyamatosan menni előre és fejlődni, akkor meg fog élni. Ha lesznek mellé jó sztorik is, akkor pláne. Ha félévente lesz egy DLC ami behoz 10 új fegyvert meg 1 dungeont, akkor az Anthem lesz a EA pénzfejő Destiny 2-je. Na az nem lenne jó.

De.

Én a Bioware-ben bízom, hogy jó tartalmat csinálnak.
+
Az EA-ben is bízom, hogy a lóvé miatt lesz DLC bőven :D

(#209) maajsz válasza Cray Tyler (#208) üzenetére


maajsz
senior tag

Az Anthem elvileg 4 class-t ígér, a D2-ben van 3 viszont mind rendelkezik 3 subclassal, ergo 1 class 3x3 skillel nyomulhat. Az igaz, hogy a raidek kissé repetitívek tudnak lenni illetve a main story se egetverő de a kieggel kissé helyre rázták a dolgokat. A Destinyben ami tetszik nekem, kiválaszd/összeszedd a legmefelelőbb cuccokat az adott játékhoz, legyen az raid, spec mission vagy épp pvp. Viszont emiatt meg marha sokat kell grindolni, hogy olyan rollokkal/modokkal adja be az adott itemet és legyen az adott fegyveredhez passzoló moddal armorod is. Az MEA-ban is bejött a crafting, egész jó cuccokat ki lehetett variálni, sajnos maga a game nem lett akkora siker, pedig ha az lett volna, biztos bővítik a repertoárt mind itemek mind modding terén, engem meg pl sokkal jobban érdekel milyen perk-eket tudok kihozni egy itemből és az hogy passzol a buildhez, mint akármilyen skin.. remélem ezen a téren jól szerepel majd az Anthem.

(#210) Cray Tyler válasza maajsz (#209) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Mondok mást: a D2 grindes nyomasztós uncsi lett nagyon gyorsan. Nem éreztem a késztetést, hogy bármelyik bolygón kedvem lenne elindulni felfedezni bármit is. Az Anthem világa sokkal szimpatikusabb, és élettel telibbnek tűnik. Nekem ez is sokat számít.

(#211) maajsz válasza Cray Tyler (#210) üzenetére


maajsz
senior tag

Ez érthető, a D2 nem az a gyerünk felfedezni a világot, hanem sokkal inkább irányított, kvázi mit micsálj a rewardért. Az MEA-nak pont ezen a téren kellett volna jól teljesítenie, ennek ellenére hiába lehet 100+ óra egy playtru kb 12 óra a fő sztori vonal és mellék küldik pedig elég kommerszek. Csak pár órát Witcherztem, de ott már látszik hogy mi az a minőségi questezés. Egy kicsit tartok is tőle, hogy ezt a "elmászkálok belebotlok érdekes melléksztorikba" témát nem annyira tudják implementálni ilyen masszívan multi játékba.

(#212) Cray Tyler válasza maajsz (#211) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Igen, a Witcher3 teljesen jól hozza azt, amit egy openworld mappal rendelkező RPG-től elvárhat a player. Ezt kívánnám az Anthemben is, szívem szerint. Multiban is működhet, ha 4 fős realmek lesznek generálva minden party-nak, de persze fogalmam sincs, hogy ennek technikailag milyen vonzata van.

(#213) Cray Tyler


Cray Tyler
senior tag

(#214) maajsz válasza Cray Tyler (#213) üzenetére


maajsz
senior tag

Elejét elnézve jönnek még az átemelések, ME3/A-ból a primer/detonator kombók ez mondjuk várható volt, meg lesz crafting/augmentation is (big like), de az hogy "higher power level item"ből van "masterwork" verzió speckó saját "masterwork property"-vel, mint plusz külön feature már kissé meredek D2 hasonlóság, csak itt még utána lehet abból lengedary.

A játék menetbe belenézve, vicces ahogy mondja hogy hard modeban tolja szénné lövik és alig ütik ki a shieldjét, bár ez gondolom a jó magas item levelje miatt van. Kíváncsi vagyok mennyit kell érte grindolni.

(#215) Cray Tyler


Cray Tyler
senior tag

És egy újabb videó, ezúttal némi lore (meg preorder sales), és VÉGRE végre női hősök, még több női főhőst a világnak! :)

(#216) AAtt1la válasza Cray Tyler (#215) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Mondjuk egy ilyen páncélban nem sokat számít a nemed.

(#217) lofagi válasza Cray Tyler (#215) üzenetére


lofagi
addikt

Adja ez a trailer! :Y

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#218) Cray Tyler


Cray Tyler
senior tag

Igen, örömmel látom, hogy van remény és kilátás egy fasza történetre is :)

(#219) L4mie válasza Cray Tyler (#218) üzenetére


L4mie
veterán

Bioware-t nem féltem a történet mesélés hiányától....láttuk már mit tudnak.

Inkább attól tartok az EA belenyúlt a mocskos mancsával és lefölözte a történetet.....

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#220) Cray Tyler válasza L4mie (#219) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Ja, egy jó sztorit is el lehet mesélni sok DLC-ben. Már az ME2 óta hozzászoktunk ugye.

(#221) Ellia válasza Cray Tyler (#220) üzenetére


Ellia
addikt

A story DLC-ék nem lesznek fizetősek, erről már korábban volt szó, sőt elv loot boxok se lesznek.

Gondolom skineket lehet majd venni, de azt undorító mennyiségben.

(#222) lofagi


lofagi
addikt

Hú nagyon várom,hogy rátegyem a kezem erre a gamere! :D Jöhetne már az a demo! :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#223) Xaels


Xaels
félisten

Sziasztok. PS4-en előrendeltem a játékot. Mostantól ha nem zavarok itt is jelen leszek hébe-hóba.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#224) AAtt1la válasza Xaels (#223) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Jelenleg elég csendes ez a hely,de reméljük hamarosan megváltozik.

(#226) Xaels válasza oriic (#225) üzenetére


Xaels
félisten

Lesz mit nézzek ha hazaértem. :R

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#227) Xaels válasza oriic (#225) üzenetére


Xaels
félisten

Végignéztem. Bitang jó lesz ez szerintem. Már csak azt kell eldöntenem milyen Javelin legyen az első. Egyelőre a Colossus az én szerepem, általában én vagyok a tank karakter, de a Storm is tetszik.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#228) oriic válasza Xaels (#227) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Alapból úgyis mindenki ugyanazzal kezd. Kérdés, hogy mennyi idő után lehet majd váltani?

Live-Die-Respawn

(#229) norti válasza oriic (#228) üzenetére


norti
addikt

Olvastam/láttam még fél éve valahol, hogy kb. 5 vagy 10 szintenként lesz majd választási lehetőség, legalábbis így tervezték.

(#230) Madoc válasza norti (#229) üzenetére


Madoc
veterán

? Nem lehet egyszerre több karakter?

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#231) norti válasza Madoc (#230) üzenetére


norti
addikt

De, csak akkor unlockolja az újabbakat.

Itt az info: Anthem Ditches Mission-Based Structure for Unlocking Javelins

[ Szerkesztve ]

(#232) Xaels válasza oriic (#228) üzenetére


Xaels
félisten

Igen a Rangerrel, de utána dönteni lehet majd elvileg.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#233) saelin válasza Xaels (#232) üzenetére


saelin
veterán

Akkor ezért nem láttam az alfa videókban más javelin-t! :U

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#234) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#235) Cray Tyler válasza saelin (#233) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Alfa videók mi? :))

(#236) saelin válasza Cray Tyler (#235) üzenetére


saelin
veterán

Ha az ember gyors volt, akkor akár youtube-on is talált róla videót. Volt pár "bátor" delikvens akik a vízjelek ellenére is töltöttek fel anyagot... :D Én kettő 30-40 perces videót is elcsíptem belőle.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#237) Batawanga válasza oriic (#228) üzenetére


Batawanga
tag

Level 2, 12, 20 volt talán az új Javelinek érkezése, ha jól emlékszem az alfa egyik töltőképernyőjére. A Colossus lesz az első, azt már nyilatkozták, hogy hamar megkapjuk.

(#238) Xaels


Xaels
félisten

Hozok két friss videót. Új játékmenet nem lesz bennük, de kérdésekre válaszolnak angolul.
[link] és [link]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#240) lofagi válasza Cray Tyler (#239) üzenetére


lofagi
addikt

Január 25-től a Premium Access-esek is játszhatnak majd nem?

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#241) pzstm válasza Cray Tyler (#239) üzenetére


pzstm
titán

EA oldalán nagyon nem ezeket találtam...

január 25-től konzolon előrendelés nélkül, EA Access-el is megy a demo hivatalos oldal alapján.

a 10 órás EA access dolog meg azoknak jár akiknek csak előfizetésük van de nem veszik meg a játékot magát...mármint Xbox-on van így.

február 1-től bárki játszhat vele mindenféle előfizetés és előrendelés nélkül..

Február 15-től Xbox-on akkor is játszhatsz ha a simát veszed meg és van EA access előfizud...

nem tudom honnan szedted ezeket, de félrevezettek...

No offense de telis tele van tárgyi tévedésekkel, szerintem kérj egy modit aki törli a kommentedet

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#242) Cray Tyler válasza pzstm (#241) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Nó para, köszi, közös érdek hogy jó infó legyen itt. Utánanézek, addig írok a modkerbe. A forrás a reddit volt, meg az official honlap :(

(#243) pzstm válasza Cray Tyler (#242) üzenetére


pzstm
titán

Anthem Demos - Official EA site

Announcing the Anthem Demos

Announcing the Start of Anthem's Pre-Launch Demo

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#244) Cray Tyler


Cray Tyler
senior tag

Megkísérlem másodjára is, ezúttal helyesen összeszedni, hogy mikortól lehet tolni a játékot. A korábbi postban voltak pontatlanságok.

Január 25-27
Ez a VIP demo hétvége. Elérhető akármelyik preorderrel, és akármelyik origin access-szel.

Február 1
Ez a nem víájpí demo (hétvége?). Mark Darrah szerint:
"If you’ve pre ordered, the demo opens on January 25, you special lovely friends. For EVERYONE ELSE IN THE KNOWN WORLD...the demo starts on Feb 1."

Február 15
Ekkor van early access. Mindenképp origin access előfizetés kell hozzá.
Basic előfizetéssel a játéknak csak egy limited trial verziója válik elérhetővé.
Premier előfizetéssel a full game elérhetővé válik, LoD extrákkal együtt.

Február 22
Ez a hivatalos launch, amikor mindenki mehet játszani.

Idézet az official fórumról, egy EA community managertől:
"Buy options:
Pre-order: VIP Demo access + Banner + 1 Customization Item
Legion of Dawn Edition Pre-order: all of the above + moar customization items + Digital Soundtrack

Subscription options:
Premier: access to Legion of Dawn Edition level of content + Early Access on 15th of February.
Basic: doesn't give access to the full game, only a limited trial."

A korábbi postban annyit szúrtam el, hogy sima preorderrel is van jan25-től vip demo, és a feb1-es demo mindenki számára elérhető lesz (for everyone else in the known world).

A demóról az infó meg az hogy "Demo progress will not carry over. It is not start of game content".

(#245) Cray Tyler válasza pzstm (#243) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

csak összehozzuk :)

(#246) lofagi válasza Cray Tyler (#245) üzenetére


lofagi
addikt

De a legegyszerűbb mégis EZ!

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#247) pzstm válasza Cray Tyler (#244) üzenetére


pzstm
titán

ami limited az a PC-s verzióra igaz, február 15-től Xbox-on bármelyik verziót előrendelted ÉS van aktív EA accessed mehet a teljes móka.

Ha csak EA accessed van akkor a limitált, összesen tíz órás játékhoz kapsz hozzáférést.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#248) Cray Tyler válasza pzstm (#247) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Preorderrel xbox-on mezítlábas EA subscribe-al is full access megy a játékhoz feb15-től? "Na, megint a konzolosok jártak jól..." :DD

(#249) L4mie válasza Cray Tyler (#248) üzenetére


L4mie
veterán

hosszútávon nem, mert konzolon kell tolniuk :D :DDD

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#250) Xaels


Xaels
félisten

IGN First Teljes küldetés gameplay

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Anthem
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.