Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Anthem

Hozzászólások

(#1551) Aventador91 válasza Kicsimix (#1550) üzenetére


Aventador91
őstag

mert szerinted pl. egy 1080ti ultra nem olyan mint egy 2080ti ultra? :U

[ Szerkesztve ]

(#1552) norti válasza Kicsimix (#1550) üzenetére


norti
addikt

Igen, amikor napsütés van vagy elegendő fény effekt, akkor csodálatos, de amikor felhős idő vagy szürkület, esetleg nem világított barlang, sziklás, kopár táj, kevés fényeffekttel, akkor viszont nem olyan túl szép (és nem a táj illetve a fény hiánya miatt). Ehhez se 4K, se 0day hardver nem kell. De lehet az RTX azt is széppé teszi, nem tudom.

(#1553) Kicsimix válasza Aventador91 (#1551) üzenetére


Kicsimix
őstag

Én csak egy tiszta kiváló minőségű 4k gameplay-t mutattam Youtubon. Így néz ki a játék ha van ami meghajtja rendesen. Ennyi nyersen a lényeg.

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#1554) Kicsimix válasza norti (#1552) üzenetére


Kicsimix
őstag

Értem amit írsz de nyugodtan tekerj bele és keress sötét helyeket.. Anomáliákat nem fogsz találni így sem.
Most az más kérdés, hogy valaki mit szeretne látni egy felhős időben.. Igazából szép egy felhős idő? Hogy dobnád fel? Szerintem az RTX nem játszott a demóban még.
:R

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#1555) Aventador91 válasza Kicsimix (#1554) üzenetére


Aventador91
őstag

nem érted miről beszélünk. rossz időben nem a legjobb a grafika. mindegy hogy 1060 vagy 2080 ti, az fpsen kívül az ultra ugyanúgy néz ki. a linkelt videóban nincs ilyen jelenet. ezen kívül nagyon jó a grafika mindegy milyen vason fut

a videó minősége tényleg kiváló. tele van a youtube 4k-s gameplayekkel de mégsem jó, mert a youtube lehúzza. nem tudom, vagy külön fizetni kell érte hogy ilyen minőségben hagyják, vagy valami speckó cuccal van felvéve, de biztos nem nvidia shadowplay-el.
régebben rengeteg beállítást próbáltam youtube feltöltéshez, különböző programokkal kiváló minőségbe rögzítettem, "millió" bitratetel, rendereltem órákig, de a youtube mindig lebutította..

[ Szerkesztve ]

(#1556) maajsz válasza Aventador91 (#1555) üzenetére


maajsz
senior tag

Ha nincs elég nézettségű csatornád a YT nerfelni fogja a vidid, ill prioritalizál mennyi idő múlva jelenhet meg max minőségben (ha megjelenhet). Ennek ellenére akkor is látszik 60 fps-ig, mivel 4K60fps még feltölthető bizonyos időtartamban. Persze 100%-osan nem kapod vissza a videot, de kb az average fps lejön róla, ha tudja tartani a 60-at, ill ha nem látsz erősebb a stutteringet a frametime is valószínűleg rendben van.

(#1557) Aventador91 válasza maajsz (#1556) üzenetére


Aventador91
őstag

én is erre gondoltam hogy "hitelesített" csatornák kapnak jobb minőséget, hogy ne minden mezei pistikének legyen tűéles videója

[ Szerkesztve ]

(#1558) norti válasza Kicsimix (#1554) üzenetére


norti
addikt

RTX= 2080TI (meg a többi kártya), nem a ray tracing

Nem, pontosan arra gondoltam, hogy mindegy, mit pakolsz alá, ha az egyes területeken képes gyönyörű megjelenítésre, máshol nem. Az HBAO full beállítás teszi olyanná a játékot, amit a 4K videóban látsz, de a fényszegény (vagy ahol alig van árnyék) területeken az sem segít annyira (pl. 19:30-tól a sziklás rész a 4K videóban - de ennél sokkal csúnyább pályarészek is előfordulnak). Egy 1070/1080 is ugyanazt hozza, mint a 2080TI ultran, max. kevesebb fpssel.
Nem tudom neked megmagyarázni, de egyszerűsítve: homogén fénytelen helyeken hiányzik a kontraszt a textúrákon és a többi lenyűgöző területhez képest kilóg a minősége. Majd a Digital Foundry teszteli a véglegest úgyis, akkor talán kiderül, mi a valódi gond.

(#1559) Kicsimix válasza norti (#1558) üzenetére


Kicsimix
őstag

A grafika ugyan olyan jó (Én is 4k-ban nyomtam és viharban is nyomtam). Nem így írnám le, hogy rosszabb hanem, hogy "más" . Viharos időben, szürkületben más az ökoszisztéma megvilágítása és nem üthet akkorát. De ez az egész logikus szerintem. Viszont nem arról van szó, hogy kidolgozatlan lenne vagy low textúrás lenne egy terület. Más kérdés mennyi a vegetáció mennyisége itt ott és, hogy milyen a látványvilág az összhatás.. De a minőség ezektől függetlenül is rendben van.

Szerk; közben kiraktam nagyban kicsit tovább néztem.. Oké látom mit írsz bár szerintem azért ez nem volt jellemző ez már zavarna engem is. 16 órám van a demóban, nagyrészt rendben van a videóban is ahogy látom.

[ Szerkesztve ]

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#1560) Cray Tyler válasza Kicsimix (#1559) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Nyugodtan mondhatom, hogy minden napszakban jártam a bejárható térkép minden szegletében. FHD-n tolom egy 1080-nal, és egyszer sem jutott eszembe, hogy szegényes lenne a látvány (29 órám van a demóban, csak a jegyzőkönyv kedvéért).
De az tény, hogy akkor a legszebb a játék, ha kültéren tartózkodtam, sűrű növényzetben, vagy marha nagy plánokba állítottam a kamerát. A belső terek ritkábban keltettek szép vagy "hűha" benyomást (kivéve talán a beszűrődő fénnyel díszített helyiségek, azok mindig nagyon szépek voltak).

Közvélemény kutatás: Tarsis-ban a javelinhez vezető bódésoron hallható csudálatos zenebona (macskazene) csak engem idegesített halálra?

(#1561) prokxy válasza Cray Tyler (#1560) üzenetére


prokxy
veterán

Nem csak Téged, nyugi! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1562) Cray Tyler


Cray Tyler
senior tag

Chad Robertson (Bioware-nél head of live service) blogpostja az open demo-ról.

A launch buildben úszás közben több lesz a féééény.

(#1563) polgi803 válasza Cray Tyler (#1562) üzenetére


polgi803
őstag

Hát az nem árt mert azt se tudtam sokszor merre van előre... (úszás közben)

(#1564) Xaels válasza Cray Tyler (#1560) üzenetére


Xaels
félisten

Engem nem zavart, de csak azért mert fel sem tűnt a zene az utolsó napig. Azért remélem az előrendelőknek járó Téma alatt nem az fog szólni. Általában mindig partiban voltam és az az elsődleges, PS-en van csúszka amivel a hangelosztást lehet állítani egyszerűen. Viszont freeplay alatt volt pár egész ígéretes dallam.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1565) saelin válasza norti (#1552) üzenetére


saelin
veterán

Tudom hogy konzol pleb vagyok, de Ps4-en ez nekem is feltűnt. Először pont egy napsütést nélküli freeplay-t mentem és csak lestem hogy mi van, kb olyan volt mintha kikapcsolták volna a fényeket. Éjszaka és fényes nappal viszont normálisan néz ki a játék. Kíváncsi vagyok a teljes játékban is ilyen lesz e, vagy ez a demó sajátossága volt hogy így kezelte a megvilágítást.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#1566) Cray Tyler válasza saelin (#1565) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Mondjuk ez így valószerű meg realisztikus ám ha megint elolvasod amit írtál: ha nincs napsütés, akkor nincs fény :D S valóban! ;)

(#1567) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

:DD

[link]

Live-Die-Respawn

(#1568) duvi válasza oriic (#1567) üzenetére


duvi
nagyúr

:C :D

(#1569) Pro!Petya válasza oriic (#1567) üzenetére


Pro!Petya
addikt

:DD :C

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#1570) Tatyla válasza oriic (#1567) üzenetére


Tatyla
őstag

Első demonál emlékszem nyíl egyenesen frontálisan neki mentem a szikláknak többször is 😂😂😂

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#1571) twi452 válasza Tatyla (#1570) üzenetére


twi452
senior tag

Én egyszerűen leestem a platformról mert nem tudtam mivel kell beindítani a rakétákat 😂 nyomkodtam mindent de az analóg karos gombra nem gondoltam 😁

(#1572) prokxy válasza oriic (#1567) üzenetére


prokxy
veterán

Hát ez qrvajó! :D :C

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1573) Xaels


Xaels
félisten

Should you play the full game after the demo problems?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1574) prokxy válasza Xaels (#1573) üzenetére


prokxy
veterán

Köszi, meg is nézem.

Közben kérdés: a fullos kiadáshoz amit kap a nép, abban az legendás armoroknak, fegyvereknek lesz vajon speckó képessége vagy csak csicsa?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1575) duvi válasza prokxy (#1574) üzenetére


duvi
nagyúr

Csak outfitek lesznek, képességek nélkül.

(#1576) duvi válasza prokxy (#1574) üzenetére


duvi
nagyúr

Sorry, tévedtem! Az origin fiókban leírtak alapján nem csak skinek lesznek a legendás páncélok:
"Ranger Javelin Exosuit Legendary Gear Attachment:
A Legendary piece of gear to enhance the combat abilities for your Ranger Javelin."

(#1577) oriic válasza duvi (#1576) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem hinném hogy egy-két óra játék után ne kapnánk jobb cuccokat, ezért én feleslegesnek tartom ezeket ide.

Live-Die-Respawn

(#1578) duvi válasza oriic (#1577) üzenetére


duvi
nagyúr

Én is így gondolom, de a tuti kedvéért utánakerestem és valóban nem csak kozmetikai cuccokat fognak adni. Mivel itt nincs PvP, ezért ennek a (feltételezhetően) minimális előnynek sem lesz káros mellékhatása.

[ Szerkesztve ]

(#1579) twi452 válasza duvi (#1576) üzenetére


twi452
senior tag

Azt hangoztatták, hogy csak kozmetika lesz az armorokal. Itt a spéci kiadáshoz járó ajándéknál gondolom adnak egy ranger legendary venom dart-ot vagy más Ranger komponenst a skinek mellé. Legalábbis én így értelmezem 😄

(#1580) AAtt1la válasza twi452 (#1579) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Én úgy emlékszem jár még egy legendary fegyver is a LOD verzióhoz.

(#1581) i@lex válasza duvi (#1578) üzenetére


i@lex
őstag

Mondjuk ha jó legendary cuccok, akkor max szinten felupgradeled, és annyival kevesebbet kell kifarmolni. Azért a legendary cuccok nem a játék elején fognak esni.

[ Szerkesztve ]

(#1582) Cray Tyler


Cray Tyler
senior tag

Mondjuk a gearrel a demoban eléggé jól scale-elt a javelinek teljesítménye. Kimentem szürkében hard freeplayt és kb abba is meghaltam hogy vizes lett a ruhám. Full kékben viszont ugyanott nem különösebben állt meg előttem semmi. Nem tudom, hogy a véglegesben is így lesz-e, de talán árulkodó volt, hogy GrandMaster 1-re epic, 2-re masterwork, 3-ra pedig legendary volt az ajánlott outfit a tooltip szerint. Nyilván ez lvl30-ra vonatkozott.

(#1583) oriic válasza Cray Tyler (#1582) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Full legendary cuccok nélkül Grandmaster 3 közelébe sem megyek majd. :DDD

Live-Die-Respawn

(#1584) Xaels válasza Cray Tyler (#1582) üzenetére


Xaels
félisten

Haver utolsó nap tudott jönni, mivel nála voltak a sztori küldik elérhetőek ezért ő csinálta a squadot. Amit ő normalra állított azt nekem pl. úgy írta a játék, hogy easy.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1585) i@lex válasza AAtt1la (#1580) üzenetére


i@lex
őstag

Igen, egy legendary fegyo is jár a fullos csomaghoz.

(#1586) duvi válasza Xaels (#1584) üzenetére


duvi
nagyúr

Szerintem a demóban bugos volt a szintállítás. Nálunk is ez volt, hogy sokszor nem ugyanazt a nehézségi szintet mutatta. Oda-vissza át kellett állítani és utána már jó volt (mindenki ua. látta).

[ Szerkesztve ]

(#1587) prokxy válasza i@lex (#1585) üzenetére


prokxy
veterán

Oké, viszont mondhatnának vmit róla, hogy mit is jelent mindez, mert most így (asszem) +20EUR a jobbik kiadás és kb fogalmunk sincs róla mi "előnyt" adhat.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1588) Xaels válasza duvi (#1586) üzenetére


Xaels
félisten

Ha a nehézséget gear szinthez kötik és úgy alkalmaznak szorzókat akkor a kihívás mindig meglesz és nem lesz olyan, hogy "ehhez túl erős vagyok".

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1589) AAtt1la válasza prokxy (#1587) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Szépek a skinek.A többi cuccot meg megszerzed játékkal.

(#1591) i@lex válasza prokxy (#1587) üzenetére


i@lex
őstag

Én loot-.urva vagyok. Minden plusznak örülök. :-D

(#1592) Aventador91


Aventador91
őstag

anthem soundtrack orchestra [link]

(#1593) polgi803


polgi803
őstag

Melyik verzió szükséges, hogy 15.-én már lehessen játszani?

[ Szerkesztve ]

(#1594) Drenadar válasza polgi803 (#1593) üzenetére


Drenadar
veterán

(#1595) norti válasza polgi803 (#1593) üzenetére


norti
addikt

PC-n Origin Premier Access.

(#1596) Aventador91 válasza polgi803 (#1593) üzenetére


Aventador91
őstag

úgy hívják hogy visszaolvasás

(#1597) polgi803


polgi803
őstag

Drenadar, norti köszönöm! :R

(#1598) lofagi válasza Xaels (#1573) üzenetére


lofagi
addikt

Na, ő is úgy kezdi,hogy a demoban hang kimaradások voltak, szóval nem csak nekem voltak ilyen problémáim. S főleg nem low hp miatt volt! ^^

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#1599) ForRedGlory válasza lofagi (#1598) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nekem is kimaradtak hangok. Mindig azt hittem, hogy kiürült a tár. :D

(#1600) Puma K válasza ForRedGlory (#1599) üzenetére


Puma K
veterán

+1

A kimaradó hangokra...

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Anthem
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.