Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Anthem

Hozzászólások

(#651) norti válasza Jani18 (#650) üzenetére


norti
addikt

VGA-hoz kapott kóddal nincs sajnos VIP demo, írták korábban.

(#652) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Xboxon már hibaüzit sem ír ki. :D Csak megáll az egész a háttér előtt

Live-Die-Respawn

(#653) Jani18


Jani18
aktív tag

Ha van még valakinek Anthem vip meghívód.Szeretnék kérni egyet.

[ Szerkesztve ]

"Valaminek a fele is több mint a semmiből az egész" | Rock, metal topic: http://tinyurl.hu/XUsr/

(#654) markknight


markknight
veterán

Nekem a mission elott lefagy a game. Vicc ez a vip beta amugy :D

(#655) gyuromoj válasza markknight (#654) üzenetére


gyuromoj
veterán

Nálam is úgy fest... fél kisujjnyi részt nem akarja betölteni már cirka 5 perce. Persze zene az megy. :DDD
Szenvedjen a fene, előttem az egész hétvége.

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#656) Cray Tyler


Cray Tyler
senior tag

Mission előtt megállt a loading screen nekünk is. Mondjuk az a laggfest ami tarsisban volt, az sem rossz. És valamiért folyamatosan lengett vadul minden zászló :D

(#657) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

nekem hang problémám is volt.... kissé szakadozott, recsegett... hm

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#658) Ellia


Ellia
addikt

Hehe ettol feltem, hogy lehal a nagy rohamban, jol tettem, hogy elmentem sorozni inkabb :D

(#659) pohár válasza gyuromoj (#655) üzenetére


pohár
félisten

nekem meccset nem talál, de én sem tudok egyedül meccset indítani, nem talál, azt írja... majd később hátha :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#660) Cray Tyler


Cray Tyler
senior tag

Azért ennyit rég láttam, még AAA launchoknál se nagyon...

(#661) D4v3


D4v3
őstag

Itt osztogatnak discordon kulcsokat [link]
Bár egyelőre megáll nekem connectignél..

(#662) b.daniel


b.daniel
senior tag

PS-en hogy tudom meghivni a barátokat? Storebol vettem, lod edition, se mailt nem kaptam, és az ea honlapon se tudok bejelentkezni :/

(#663) DeckardCain válasza Cray Tyler (#660) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Hat ha mar jatszani nem lehet, akkor legalabb nezik. 😂

(#664) Seirei válasza Azurman (#634) üzenetére


Seirei
tag

Rossz gomb, bocsi :U

Meghívója van még valakinek esetleg? :R

[ Szerkesztve ]

(#665) Xaels válasza b.daniel (#662) üzenetére


Xaels
félisten

EA oldalon kéne bejelentkezni de az is le van halva.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#666) pzstm válasza oriic (#652) üzenetére


pzstm
titán

connecting to online services és ennyi...

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#667) Cray Tyler válasza DeckardCain (#663) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Bioware-es arc azért ott van redditen, próbálják folyamatosan engedni be a népet, az infinite loading screenen is dolgoznak:

Update #1: We're scaling the servers to let more players in gradually to avoid crashing. We'll continue to scale until everyone is in.

Update #2 - still monitoring and scaling up servers. We're seeing that more and more players are getting in.

Update #3 - team is still working on servers. We're investigating the infinite load screens that many of you are running into.

Twitch-en közben 330k nézőnél járunk, kíváncsi vagyok mennyi lesz a vége.
Tolom én is a streamet, akármi légyen is :)

(#668) paltom


paltom
tag

Repülésen remélem finomitanak, elég gáz az irányitása. De amúgy tetszik.

Ryzen 5 3600, RTX 3070

(#669) D4M13N


D4M13N
aktív tag

Nálunk négy emberből pont a streamer srác esett ki. De a missionnél a loading screen sose tölt be.

(#670) prokxy


prokxy
veterán

Hali,
az működik, h PC-n előrendelem (ugye nem kell fizetni csak megjelenéskor) és tudok korábban játszani?
BF V esetében ez működött. :)

:R

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#671) Ragnar_


Ragnar_
addikt

Ezért jó a VIP. Remélem feb1-re megoldják a problémát :)

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#672) markknight


markknight
veterán

Fura a játék, nem úgy néz ki mint a gameplayeken. Ez a 10 perc eddig csalódás, de adok majd neki pár esélyt.

(#673) saelin válasza markknight (#672) üzenetére


saelin
veterán

Én már alap hogy nem hiszek az ilyen videónak kinézet gyanánt. Mindig amit látsz oszd el kettővel és olyan lesz.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#674) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

"In Menu screen press UP UP DOWN DOWN LEFT RIGHT LEFT RIGHT B A SELECT for a midi version of the main menu song"

:DDD Kipróbáltam és tényleg.

Live-Die-Respawn

(#675) saelin válasza oriic (#674) üzenetére


saelin
veterán

Ps4 translate? :D

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#676) ForRedGlory válasza norti (#651) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Most komolyan? Engedte leszedni, de elinditani nem? Rohejes, hogy lassan barki jatszhat vele a barati meghivoval, de aki meg VGA-t is vesz hozza, az kapja be?

Nem tudna valaki dobni egy VIP demo meghivot? :(

(#677) oriic válasza oriic (#674) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

X és O a vége. :D

Live-Die-Respawn

(#678) paltom


paltom
tag

Első missziót megcsináltam valakivel, ketten voltunk csak aztán most a következőre sehogyse enged be...majd holnap talán...

Ryzen 5 3600, RTX 3070

(#679) #80123904 válasza ForRedGlory (#676) üzenetére


#80123904
törölt tag

Ugyanez a demo lesz elindítható jövőhét végén is bárki számára. Jön majd hozzá egy pár megás update, ami kiveszi a szűrést. Szóval ezért tölthető le bárki számára.

(#680) ForRedGlory válasza #80123904 (#679) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Oke, de nekem engedne kuldeni 3 VIP demo elerest. Ekkora hulladekot komolyan...

(#681) Cray Tyler


Cray Tyler
senior tag

Kijutottam missionba, brutálisan laggol, 20-30 fps (bármilyen részletességgel LOL), és brutál lagg, gyakorlatilag játszhatatlan.

(#682) pohár


pohár
félisten

az EA oldala is kezd behalni, a szerverek elég durván megrottyanhattak

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#683) #85552128 válasza pohár (#682) üzenetére


#85552128
törölt tag

Battlefront 2 szerverek is szakadoznak :C

Komolyan óriási az érdeklődés, de van egy olyan sejtésem, hogy a játék nem fogja tudni meglovagolni a hypeot...

[ Szerkesztve ]

(#684) markknight


markknight
veterán

Mondom megyek Battlefrontozni akkor picit. Nem tudok, mert az is lehalt. Ez nagyon amatõr dolog.

(#685) Ellia


Ellia
addikt

Végre csináltam egy iszonyat csúnya rangert, de sajnos játékba már nem tudok vele menni :(

Éljenek a csúnya javelinek! :D:D

(#686) JenciHUN


JenciHUN
aktív tag

Nálam már az Originbe sem enged belogolni csak offline mode-ba...mondanám hogy felkészültek a srácok, de hazudnék :DDD

(#687) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Ha a kuponosnak nincs VIP demo, akkor mi a hótmankós *** írja ezt nekem, a játék indítás után meg azt, hogy kapjam be? :W

(#688) Cray Tyler


Cray Tyler
senior tag

A legtutibb az volt, amikor a vonatkozó reddit thread halt le error 500-zal :))

(#689) prokxy válasza ForRedGlory (#687) üzenetére


prokxy
veterán

Nekem még 15-20 perc múlva töltődik le, utána meglátjuk, h beenged vagy sem. :P

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#690) saelin


saelin
veterán

Az előbb már bent voltam át is színeztem a Ranger-em, de aztán kiléptem mert küldeni akartam a kódokat. Na, azóta én sem tudok belépni.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#691) norti válasza paltom (#668) üzenetére


norti
addikt

Pedig ez a repülés már fényévekkel jobb, mint ami az alfában volt :)

Katasztrófa lesz ez a launch.

(#692) maajsz válasza saelin (#690) üzenetére


maajsz
senior tag

Detto, már az oringin se enged belogolni :DDD

(#693) D4M13N válasza saelin (#690) üzenetére


D4M13N
aktív tag

Ki fagytam, azóta semmi. Haverok játszanak, de durva desync van. Egyik lövi az enemyt freeplayben, másik csak azt látja hogy a semmit lövi. De a főküldi kapunyitós puzzle kilóra megvett.division meg metro után jó lesz. Destiny 2 nem jött be ennyi gameplay után

(#694) saelin válasza norti (#691) üzenetére


saelin
veterán

Lehet a launch nem lesz ilyen, mert az első nagyobb hullámra már ebből fel tudnak készülni.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#695) Kicsimix


Kicsimix
őstag

ÚÚ mekkora epic csata közben ba..ott ki... De tettszik, bejött. :)) Akár még jó game is lehet.

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#696) AAtt1la válasza norti (#691) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Csak vissza kell venni az érzékenységből,mint az alfában,utána belejön az ember.

Amúgy normálon sikerült egyedül kipucolni egy scar tanyát,ahol volt 5-6 elit(a nagy pajzsos),szóval 4-en azért neki lehet vágni hardon.

[ Szerkesztve ]

(#697) szallasi007


szallasi007
őstag

Ps4-en van aki be tudott lépni, folyamatosan Anthem service is currently unavaible. :(

(#698) Cray Tyler


Cray Tyler
senior tag

Csak az bosszant kicsit, hogy az EA pontosan tudta, hogy mennyi VIP demo code ment ki, mennyi nVidia bundle fogyott, és mennyi preorderük van, satöbbi.
És lőn, hatalmas a hype és az érdeklődés, ők pedig elbaszták, és képtelenek felülni erre a vonatra. Annyit bírnak kinyögni hogy "issues are still being looked into". Szomorúság ez :(

(#699) ScomComputer válasza Cray Tyler (#698) üzenetére


ScomComputer
veterán

Nem is csak ez,hanem megfagyott az összes EA szerver,nem mennek a játékok sem,az Origin sem... :U

(#700) saelin


saelin
veterán

Valami nem oké ps4-en. A böngésző csak nagy fehérséget hoz be ha rámegyek a "Welcome, freelancer!"-re ahol elvileg a kódjaimat tudnám megnézni. Aki boxon játszik ott is ez van.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Anthem
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.