Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Anthem

Hozzászólások

(#851) sz.atesz89 válasza IntelKiller7 (#846) üzenetére


sz.atesz89
tag

Azt meg megadtam valakinek, de nem engedi neki regisztrálni. Azért kérdeztem rá h esetleg van e ez a lehetőség , de akkor mind1. Köszönöm a választ.

PSN: szuhi

(#852) lofagi


lofagi
addikt

Sajnos én még csak most jutottam oda,hogy kirpbóáljam. Viszont ez a sok töltés ez kinyír, remélem,hogy ez csak a demonak tudható be.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#853) lofagi


lofagi
addikt

Most,hogy toltam vele egy kicsit azt kell,hogy mondjam,hogy iszonyatosan bejön! :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#854) Xaels válasza lofagi (#853) üzenetére


Xaels
félisten

A játékmenet ha ráérez az ember akkor nagyon adja. Tegnap indítottam egy Strongholdot Hardon. A csapat elosztás nem volt túl előnyös, 3 Colossus meg 1 Storm. Úgy szétkaptak mint a szart, többet feküdtünk mint harcoltunk.

Nálam megjavult a Friend Pass küldés, akinek ígértem elküldtem priviben.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#855) ScomComputer válasza lofagi (#853) üzenetére


ScomComputer
veterán

Jó neked,én most érek haza a melóból....de ez fogad:

(#856) Peace


Peace
nagyúr

Azt mondja meg nekem valaki, hogy PS-en hány FPS-el megy? Gondolom nincs meg a 60. PC-n nekem 41-60-al bírta a jó öreg GTX 1060, de így azért kimondottan élvezetes volt. PS-en ugye egy misszót sikerült összesen betölteni, de az szaggatott, lagolt, minden baja volt......

lehet meg is találtam a választ, ha lehet hinni ennek az oldalnak..... :(

[ Szerkesztve ]

(#857) prokxy


prokxy
veterán

PC-n lehet állítani a FOV-ot vhol? Csak mert nem találtam...

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#858) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Craftoltam kék cuccokat, erre nem enged be hogy ki tudjam próbálni. :DDD

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#860) Amadis


Amadis
csendes tag

Kicsit későn dobom be, de hátha valakinek még kell. 3db Friend Pass: [link]

(#861) Xaels válasza Peace (#856) üzenetére


Xaels
félisten

Szerintem egyáltalán nem gyászos a helyzet. Fort Tarsis-szal kell kezdjenek valamit, de harc közben nem éreztem gondot. Persze biztos jobb lenne 60 fps fixen de itt nem lesz előnye senkinek ebből. A lényeg, hogy ne legyen tearing meg durva droppok.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#862) Peace válasza Xaels (#861) üzenetére


Peace
nagyúr

Az nem hangzik olyan rosszul akkor.

(#864) Peace válasza oriic (#863) üzenetére


Peace
nagyúr

Helyes!!!! ;)

(#865) saelin válasza oriic (#863) üzenetére


saelin
veterán

Én azt mondom jobban jártak volna ha nem adják ki ezt a demót vagy nem annak nevezik el.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#866) Peace válasza saelin (#865) üzenetére


Peace
nagyúr

Twitch-en is mindenki beta-nak nevezi....joggal.

(#867) Ellia válasza saelin (#865) üzenetére


Ellia
addikt

"Open beta" ;]

(#868) prokxy


prokxy
veterán

A játék nagyon meggyőzött, tuti vétel. :C
Randomokkal toltuk le most a Stronghold-ot Hard-on, iszonyat király volt, nemsokára nekiugrok még1x. :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#869) oriic válasza prokxy (#868) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mondjuk lehetne kicsit jobb a loot is azért. :D Konkrétan nem kaptam több kéket mint normálon.

19-es cuccoknál nekem még nem esett jobb (max változó extrákkal). Bár lehet ez a demóban a max.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#870) prokxy válasza oriic (#869) üzenetére


prokxy
veterán

Én igen, nekem elég sokat adott és elég jókat.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#871) pohár válasza Peace (#856) üzenetére


pohár
félisten

nem néztem rá 1x sem az FPS számlálóra a sarokban, de még a legnagyobb harcokban sem éreztem, hogy beesett volna az FPS 70-80 alá, 240Hz-ew monitorral pedig durván megéreztem volna, ha mondjuk 130-ról esegetne majdnem felére :D (1070Ti és 8600K társaságában)

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#872) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Amúgy azt figyelte valaki, hogy a loot rendszert anno mikor változtatták meg? Emlékeztek, hogy az első gameplay-ben egyből mutatta a csajnak, hogy megkapta a Jarra's Wrath nevű fegyvert.

Live-Die-Respawn

(#873) pzstm válasza oriic (#872) üzenetére


pzstm
titán

igen feltűnt...kicsit fáj is érte a szívem, valahogy nem a legszimpibb hogy csak rarity-t mutat...igazából amikből választhatok Forge-nál ott nincs is limit jelenleg ahogy látom, pedig azt fogom fel inventory-nak...van valahol kiírva hogy annak mennyi a limitje? vagy nem is inventoryként működik?

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#874) Pro!Petya


Pro!Petya
addikt

Ma már végig tudtam tolni egy strongholdot hardon + utána egy kis koszálást! Fagyás és egyéb issuek nélkül , na de nem teljesen mert a lövésnél néha kimaradtak a hangok :DDD

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#875) Ellia válasza pzstm (#873) üzenetére


Ellia
addikt

Asszem 300-as. De amúgy ahogy fejlődsz darálni fogod a nem kellőket mert kelleni fog az alapanyag.

Oric: ha jól emlékszem az egy legendary volt, azt lehet itt is ki fogja írni.

(#876) oriic válasza Ellia (#875) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lehet hogy csak rare fölött mutatja majd. Nyilván ezt addig nem tudjuk meg, míg valaki nem kap jobb cuccot.

Live-Die-Respawn

(#877) Dreimus


Dreimus
senior tag

Meg nem tudom más is találkozott olyannal, hogy a felszerelés ami +x%-ot adott volna oda kiírja, hogy +0%, szerintem jobb lenne egy minimum 1%-ra állítani a bónuszokat :) illetve ami furcsa hogy a már rajtam lévő felszerelések és újak esetén az eltéréseket hibásan jelzi jobbnak/rosszabnak.

Ami bug, hogy konkrétan One X-en nem tudom a Xbox menüt előhozni, mindig csak elszűrkül és csak hosszan nyomva tartva leállást tudok választani, ami egy 95%-os betöltő képernyő megállásnál, vagy crash-nél elég sok időt el tud venni. :(

Jelenleg nagyon vegyesek az érzéseim a játékkal, nagyon beszipantott, viszont a sok bug és hülyesége sokat ront az összképen, béta demo részt figyelembe véve és a várható megjelenés napját.

(#878) Peace válasza pohár (#871) üzenetére


Peace
nagyúr

De ez melyik kérdésemre válasz? :DDD :P

(#879) saelin válasza Dreimus (#877) üzenetére


saelin
veterán

Ezért tartom hibanak hogy kiadták így. Akaratlanul is az ember a végső produktumra reflektál.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#880) Dreimus válasza saelin (#879) üzenetére


Dreimus
senior tag

Véglis sztem, lehet vásárlás lesz belőle, csak alapjáték természetesen, de tény, hogy ez nem vip demo, sem demo, hanem beta névvel kellett volna kiadni és akkor teljesen más az ember szájíze, mert a demo relatív stabil egy két finomhangolást igényel. Sajna ebben az esetben bétá-ról van szó és sok mindent kell még javítaniuk, főleg, hogy minden platform-on más és más a hiba :)

(#881) Pro!Petya válasza - = Zk = - (#849) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Sajnos létezik!

2K Ultrán mértem egy 20 percet az AB benchel gtx1080-al :

Gpu 98-99% cpu 60-70% körül.

YT-on ahogy utána kerestem másnál is sajnos ennyi ezzel a vga-val :(((

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#882) Cray Tyler


Cray Tyler
senior tag

Toltuk asszonnyal egy laza 12 órát. Én sem tudok mást mondani, mint amit redditen leírtak ezerszer.

Ez egy kurva jó játék. Ha épp működik, és nem tölt, vagy fagy széjjel, vagy nem laggol.
Kurvajó a gameplay, jók az ability-k, jók a hangok (!), minden nagyon fasza.
De a játékidőm felét loading screenen töltöm (értitek, hogy töltőképernyőn TÖLTÖM az időmet ehhehehe, najó mindegy :B ).
Ha megmaradnak a hosszú loading screenek, meg az infinite loading sreenek, az teljesen megölheti a játékot. Remélem ennek súlyát a BW is felfogta.

További bugok, vagy egyszerűen csak szar megoldások:

Víz alatti irányítás. Egy fos. Ugye a stronghold alatt van 2 ilyen rész is. Tegye fel a kezét, aki nem anyázott ott, elsőre, de még másodikra is.

Eltűnő csapattársak. Az ability-jeik effektjeit látom, őket nem.

Küldetések vége. A nagy nehezen végigvárt (loading screenek) mission végén 0 XP, a gép szerint lvl 0 vagyok, és nem unlockolódik semmi.

Bugos ability-k. Főleg gránát és a storm azon dolgai, amit nyomvatartással lehet célozni majd elengedni (pl. nem oda teszi a falat, ahol elengedtem). Csapattárs hitboxa simán belóg ezekbe, ha rosszkor ugrik elém, akkor magunkra csapom a villámot. Bajunk nem lesz, csak kellett volna máshol az a sebzés.

És mondtam már, hogy sokszor tölt idegesítően sokáig a játék?

Mindettől eltekintve én várom, és tolni fogom február 15-től, mert nekem nagyon tetszik. De ez nem VIP demo, ez valami korai béta. Tudom, 6 hetes builddel megyünk. De most már nagyon kevés az idő, és egy 6 hetes buildhez képest is rengeteg a bug. Az alfa jobb volt, komolyan mondom.

Ha az open demo is ilyen lesz, annak már szabad szemmel is látható negatív hatása lesz az eladásokra. Én nagyon szurkolok a BW-nek, de ez így sokaknak nem lesz elég.

[ Szerkesztve ]

(#883) Kicsimix válasza Cray Tyler (#882) üzenetére


Kicsimix
őstag

Hogy maradna mar meg a vegtelen toltokepernyo.. Ne bohockodj mar. Ok is latjak a hibakat... Van 3 hetuk megjelenesig.

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#884) Cray Tyler válasza Kicsimix (#883) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Olvasd el még egyszer. És ne bohóckodj már, senki nem írt olyat, hogy biztos így marad. Nem vagyok jós.

(#885) lofagi


lofagi
addikt

Amúgy az elég vicc kategória szerintem,hogy a töltőképernyőn van 1600-2000 FPS-em a semmire, s a CPU GPU fullra pörög.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#886) ScomComputer


ScomComputer
veterán

No csak sikerült és milyen jó.....
Anthem Demo Review
:C :R

[ Szerkesztve ]

(#887) duvi válasza Cray Tyler (#882) üzenetére


duvi
nagyúr

"Küldetések vége. A nagy nehezen végigvárt (loading screenek) mission végén 0 XP, a gép szerint lvl 0 vagyok, és nem unlockolódik semmi."
Tegnap én is belefutottam ebbe. Utólag kiderült, hogy offline lettem az Origin kliensben (amúgy vicc ez a kliens), mert sokáig offline voltam. Ennek ellenére engedett csatlakozni egy random csapathoz és végig is toltunk egy küldetést. A végén jött az említett 0 XP :U

(#888) Ellia válasza lofagi (#885) üzenetére


Ellia
addikt

Amúgy a játék jó pár hibája tipik frostbite motor hiba, ugyanezek a hibák pl BF alatt meg az Andromeda alatt is lazán előjöttek... :D

(#889) Ghalesh válasza Cray Tyler (#882) üzenetére


Ghalesh
csendes újonc

Pontosan ugyanígy gondolom én is. Maga a játék rohadt jó. Nagyon élvezetes a combat, a gunplay, jók a boss fight-ok és (számomra) még a sztori is érdekes. Vicces volt ez a Matthias-os dolog a demóban. Ha ilyen kreativitás jellemzi végig a sztorit akkor ezen a téren nem kell félni.

DE: iszonyatos bughalmaz a játék. Nagyon szurkolok nekik, hogy sikerüljön nekik megjelenésre kijavítani még pár dolgot. Attól félek, hogy ha így marad akkor ennek a játéknak vége. Én abban is benne lennék, hogy tolják el a megjelenést 2-3 hónappal.

Mindenesetre én biztos, hogy előrendelem, a legdrágábbik verziót. Engem meggyőzött arra, hogy ezzel el fogok lenni 20-30 órát minimum.

(#890) lofagi válasza Ghalesh (#889) üzenetére


lofagi
addikt

SZerintem a hibái nem olyan hibák, amiket előbb utóbb ne tudnának javítani. Az alap koncepció jó, szerintem nagyon is lesz jövője a játéknak. Hibák, bugok pedig szinte minden játékban vannak.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#891) maajsz válasza lofagi (#885) üzenetére


maajsz
senior tag

Ez már az Andomedanál is bejátszott, sztem nem fog javulni.

Amúgy ha kicrashel a game, akkor enged rejoinolni az előző missionhöz, már ha még megy, de ha végtelen loadingba futok bele és leikszelem, akkor nem ajánlja fel ezt az opciót (bár lehet azért, mert a többieknek sem tölt be - és tipikusan már 3-jára szívom be, hogy lehal az egész team a bogárnál hardon és ekkor b.szódik el.. loot egyéb persze ilyenkor semmi, egy óra gameplay kuka).

Egyéb probléma a vertikális elmozdulással van sokszor felszín közelben, elkezd "slideolni" a karakter és nem tudsz fegyvert elővenni, abilityt használni sem, csak egyszercsak elugrani.

A mechanikától eltekintve a gameplayben eddig talán az egyik legfeltűnőbb zavaró tényező a fegyverek ereje, vagy inkább gyengesége az abilitykhez képest. Illetve azok között is eléggé eltér a sebzés, eddigi leghatékonyabbnak az interceptoron pl a sima plazma csillag dobálást találtam, hiába az alap 10-es magasan űberel mindent a saját skill fáján. A nagy towereket kb 1 cooldownal le lehet dobálni.

Ja meg nem tom, hogy csak nekem érződik úgy, de aligha veszek észre különbséget hard meg normal között.

(#892) saelin válasza Ellia (#888) üzenetére


saelin
veterán

Mondjuk ezen gondolkodtam. Az andromeda-nál panaszkodtak rá, hogy szar volt vele fejleszteni és egy csomó dolgot nem tudtak benne megoldani. Erre itt ugyan azt az engine-t használják. Akkor most mi volt az igaz? Egy gyenge fejlesztő brigád kifogása vagy tényleg vannak gondok az engine developer tool kit-jével?

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#893) lofagi válasza maajsz (#891) üzenetére


lofagi
addikt

Ma én is belefutottam egy ilyen bogár wipeba. Aztán rejoinkor bedobott az elejére, de az egyik csávó még bent volt, így hiába voltunk kint 3-an. Az ajtó ugye csukva volt, aztán nem tudtunk bemenni. :\

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#894) Ellia válasza saelin (#892) üzenetére


Ellia
addikt

Szerintem is-is lehetséges, de nem akarok leszólni senkit, nem vagyok fejlesztő, nem tudom, hogy működnek a dolgok a motorháztető alatt - csak arra próbáltam rávilágítani, hogy nagyon hasonlóak a hibák.

(#895) prokxy


prokxy
veterán

Így alakulnak a release date-ek, gondoltam összeírom, hátha vkinek ez plusz infó:
Anthem Open Demo
Dates: Feb. 1-3
Platforms: PC, PS4, Xbox One
Requirements: none

Anthem early access to the full game
Release date: Feb. 15
Platforms: PC
Requirements: Origin Access Premier subscription

Anthem 10 hours of access to the full game
Release date: Feb. 15
Platforms: PC, Xbox One
Requirements: EA Access or Origin Access Basic subscription

Public Anthem release date
Release date: Feb. 22
Platforms: PC, PS4, Xbox One
Requirements: buy the game

Forrás, több infó: link

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#896) Nazrym


Nazrym
tag

Engem nagyon zavar, hogy nem látom a csapattársaim HP-ját. És a chat is jó lenne.

(#897) oriic válasza prokxy (#895) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Anthem early access to the full game"

+Xbox One preorder és EA Access

Live-Die-Respawn

(#898) prokxy válasza oriic (#897) üzenetére


prokxy
veterán

Köszi, viszont csak +Xbox One preorder és Premier EA, mert külön van a 10 órás Basic. :R

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#899) oriic válasza prokxy (#898) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Konzolon nincs premier access. Sima EA Access-el és előrendeléssel is játszhatunk február 15-től. A 10 órás próbához nem kell előrendelés, csak sima EA Access előfizetés.

Live-Die-Respawn

(#900) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Ajaj...gondok lesznek itt kezd beszippantani ez a világ.... :DDD
Nagyon tetszik... :K
Emlékeztet egy játékra,nem tudom most hirtelen a címét...egy nagy szörnyet kellett legyilkolni( a nyomát követve) egy hasonló világban,ott is lehetett repkedni négyen voltunk és úgy ugrottunk egy űrhajóból...na melyik is az... :B
Na közben meg is van Evolve.... :K

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Anthem
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.