Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Anthem

Hozzászólások

(#701) Batawanga válasza szallasi007 (#697) üzenetére


Batawanga
tag

Nyomjad azt az X-et becsületesen, aztán beenged. :) Mondjuk én egyből missiont akartam a Mátyástól, na azóta is azt tölti.

(#702) L4mie válasza ScomComputer (#699) üzenetére


L4mie
veterán

Na azért ez gáz...van ez a cég iszonyatos profittal és lám mennyi hozzáértéssel....

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#703) twi452 válasza ScomComputer (#699) üzenetére


twi452
senior tag

Pedig ők nem egy garázscég.. sejthetnék már h milyen egy masszívabb online játékot kezelni de ez van 😄

(#704) D4M13N


D4M13N
aktív tag

Twitter bejegyzés:

@EAHelp
6m6 minutes ago
More
We're now also looking into login issues across all of our games and services, including the #AnthemGame demo. Hang tight--we're on it, and we'll share more info as we have it.

(#705) szallasi007 válasza Batawanga (#701) üzenetére


szallasi007
őstag

Nyomhatom én ha a login serverek is állnak, én komolyan nem értem mire számítottak?
Szerintem tudtak volna kalkulálni játékos számot, ha nincs pénzük szerverre akkor erre a 3 napra kölcsönözhettek volna néhány törpétől (Amazon, Google vagy MS). Botrány, vicc ez a cég. Megszivatják magukat a SW-vel majd rá egy évre ez?!?!?!
Komolyan kabaré :W

[ Szerkesztve ]

(#706) Zoli133


Zoli133
őstag

Nah, műra feladom lehet. SIkerült haverral tolni több mint 1 órát, az első missiont megcsináltuk közösen (2-en normalon azért adott kihívást), meg free mode-ban is repkedtünk kicsit, azóta meg a szerverekkel szívok megint, majd holnap remélem már jobb lesz. (az infinite loading screen a legidegesítőbb eddig)

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#707) ScomComputer válasza D4M13N (#704) üzenetére


ScomComputer
veterán

A hozzászólásokon,jókat derülök.. :DDD

(#708) saelin válasza szallasi007 (#705) üzenetére


saelin
veterán

A szerverek online-ok, csak nem engedi be a játékosokat, mert limitelve van a játékos szám. Az előbb én bejutottam megint, de már kalandozni nem engedett. Beragadt a loading-nál és kész.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#709) Cray Tyler


Cray Tyler
senior tag

Mondjuk inkább most, mint február 22-én haljon szét minden. Csak tartok tőle, hogy miképp már az alfánál lehetett látni, hogy erre oda kell figyelni, úgy ezt mostanra sem értették meg, és így nem látom garantáltnak, hogy 22-ére megoldják majd.

(#710) D4M13N válasza ScomComputer (#707) üzenetére


D4M13N
aktív tag

Van alapja :) Épp toltuk volna a freemode-ot de én kiestem. De a gif-ek mindent visznek :DD

De aki akarja nézni, haver tolja:[Stream]

[ Szerkesztve ]

(#711) AAtt1la


AAtt1la
aktív tag

El ne felejtsétek beállítani a 3-ik képességet(védőburok) mielőtt kimentek.Elég hasznos tud lenni.

(#712) Seirei válasza ScomComputer (#699) üzenetére


Seirei
tag

Hogy a picsába sikerül egy multi billiárdos cégnek kinyírnia az összes szerverét egyetlen játék demojával? :B

(#713) szallasi007 válasza saelin (#708) üzenetére


szallasi007
őstag

Hát én nem tudom ti hogy csináljátok, de konkrétan a origin login szerverek sem mennek. Ea server statusra keresve meg felrobban a Google 😂

(#714) Xaels


Xaels
félisten

Nagy nehezen sikerült az első küldetés végére érnem. Most a szervergondokat félre téve leírom amit ez alapján gondolok:

A játék szép, Fort Tarsis-ban ahol FPS nézetben mászkálunk elég alacsony a framrate. Bár mivel itt nincs olyan interakció túl lehet élni. Szerencsére játékban nem éreztem laggosnak, lassúnak. A textúrákat betöltés után láthatóan később tölti be, de ha betöltöttek már nem okozott gondot. A harc szerintem élvezetes, a repülést és az irányítást szokni kell de nem veszélyes. Ketten indítottuk a küldit, de egyedül jutottam csak be így egyedül is játszottam. Hamar szétkaptak ha nem figyeltem oda, normalon próbálkoztam és 3-szor feküdtem is. Javelineket szépen személyre lehet szabni, rengeteg lehetőség van. Nekem bejön a játék, csak tegye túl magát ezeken a szerverbajokon.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#715) Batawanga válasza Cray Tyler (#709) üzenetére


Batawanga
tag

Az alfánál az volt a mondás, hogy direkt van, a szerverek tesztelése miatt. Ott legalább ráhagytak még egy napot és hétfőn már lehetett missiont is menni (ha jól emlékszem pont ezt a Mátyást kellett megmenteni, tehát ez már az után történik).

(#716) Ryder62


Ryder62
őstag

Sziasztok!

Ebben a játékban lesz történet vezetés, interakció, küldetések (fő és mellék), fejlődés, bázis ahol lehet beszélgetni, vásárolni, eladni, fejleszteni?

Vagy csak menj és lőj?

A Mass Effect Andromeda-t ugyan a legrosszabb résznek tartom a Mass Effect sorozatban, de azért jól elvoltam vele. Főleg a bolygó felszínek felfedezésével, és bejárásával.

Ha az Anthem valami hasonlót tudna nyújtani akkor lehet megvenném. Csak még nem tudom hova tenni a játékot.

(#717) saelin válasza Ryder62 (#716) üzenetére


saelin
veterán

Lesz benne story és free roam is mindenféle eventtel.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#718) Batawanga válasza Ryder62 (#716) üzenetére


Batawanga
tag

Eladni, csereberélni nem tartom valószínűnek, hogy engednék az ilyen típusú játékokban a grindot nyírnák ki vele. Fejlesztés biztos lesz és sztori is (az alfában volt campaign részlet).

(#719) D4M13N válasza Ryder62 (#716) üzenetére


D4M13N
aktív tag

Napi, heti és havi Challenge lesz elvileg

(#720) retroid


retroid
senior tag

Mi a megoldás a hangárba ahol lehet mókolni a szinekkel?

Sárga lila piros és kék

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#721) undercover


undercover
senior tag

Akkor röviden a tapasztalatok:

Amikor beengedett nem tapasztaltam net laggot. A benti részek fps igényesebbek kint jobb a helyzet.
Nekem elég béna gépem van egy GTX960M személyében, de igy is low-on 1400x900-ban elszaladgált 30-40 fps-el és nem laggolt vagy ilyesmi persze a látvány nem annyira szép igy :D
Szóval szerintem optimizálással nincs gond.

Maga a játékmenet az érdekes kicsit számomra van benne egy csipet Mass Effect is meg a szokásos grindelés.
A repülés az tényleg annyira nem jó, de úgyis az a lényeg, hogy eljuss A-ból B-be. A story viszont eddig érdekes volt nagy bugokkal nem találkoztam. De, hogy hosszútávon élvezném-e a játékot azt még nem tudom igy megmondani.

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#722) Memphis79


Memphis79
aktív tag

Mi ez a balfaszkodás,valami garázs csapat van mögötte?
Origin behalt többször+végtelen töltőképernyő..... :W
Jó lenne elindulni vééééééégre.

[ Szerkesztve ]

Origin:Memphis79HUN

(#723) Batawanga válasza undercover (#721) üzenetére


Batawanga
tag

Sosem vettem lemezen játékot, de most gondolkozom, hogy jobb lenne a fluoreszkálós dobozost előrendelni konzolra. Félek, hogy nem fog úgy beszippantani, mint a Destiny 1, bár akkoriban az nagy újdonság volt, azóta már nincs új a nap alatt.

(#724) undercover válasza Batawanga (#723) üzenetére


undercover
senior tag

Én majd jövőhéten próbálom ki konzolon mert sajnos most nem szereztem kódot és eldöntöm, hogy konzol vagy PC vagy kell-e a játék nekem vagy nem :)

Szóval még van időd próbálgatni lehet jövőhéten új tartalom is lesz szóval kitudja.

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#725) #80123904


#80123904
törölt tag

17:00-kor indítottam a játékot. Aztán rájöttem, hogy 18-kor indul.
18:00 - 18:15 között próbálkoztam. Kétszer kiadta az indító beállításokat, ahol pl a női/férfi hangot kellett kiválasztani.
19:00 - 19:15 között próbálkoztam. Párszor connect, majd elkezd tölteni valamit és a hibaüzenet, majd újra tölt és hibaüzenet, majd újra...
20:00 - 20:15 között próbálkoztam. A csatlakozásra rányomva elkezd tölteni valamit és hibaüzenet, majd újra tölt és hibaüzenet, majd újra...
22:45 - Ugyanaz.

We Happy? No.
Sebaj, majd holnap.

(#726) markknight válasza Batawanga (#723) üzenetére


markknight
veterán

Abból a verzióból szerintem kifogytak a boltok.

(#727) #85552128


#85552128
törölt tag

Elvileg valamit csúnyán benéztek, de a tesztek alatt nem jött ki és nem a szerverkapacitással van baj, hanem egy olyan bug van most a játékban, hogy gyakorlatilag DDoS-olják magukat: Anthem VIP Demo Frustrating, EA Services Crash, DDoS Attack

Casey tweetje is hasonlóra enged következtetni: [link]

(#728) ForRedGlory válasza #85552128 (#727) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ehhez tehetseg kell. :))

(#729) D4M13N


D4M13N
aktív tag

Huu a tank kari nekem nem olyan tank lett. Pikkpakk leszednek, pedig hardon a pókbizbaszt megöltük elég lazán. Tanulni kell ezt még

(#730) saelin válasza D4M13N (#729) üzenetére


saelin
veterán

A hover mechanikát kell szokni. Egy csomószor földbe állok.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#731) pzstm


pzstm
titán

Xbox-on továbbra is azt a 3 Javelines kezdőképernyőt bámulom és semmi. Talán holnap...

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#732) prokxy


prokxy
veterán

Mi 4-en összevergődtünk és egy nagyon jót játszottunk, a quest végén van egy bosst, elvoltunk vele fél órát biztos! :P
A játék az adatlapon lévő konfiggal (7700K-2060OC-16GB-FHD), ultrán 80-120 FPS között pörgött.
Semmi lag, nem volt különösebb bug, elég jól összerakták.

Holnap írok picit részletesebben, leesik már a fejem. Jóccakát. :P

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#733) norti


norti
addikt

Rövid kritika:

+ lövölde része változatos, de csak csapatban
+pálya csodálatos, főleg a függőleges szintezés
+a boss fightok elég hosszúak
+javelinek kinézete, konfigurálhatósága

-PC-n konzolos menük
-fps dropok, erős gép kell még a 60 fpshez is high beállításon
-gyakran fagy/kilép/megáll a betöltés
-állandó töltőképernyők a területek között (nem open world)!!!
-ide-oda mászkálgatás a bázison csigatempóban, beszélgetések Mattival
-üres világ
-freeplayben rubber banding borzalmas mennyiségben

Rosszabb, mint az Andromeda és sajnos nem sokat fejlődött a zárt alfa óta :( Aki még nem vette meg, de akarja, annak inkább 1 hónap Origin/EA Premier Access ajánlanék, az alatt a sztorit végig lehet játszani és utána meglátja, lesz-e benne elég tartalom egy endgamehez.

(#734) - = Zk = - válasza norti (#733) üzenetére


- = Zk = -
félisten

1 hónap Origin/EA Premier Access ajánlanék, az alatt a sztorit végig lehet játszani és utána meglátja, lesz-e benne elég tartalom egy endgamehez.
hmm... ezzel most felcsigáztál..engem csak a solo-sztorimód érdekel ennél a játéknál is :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#735) duvi


duvi
nagyúr

Személyes vélemény kb. 3 órai játék után. Haverokkal letoltunk pár questet és coopban nagy élmény volt az Anthem :K Az optimalizáció jeles, gyengébb gépeken is jól fut, nincsenek FPS dropok. Egy közepes gépen (4790+1070+16GB) FHD-ban, ultra beállításokkal, 70+ FPS volt. Itt is ajánlott az SSD használata, mert a pályarészek között is van töltés. A látvány gyönyörű, a harcok nagyon intenzívek (hardon játszottunk végig) és kellően nagy kihívást biztosítanak. A repülés és a 3D-s harc hatalmas élmény! Kellően változatos a fegyverkínálat és a modolási lehetőség. Nagyon részletesen testreszabhatóak/színezhetőek a javelinek, amivel kellően egyedivé varázsolhatjuk kedvenc páncéljainkat. A hangok és a zene is teljesen rendben van. Engem teljes mértékben meggyőztek, bár már úgyis előrendeltem :D

(#736) saelin


saelin
veterán

Én mára feladom. A technikai gondok miatt kb jatszhatatlan az egész. Ledob, befagy loading közben, rubber bandingol de kegyetlenül... Kíváncsi vagyok ebből hogy jönnek ki.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#737) Xaels válasza saelin (#736) üzenetére


Xaels
félisten

Beléptem hajnali fél 5 körül, be is engedett, igaz játszani nem ültem le mert menni kell munkába de akartam friend pass-t küldeni. Az sem sikerül, mert azt írja nem vagyok jogosult... a tegnapi progressem meg teljesen eltűnt.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#738) oriic válasza Xaels (#737) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Miután beszállok a Javelinbe szétfagy a játék. :D

Live-Die-Respawn

(#739) twi452 válasza oriic (#738) üzenetére


twi452
senior tag

Nálam most reggel is csak tölt a 3 javelines résznél xbox-on 😂

(#740) Aventador91


Aventador91
őstag

ez egy borzadáj fos . 1 hónap azt ezt is játszák majd 1-2 ezren max

[ Szerkesztve ]

(#741) oriic válasza twi452 (#739) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Most tudok játszani, meglepően jól fut.

Live-Die-Respawn

(#742) Xaels válasza oriic (#741) üzenetére


Xaels
félisten

Fort Tarsis után én is meglepődtem, hogy kint azért jobb a helyzet. Most sajnos nem volt időm játszani, már buszon ülök melóba menet. Délutánra remélem összekapják mert a játékmenet élvezetes.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#743) twi452 válasza oriic (#741) üzenetére


twi452
senior tag

Közben sikerült nekem is bejutnom 🙂
Nekem a kinti világ kicsit sterilnek tűnik grafikailag.. valami hiányzik ahhoz képest amit a promó gameplayen lehetett látni.
Kb olyan érzés mint a tucat mmorpg-nél a hype videó aztán belépsz és faék egyszerű nálad a játék 😄
Úgyhogy egyelőre hanyatt nem estem a grafikától..remélem a játékmenet jó lesz bár ebből sokat nem tudtam élvezni akkora rubber banding volt épp és csak idegesített de ez majd megoldódik 😄
One x-en próbáltam..a benti városi rész szép de a kinti kicsit csalódás elsőre 🙂

Azért várós már csak a "karakter építés" miatt is..érdekel mit lehet majd összepakolni és mókolni saját szájíz szerint 🙂

(#744) Nazrym


Nazrym
tag

Demoban több töltőképernyőt láttam mint tényleges játékot. Másnak is megáll a töltőképernyő végén mikor mennél ki területre ?

(#745) oriic válasza Nazrym (#744) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Yup. Játék restart, majd rejoin.

Live-Die-Respawn

(#746) Xaels válasza Nazrym (#744) üzenetére


Xaels
félisten

Igen, tudnak a hibáról.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#747) markknight válasza Nazrym (#744) üzenetére


markknight
veterán

Nekem is megáll. Nagy szégyen ez sajnos, közben meg morgolódok ezerrel :D

Viszont a játék már nekem is elkezdett tetszeni, a testreszabásban sokáig el fogok veszni, most alkottam egy bioniclet benne :D

[ Szerkesztve ]

(#748) Nazrym


Nazrym
tag

Van egy olyan érzésem, hogy nem véletlen mutogatták eddig a játékot csak PS-en. Az irányítás PC-n elég szörnyű. Főleg a repülés közben

(#749) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na jó, ha a technikai részt nem vesszük, ez eléggé állat cucc. Most fejeztük be strongholdban a boss-t, kemény menet volt. :D

Live-Die-Respawn

(#750) Drenadar


Drenadar
veterán

Tegnap este nekem. Csak egy ici picit ment azt szét laggolta magát a játék... Hogy lehet javelint váltani?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Anthem
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.