Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Anthem

Hozzászólások

(#251) Cray Tyler válasza Xaels (#250) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Az a storm elég megkapó ezekkel az armageddon abilitykkel. Asszem tolok egy premier access-t februárban.

(#252) Xaels válasza Cray Tyler (#251) üzenetére


Xaels
félisten

Én már megvettem PSN-en. Már alig várom a demót.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#253) AAtt1la válasza Xaels (#250) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Ezt a küldetést láttuk már,meg az alfában is benne volt.De legalább itt olyanok játszottak,akik jól be tudták mutatni,hogyan is kell használni a javelineket.

(#254) Xaels válasza AAtt1la (#253) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem nem volt Alpha hozzáférésem. Láttam új dolgokat a videóban azért is osztottam meg.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#255) oriic válasza AAtt1la (#253) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Ezt a küldetést láttuk már,meg az alfában is benne volt."

Alphából hivatalosan nem lehetett semmit megmutatni. Ez hivatalos anyag, szóval sokaknak új lehet.

Live-Die-Respawn

(#256) AAtt1la válasza oriic (#255) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Valamelyik streamben már mutatták,csak akkor nem végig.De nem is baj ha nem lövik le előre az egészet.

(#257) oriic válasza AAtt1la (#256) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nyilván persze, meg itt igazából nem is a pályán volt a lényeg, hanem a Javelineken, hogy mit tudnak. :R

Live-Die-Respawn

(#258) lofagi


lofagi
addikt

Amúgy durva,hogy mennyi effect van, néha már nem is látni,hogy mi történik. Persze biztos benne van az is,hogy ide-oda kapcsolgatnak, de azért lehet ezen kéne egy kicsit visszább venni.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#259) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Anthem CES trailer

Live-Die-Respawn

(#260) Cray Tyler válasza oriic (#259) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Remélem a 4690K + GF 1080 + 16GB elég lesz FHD 60 FPS-hez...

(#261) lofagi


lofagi
addikt

Az lehet tudni,hogy 15-én hány órától lehet majd játszani a játékkal?

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#262) AAtt1la válasza oriic (#259) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Na ebben már voltak új dolgok.
Azt észrevettétek,hogy van olyan stream,amiben halvány,kopottas a növényzet színe,pl.itt[link],más videókban meg élénk zöld[link]?

(#263) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Anthem gameplay

Live-Die-Respawn

(#264) Xaels válasza oriic (#263) üzenetére


Xaels
félisten

Tetszik, de ez szerintem csak másodlagos "karakter" lesz nálam. A játékstílusommal lehet hamar feküdnék neccesebb szitukban.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#265) AAtt1la


AAtt1la
aktív tag

Jönnek az új videók [link]

(#266) Ellia


Ellia
addikt

És megjött a gépigény is.

Nem vészes egyáltalán, sőt... Nem tudom mennyire optimalizáltak az alpha óta, de ott rendesen megizzasztotta az akkori 4460-as kis i5-ös procimat. Mindenesetre a beta alatt kiderül minden valószínűleg.

(#267) pzstm


pzstm
titán

EA Reveals Anthem System Requirements

ANTHEM MINIMUM SYSTEM REQUIREMENTS

OS: 64-bit Windows 10
CPU: Intel Core i5 3570 or AMD FX-6350
RAM: 8 GB System Memory
GPU: NVIDIA GTX 760, AMD Radeon 7970 / R9280X
GPU RAM: 2 GB Video Memory
HARD DRIVE: At least 50 GB of free space
DIRECTX: DirectX 11

ANTHEM RECOMMENDED SYSTEM REQUIREMENTS

OS: 64-bit Windows 10
CPU: Intel Core i7-4790 3.6GHz or AMD Ryzen 3 1300X 3.5 GHz
RAM: 16 GB System Memory
GPU: NVIDIA GTX 1060/ RTX 2060, AMD RX 480
GPU RAM: 4 GB Video Memory
HARD DRIVE: At least 50 GB of free space
DIRECTX: DirectX 11

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#268) Secundus válasza pzstm (#267) üzenetére


Secundus
tag

Köszi! Végre ez is megvan. Eddig féltem előrendelni, mert ki tudja, hogy indul-e a gépemen. De úgy látom ezzel nem lesz gond.

Gigabyte B760M DS3H, Intel Core i5-12400F, 32 GB DDR4, M.2 SSD Kingston 1 TB, Gigabyte RTX 3070 GAMING OC 8GB

(#269) Cray Tyler


Cray Tyler
senior tag

Ez teljesen vállalható gépigény, szimpatikus, hogy ezek szerint az optimalizálásra is jutott idő. Nincs rosszabb, mint egy elkapkodott bioware játék, ugyebár...

(#270) sittes79


sittes79
addikt

Új rtx kártyához adják a Bf5 és anthem kombot.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#271) Ellia válasza sittes79 (#270) üzenetére


Ellia
addikt

Csak a '80-ashoz a '70-es és a '60-asnál választhatsz egyet.

(#272) Nazrym


Nazrym
tag

Sziasztok !

Előrendeltem én is. Van magyar klán/guild/alliance ami alakulóban van és lehet csatlakozni ?

(#273) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Live-Die-Respawn

(#274) lofagi válasza oriic (#273) üzenetére


lofagi
addikt

Igen, ez volt régen a koncepció, csak mára gyártók ezt elfelejtették!

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#275) Cray Tyler válasza Nazrym (#272) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Pont a napokban jutott eszembe, hogy az infók szerint lesz valamilyen social szerveződésre lehetőség a játékban, de én konkrét vagy bővebb infót nem találtam erről. Tutira lesz magyar csoportosulás is, ha más nem, én csinálok egyet az biztos :K

#273 oriic
Ez amúgy nagyon rokonszenves így, ettől valahogy kicsit jobban bízom a játék sikerében.

[ Szerkesztve ]

(#277) Xaels válasza Ellia (#276) üzenetére


Xaels
félisten

Jó lesz ez, csak töltsék bele a tartalmat.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#278) Nazrym


Nazrym
tag

Eléggé Storm felé hajlok main karakternek

(#279) lofagi


lofagi
addikt

Eldöntöttétek már,hogy melyikkel fogjátok csapatni?

Van már valami PH-s csoport kezdeményezés? Discord esetleg? Szívesen összedobok egy discordot, akár hírekkel mindennel. Ha van rá igény. :]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#280) Ellia válasza lofagi (#279) üzenetére


Ellia
addikt

Előbb a demo aztán eldől, hogy egyáltalán megveszem-e. Tetszik amúgy, csak túl sok volt a csalódás az utóbbi időben.

(#281) Nazrym válasza lofagi (#279) üzenetére


Nazrym
tag

Discordot én is felvettem már másnak. Jó ötlet lenne szerintem. Sokkal könnyebb lenne party keresés is és az információk megosztása.

[ Szerkesztve ]

(#282) Xaels válasza lofagi (#279) üzenetére


Xaels
félisten

Én Colossus leszek több mint valószínű az esetek nagy részében. Ha esetleg a csapat megkívánja akkor leszek mással is természetesen. Viszont én PS4-en fogom játszani.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#283) norti válasza lofagi (#279) üzenetére


norti
addikt

Használjátok a régi Division Discordot, amit PH-s játékosokkal csináltunk és még mindig megy:

https://discordapp.com/invite/0pRiID5AvVyjr3fc

Köszöntök és kaptok tagságot :) Lesz Anthem szoba is, amint elindul a játék.

*nem hirdetés, csak jobb lenne, ha nem menne 10-20 Discord szerver külön, főleg ha az a cél, hogy lehessen játékosokat találni minden időben a populárisabb játékokhoz. Úgyis kb. ugyanaz a réteg játszik a Divisionnel, a Destiny-vel és az Anthemmel.

(#284) Zoli133


Zoli133
őstag

Amúgy 576 meg cd galaxis is azt írja hogy előrendelés esetén ad a VIP beta-hoz access-t, szerintetek ez hogy lesz kivitelezve? Mert akkor nem kell 1 hónap premiert befizetnem :D

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#285) Nazrym válasza Zoli133 (#284) üzenetére


Nazrym
tag

Az anthem oldalán be kell írni a kapott kódot és kapsz hozzáférést a vip demohoz.

https://www.ea.com/games/anthem/anthem-demos

(#286) Zoli133 válasza Nazrym (#285) üzenetére


Zoli133
őstag

Még nicns kód, ezért gondoltam hátha tud valaki vmit a rendszerről, Még november végén előjegyeztem cd galaxisnál azóta semmi kommunikációt nem kaptam tőlük és közeleg a demo, ezért kezdek kérdezősködni lassan tud e bárki valamit.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#287) maajsz válasza norti (#283) üzenetére


maajsz
senior tag

Szia, ment a join.

(#288) turistakolbi


turistakolbi
aktív tag

Sziasztok!
Nemrégiben beszereztem egy RTX 2080-at.
Láttam linkeltetek oldalt ahol ha 2080 vagy 2080Ti-d van. valami kódot be tudsz regelni, és megkapod vagy az Anthem-et vagy a BF5 öt.
Tudtok esetleg segíteni, ha nincs "kódom" hogy tudnék ilyet szerezni :P (mindenképp megveszem mert nagyon várós, de ha ingyen tudnám, az zsír lenne:) )
Köszi az infót

https://www.twitch.tv/muerte188

(#289) Nazrym válasza turistakolbi (#288) üzenetére


Nazrym
tag

https://www.nvidia.com/en-us/geforce/news/geforce-rtx-anthem-battlefield-v-bundle/

Ennyit hámoztam ki, ott kellene érdeklődni ahol vetted.

(#290) pohár válasza Zoli133 (#284) üzenetére


pohár
félisten

a Konzolvilág meg fluoreszkáló steelbookot ad hozzá, mekkora faszányosság :Y

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#291) turistakolbi válasza Nazrym (#289) üzenetére


turistakolbi
aktív tag

köszi

https://www.twitch.tv/muerte188

(#293) Zoli133 válasza pohár (#290) üzenetére


Zoli133
őstag

Megnéztem, rohadt jól néz ki :Y

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#294) Cray Tyler


Cray Tyler
senior tag

Ha még nem vót:

Storm, 4:19 gameplay.
Interceptor, 2:59 gameplay.
Early fort tarsis gameplay, 24 perc.

Ez meg egy kép redditről, VIP demó indulási időpontok, nálunk elvileg este 7-től mehet a login.

Ez meg az officially fan art kit, ha valaki wallpapert gyártana.

(#295) Cray Tyler


Cray Tyler
senior tag

Sőt, némi colossus gameplay 13 percig.

És mintha ezt sem láttam volna még máshol: Story Mission Gameplay & Lore "Preventative Precautions" (SPOILERS)

[ Szerkesztve ]

(#296) paltom


paltom
tag

Esetleg ha lenne valakinek kulcsa amit kártyához kapott de nem kell neki, azt szívesen meg venném. Nem tudom külföldi oldalon hol árulnak ilyen kulcsokat...

Ryzen 5 3600, RTX 3070

(#297) L4mie válasza paltom (#296) üzenetére


L4mie
veterán

én is pályázok majd egy ilyen kulcsra, kérdés, hogy mi lesz az aktiválás mente, tavaly a 1080 hoz adott destiny-2 nél az aktiválásnak feltétele volt, hogy a gépben benne legyen egy 1080as GPU...remélem most nem lesz ilyen móka.

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#298) pohár válasza Zoli133 (#293) üzenetére


pohár
félisten

be is rendeltem, annyit még megér pluszban egy kulcshoz képest :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#299) Cray Tyler


Cray Tyler
senior tag

Interceptor gameplay, ezúttal sniperrel tolja le szólóban a már korábban látott missiont.

(#300) Cray Tyler


Cray Tyler
senior tag

Ja és következő live stream vélhetően ranger javelinnel 17th Jan 3pm CT.

Demo preload jan 23-tól.
25-én viszont már délután 5-től mehet majd ha jól számolok (11 AM CST on the 25th for ALL REGIONS)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Anthem
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.