Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Anthem

Hozzászólások

(#1351) AAtt1la válasza Ellia (#1350) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Én csak azt nem értem miért van valakinek szüksége 100 hozzászólásra ahoz,hogy elmondja neki ez nem tetszik.Kb.minden topikban ahol jártam volt ilyen ember.
Vígasztaljuk meg,vagy mit vár?

(#1352) maajsz válasza Ellia (#1339) üzenetére


maajsz
senior tag

A D2 rengeteget fejlődött a Forsakennel. Most úgy néz ki, hogy a D2 alapjáték kb egy demo és a DLC a rendes game. Az all time fav DLC-m ugyan a ME3: Citaldel, de e Forsaken contentre sokkal, sokkal több. Ha mondhatunk olyat, hogy egy dlc kihúzott a sz@rból egy játékot akkor az ez. Viszonyítva megüt egy Diablo2/Warcraft3 expansion szintet ahol nem voltak rosszak alap gamek, de érzed a változást, kvázi no turning back.

Na már most nem tudni milyen szinten nyit az Anthem, az biztos hogy a potenciál ott van de teljesen megértem ha valaki dühös lesz ha az alap játék 60 euroért nyikhaj lesz (csakúgy mint a Destiny alap gamenél).
Nálam ez játszik: 0,99 eur (még most) basic access - feb 15-től 10 óra play, ha kétségeim maradnak, de nem találom rossznak váltok premierre 15 eurért egy hónapra, annyi gameplay után pedig majd eldöntöm, addigra lehet lesz akciós is valahol. Természetesen ha 10 óra alatt nagyon bejön - buy.

(#1353) Bazsi1987 válasza AAtt1la (#1351) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Nem felejtem el pl a Nintendo switch megjelenése előtt mi ment itt magyarországon hogy szar, drága, gyenge lesz ez Nintendo a wiiu után bezár majd, hát meg lehet nézni mennyi konzol ment el plusz Nintendo szárnyal... Ui: na ezért nincsenek már demok a játékokból mert minden pistike letölti aztán mehet fikázni a topikba😉

[ Szerkesztve ]

(#1354) Aventador91 válasza ripla (#1348) üzenetére


Aventador91
őstag

nem értem akkor mit keresel itt. elmondtad hogy neked szar, stb. menj játssz mással, ennyi.

(#1355) norti válasza maajsz (#1352) üzenetére


norti
addikt

Azt azért ne felejtsd el, hogy a Forsakenért kifizetted megint majdnem egy teljes AAA játék árát (és akkor még az új season passt meg sem vetted, bár amennyi tartalom abban van, nem is igazán kár érte), amit ha minden kiadó eljátszik, akkor kb. dupla áron veszel meg egy játékot és még várnod is kell 1-2 évet, mire igazán élvezheted.

(#1356) ripla válasza Aventador91 (#1354) üzenetére


ripla
őstag

Ezt hadd döntsem el én, hogy mit csinálok, jó?

(#1357) Aventador91 válasza ripla (#1356) üzenetére


Aventador91
őstag

nekem mindegy mit csinálsz. úgy is meg fogod venni és itt fogod fikázni hogy te megmondtad :D ez így szokott lenni. ha meg nem veszed meg akkor tényleg nem értem minek kell még itt lenni

(#1358) retroid


retroid
senior tag

Sziasztok!

A demo kliens frissül majd a teljesre ha megveszem vagy az teljesen új kliens lesz?

Magyarul le kell tölteni újra az egészet ha megjelenik a végleges vagy elég ha fenthagyom a DEMO-t?

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#1359) pohár válasza retroid (#1358) üzenetére


pohár
félisten

le kell töltsd megint :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1360) lofagi


lofagi
addikt

Azt esetleg meg tudja mondani valaki,h a VIP demohoz képest valamit változtattak-e?

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#1361) norti válasza lofagi (#1360) üzenetére


norti
addikt

Stabilabb általában, jobb az úszás egy fokkal, más nem nagyon változott.

(#1362) retroid


retroid
senior tag

Egy stabil ember akkor már lesz a véglegesre! :) Ez a demo nagyon adta nekem... Behúzott rendesen

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#1363) maajsz válasza norti (#1355) üzenetére


maajsz
senior tag

Én később szálltam be free D2 alap, majd free 2 kis dlc, majd 30 eur akció forsaken, majd season pass. Ezért írtam, hogy ennek analógiájára kivárok az Anthemmel, mivel ha gyengébben is nyit egy játék még lehet belőle valami.

(#1364) pulffy válasza maajsz (#1363) üzenetére


pulffy
őstag

Hasonló képpen vépekedem én is. Nálam ez csak max 30€ játék lessz, de persze ha egy fos lessz akkor még annyit se adok érte...

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#1365) Pedro78 válasza Ellia (#1339) üzenetére


Pedro78
senior tag

En ezt arra irtam, hogy valaki a destiny2-es strikehoz hasonlitotta a strongholdot, strikebol alapjatekban volt 6, mellette minden bolygon volt public event, lost sector, voltak nightfall kuldik, volt raid, volt pvp is. Erre irom, hogy szerintem ez amit az anthembe terveznek, szerintem kevesnek tunik hisz a d2 alapot is sokan egy csonka jateknak tartottak es allitolag nem volt benne tartalom, akkor itt mitol lenne maskepp?

Szeretnem ha jo lenne a jatek, tetszik-tetszene...de nagy hianyerzetem van a demo, es a begyujtott infok alapjan, mintha lenne egy nagy ziccer es kihagyjak...es en nem ertem miert...persze legyen egy jo sztori es legyen coop, en is ezt varom tole fokent.

Viszont a squad resze akkor is kaksi, ez nagyon amator modon lett megcsinalva ebben a formaban, es foleg hogy ennyit tolt melle...elveszi az idot a jatektol...pedig a jatekban toltott ido elvezetes, ez teny.

#1335 Xaels Nagyon remelem, hogy nem diablos formaba viszik el, azt pontosan azert hagytam abba mert rettento unalmas volt, hogy kabe 2 dolgot kellett benne csinalni endgame kontent gyanant.

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#1366) Ellia válasza Pedro78 (#1365) üzenetére


Ellia
addikt

Szerintem az is elég nagy ziccer, ha ilyen ügyességi/versenyeket leaderboardal kihagynak belőle. Lényegében minden adott hozzá, elég fun lenne. Nem mellesleg iszonyat látványos.

Ha emlékeim nem csalnak a Lost Sectorok ilyen mini dungeon félék voltak amiket lehetett szólózni. lényegében nem rég valami hasonlót toltam "world event" címszó alatt a scar településen (nem kint, hanem bent).

Squad részét szerintem átfogják szabni, meg a freeplayt is, muszáj lesz nekik.

(#1367) polgi803


polgi803
őstag

A demoban lehet Colossus vagy csak Ranger? Ha igen, hogyan?

[ Szerkesztve ]

(#1368) duvi válasza polgi803 (#1367) üzenetére


duvi
nagyúr

Mind a 4 javelin kipróbálható :K Szintlépés (lvl 12) után lehet feloldani a többi javelint.

[ Szerkesztve ]

(#1369) polgi803 válasza duvi (#1368) üzenetére


polgi803
őstag

Oooo... szupiii ;] Colossus rulez :C ... ja az én vagyok... :D

[ Szerkesztve ]

(#1370) Sirandrish válasza duvi (#1368) üzenetére


Sirandrish
legenda

De csak egyet engedett 12esen feloldani.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1371) sien válasza Sirandrish (#1370) üzenetére


sien
aktív tag

Csak azoknak lehet 4, akik játszottak a vip demóval.

[link]

(#1372) Sirandrish válasza sien (#1371) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor nekem gondolom max a teljes játékba lesz 4 :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1373) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Egy kis CPU/GPU benchmark: [link]

(#1374) Shepard


Shepard
tag

Fáj egy kicsit a szívem ezután a demónak nevezett beta után. A játék alap koncepciója, világa tetszik. Az is jó, hogy már most látszik, nem lesz kicsi a terep (fôleg hogy vertikálisan is több szintet pakoltak bele), jó a pálya dizájn és animációk. Fel is van bôven töltve tartalommal.

Viszont konkrétan a nyílt demo többször szakadt meg küldetés közben és végén kapcsolódási hibával, mint anno az alfa. A hajamat téptem és ha a haverok nem rendelték volna elô, nagyon elgondolkoznék, kell-e ez nekem.

Más: a vihar jobban érdekelt, mint a kolosszus, úgyhogy utóbbit nem próbáltam. Hogy lehetsz vele a tank és sebzés nyelô, ha nem is töltôdik vissza az élete, páncélja? Sokat kell használni a pajzsot?

[ Szerkesztve ]

(#1375) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Kipróbáltam egy gyors körre én is a demot, tényleg vasember simulator 1.5 érzésem volt :D
Egyelőre tetszik, annyi zavart hogy a repülésnek elég rövidke a staminája. Ez később lehet majd fejleszteni?

All→M8

(#1376) oriic válasza callmeakos (#1375) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Persze, modokkal.

Live-Die-Respawn

(#1377) Xaels válasza callmeakos (#1375) üzenetére


Xaels
félisten

A repülést befolyásolja az időjárás, ha esik tovább bírja. A Storm szinte mindig a levegőben tud lenni, de neki csak könnyű a páncélja, a Colossus ezzel szemben kevesebbet.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1378) callmeakos válasza Xaels (#1377) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Süti.
Nyúzom még a demót, de a továbbiak is ennyire bejönnek, akkor lehet ebből vétel lesz :D

All→M8

(#1379) LeonAran válasza Xaels (#1272) üzenetére


LeonAran
tag

i7 4790k, MSI Z97 Gaming alaplap, 16GB ram , m2-es SSD és a már említett GTX1080

Uplay: Repityu15

(#1380) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

A Storm jó, de nem értem miért gerjednek erre a Colossusra...

(#1381) norti


norti
addikt

PC max (Ultra, HBAO) settings 2560x1080 - Hard

Freeplay
Stronghold

+extra
Avatar gameplay :D

Sorry a hangomért, meg vagyok fázva illetve aki nem bírja a kritikát, inkább ne nézzen bele ;)

[ Szerkesztve ]

(#1382) polgi803 válasza ForRedGlory (#1380) üzenetére


polgi803
őstag

...mert ízlések és pofonok... amúgy meg nagyfiú, nagy fegyókkal...ezért teccik'.

(#1383) AAtt1la válasza ForRedGlory (#1380) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Ma kipróbáltam én is.Minden megmozdulásának olyan hangja van mintha 6 tankot próbálnának sugárhajtással mozgásra bírni.Ehhez képest viszont elég gyenge.Biztos változtatnak majd rajta,hiába van pajzs nála,ebben a játékban ritkán lőnek csak egy irányból.A dodge hiánya itt nagy hátrány.

(#1384) norti válasza AAtt1la (#1383) üzenetére


norti
addikt

A pajzs viszont előny lenne, ha lehetne mellette lőni is. A lángszóró + lightning coil combo tényleg jó aprításra olyan területen, ahol sok az NPC. Főleg két colossussal, ha felváltva nyomják el a spec. képességeket. A baj ezzel, hogy alig van olyan játékmód/terület, ahol sok lenne az ellenfél :(

(#1385) i@lex válasza ForRedGlory (#1380) üzenetére


i@lex
őstag

Ízlések és pofonok...

Én pl elalszok, ha stormmal játszok, nekem annyira unalmas.

Más a Rangert kerüli, én meg a fejemen pörgök annyira élvezem a játékot vele, és annyira smoothul játszom vele, egyik kombóból a másikba. Borzasztóan élem.

Ezért jó ez, mindenki megtalálja a magának tetszőt.

(#1386) Hansomester válasza norti (#1384) üzenetére


Hansomester
tag

Szerintem a tereptárgyakat kell majd vele kihasználni és folyamatosan aggrot tartani.
Nála nem a dps lesz a lényeg, hanem hogy a többiek ne sérüljenek
Kvázi kiteolni kell vele.
Modokkal biztos lehet majd erősíteni.

Ahogy elnéztem a pályák felépítését, mindig van egy középső üres rész egy két ostlopszerű kitüremkedéssel,
3-4 magaslati hely a stormoknak, snipereknek,

Ha a colossus lent a "mezőn" húzza az ellent a többiek iszonyat dps-t tudnak majd kitolni büntetlenül, csak az aoe sebézésekre kell vigyázni.

"Sesshoumaru Nagyúr, biztos, hogy okos ötlet volt életben hagyni ezt a nőt? -Yaken, legközelebb nyisd ki a szemed, akkor láthatod, ez a nő már halott!"

(#1387) AAtt1la válasza i@lex (#1385) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Én játszanék vele szívesen,nem itt van a gond,az a baj,hogy erősebb kellene legyen ahhoz,amire kitalálták.Nyugodtan kaphatott volna ő is állandó pajzsot,vagy kitérést.
Viszont nem kétlem azt sem,hogy valaki így is op vele.

[ Szerkesztve ]

(#1388) i@lex válasza AAtt1la (#1387) üzenetére


i@lex
őstag

Én azt mondom várjuk meg még azokat a modokat. Illetve 4 slot még ott lesz max szinten. Mind a 6-ba mondjuk egy armor mod, aztán lehet háttal ülve is játszhatsz.

Továbbra is azt mondom, szinte semmit nem láttunk a játékból.

Bele néztünk, tanulmányoztuk mi, merre és hogyan kezdjük majd meg az építkezést megjelenéskor, aztán ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#1389) Aventador91 válasza ForRedGlory (#1380) üzenetére


Aventador91
őstag

én meg nem értem mit esznek a stormon. sunyiban röpködni vele, mindig menekülni meg ne öljenek

látszik hogy ez a legkönnyebb karakter, mert a legtöbben stormmal mennek. az emberek nagy része mindig a könnyebb utat választja ugyebár.

szerintem a colossus lesz az easy magas szinten, de majd kiderül a full gameben

[ Szerkesztve ]

(#1390) ForRedGlory válasza Aventador91 (#1389) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Aki hulye hozza, az biztos menekulget is. Nalam a 4 kozul utcahosszal a Colossus a legbenabb.

(#1391) Aventador91 válasza ForRedGlory (#1390) üzenetére


Aventador91
őstag

aki hülye a colossushoz.. :D megfelelő cuccokkal nem rosszabb a többinél

[ Szerkesztve ]

(#1392) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Jaj gyorsan vesszetek össze hogy melyik Javelin a legjobb :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1393) ripla


ripla
őstag

Ezt csak úgy itt hagynám.
Anthem Downgrade Comparison

(#1394) AAtt1la válasza ripla (#1393) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Nem néztem meg a videót,de már nincs is kedvem játszani vele,ha nem úgy áll minden fűszál,mint az első videóban.
De hogy komolyan is hozzászóljak,azt észrevetted,hogy teljesen át van dolgozva a terület?
Miért nem hasonlítja össze a pókos részt,az e3-as demóval?Mert az egy az egyben ugyanúgy néz ki?

[ Szerkesztve ]

(#1395) duvi válasza ripla (#1393) üzenetére


duvi
nagyúr

Elég sok címnél esett áldozatul a kezdeti grafika (lásd Division). Ettől még nem megyek a falnak, mivel így is gyönyörű a látványvilág. Ha ezen múlna az Anthem sikere, már nyert helyzetben lennének ;)

(#1396) ripla válasza AAtt1la (#1394) üzenetére


ripla
őstag

Leírtam már feljebb hogy mi a bajom a játékkal, keresd vissza ha érdekel, még egyszer nem fogom, mert az itt jelenlévő fanboy horda már egyre nagyobb számban képviselteti magát. Kár hogy nem látják a fától az erdőt.

(#1397) AAtt1la válasza ripla (#1396) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

És jöttél téríteni? Te lennél a mi megmentőnk?
Engem nem érdekel mi a bajod a játékkal,én a belinkelt videóra reagáltam.Ott a stronghold,ha össze akarsz valamit hasonlítani egy régebbi videóval.Azt miért nem tette meg?

[ Szerkesztve ]

(#1398) i@lex válasza ripla (#1393) üzenetére


i@lex
őstag

Ma lőttem Xbox One X-en, ja, hányadék. :U

(#1399) sien


sien
aktív tag

Én megadom az esélyt a végleges verziónak 15 én, befizettem origin premium-ra, de amit demó néven itt műveltek, az kritikán aluli. biztos nekem túlzóak az elvárásaim, de 10 edszerre már nem vagyok hajlandó végisétálni csigalassúsággal teljesen értelmetlen távolságból a páncélig, hogy aztán a free play betöltésének 90% ánál kiírja, hogy há bocsika, menjél szépen vissza a start mezőre, újra dobhatsz.

(#1400) Sirandrish válasza ripla (#1396) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem nagyon tetszik a játék, de ettől még érdekelne az ellentábor véleménye is, szóval ha nem is írod le még egyszer, megtennéd hogy legalább linkeled?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Anthem
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.