Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Anthem

Hozzászólások

(#1251) ForRedGlory válasza Aventador91 (#1248) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Akkor jo. Kezdtem felni. :))

(#1252) Tatyla


Tatyla
őstag

4-ből 3 kaszt kipróbálva. Ranger, Colossus és Storm de azt hiszem a fullban Storm leszek főleg mert ez valami nagyon brutál kíváncsi leszek más aoe sebzésekre meg skillekre

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#1253) torma1981 válasza Tatyla (#1252) üzenetére


torma1981
veterán

Nekem a Ranger tetszik. Meg az is néz ki a legjobban. A Storm még nálam gyenge. Annyira nem jó a felszerelése. Ez a sok villámos cucc az mi? Eddig fagyasztani tudok meg erős villámot nyomni. De szerintem a Ranger eddig jobban játszható.

(#1254) twi452 válasza prokxy (#1244) üzenetére


twi452
senior tag

Azt mondják, hogy a tutorialt a rangerrel kell lenyomni aztán választasz egyet kezdésként aztán bizonyos szinteken kapsz 1-1 unlockot.

[ Szerkesztve ]

(#1255) saelin válasza torma1981 (#1253) üzenetére


saelin
veterán

A fireball és az ice buildek a legerősebbek jelenleg. A lightning-al az a baj, hogy nehezebb fokozaton már a primary célpontot sem tudja igazán sebezni.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#1256) norti


norti
addikt

Sajnos a tegnapi játék és a sok új videó megnézése után ez nagyobb grindfest lesz, mint a Destiny vagy a Diablo III és ha ennyi az összes tartalom, hamar meg fogja unni a többség. Bár az Anthemnél inkább az az érzésem, hogy a looter shooter játékmechanikákat belerakták, de nincs ami összekösse őket, a szintezés kimerül abban, hogy bullet sponge minden NPC, semmi extra stratégiára nem lesz szükség a nagyobb szinteknél, csak több beleölt időre. Emellett nagyon kihalt a világ, freeplayben alig látni NPC-ket, azok se túl változatosak (ez mondjuk az egész játékra érvényes).

Ezek alapján a sztori sem lesz szerintem 10-15 óránál több és félek, hogy még a Destiny szintjét sem éri el (lore gyűjtés, mi...). Nagyon kezdetlegesnek hat így a játék (és a hibákról nem is beszéltem, de azokat nyilván valamilyen szinten javítják majd, kivéve a nagyon elcseszett menüket). 3 stronghold és legendary contracts farm - ennyi lesz az endgame? :(((

Végigjátszom a sztorit, aztán lepihen 1 évre, hátha addig pakolnak bele valódi tartalmat is.

(#1257) torma1981 válasza saelin (#1255) üzenetére


torma1981
veterán

Én mindjárt hardon kezdtem. 😊 Ranger elég élet képes. Nagy pókot eddig 3x győztünk le. Volt 2x hogy pont kifagyott a vége előtt. Egyszerűen kilépett az asztalra. Van aki HDR LG tv-n játszik Pc-n? Ott sajnos vannak gondok. Kis trükkös megoldás kell, hogy menjen. Töltés sem vészes SSD-ről. Ha kicsit optimalizálnak rajta jó lesz ez.

(#1258) Tatyla


Tatyla
őstag

Amúgy vannak ilyen world eventek is kis gyilok valami pálya részen majd egy boss szerűség és loot :)

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#1259) Bazsi1987 válasza Tatyla (#1258) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Hol?😊

(#1260) Pedro78 válasza Bazsi1987 (#1259) üzenetére


Pedro78
senior tag

Ha freeplayben mászkálsz akkor folyamat adja a world eventeket.

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#1261) Aventador91 válasza Pedro78 (#1260) üzenetére


Aventador91
őstag

nálam elfogytak. bejárom az egész pályát mindig de már nem ad

(#1262) saelin


saelin
veterán

Azt hiszem bebuggolt a quickplay. Mindig a puzzle-ös missziót adja csak be. Vip-ban az összes story mission játszható volt.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#1263) twi452 válasza Aventador91 (#1261) üzenetére


twi452
senior tag

Random időközönként jelennek meg van amikor én is hosszú percekig nem találok semmi akciót 😄

(#1264) nesh_019


nesh_019
senior tag

[Nálam így fút]

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#1265) DummyBoy


DummyBoy
senior tag

Na, új bug, hála istennek.

Strongholdban a második relicnél ha valakit kidob a game, mialatt nála van a relic darabka, akkor viszi magával, és nem lehet befejezni az eventet ...

2x egymás után futottam bele hogy menet közben valakit kidobott, és nem tudtuk befejezni.

Life is shor...

(#1266) prokxy válasza Aventador91 (#1246) üzenetére


prokxy
veterán

Megveszed PC-re? Nekem egyelőre kérdés, h PS-re vagy PC-re! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1267) Puma K válasza Tatyla (#1258) üzenetére


Puma K
veterán

Én egy olyat találtam ami aknamezőre vitt és azon a területen kellett gyűjtögetni a földről, majd a végén kaptam loot-ot.

(#1264) nesh_019

Nehh... Fraps 2019-ben :)

Az a program 2013. óta halott:

www.fraps.com

Ráadásul azóta az Nvidia kártyákkal (AMD fronton nem tudom mi a helyzet) teljesítménycsökkenés nélkül lehet felvenni. Ami a Fraps-ra nem mondható el... hála az Nvidia NVENC-nek.

Inkább ezen programok valamelyikével rögzíts játékmenetet, mert ezek nem a CPU-t terhelik hanem az Nvidia kártyában lévő NVENC-et:

- Nvidia ShadowPlay
- MSI Afterburner
- Bandicam

A fenti 3 programmal más-más lehetőségek is adottak.

(#1265) DummyBoy

Ebbe tegnap és ma is belefutottam :K :(

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#1268) nesh_019 válasza Puma K (#1267) üzenetére


nesh_019
senior tag

nem frapsel rögzítettem, az csak FPS-t írja ki.

Nvidiával rögzítek.

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#1269) Puma K válasza nesh_019 (#1268) üzenetére


Puma K
veterán

:R

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#1270) LeonAran


LeonAran
tag

Másnak is szarul fut pc-n? Nálam 50 fps, low grafika, 1080p-ben, GTX 1080-nal. Kimeríti az ipari hulladék kategóriát.

Uplay: Repityu15

(#1271) undercover


undercover
senior tag

Üdv! Csak placebo lenne vagy jobban futna a játék mint a VIP demoban? Nekem ott mintha kevesebb fps-el szaladgált volna a kis GTX960M kártyámon :D

Nekem igy ezzel a béna kártyával 1600x900-ban minden low kivéve a textúrák medium 30-40-50 fps-el rohangál helyzettől meg helytől függően.

[ Szerkesztve ]

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#1272) Xaels válasza LeonAran (#1270) üzenetére


Xaels
félisten

Mondjuk ennél több paramétertől függ a dolog, de erős a gyanúm, hogy CPU limited van.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1273) nesh_019 válasza Xaels (#1272) üzenetére


nesh_019
senior tag

[Az fps] -en lehetne még mit javítani, össze vissza ugrál tök mindegy hogy low vagy ultrára rakom és ha hatvan alá esik olyan érzés mintha 20 alá esne, vagy csak nekem fura?

[ Szerkesztve ]

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#1274) Xaels válasza nesh_019 (#1273) üzenetére


Xaels
félisten

Nézd elég sok évig foglalkoztam PC-vel. Minden paraméter számít, akár az alaplap is okozhat gubancot ha elkezd throttlingolni akkor hiába a szuper processzor meg a VGA a két tonna RAM-mal. Túl sok a változó, a lehetőség. Ahhoz, hogy kiderüljön a valódi hiba kevés 1-2 adat. A Frostbite elég érzékeny a CPU-ra.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1275) omfgk válasza LeonAran (#1270) üzenetére


omfgk
addikt

Valami ott nem jó nálad.

Nekem szintén GTX 1080, Full HD - ultra és megvan a fix 60 fps.

(#1276) #85552128 válasza nesh_019 (#1273) üzenetére


#85552128
törölt tag

CPU limites, a demó alapján legalábbis úgy néz ki, hogy nem elég neki a 4c/8t. Nálam is kevés a 4790k, reméljük még optimalizálnak rajta.

[ Szerkesztve ]

(#1277) nesh_019 válasza #85552128 (#1276) üzenetére


nesh_019
senior tag

[Itt viszont jó] Pedig a proci is gyengébb. Alaplapom hasonló. Órajele van húzva 4.7re, nekem stock 4.2

[ Szerkesztve ]

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#1278) Daelion


Daelion
őstag

Ugyan én csak soloba játszom de eddig úgy tűnik,hogy 45-50 fps az átlag de 40 alatt még nem láttam sehol.

1080p Medium/TAA/HBAO/Motion blur off.

Ma raktam fel csak ezért a 19.1.2 Adrenalin drivert mert az 'elvileg' javít rajta egy kicsit de nem nagyon vettem észre.

Ryzen 1600x/Giga RX 570 4GB/2x8Gb 3200-as Ram minden alap órajelen.

Tényleg elég rendesen terheli a procit,mind a 12 szálat de ez nem lepett meg annyira,lévén 'open world' Frostbite játék azoknak meg szokása ezt csinálni.

Ettől függetlenül asszem nálam ez a játék kimarad pedig tavaly nagyon érdekelt csak eléggé érződik,hogy partira lett balanszolva az meg nálam nem opció.

[ Szerkesztve ]

(#1279) nesh_019 válasza Xaels (#1274) üzenetére


nesh_019
senior tag

[kép nagyítva]

Felesleges kérdéseket elkerülve: Alaplap ezeket a ramokat csak singleben ismeri fel.

Az alaplap nem tudom miért megy fel ilyen magas hőfokra. [ GIGABYTE Z170-HD3P ]

A Kérdés az hogy a többi magas érték vagy annyira nem?

[ Szerkesztve ]

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#1280) Puma K válasza LeonAran (#1270) üzenetére


Puma K
veterán

Amit használ az Anthem grafikusmotor, az a Frostbite-nak egy régebbi verziója. Ez a verziója a grafikusmotornak elvileg a Mass Effect Andromeda-tól is régebbi... ami semmilyen szinten nem jó.

Nem régebbi:[link]

1440p-ben ilyen grafikai beállítások mellett: [kép1] [kép2]

4 másik játékossal úgy hogy itt a srácok minden képességet úgy használták végig ahogy csak tudták avagy amint lement a cooldown-ja már tolták is.

Pl én minden ellenségre direkt lőttem a Colossus-al az ultiját közelre is, hogy az orrom előtt legyen a robbanás. Swarm tyrant meg kapta 2 oldalról tőlem és egy másik Colossus-tól az X-et. Szóval effekt-robbanás és minden más volt dögivel. Egy ilyen kör után kaptam ezt a mérési végeredményt a fenti beállításokkal:

02-02-2019, 15:56:21 AnthemDemo.exe benchmark completed, 171005 frames rendered in 2170.281 s

Average framerate : 78.7 FPS
Minimum framerate : 43.4 FPS
Maximum framerate : 128.7 FPS
1% low framerate : 54.5 FPS
0.1% low framerate : 43.5 FPS

Gépem az adatlapomon de ide is beírom, hogy akár visszakereshető legyen:
CPU: Intel i7 4790K 4400 MHz@1.115v fixált órajel és feszültség azaz 24/7 ezen jár
RAM: 32 GB / 2400 MHz DDR3
VGA: GTX 1080 Ti 417.35 driver
Anthem telepítési helye: Samsung EVO 860 1TB SSD

+ máskor is mértem más beállításokkal: [link]

[ Módosította: Intruder2k5 ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#1281) Xaels válasza nesh_019 (#1279) üzenetére


Xaels
félisten

Próbáltál Bios-t frissíteni? A modulokat biztos jól raktad be a lapba? A 65 fok az még elvileg belefér, a CPU minden szála dolgozik? Ezt játék alatt mérted?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1282) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Készítettem én is egy videót, ha már olyan "divat".

9700K + RTX 2080 TI, 1440p Ultra (még feldolgozás alatt)

Shadowplayel rögzítettem 50 mbps minőségben. Ahogy utána olvastam, így maximum minőségű rögzítéssel 5-10% az fps csökkenés, azt adjátok hozzá. :D

Nem feltétlen szórakoztatási céllal készült, az utolsó 1 percben kétszer is a főbe haraptam normál fokozaton. :) Az viszont tuti, hogy csal a játék, nézzétek 14:00-nál mi történt.

[ Szerkesztve ]

(#1283) nesh_019 válasza Xaels (#1281) üzenetére


nesh_019
senior tag

Most raktam fel a legújabb Biost, igen ez magas terhelés alatt van Anthem közben, a BF5 ugyan ezt a terhelést adja a gépnek csak a HDD nincs 100%on és az sokkal jobban megy, több fps.

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#1284) szallasi007 válasza DummyBoy (#1265) üzenetére


szallasi007
őstag

Negyedjére dob ki. Szerinted mennyire idegesít?!?!??!
Komolyan nagyon tetszik a játék, de ha ez így marad sok élvezetet nem fog okozni.

(#1285) #85552128 válasza Puma K (#1280) üzenetére


#85552128
törölt tag

Biztos, hogy nem régebbi, 2017-es FB buildet használ a játék, míg a ME:A-é 2015-ös.

[ Szerkesztve ]

(#1286) Puma K válasza #85552128 (#1285) üzenetére


Puma K
veterán

Valamelyik itteni topikban írta valaki... nem merek megesküdni, de talán Abu említette, hogy ez egy a ME:A-nál is régebbi verziója a FB-nak.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#1287) ForRedGlory válasza szallasi007 (#1284) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Pont most hívtak be egy Stronghold Hardra és a végén a pók életcsíkjának utolsó 1-2 cm-es részénél disconnect.

(#1288) Xaels válasza nesh_019 (#1283) üzenetére


Xaels
félisten

Az ennyire magas HDD kihasználtság nem jó, csak a játék terheli?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1289) #85552128 válasza Puma K (#1286) üzenetére


#85552128
törölt tag

MEA:
g_frostbiteRelease="2015.4.6";
g_frostbiteChangelist=2770924;

Anthem:
g_frostbiteRelease="2017.7";
g_frostbiteChangelist=4235284;

Gyakorlatilag folyamatosan építik a saját toolsetjüket a Dragon Age óta + mellette kapják a frissítéseket a FB teamtől.

[ Szerkesztve ]

(#1290) EXA


EXA
aktív tag

Nem tudom volt-e mar:

Anthem's endgame consists of three strongholds (which are like Destiny strikes but bigger), repeatable missions (one per day) and roaming the open world.

No raids.

This is now confirmed as of today's embargo lift.

Forras

(#1291) sien


sien
aktív tag

nálatok megy a free to play? 1 perc töltögetés után közlik hogy connection lost. pc-n

[ Szerkesztve ]

(#1292) pohár válasza ForRedGlory (#1287) üzenetére


pohár
félisten

ne is mondd... :D :o

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1293) Pedro78 válasza EXA (#1290) üzenetére


Pedro78
senior tag

Hat ez eleg nagy hiba lesz ha igy lesz...

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#1294) nesh_019 válasza Xaels (#1288) üzenetére


nesh_019
senior tag

csak a játék, ez egy új HDD 3TB-os Toshiba ott látod a kódnevét.

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#1295) Ellia válasza Pedro78 (#1293) üzenetére


Ellia
addikt

Ezeket is tegyük hozzá: az ismételhető küldetések teljesen randomizáltak lesznek. Sokkal több world event lesz free palyben mint amit most látsz.

Lesznek raidek is későbbiekben elvileg, valószínűleg a viharokkal összefüggésben, és már több csapat dolgozik a későbbi tartalmakon.

Aztán meglátjuk, hogy ez mennyire elég, valószínűleg lesznek no life játékosok akik pár hét alatt végigrohannak mindenen és sírni fognak, hogy nincs tartalom, viszont a mezei játékos jó ideig el lesz szerintem.

(#1296) Peace


Peace
nagyúr

Miért nem tudok uncommon és rare fegyvert gyártani? Hogy tüntetem el a lakatot? Az alapanyag megvan hozzá....receptet kell venni valahol?

(#1297) duvi válasza Peace (#1296) üzenetére


duvi
nagyúr

Tegnap többet is gyártottam. Craft menüben kiválasztod a fegyvertípust, utána a jobbra nyillal felemeled a szintjét addig amíg van hozzá alapanyagod és mehet a craft.

(#1298) sp8787 válasza EXA (#1290) üzenetére


sp8787
addikt

3 EGESZ STRONGHOLD!!!!???

Mindjart megbanom ,hogy cancel-eltem.
Nope...ez marhagyenge.

(#1299) Peace válasza duvi (#1297) üzenetére


Peace
nagyúr

Nem mehet, mert kis lakat van és nem lehet X-et nyomni (szürke). Alapanyag megvan hozzá. Csak common-t enged minden fegyvertípusból..... :(((

(#1300) norti válasza Peace (#1296) üzenetére


norti
addikt

Van, ami lockolva van a demóban, egyelőre nem tudjuk miért (vagy terv kell hozzá, vagy az a típus nem elérhető nagyobb szinten, stb.)

De lehet az is, hogy először kapnod kell azonos szintűt és csak utána tudod azon a szinten kraftolni. Nálam vannak rare fegyverek, de nem mind az igaz.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Anthem
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.