Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34751) penge111 válasza Rigormortiis (#34747) üzenetére


penge111
addikt

Nem tudom androidon kint van-e már, de ios-en az Apple Arcade szolgáltatással jelent meg az Oceanhorn 2, most mindenkinek 1 hónapig ingyenes ez a szolgáltatás 100 iap mentes játékkal, van közte 20 cím minimum ami baromi jó! Én épp a Cat Quest 2-t tolom ios oldalon, utánna jön az Oceanhorn 2

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#34752) Kasya válasza penge111 (#34751) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ninc, és nem is terveztek hogy kiadjak Androidra az Oceanhorn 2-t. :(

(#34753) Dilikutya válasza Narxis (#34750) üzenetére


Dilikutya
félisten

Kínzás, de attól még nem kell a "profiknak" le vakozni azt aki nem profi. Én is szeretem az fps-t, de csak PC-n, ott se vagyok ügyes. De nem is cél, én csak játszani akarok egy jót, semmi többet nem akarok.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#34754) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Ulala-ban hogyan lehet továbbmenni a második pályára?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#34755) sayCet válasza Rigormortiis (#34754) üzenetére


sayCet
aktív tag

Ha megöltél minden bosst. Challanget nyomogasd.

Tyger! Tyger! burning bright In the forests of the night, What immortal hand or eye Could frame thy fearful symmetry?

(#34756) Narxis válasza Dilikutya (#34753) üzenetére


Narxis
nagyúr

Én se tartom magam ügyesnek, ez inkább csak annak szólt, hogy mennyien játszanak mobilon fps-t, én meg csak nézek ki a fejemből, hogy wtf. :)

Thanos was right.

(#34757) Rigormortiis válasza sayCet (#34755) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Köszi :)

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#34758) MikeWazowski válasza Narxis (#34756) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Nem olyan vészes ám. Van segéd :)

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#34759) icemad válasza Narxis (#34756) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Azért vannak egészen jó megoldások is. A Pubg szerintem jó, de mondjuk a Guns of Boom tökéletes mobilon. Csak ott sem tudok fejlődni, mert nagyon iapos. (vagy sokat kell játszani.)
20 év pc után xboxon is szenvedtem egy ideig fps-sel, de pár hónap alatt nagyon belejöttem. Far cry primalt és New Dawnt xboxon játszottam végig. Nemrég megvettem xboxra a Sniper Elite v2 remastered verziót, amiben van billentyűzet és egér támogatás, de valamiért azt is kontrollerrel játszom. Sokkal kényelmesebb, mint a kanapén szenvedni egérrel meg billentyűzettel.

Egyébként a Guns of Boom-ot ajánlom annak, aki csak néha akar lövöldözni. Kb 10. szintig nincs gond, onnantól jönnek a gazdag gyerekek, szuper fegyverekkel. Sajnos ebben a játékban nem csak skint lehet venni, hanem nagyon durva cuccokat is, ami ellen nem lehet védekezni.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#34760) vodrosjozsi válasza Joccc07 (#34736) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Jelentkeztem én is a klánba

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#34761) DrDobos


DrDobos
őstag

Mi a velemenyetek a COD Battle royaljarol?

Samsung Galaxy A55 5G

(#34762) jonnyjoker01 válasza DrDobos (#34761) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Tetszik a kisebb map PUBG-hez képest, kicsit akciódúsabbak a meccsek, viszont nem annyira van jól összerakva a játékélmény szerintem, nagyon érződik rajta, hogy PUBG, Fortnite és Apex Legendsből összekapkodtak pár ötletet és egybeömlesztették.

Üdv. Johnny

(#34763) Dilikutya válasza Narxis (#34756) üzenetére


Dilikutya
félisten

Szerintem is elég béna. A Battlefield Bad Company-t még Galaxy Tab2-n végigtoltam, soha többet. Nehéznek nem nehéz, inkább már-már túl buta az irányítás.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#34764) jonnyjoker01 válasza Dilikutya (#34763) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Azért ha valaki kompetitívan akar játszani (mint pl. én) akkor kicsit többet kell a meccsekbe vinni mint az egyszerű autoshoot és automata ads.:DDD

Most rankedben játszottam egy olyan ember ellen aki alázott minket, kill replayben látom úgy mozog és lő, mintha PC-n játszana, felvettem barátnak és beszéltünk, aszongya tableten játszik 6 ujjal és a PUBG mobileban 1600 órája van:DDD

Üdv. Johnny

(#34765) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Ide is leírom hátha érdekel valakit:
Ha Discordon fent vagytok (és cod-oztok, de nem kizáró ok ha nen) akkor csatlakozzatok a Prohardver szerverhez. Szívesen várunk mindenkit.
[link]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#34766) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Lapozzunk már át a COD topicba ha már van, mert megint erről szól a topic.
:o

(#34767) vodrosjozsi válasza WhiteWalker (#34766) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Nem mindenki tudja, hogy van :)
Meg amúgy is ide többen írnak

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#34768) Dilikutya válasza jonnyjoker01 (#34764) üzenetére


Dilikutya
félisten

De én nem multizok, nem akarok semmit, csak játszani. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#34769) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Ulala-hoz valami tipp a veterán játékosoktól? Tetszik, hogy van csapatmunka, de piszok nehezen haladok már az elején is.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#34770) Saccco válasza vodrosjozsi (#34767) üzenetére


Saccco
nagyúr

Call of Duty: Mobile - most már tudják. :U ;)

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#34771) vodrosjozsi válasza Saccco (#34770) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Egyszer már be volt linkelve és utána is ide írtak sokan szóval.. :D

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#34772) Kasya válasza Rigormortiis (#34769) üzenetére


Kasya
nagyúr

Sok lenne, de ha elakadsz, nezd meg a boss kepessegeit (terkep mellett jelenik meg az ikonja harc kozben, arra kell kattintani) es ahhoz merten valassz petet magadnak es a csapattagjaidnak is. Akár 25%-ot is levehet egy boss eletebol a jo pet valasztas.
A lenyeg, hogy oramutatoval ellentetes kepessegeket valassz. Ha a tuz sebzese a nagyobb az ellensegnek, valassz jeges tamadasu petet...es igy tovabb.
A petnel ket ertek szamit igazan, ha dps vagy: attack es assist. Ezek legyenek mindig a legnagyobb ertekek.

Ha meg mindig nem megy, egyél meg egy tal etelt. Az ad buffot....

Ha meg mindig keves, hasznald 50 csillagert a Pray-t, ami 2 orat elorerepit az idoben, es ad 5 perc +attack %-ot.

Ha ezek se elegek, lehet a spell kombo a baj, azt is valtoztatni kellene magadnal es a csapattarsaknal.

Amennyiben csak 1-2% hianyzik a bossbol, hogy megold, probald ujra es ujra. Minden harcban mas es mas a vegso sebzes, tehat mas lehet a kimenetel is.

[ Szerkesztve ]

(#34773) ollie válasza penge111 (#34751) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Köszi! Sajnos mindkettőnek csak az első része van google play-en.

***

(#34774) Rigormortiis válasza penge111 (#34751) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Ebben sajnos tagadhatatlanul jobb az almás oldal.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#34775) lac14548


lac14548
aktív tag

A Pirates Outlaws-al játszik valaki?

/Motorola V2288/Siemens C35/Siemens MT50/Nokia 6600/HTC Touch Cruise/ZTE Blade/Samsung Galaxy S+/Xiaomi Redmi 1S/Xiaomi Redmi 2 Pro/Xiaomi Redmi Note 6 Pro/Realme 8 ...

(#34776) Bozek


Bozek
nagyúr

[link]

És mindjárt nem bóhockodás a dolog. :)

(#34777) Bozek válasza Dilikutya (#34692) üzenetére


Bozek
nagyúr

Az előző hozzászólás erre akart válasznak menni.

(#34778) rosejbli válasza Bozek (#34776) üzenetére


rosejbli
senior tag

Ez addig szép és jó, amíg el nem kezdik kidobálni azokat, akik kontrollerrel játszanak. Nem egy játéknál van ilyen.
Single játékokra, emulatorokra tökéletes megoldás, multiban szvsz pofátlanság.

[ Szerkesztve ]

(#34779) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

De kihalt a topic mióta el lettünk küldve az any.. öhm a codos topicba ;]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#34780) Sonja válasza Bozek (#34776) üzenetére


Sonja
veterán

Na, ezt pl. a telefonommal nem is tudom használni. :N Mármint befogatni nem tudom. Ahhoz nekem egy Ipega PG-9083s kellene. :)

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#34781) rosejbli válasza Sonja (#34780) üzenetére


rosejbli
senior tag

Én egy Flydigi Wee-t használok már kb. másfél éve. 1-2 óra játéknál még teljesen kényelmes és cipelni is nagyon könnyű, akár zsebre is lehet vágni, úgy, hogy benne van a telefon.
Ahogy látom azóta jött ki új verziója is.

(#34782) Wesder válasza rosejbli (#34781) üzenetére


Wesder
félisten

Ipega-bòl vettem hasonlòt, de annyira gagyi hogy érkezéskor ki is dobtam. One controllert hasznàlok tartòval.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#34783) Amur


Amur
addikt

Hill Climb2-ben csak nálam vadult be a matchmaking hogy gold2-esként ilyen ellenfeleket kapok mint a képen, vagy vmi félresikerült frissités?(egyenlőre így sem fog vissza, simán nyerek még, de előbb utóbb a jóval erősebb járgányok ellen kevés lesz az ügyesség!)

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#34784) Kasya válasza Amur (#34783) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nekem nincs gondom. Amit írsz, azt már Gold1-ben is tapasztaltam.

(#34785) #33253120 válasza #33253120 (#34696) üzenetére


#33253120
törölt tag

Fut, de S9+ alatt nincs hang, csak a Rockstar logó alatt.

(#34786) Fall-N


Fall-N
veterán

Van akinek MIUI telefonja van és megvette a Bully-t? Ma vettem egy Redmi Note 7-et és a Play Áruház szerint nem kompatibilis a telefonnal. Érdekes módon az összes GTA és a Max Payne működik vele és szintén Rockstar Games. Persze Mi A1-en nem volt gondja.

[ Szerkesztve ]

(#34787) fery02


fery02
addikt

Sziasztok!

Vertigo Racing-ben mi a leghatékonyabb mód pénz farmolásra?

Írtátok, hogy milyen jó játék, hát kipróbáltam. Pár kör után meg is vettem a Double Coin-t és az első néhány autó és 5. pálya megvétel után gondoltam ráfarmolok a legdrágább autóra, ami aztán rövidesen meg is lett.

Gondoltam ezzel messzebbre fogok egyszerre jutni és jobban gyűlik így a della.
Egyelőre alap tuningon még nem visz messzebb, mint a max tuningos valamelyik kezdetleges autóm, de ez persze rendjén is van így.
Olyan nem lesz, hogy a drágább pályák több pénzt adnak majd az üzemanyag kutak elérésekor?
Jelenleg a maximum egyszerre kapható összeg nálam ilyenkor így Double Coin mellett 100 pénz.

[ Szerkesztve ]

(#34788) Amur válasza fery02 (#34787) üzenetére


Amur
addikt

Szia!
Én is tolom, sajnos annyi a max kutanként. Az én taktikám eddig az (a 6.pálya és az első 6 autó van meg) hogy kifarmolom a következő pályát, azon megszerzem az összes kupát az összes autóval, akkor kb. meg is van a következő autóra való, és azzal kezdem az első pályát . 1-2 tuninggal az már megy, jön a kövi pálya, közben persze jön pénz, abból húzom tovább.
Ha farmolni kell még kiegészítésnek akkor én a körversenyekre szavazok, ott pár kör alatt annyit tudsz összeszedni a leggyorsabb autóddal, mintha mennél egy jókora szakaszt a distance módban. Oda olyan kocsi jó, ami gyors, de gyenge a fék, a kisebb kanyaroknál csak motorfékezek, mert a gép sokkal hatékonyabban veszi a kanyarokat, csak úgy tudsz előnyt szerezni ha te jóval kevesebbet fékezel. a kisbusz (4.autó?) pl. full alkalmatlan a versenyekre, mert egy pillanatra megnyomott féknél is szinte nullára lassul, ami itt hátrány.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#34789) ollie válasza fery02 (#34787) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Először pályákat vegyél, mert azok egyre több pénzt adnak.

***

(#34790) Amur válasza ollie (#34789) üzenetére


Amur
addikt

Ez biztos?
Az első hat pálya full ugyanannyit ad. Első pár kutnál emelkedik az összeg, aztán 50-nél megáll. Későbbi pályáknál nem így van?
Akkor én is változtatok a taktikán, és elöszőr a pályákat farmolom ki!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#34791) ollie válasza Amur (#34790) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Lehet, hogy rosszul emlékszem.

***

(#34792) fery02 válasza Amur (#34788) üzenetére


fery02
addikt

Szia!

Szóval te a rendes, sorban haladásra voksolsz inkább.
Ebben is van valami, én csak belegondoltam, hogy ha mi lenne, ha előbb megszerzem a legjobb autót és akkor azzal aztán biztos hatékonyabban fogok pénzt hozni és akkor abból veszegetek minden maradékot.

Majd még idő arányosságot nézve én is kipróbálom, hogy verseny vagy távolság verseny a hatékonyabb, de szerintem feltűnt volna nekem, ha a verseny jóval előnyösebb lenne.
Én pont a versenyeknél gondoltam arra, hogy azokra nem farm módként tekintek, hanem azokat sorban akkor tudom majd le, ha meglesznek az adott autók kimaxolva. Ugyanis nem igazán éreztem még ezekre rá és idegesítenek, hogy az ellenfelek olyan szépen fürgén veszik a kanyarokat, amire én képtelen vagyok, mert nálam alap, hogy ezeken feleslegesen drifteltet a játék.

Esetleg kipróbálhatom még, hogy a 144500 pénzes pályát fogom legközelebb csak megvenni és kipróbálom, hogy azon milyen farmolni.

Az elkövetkező napokban még biztos jövök ide infókkal, ahogy erősítem folyamatosan a fekete (acsi miatt :D ) Fantasma-mat.

[ Szerkesztve ]

(#34793) Amur válasza fery02 (#34792) üzenetére


Amur
addikt

Akkor jó farmolásra a verseny, ha első vagy második tudsz lenni. Ha sokadik akkor karcsú.
Ami még jó hogy a reklámok nézése nincs limitálva.
Ma pl. egész nap ott volt mellettem a telefon mikor a gépen dolgoztam, és 30 mp-enként újra rányomtam a +300 gombra. Összejött pár óra alatt annyi hogy a Ruby-t(6.autó a kis furgon) kimaxoltam.
Acsikból én is mindet ki akarom szedni.
Kupa acsi viszont nálam bugos! 31 distance és 15 race kupám van, ami 46, de nem adta meg a win 40 cups acsit. Azt hittem azért mert csak a distance számít bele(ugye a racing új feature, és lehet nem frissitették be az acsikat), de ahogy visszaemlékszem, pont két verseny kupát toltam gyorsan hogy meglegyen a 30, tehát ott még beleszámolta..
Majd írok nekik szerintem,mert szeretem kiszedni mindet!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#34794) DrBubo77 válasza Amur (#34793) üzenetére


DrBubo77
addikt

Azt megcsinálhatnák, hogy a pályáknál a kiválasztott autóval elért rekordot mutassa, ne a pálya össz-rekordját.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#34795) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Ulala-ban mire érdemes költeni? Benne vagyok egy jó kis csapatban, de mindig kiesünk a 95 százalékból, mert kevés dps-t tolok.

Normálisak, utalgatnak rá, hogy szedjem össze magam, de tény, hogy el vagyok maradva tőlük.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#34796) Bozek


Bozek
nagyúr

Annyit olvastam erről a Vertigo Racing-ről, hogy kipróbáltam. Hát, engem nem fogott meg. Nekem túl monoton, és azok után, hogy az első pályán már simán nyerem a versenyeket, nem tűnik túl nehéznek. Tudom, később nehezebb, de én úgy vagyok vele, hogy azért már az elején legyen benne kihívás.

(#34797) jonnyjoker01 válasza Bozek (#34796) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Ha a mobiljátékok elején lenne kihívás, akkor a casual userek 90%-ka törölné az első 'FAILED' üzenet után:U:W

Üdv. Johnny

(#34798) kicsako válasza Rigormortiis (#34795) üzenetére


kicsako
őstag

Temper, vagy ha valami legendary skill van a black marketen ami erős akkor azt érdemes megvenni. Egyébként craftolgatni se felejts el, mert neha be tud dobni egész jo legendaryt, ami sokkal jobb lehet a jelenleg használtnál.

Ha csinálsz képet milyen skilleket használsz stb akkor lehet többet tudok segíteni.

(#34799) sayCet válasza kicsako (#34798) üzenetére


sayCet
aktív tag

Black Marketen ne vegyen skillt, haszontalan, sőt kb. az egész Black Market az. Pet Explore refresheket használj.

[ Szerkesztve ]

Tyger! Tyger! burning bright In the forests of the night, What immortal hand or eye Could frame thy fearful symmetry?

(#34800) Kasya válasza Rigormortiis (#34795) üzenetére


Kasya
nagyúr

Black Market - erdemes, ket dologra: ami shell-be kerul es jo (kivant pethez alapanyag pl) es a legendary skill(1200 starfish es csak azt amit szinte mindig hasznalsz). Legendary skillt nem konnyu szerezni es az 1200 starfish azert konnyebben osszejon.
A jatek elejen, amig nem vagy lvl 4-es gemek felett a cuccokban, erdemes lehet gemeket is venni.

Tempert nem ajanlom, ha csak nem fizetsz...sokat. Lvl 59-ig 3 szint fog megnyilni a temper alatt. Ha most felhuzod az elsot (ami kb 80 ezer shell), majd elkezded a masikat (majd harmadikat) is felhuzni, akkor a jatek egy temper alatt fogja kezelni oket. Vagyis, ha fejlesztesz es az elsot elrontod (minusz erteket ad) akkor a masodikat se engedi fejleszteni. Marpedig ha kimaxolod az elsot, akkor sokkal nagyobb esellyel fogsz rontani, mert az magas szintu.
Kicsit komplikalt...

A Storage alatt a Craft menupontot nezegesd. Egy-egy cuccot naponta erdemes csinalni, sokat tud segiteni.

Amire abszolut megeri kolteni, az a Capture - Feast Capture. 980-ba kerul, kaja se kell hozza, hanem azonnal "megidez egy legendary kaját". Min. 1 legendary pet garantalt, hogy kapni fogsz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.