Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34201) icemad válasza ollie (#34200) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Most már nálam is... Délelőtt még ingyenes volt. Én letöltöttem gyorsan.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#34202) Phülöp válasza ollie (#34200) üzenetére


Phülöp
addikt

Itt 0.99 eur

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#34203) WhiteWalker válasza ollie (#34200) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nekem is .

(#34204) Narxis válasza ollie (#34200) üzenetére


Narxis
nagyúr

Nekem is.

Thanos was right.

(#34205) Golden9 válasza ollie (#34200) üzenetére


Golden9
addikt

Nekem is azt írná, ha valamikor korábban már nem zsákoltam volna. :DDD

[ Szeretkezve ]

(#34206) underdark


underdark
aktív tag

Újabb PC-s játék érkezett meg androidra. Nem próbáltam, mert húzos az ára 3599, de PC-n szerettem ezt a játékot. Stardew Valley stílus csak sötét világban, ahol egy boncmester vagy :D
[Graveyard Keeper]

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#34207) kalanchoe


kalanchoe
senior tag

Sziasztok
Pocket Rally milyen?

(#34208) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sziasztok. A Tacticool-t próbálta már valaki? Én nemrég kezdtem, eddig egész jó. Csak azt nem tudom, hogy az elején még botokkal harcolok e vagy rendes húsvér játékosokkal? Mert eddig gyanúsan könnyű, és állandóan nyerek. A csapattagok is sokat segítenek.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#34209) MikeWazowski válasza kalanchoe (#34207) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Mint a Wizzair járatai, full fapad.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#34210) Sinu válasza MikeWazowski (#34209) üzenetére


Sinu
senior tag

És van, hogy el sem indul :D

[ Szerkesztve ]

No Future

(#34211) underdark


underdark
aktív tag

Játszik valaki a Wizards Unite-al?
Érdekelne ez a Departed miként működik, valamit rosszul csinálok vagy ezek ilyen random jönnek?

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#34212) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Ha valakit érdekel, most akciós a Stardew Valley.
Persze még így sem olcsó, de amennyi játék idő van bent, simán megéri.

(#34213) Amur válasza Maxtreme (#34212) üzenetére


Amur
addikt

6colos kijelzőn is játszható vagy tablet kategórián élvezhető igazán?
Nagyon régen gondolkozom rajta, ez az ár már majdnem belefér a lélektani határba is(1000 ft alatt szoktam gondolkodás nélkül bezsákolni ami érdekel, ez a duplája, de egy ilyen komplex játékra rászánom), viszont én csak mobilon tolom az androidos játékokat, nincs és nem is tervezek tabletet, ha nem telefonozok akkor ott a PC(de az egyre kevesebb), napi 4 óra átlagban a telefonhasználatom, abból 3 óra simán van a játék.
(és úgy hogy már leszorítottam, volt 6-9 óra közötti)
Bocsi ezzel már eltértem a tárgytól! Az eleje a lényeg!

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#34214) mike1334


mike1334
veterán

Tudomásom szerint nem tiltott a téma, ha mégis, akkor ezer bocs.
Van működő 3ds emulátor androidra, amivel van tapasztalatok és jónak mondható?
Természetesen jogtiszta forrásból származó játékok futtatására gondolok.
Ahogy nézelődtem neten már van egy pár, és úgy gondoltam, hogy inkább telefonon játszanék, mint hogy vegyek még egy 3ds-t, de a játékot megvenném kártyán, millió darab van a konzolboltokban használtan, és jól is néz ki a polcon :)
Ha van, akkor esetleg tudtok ajánlani kontrollert is telóhoz? Olyasmi kialakításút szeretnék, ahol a gombok kétoldalt vannak, és nem egyben van a kontroller telefon tartóval. Vmi ilyesmit.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#34215) Maxtreme válasza Amur (#34213) üzenetére


Maxtreme
addikt

Xiaomi Mi Mix 2s-en próbálkoztam vele (5.99 col :) ) ezen számomra teljesen játszható.

(#34216) Wesder válasza mike1334 (#34214) üzenetére


Wesder
félisten

DraStic-ot vettem meg.
Írtam pàr sort logoutra.
DraStic

Vettem hozzà egy ilyet kb 20€ volt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#34217) mike1334 válasza Wesder (#34216) üzenetére


mike1334
veterán

Köszi és köszi! :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#34218) Bozek válasza Wesder (#34216) üzenetére


Bozek
nagyúr

+1

Bár mostanában nem játszottam vele. Nekem egy iPega-m van, de mostanában csak PC-hez használom.

(#34219) mike1334 válasza mike1334 (#34217) üzenetére


mike1334
veterán

Közben végigolvastam..ez csak ds-re van sajna, 3dsre nem jó :(

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#34220) Wesder válasza mike1334 (#34219) üzenetére


Wesder
félisten

Sajnàlom, elkerülte a figyelmem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#34221) mike1334 válasza Wesder (#34220) üzenetére


mike1334
veterán

Segáz, ez is érdekes, ezt se tudtam :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#34222) Sonja válasza mike1334 (#34214) üzenetére


Sonja
veterán

3DS emulátor csak a Citra van, de az meg csak PC! Van ugyan egy "nemhivatalos" android verzió belőle (itt), de fogalmam nincs, hogy milyen.

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#34223) Xaels


Xaels
félisten

The Mighty Quest for Epic Loot megjelent.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#34224) Narxis válasza mike1334 (#34214) üzenetére


Narxis
nagyúr

Szerintem megéri venni egy 2DS-t vagy 3DS-t. Én is vettem és annyi jó játék van, hogy hihetetlen, nem foglal sok helyet még tokban se és inkább hordozom magammal(nem mindenhova csak ha hosszabb útra vagy várakozásra számítok) minthogy androidon szenvedjek. Előtte játszottam a SEGA klasszikusokkal meg emulátorral, vettem hozzá egy iPega PG 9023-at is de jobb a DS.

Thanos was right.

(#34225) Jakesz


Jakesz
őstag

Into the Dead 2-vel játszik valaki?

(#34226) Jumbozorz válasza Xaels (#34223) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Valaki felrakta?Vélemények?

köszi

(#34227) Xaels válasza Jumbozorz (#34226) üzenetére


Xaels
félisten

Nem volt időm ránézni reggel, majd ha hazaértem.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#34228) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Üdv!

Játszom egy játékkal évek óta androidon, de most ipfone-ra váltottam. Valahogy át tudom vinni a mentést?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#34229) mike1334 válasza Narxis (#34224) üzenetére


mike1334
veterán

Ilyen ötlet is volt, de most tervezek venni egy switchet, így együtt a kettőt most biztosan nem venném meg :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#34230) sztanozs válasza MikeWazowski (#34228) üzenetére


sztanozs
veterán

általában igen, de lehet, hogy nem
nekem is volt ilyen játékom és nekem sikerült

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#34231) Jakesz válasza MikeWazowski (#34228) üzenetére


Jakesz
őstag

Játéka válogatja, attól függően, hogy a fejlesztők beleraktak-e ilyen lehetőséget. A nagy többségben amúgy nem lehetséges átvinni a mentést a másik rendszerre. Nézd meg a játék honlapján az információknál.

(#34232) Kasya válasza Jumbozorz (#34226) üzenetére


Kasya
nagyúr

Egyszerű de jó. Ugyanakkor már most látom, hogy Ubi módján hamar jön az IAP fal.

(#34233) Saccco


Saccco
nagyúr

Ingyenes a Motorsport Manager Mobile 2.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#34234) MikeWazowski válasza Jakesz (#34231) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Köszönöm, írtam nekik. Hát, majd eldől.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#34235) Jumbozorz válasza Kasya (#34232) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Akkor nem töltöm le. Köszi a visszajelzést.

(#34236) fdisk


fdisk
őstag

Most kezdtem el a stardew valleyt.
De már az elején elakadtam.
Csűrt és egy madárijesztőt kellene csinálnom, de lövésem sincs hogy hogy.
Tudnátok segíteni?

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#34237) underdark válasza fdisk (#34236) üzenetére


underdark
aktív tag

Csűrt Robinnál tudsz venni, madárijesztőt meg craftolni kell, ha már elérhető

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#34238) _stick_


_stick_
őstag

Sziasztok!
Kicsit off a kérdésem. Megvettem az iron marines-t, illetve pár akciós karaktert a múltkori sale-ben. A játék hozzá van adva a családi könyvtárhoz, a fiam le is tudta tölteni, azonban az extra karakterekhez nincs hozzáférése, újra meg kellene vennie. Az alk. belső tartalmak nem számítanak bele a családi könyvtáras megosztásba?

(#34239) ollie válasza _stick_ (#34238) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Azok nem.

***

(#34240) fdisk válasza underdark (#34237) üzenetére


fdisk
őstag

Köszönöm!

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#34241) braseel


braseel
tag

Dr. Mario Worldot nyomja vki?

(#34242) Amur válasza fdisk (#34236) üzenetére


Amur
addikt

A csűrre még gold okán is gyurni kell az elején. 4000 gold is kell a nyersanyagokon kivül rá.
Nekem ez a mindenkinek köszönj rész volt uncsi, elég nehéz levadászni mindenkit, fel is adtam kb a felénél..

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#34243) underdark válasza Amur (#34242) üzenetére


underdark
aktív tag

Nem kötelező első nap megcsinálni, ez nem az a játék amit 1nap alatt le lehet tudni :D
Van olyan karakter aki pl nincs is a faluban, csak pár nap-hét után jön vissza
A játék legnagyobb előnye, hogy igazából te döntöd el milyen módn játszol. Lehet csak farmerkedni, lehet a feladatokat vinni, lehet csak gyűjtögetni, foglalkozni a lakosokkal, bányászni stb. és így beletenni több száz órát simán :)

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#34244) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Elindult a Minecraft Earth néhány városban zárt béta tesztként. Ezt a videót láttam róla, hát mit mondjak nagyon érdekes lesz. Nem tudom mennyire lesz ez veszélyes, de nagyon nagyon jól néz ki. Várós:C

Üdv. Johnny

(#34245) Soulfly842 válasza jonnyjoker01 (#34244) üzenetére


Soulfly842
addikt

Biztos meg van ennek is a célközönsége, de inkább a Diablo Immortal jönne ki végre... már lassan egy éve vacakolnak a kiadással :)

(#34246) CactuS válasza Soulfly842 (#34245) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Gondolom próbálnak nem csak egy klónt kiadni, azok után, amit a show-n kaptak a rajongóktól. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#34247) jonnyjoker01 válasza CactuS (#34246) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Nagyon remélem, hogy ez a helyzet, mert annyi ilyen generic "mmorpg"-vel játszottam már, tuti menne rá az uninstall pár óra alatt, annyira unnám már.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#34248) ollie


ollie
MODERÁTOR

Siege of Dragonspear le van árazva, de nekem ingyenesen engedte megvenni. Másnak is?

Mod: közben kiderült, egyszer már megvettem, ezért tudtam fizetés nélkül letölteni.

[ Szerkesztve ]

***

(#34249) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Bombastic Brothers

Metal slug szerű oldalnézetes platformer, egész pofás és hangulatos. IAP éhség passz, az elején még nyilván nem érezni :)

(#34250) goom


goom
senior tag

Sziasztok, remélem, nem rossz helyen járok... segítséget kérek.
Telefont cseréltem, és a korábbi készülékemen "félben" vagyok a 2048 játékkal, bejelentkezett Google-fiókkal. Azt hittem naivan, hogy az új telefonra telepítve ott folytathatom, ahol állok. De nem: nulláról indult.
Tehetek-e bármit? Elég szép állásról kéne lemondanom...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.