Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27101) Bratilla95 válasza TTomax (#27100) üzenetére


Bratilla95
tag

De miért fáj, hogy kiadták? :F

\\Fx 8320@ 4,6 Ghz //XFX 480 RS 8gb \\

(#27102) TTomax válasza Bratilla95 (#27101) üzenetére


TTomax
nagyúr

Leirtam,még egyszer nem fogom,ha nem érted arról nem tehetek...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#27103) Puma K válasza Bratilla95 (#27101) üzenetére


Puma K
veterán

1. 50 dollár egy remastered játékért
2. A remastered játék amit most adtak ki 2017-ben konzolokra is látványosan csúnyább a korábbi csak PC-re kiadott 2011-gyes verzióhoz képest.

Nézd végig a videót: [link]

"A textúrák jól láthatóan alapos butításon estek át, ezt végtelenül undorító, extrém mértékű bloom-mal próbálták meg "kompenzálni", amitől csak még rosszabb lett az egész." [link]

Mindemellett a látótávot is "ködösítéssel" csökkentették így részletszegényebb az egész úgy ahogy van.

Az új verzió a régihez képest egy igencsak gagyi kiadás lett.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#27104) Crytek válasza Puma K (#27103) üzenetére


Crytek
veterán

Egyetlen egy pontban jobb mint a régi. Ez más nem fos Windows live-os ,hanem steam-en adja az acsikat, :DDD

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#27105) Puma K válasza Crytek (#27104) üzenetére


Puma K
veterán

Juhu! :DDD

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#27106) do3om válasza TTomax (#27102) üzenetére


do3om
addikt

A konzol jó, szebb, gyorsabb, fejeltebb mint a pc. Főleg mióta AMD.
;]
Amúgy nevetséges. :D

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#27107) cyberkind válasza Bratilla95 (#27101) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha nem is fáj de ennek ilyen végeredménnyel pont úgy lett volna értelme mint a Bioshock-nál, akiknek megvan a régi azok megkapják ingyen, bőven megérte így, de ez a játék még féláron se érné meg, nekem megvan a régi de csak azért szereztem be mert az új miatt garantált volt, hogy leveszik, pedig az bőven jól néz ki.

Paranormal Cocktivity

(#27108) huskydog17 válasza Abu85 (#27093) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Neked nagyon furcsa, egyfajta fordított látásmódod van.
Tudod az a gond, hogy ha 10 emberből legalább 9 azt mondja, hogy az eredeti kiadás egyértelműen szebb. Csak nézz rá a kommentekre, mindenki azt írja, hogy a régi szebb, mert így is van. (Bár lehet, hogy az arányt így is nagyon alul lőttem.)
Ha szerinted az új szebb, akkor hogy lehet, hogy 10-ből legalább 9, de inkább 10 ember a régit egyértelműen szebbnek titulálja? Mindenki vak csak te nem?

Szerinted az eredeti verzióban világított a faszi ami rossz, de az, hogy az újban minden úgy világít, mint egy 100 wattos izzó, az jó.

Itt mindössze annyi történt, hogy a konzolos verzióknál elértek egy bizonyos szintet és nem akarták, hogy a PC szebb legyen, így utóbbit visszabutították. Gondolj csak bele, azt nem tehetik meg, hogy 50 dolcsiért kiadják a két új konzolra a játékot úgy, hogy a 6 évvel ezelőtti PC verzió szebb! Igaz, PC-n ez a game így is egy gigantikus nagy lehúzás és átverés, de a konzolosok most legalább kapnak 60 fps-t.
Amúgy nem tudom miért hozod itt fel a külső stúdiókat, amikor a két kiadást ugyanaz a stúdió készítette (People Can Fly). Annyi változás volt, hogy Adrian Chmielarz (kreatív igazgató volt az eredeti kiadásnál), aki PC centrikus, évekkel ezelőtt otthagyta azt a bandát, ez most meg is látszik.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#27109) gainwardgs


gainwardgs
addikt

ÚJ UNIGINE BENCHMARK [link]

GYŐZZÖN A JOBB, AMD/NVIDIA ;] ;]

[ Szerkesztve ]

(#27110) #45997568 válasza huskydog17 (#27108) üzenetére


#45997568
törölt tag

Megnezve a video elso harmadat (!) a viz szine jobb az originalban, aztan valahogy hol az eredeti, hol a felujjitott "tetszett", bar egy eleve hanyadek sz@r-on ilyen keshegyre meno vitat folytatni :U

Az meg teljesen szubjektiv kinek mi tetszik, ha Abunak a zold viz tetszik a kek helyett (hullamzassal-habzassal), lelke rajta, remelem PH elkuldi majd nyaralni Zakynthos-ra, ott elmegy majd a roncs obol-be, uszik egyet ott is a vizben es egeszen biztos vagyok benne hogy a kek lesz utana a kedvenc vizszine. Nem feltetlen kellene meggyozni egymast arrol hogy kinek mi tetszik, egyeni ertekitelet jo dolog ;)

A 9 a 10 bol meg legyen 8 a 10-bol csak mert( :P , vagy inkabb 7, mert a hullo is velunk van), de inkabb fel (Abu, johetnek privatban Vega infok ;) , veled vagyunk :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#27111) Crytek válasza gainwardgs (#27109) üzenetére


Crytek
veterán

Győztünk :DDD

Next PC Upgrade: 2022

(#27112) #45997568 válasza Crytek (#27111) üzenetére


#45997568
törölt tag

Igen sokat tettel hozza ehhez a sikerhez.
gratulalok! :K

;]

[ Szerkesztve ]

(#27113) Vigilante


Vigilante
őstag

Csináltam az új Unigine benchmarknak külön topic-ot. :K

Amit itt érhettek el. :R

Legalább 1 helyen lennének az eredmények. :)

Nálam egyébként ennyit dobott:

△ Asrock X570M Pro4 △ AMD Ryzen 9 5950X ~ 4.4GHz - 1.248V +Corsair H115i PRO XT △ EVGA RTX 3090 FTW3 ULTRA GAMING 24GB (1950 MHz/20000MHz) - 0.950V △ G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 - 3600MHz △ Samsung EVO 970 M.2(500GB) +Samsung 980 PRO M.2(1TB) △ Samsung Odyssey G7 C27G75T ívelt 240Hz (27") △

(#27114) Abu85 válasza huskydog17 (#27108) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Azért fényesebb az új verzió, mert háromszor több pontfényforrás van benne, mint az eredetiben. Az UE3-ban korlátozott volt a motornak a tudása, emiatt hiába akartak valamit dizájnolni a fejlesztők, el kellett fogadni, hogy technológiailag az UE3-nak megvannak a korlátjai, és emiatt van egy maximum fényforrásszám, aminél többet nem tudnak használni. Az új verzió már az UE4-gyel készült, aminek sokkal hatékonyabb a leképezője, így el tudnak helyezni benne lényegesen több pontfényforrást, vagyis megkapták a lehetőséget a dizájnnál, hogy olyanra tervezzék a játékot, amilyenre megálmodták eredetileg, csak 2011-ben technikailag kivitelezhetetlen volt.

Miért csináljanak különdizájnolt PC-s verziót. Alig lesz olyan ember PC-n, aki megveszi, mert ezen a piacon már kijátszotta, aki akarta. Örüljünk annak, hogy egyáltalán leportolták a remastert PC-re, mert azt is mondhatták volna, hogy elég az PS4-re és X1-re is.

Egyébként egyáltalán nem történt butítás. A motorváltással történtek változások a leképezőben. Több pontfényforrást lehet használni, tehát a dizájncsapatot most már a motor képességei nem korlátozzák annyira. Emellett persze újra kellett tervezni a textúrák egy részét, mert 4K-hoz igazították a PC-s verziót, aminél nem elég az a felbontás, amit eredetileg alkalmaztak. Annak a duplája kellett bizonyos textúrákra. De a lényeg az, hogy szám szerint mindenben növekedés történt. Semmiféle butításnak a jele nem látszódik. A korábbi hsz-ben le is írtam az első pár jelenetre. Az, hogy neked jobban tetszik az előző, egy szubjektív dolog. A fejlesztők ezzel nem tudnak mit kezdeni, ők egyszerűen beleraktak mindenből többet.
A legtöbb stúdió nem házon belül csinálja a textúrákat. A People Can Fly sem. Egyszerűen vannak erre szakosodott cégek, akiknél leadod, hogy mire van szükséges, és csinálnak jó pénzért neked textúrákat.

Adrian Chmielarzzal sem lenne ez más. Azt látni kell, hogy az UE3-ról olyan UE4 verzióra váltottak, hogy a textúraformátum, amit használtak eddig, kompatibilis legyen. Ez gondolom egy nagyon fontos kritérium volt, mert nem akartak minden textúrát újracsináltatni, csak azokat, amelyeknél a nagyobb felbontásra a 4K felbontás miatt feltétlenül szükség volt. Így viszont persze én sem értem, hogy mi kerül ebben 50 dollárba, de a Gearbox egy kapzsi kiadó.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#27115) ->Raizen<-


->Raizen<-
veterán

Tudnátok segíteni ? Creator update óta win10 en a tv - monitorom úgymond tv üzemmódba tölti be a játékok meg bench progik nagy részét 30 fps lock-al. gondolom 30 hz-en. Mit tehetnék ellene, hogy újból rendesen működjön a monitor?

(#27116) #45185024


#45185024
törölt tag

Mória bányái megremegtek..
-Gyere Frodó valami közeleg Mordorból... valami nagy és zöld ...
VIDEÓ

[ Szerkesztve ]

(#27117) FollowTheORI válasza #45185024 (#27116) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Jön a nagy DX12 driver... :DDD

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#27118) jsk válasza #45185024 (#27116) üzenetére


jsk
senior tag

Jön a Ryzen kompatibilis nvidia driver :D

(#27119) Crytek válasza #45185024 (#27116) üzenetére


Crytek
veterán

Felismerem ez egy új shield tablet lesz ami elhozza végre tabletbe is az 1080 erejét. Ez biztos a hangok is megmondták.

Next PC Upgrade: 2022

(#27120) Yutani válasza #45185024 (#27116) üzenetére


Yutani
nagyúr

(#27121) #65755648 válasza Yutani (#27120) üzenetére


#65755648
törölt tag

Ehhez ért az Nv. Marketing és hype...

(#27122) Yutani válasza #65755648 (#27121) üzenetére


Yutani
nagyúr

Meg nem elhanyagolható módon van portfóliója a felsőházban. ;)

#tarcsad

(#27123) Asbee válasza #65755648 (#27121) üzenetére


Asbee
veterán

hype? Inkább az amd-re jellemző. Aztán a szokásos pofára esés.

[ Szerkesztve ]

(#27124) Puma K válasza Asbee (#27123) üzenetére


Puma K
veterán

A Titan XP-t is mekkora hype kozepette adta ki :K ... ja nem :N
Megjelent egyik naprol a masikra :))

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#27125) imi123 válasza Puma K (#27124) üzenetére


imi123
őstag

Hát igen.
Kicsit torzít az a piros szemüveg. :)

Tévedni emberi dolog, de állati kellemetlen.

(#27126) #45185024 válasza Puma K (#27124) üzenetére


#45185024
törölt tag

Lehet hogy azért adták ki halkan mert az előző pár hónap alatt bukott vagy 300 ezret az árából és nem akartak feltünést?
Áh az én véleményem nem számít nézzük meg mit mond Jay Z akit egy hatalmas Amd kritikusként ismertük meg:
Another new NVIDIA TITAN XP??? PLEASE STOP IT! *RANT*

[ Szerkesztve ]

(#27127) TTomax válasza #45185024 (#27126) üzenetére


TTomax
nagyúr

9hónapig az volt a leggyorsabb vga,bár az amd problémája lenne annyi,hogy 9hónaponként adnak ki gyorsabb vgat,mi több a leggyorsabbat.9hónapja is tudtuk,hogy vágott gpu nem full fat,csak a laikusokat lepte meg ez a lépés,azt is tudtuk hogy a GDDR5X 12GHzre képes.A Ti megjelenése után világos volt Titant nem fog venni senki,és nem is árulták már elötte 4-6 héttel,ami elég korrekt.Amugy meséld már el,hogy bukott 300ezret az árából?Vagy most már majdnem ingyen is osztogatják?Nagyon izzadság szagu a "fogáskeresésed" ismét,és nem is igazán vagy képben.

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#27128) #65755648 válasza #45185024 (#27126) üzenetére


#65755648
törölt tag

Psszt! Ezt itt tilos! Még vihart okozol a zöld homokozóban! ;]

Amúgy meg kb így áll a helyzet: amikor nagyon el kell adni valamit, akkor megy az Nv marketing-úthenger és a csapból is ők folynak. Amikor meg kitolnak a saját ügyfeleikkel is (mint az említett Titan xp ügy, gtx970 memória stb), akkor megy a lapítás. Persze lehet ezeket pozitívumként is értékelni, mint láthatjuk, csak kell hozzá a zöld szemüveg. :P

(#27129) TTomax válasza #65755648 (#27128) üzenetére


TTomax
nagyúr

Hát igen az nV csak lapit,bezzeg az amd ha kiadja ugyanazt 80MHzel gyorsabban már szenzáció,föleg hogy azzal már utoléri a saját 2éves termékét... :DDD

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#27130) #65755648 válasza TTomax (#27129) üzenetére


#65755648
törölt tag

Ha az Rx500-as szériára gondolsz akkor csak szólok hogy még nem adtak ki semmit. Ha majd kiadják és lesznek tesztek akkor meglátjuk hogy pontosan mi mennyit változott és ha pár hét/hónap múlva az árak is beállnak, akkor megtudjuk az új széria mennyivel lett jobb és mennyiben csak átnevezés.
Az átnevezés bajnok amúgyis az Nv marad: 8800GTS 512 = 9800GTX = 9800GTX+ = GTS250.

(#27131) Locutus


Locutus
veterán

AMD RX500 series - Boring rebrands with higher clocks
Külön szánalmas, ahogy a gyári slideon a 380X meg 970-hez hasonlítják...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#27132) füles_ válasza Locutus (#27131) üzenetére


füles_
őstag

Gondolom azért mert az efféle kártyák tulajdonosait célozzák meg, hogy cseréljenek RX 580-ra és nem az RX 480 tulajokat.

(#27133) FLATRONW válasza #65755648 (#27130) üzenetére


FLATRONW
őstag

7850 = R9 270 = R7 370

(#27134) Abu85 válasza füles_ (#27132) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Lehet, hogy pár 480-as tulaj is lecseréli, mert pont olyan dolgok változtak, amelyekre sokan vártak. Az igazság az, hogy a TPU hazudott az eredeti címben. Azóta ezt át ís írták, mert nem átnevezés, csak ők ezt nem tudják, mivel nem hívják már meg őket a briefingekre. Gondolom valaki elmondta nekik, hogy ne bénázzanak ennyire. Ezért is más már a cikk címe.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#27135) Locutus válasza Abu85 (#27134) üzenetére


Locutus
veterán

Na kiváncsi vagyok milyen technoblablával hitetik el majd, hogy ezek _a user szempontjából_ nem egyszerű rebrandek. Ja nem, mégsem.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#27136) Abu85 válasza Locutus (#27135) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Sehogy. Rá kell majd nézni a fogyasztásmérőre és ennyi. Ezekről nem lehet beszélni, de tényleg olyan dolgokban hoznak javítást az új lapkák, amelyekért egy csomó Radeon tulaj sír. Gyakorlatilag kisírták ezeket. Csak ugye ezek olyan dolgok, amelyekhez új lapkákat kell tervezni.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#27137) füles_ válasza Abu85 (#27134) üzenetére


füles_
őstag

Én kíváncsi vagyok, hogy mit tudtak kisajtolni a Polaris-ból, de már nem kell sokat várni.

Tuningpotenciál téren körülbelül mire számíthatunk? VCZ-n arról beszéltek, hogy a Red Devil GS out of the box 1.4 GHz-cel érkezik. Ez igaz lehet? WhyCry információinak jó nagy része beigazolódott az RX 500-as szériával kapcsolatban.

És arról mondhatsz valamit, hogy ezeket milyen nodeon gyártják? Én arra jutottam, hogy LPC-n. Viszont a GlobalFoundriesnek tudtommal nincs LPC nodeja, szóval a Samsungtól licencelhetik, vagy átmentek a Samsunghoz? Viszont az arabokkal meg van egy szerződésük...

[ Szerkesztve ]

(#27138) imi123 válasza Abu85 (#27136) üzenetére


imi123
őstag

Kisírták?
Érdekes megközelítés.Persze tudom az AMD tesz szívességet a vevőknek.
Na ez itt a nagy baj...

Tévedni emberi dolog, de állati kellemetlen.

(#27139) Petykemano válasza füles_ (#27137) üzenetére


Petykemano
veterán

Nem tudom persze, csak tippelem, hogy úgy lehetez 3rd edition, hogy ez az AMD harmadik eresztése a GF 14LPPn nodeján. (1st: P10+P11, 2nd: Ryzen) Nyilván a GF sem tétlenkedik, hanem finomít, korrigál. A Polaris pipe cleaner volt. Eléggé azt a benyomást keltette, hogy túlbiztosították a jó kihozatal végett, amitől meg nem értek el magas frekvenciákat. Akkoriban még beszélték is, hogy hamar hozni kéne egy új steppinget a javuló hibaarányra, amiből kigyepálják a redundáns tranzisztorokat és akkor az lökhet egy kicsit az elérhető frekvencián meg javíthat a fogyasztáson.
Szerintem Abu pont ezekre gondol, hogy "kisírta" a közönség.

A fogyasztási adatokat persze még várjuk meg, de az 1400/1266 = 1.1, vagyis 10%-os növekmény nem egy gigantikus olyan arány, amit egy generációváltáskor várni szoktunk - mégha az "átnevezés"/ újrahasznosítás része is az AMD történelmének. Így a nagy promózást - egyelőre - nem értem. A kis reszelgetést, kicsit jobb fogyasztást, kicsivel magasabb frekvenciát a 200-as és a 300-as szériánál is megcsinálták az "átnevezésekre", miközben promózták az új generácós chipeket (Hawaii és 260X, valamint Tonga és Fiji)

De mi lehetne még a háttérben? Új szuperfunkciókat nem rakhattak bele, meghát látszódnia kellene a teljesítményen. Ami még ezekután érdekes lehet az csak a fogyasztás - amit Abu is mondott. (És ezzel együtt a tuningpotenciál)
Lehet, hogy új 15nm-es finfet GDDR5 chipeket raktak rájuk, ezért a memória rendszer 40W helyett 20W-ot fogyaszt.

Találgatunk, aztán majd úgyis kiderül..

(#27140) füles_ válasza Petykemano (#27139) üzenetére


füles_
őstag

Szerintem meg Abu erre gondolt:

A multi monitor, DXVA, idle fogyasztás kapcsán tényleg sokan félrehúzták a szájukat. Valószínűleg ezen javítanak az 500-as szériában.

Az a 10% amit te írsz még ennél is kevesebb. Az 1400 MHz a legdurvább modellre vonatkozik RX 580-ból, míg az 1266 MHz az referencia RX 480.

Memória fronton én inkább azt tartottam volna helyesnek, és sokan mások is, ha 9 Gbps RAM chipekkel áldották volna meg ezeket a kártyákat. Valljuk be bizonyos esetekben eléggé sávszélesség limitált volt a Polaris 10, és jól reagált a VRAM tuningra. A 9 Gbps RAM-okkal hozhattak volna pár százalékot a konyhára.

Amit tudunk, hogy megkapta a Ryzen AVFS rendszerét, és szerintem átültették LPC-re. Valamivel magasabb órajelek elérésére képes, és csökken az idle/multi monitor és talán a DXVA fogyasztás.

[ Szerkesztve ]

(#27141) #65755648 válasza FLATRONW (#27133) üzenetére


#65755648
törölt tag

Ez csak három. Az Nv 4 bőrt húzott le ugyanarról a kártyáról. Nv nyert.

(#27142) tailor74 válasza füles_ (#27140) üzenetére


tailor74
őstag

Nekem a képen az "agressiv tuning for higher clocks" feliraton akadt meg a szemem, ennek ellenére túlzónak tartom az itt előforduló 1500-as órajel ábrándokat.(Estenként már 1700MHz-es órajelekről is láttam itt posztokat)

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#27143) füles_ válasza tailor74 (#27142) üzenetére


füles_
őstag

1700 MHz tuti nem lesz, de 1600 MHz sem. (én tettem egy tippet az utóbbira, hogy a nagyon jól sikerült lapkát vinni fogják léggel, de most már kétlem)
Viszont 1500 MHz-ces tuningolt eredmény sokkal gyakoribb lesz, mint az RX 480-asoknál. Voltak olyanok itt PH-n is akiknek vitte az 1500-at. [link]
Többen voltak 1450 MHz fölött is 480-nal.

[ Szerkesztve ]

(#27144) Hachiko95 válasza #65755648 (#27141) üzenetére


Hachiko95
aktív tag

Azt tegyük hozzá, hogy azoknál a geforce kártyáknál legalább volt gyártástechnológia váltás 65nm->55nm.
Illetve a 9800GTX és 9800GTX+ egy generációba tartozott eltérő cuda core számmal.
Míg az a három amd kártya mind 28nm-en készült.

[ Szerkesztve ]

(#27145) atok666 válasza #65755648 (#27141) üzenetére


atok666
őstag

Sztem meg te nyertel. Mar nem is tudom, hogy hanyadik hozzaszolasodat olvasom, ami ugyanazt mondja...

Atok

(#27146) FLATRONW válasza #65755648 (#27141) üzenetére


FLATRONW
őstag

A 9800 GTX+ és a 9800 GTX egynek számít, a +-os kiadás felfogható a kisebb gyártástechnológia próbájának is.

(#27147) #65755648 válasza Hachiko95 (#27144) üzenetére


#65755648
törölt tag

Nem volt változás a végrehajtóegységek számaban egyszer sem. Csak órajelemelés volt, kb 10-15%. Ennyi fejlődés a 7850-370-nél is volt. Meg nem is cuda core-nak hanem stream processor-nak hívták őket asszem amúgy.

(#27145) atok666: linkeld! Sztem keversz vkivel. Vagy a mostani vita 3 hozzászólására gondolsz? Mert akkor bocs hogy megvédem a véleményem. :U

[ Szerkesztve ]

(#27148) TTomax válasza #65755648 (#27130) üzenetére


TTomax
nagyúr

Az lehet,de közben egyszer sem ment fel vissza az ára... :DDD

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#27149) Hachiko95 válasza #65755648 (#27147) üzenetére


Hachiko95
aktív tag

Igen, valóban elírtam a 9800GT és 9800GTX között volt CUDA core szám eltérés.
Viszont, a 9800GTX és GTX+ között ott volt a gyártástechnológia váltás.
Tehát 8800GTS 512 = 9800GTX 65nm-en és a 9800GTX+ = GTS250 55nm-en, én igy állítanám párokba.

(#27150) solfilo válasza FLATRONW (#27133) üzenetére


solfilo
veterán

Ha már ezt írod, írd rendesen: HD7850 = R7 265 = R7 370 :)

solfilo

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.