Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD vs Intel processzorok topicja (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-06-18 16:20:34

LOGOUT.hu

Az AMD vs. INTEL vs. NVIDIA topikban - ami eredetileg VGA topik volt - felmerült, hogy ne legyen a VGA-ra korlátozva a beszélgetés. Tekintettel arra, hogy ez a topik jóval kisebb forgalmú, így ezt most bezárjuk, és a másik topikkal összevonva ott folytatódik tovább a CPU, processzor téma is.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#249) Dark KillerX válasza bozont (#248) üzenetére


Dark KillerX
addikt

Én is remélem összeszedik magukat,már mint az AMD. :K

Egyébként a CPU limit dolgot,az is megfejeli,hogy milyen vga-d van,ugyanis múltkor nálam volt,tesóm GTX670-e (4GB-os),és bizony ahol előtte CPU limitbe ütköztem,jóval jobban teljesített a gép.Persze nem csak a vga miatt,hanem inkább a ráírt drivernek köszönhetően,ugyanis köztudott,hogy az NV driverei jobban optimalizáltak Dx11 alatt,aminek köszönhetően jobban is teljesítenek játékok alatt.Szóval főleg a full AMD-s rendszerek szenvedtek Win8.1 alatt,a CPU bottleneck miatt.

De persze ez nem jelenti azt,hogy az én CPU-at megmentené egy 980Ti játékok alatt. ;]

Egy régi játék ( Supreme Commander),ami szerette enni a procikat [link] szenved az Fx 8350-es proci látszik is a videón

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD vs Intel processzorok topicja (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.