Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:37:58

LOGOUT.hu

AMD Ryzen 9 / 7 / 5 / 3 5***(X) "Zen 3" (AM4) topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#822) Chaser válasza MPowerPH (#821) üzenetére


Chaser
titán

ez nem a win sara
egyszerűen hiába van 8 magod, ha azok két külön tokban vannak, amiket még össze is kell kapcsolni
ha belegondolsz pl videóvágásnál ez nem gond, ott az l3, ram
de játéknál real time kell virítani, nem az az érdekes hogy összességébe mikor készül el a munka, hanem hogy minden pillanatban maxon menjen az a munka, sztem ez bukik el a több ccx-nél játéknál
ott az ac od. amit már kismilliószor mondtam
1600af-fel 4g-n játszhatatlanul "szaggat", de 4g-s 3600-nál már táltos, ami max 4400mhz körüli értéket jelentene 2600-nál, és nyilván nem az indokolja meg
de érdekes, smt-vel még hitványabb eredmények vannak 1600af-nél, a 3600 smt nélkül is jobbat produkál
ott valamit nagyon meghackeltek a ccx-ek közt, sokan nem értették - én sem -, mért annyival drágább a 3600, de az smt is sokkal hatékonybban működik már, nem utánfutó mint sokszor 2xxx-nél
ezért gondolom hogy most beéri intelt az 5xxx, pontosabban ráver, kérdés hogy mennyit
lisa ha leadershipnek' mondta és gamingnek, akkor megcirógatták ők az azokat a részeket amik eddig még visszafogták a 3xxx-et

szerk:
nyilván nem olyan tesztet kell keresni, ahol a 4 mag már eleve kevés :)
ez meg hogy beírkál számokat valós játék alatti grafikonok vagy értékek nélkül az nem teszt
kevés tesztre lehet alapozni, sztem ez pont nem az

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.