Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu

https://prohardver.hu/dl/upc/2016-01/30/491958_fdx7zyrlo9jvholz_banner2_3.png

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1301) kisza25 válasza consono (#1300) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

A játék így is úgy is ronda werylow
Mindegy legalább lesz tartalék VGA-m, mindenképpen ki akartam próbálni, lehet rákötöm a 32" 720p TV-re azt jól van

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#1302) #71823360 válasza Cirkaloo (#1296) üzenetére


#71823360
törölt tag

Milyen új driverre nincs zöld kifagyás és hangyázás?
Pont akkor végeztem a memtest-tel, amikor ezt beírtad, amit amúgy a zöld valami miatt indítottam (zöld volt paint előtt).
Egyik este 10 órán át ment a prime 95 blend teszt hiba nélkül, utána 4 órán át ment aida vga, ram és cpu izzasztó tesztje. De ezt a zöld izét nem tudtam eltüntetni, hiába vettem vissza mindent alapra.
Megtaláltam, hol írt Abu az új windows 10 és az új vga driver "viszonyáról". Új windows már a gépen van, de drivert sehol sem találtam. Jelenleg a windows saját márciusi drivere van fent, a gyártó honlapjáról februárit akar leszedni.

[ Szerkesztve ]

(#1303) Cirkaloo válasza kisza25 (#1299) üzenetére


Cirkaloo
tag

Youtube tesztek alapján 720p full lebutított grafikán 40 körül kocog. HD-ról ne is álmodj Vega 8-al. :(

[ Szerkesztve ]

A jó üzlet alapja a kölcsönös tisztelet és bizalom!

(#1304) Cirkaloo válasza #71823360 (#1302) üzenetére


Cirkaloo
tag

Most jött ki pár napja frissítés (W10 Pro), az oldotta meg, plusz a Giga honlapjára április 26-án jött új chipset driver, a kettő együtt jól kotyog.

A jó üzlet alapja a kölcsönös tisztelet és bizalom!

(#1305) #71823360 válasza Cirkaloo (#1304) üzenetére


#71823360
törölt tag

Leszedtem a lapodhoz tartozó chipset drivert (április 26), kitallóztam belőle a vga a drivert, és a zöld képhiba megmaradt. De nem is lepődtem meg, mert a vga driver januári, szóval az előző két verziónál is régebbi (gyári február, windows 10 március).
Mindenesetre már annak örülök, hogy nem egyedi eset az a képhiba. Hibátlan memtest után már eléggé reménytelennek éreztem a dolgot. Minden stabil a beállított órajeleken, de amikor alapon is ezt csinálja, akkor azért meg tud ijedni az ember fia.
Az is vicces volt, hogy tegnap délelőtt még az előző telepítőt szedte le a media creation tool. Úgyhogy ma ismét gyárthattam telepítőt, de akkor a driverre még várni kell.

[ Szerkesztve ]

(#1306) Cirkaloo válasza #71823360 (#1305) üzenetére


Cirkaloo
tag

Bocs az első válaszért, azt kellett volna írnom, hogy:

AMD Radeon 2018.0126.1839.33555

Operációs rendszer neve Microsoft Windows 10 Pro
Verziószám 10.0.16299 build 16299

BIOS: F22

Nekem ez vált be. Egyáltalán nem egyedi eset sajna, remélem hamarosan orvosolják.

A jó üzlet alapja a kölcsönös tisztelet és bizalom!

(#1307) #71823360 válasza Cirkaloo (#1306) üzenetére


#71823360
törölt tag

Közben nézelődtem neten, és egy youtube video alapján le tudtam szedni az ms szerveréről egy április 11-es drivert, de ott is maradt a zöld. Úgyhogy tojok rá, amúgy is úgy kell előidézni a dolgot. Csak meg tudja ijeszteni az embert, ha mindent mindennel kitesztel, és még alapbeállításokkal is dobál képhibát...
Amúgy nem friss a windows-od, már a 17134.1-s build megy tegnap óta (1803-as verzió).

[ Szerkesztve ]

(#1308) Cirkaloo válasza #71823360 (#1307) üzenetére


Cirkaloo
tag

Köszi, gyorsan le is tiltottam windows frissítéseket services.msc alatt, mielőtt visszahozza a zöld képet. :D
Nálam egy Drakensang Online (2filléres ex-böngészős játék) is elő tudta hozni a zöld képet, nem volt őszinte a mosolyom.

A jó üzlet alapja a kölcsönös tisztelet és bizalom!

(#1309) kisza25 válasza Cirkaloo (#1303) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

A 720p a HD csak mondom
1080p a fullHD

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#1310) FalconKnight


FalconKnight
aktív tag

Nekem zöld képhibám csak akkor van, ha a gép elalszik, és abból felébresztem, akkor viszont egyfolytában. Egyenlőre alvást letiltva nálam sosincs ilyen probléma :C

Falcon

(#1311) Bobyjack


Bobyjack
senior tag

Vannak tapasztalatok F23d Gigabyte BIOS-al? Olvastam itt, hogy valakinek nem jött be, de hátha mások tudnak pozitív tapasztalattal szolgálni. Szeretném felfrissíteni haverom gépét, hogy megoldódjanak a mikrolagok. Nálam az új Asrock beta BIOS eddig kifejezetten jól működik úgy hogy a Windowst is frissítettem. Elmúltak a szürke kockásodások Youtube tekerésekor és a mikrolagok is. Szóval nálam nagy az öröm, de havernál is jó lenne már felrakni ha rendesen működik a Gigabyte BIOS-a is.

(#1312) #71823360


#71823360
törölt tag

Helyzetjelentés driver téren:
A tegnap linkelt április 11-es driverre vártunk...
Nálam a kék és a piros szín "átfordul", többszöri felbontásváltással áll csak vissza, de ma már nem tapasztaltam 3 játékindítás során (tegnap 5-ből 4x legalább csinálta). Ennél jobbra nem számíthatunk mostanság. Zöld felhő is megmaradt, bár ez csak weboldalakon jött elő, ha lenyíló és előugró valamire kattintottam. Pl.: ipon webshop képnézegető, vagy hardverapro lenyíló értékelésekre kattintok bőszen.

(#1313) BerserkGuts válasza #71823360 (#1312) üzenetére


BerserkGuts
őstag

Fasza ez az amd-é xD.
Akkor én még örülhetek hogy csak ennyi a bajom :

Kis mákosodás pár játék elindítás előtt főként direktX-esnél és minden windows10 futtatásánál a kezdőképernyőn pár másodpercig ilyen.
A driver telepítésénél volt először ilyen ha nincs fent nincs ilyen problémám se viszont a játékokhoz muszáj feltenni nem elég a windows-os frissítés.

Viszont volt szívárvány szín nekem is mint amit valaki már berakott ide fórumban de azért volt nálam mert túl húztam a gpu-t meg a cpu-t az alap hűtőnek ez sok volt.

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#1314) OutSider17


OutSider17
senior tag

Ahogy olvasom itt az utóbbi hozzá szólásokat, szerencsés vagyok hogy nekem semmi problémám nincs a konfiggal. :DD

Légy becsületes. Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak. (Everett W. Lord)

(#1315) #71823360 válasza OutSider17 (#1314) üzenetére


#71823360
törölt tag

Kellenek az ilyen hsz-ek is, mert a sok negatív komment elüldözheti a potenciális usereket. Mindenhol az az általános, hogy "sírni" járnak fel az emberek, és pár "sírós" egyén lehúzhatja a topikot. Szóval több ilyen hsz-t kérünk a többiektől is :K
Én is szívesen beírnám, hogy Diablo 3-ban észveszejtően állatul néz ki a freesync, csak a Blizzard valamit nagyon elfuserált, és nem lehet megoldani. Vagyis erre jutottam egy kis keresgélés után, hogy nagyon nem a vga gyártó tehet róla... Viszont a GTA 5 nagyon tetszetős freesync-kel 1080p-ben annak ellenére, hogy néha "tüskés" a frame time freesync range-en belül is. Tippre memvezérlő vérzik el cpu vagy vegyes limites helyen.

[ Szerkesztve ]

(#1316) Nimda válasza #71823360 (#1315) üzenetére


Nimda
addikt

Viszont akkor ne rakjátok off-ba, mert ezek is a proci/IGP pároshoz tartozó kommentek :)

(#1317) OutSider17 válasza #71823360 (#1315) üzenetére


OutSider17
senior tag

Én amit próbáltam az a Rise Of Tomb Raider és az szépen megy teljesen alap órajelen Medium beállítással olyan 30 és 40 Fps között ugrál. Battlefield 1 is. Bár nem kedvelem a Multi részét így arról nem tudok nyilatkozni sajnos. De holnap keresek valami komolyabb játékot is teszt gyanánt. :)
Nekem mondjuk nem Freesync-es a monitorom. :U
Vissza tettem teljesen gyárira mindent, kivéve a memóriát, de még így sincs sehol proci limitem.
IGP-hez képest pokolian erősek ezek a Vega IGP-k! Még mindig az álam le esik tőle.
Project Cars is szépen megy ha jól rémlik Medium beállítással olyan 70-75 Fps-t tud. Mondjuk ettől a játéktól féltem kicsit. :D

[ Szerkesztve ]

Légy becsületes. Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak. (Everett W. Lord)

(#1318) BerserkGuts válasza OutSider17 (#1317) üzenetére


BerserkGuts
őstag

Nekem nem jött be a gyári alap beállítás sajnos pedig mert nem szívesen piszkálnám a gyári hűtő miatt
(de majd hamarosan cserélem).

Igényeim nem voltak amúgy magasak world of tanks bár ez multyplayer lehet ezért.
A másik ingyenes multy teszt játék az a fornite: battle royal volt oda is nagyon kevés az alap.

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#1319) #71823360 válasza BerserkGuts (#1318) üzenetére


#71823360
törölt tag

Itt írtam pár sort a gyári hűtőről. Szóval a 2200G-vel sikerült 15 fokot nyerni egy kis finomhangolással, és ezt "elköltheted" akár órajelre vagy hangra is. Azóta kicsit reszeltem a gyári fordulatszámokon, így halkabb és hűvösebb is lett a gyári beállításokhoz képest.
Illetve itt olvastam arról, hogy a nagyobb fps dropokat megakadályozza az órajel fixálása, ami elvileg egyben a tdp keret kiiktatása. Mortar lapon nem találtam erre külön opciót, így egyelőre elhiszem.

[ Szerkesztve ]

(#1320) paperboy


paperboy
senior tag

Jelentem nálam se jelentkezett még semmilyen anomália a gép összerakása óta, se zöldülés, se mákosodás, semmi, minden rendben van.

(#1321) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Kijött egy béta bios az alaplapomhoz. Ez tök jó, akkor már csak egy hónapot kell várni a véglegeshez, juhú

We are only Stardust...

(#1322) OutSider17 válasza BerserkGuts (#1318) üzenetére


OutSider17
senior tag

Ha még ingyenes valamelyik akkor kipróbálom neked. Ha más nem akkor picit emelek a frekin és lejebb tolom a feszt. Nálam is látványosan csökkent úgy a hőfok. Az előző Ryzenem 1,0875volttal stabil volt 3,6Ghz-en. 1,1875volttal 3,8Ghz-et ment, de 1,2volttal használtam mert picit érdekesnek éreztem 1,1875volttal. De mióta ismét kompakt vizem van a procin így nincs baj a tuninggal. Pokolian jó ez a Fractal kompakt víz. :)

UI: Nem fizet a Fractal semmit nekem. Csak a véleményem a hűtésről! :)
Hátha valaki vacillál ezen.

Légy becsületes. Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak. (Everett W. Lord)

(#1323) SunMount3r válasza füles_ (#1) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Hello!

Használ itt valaki 2200G-t HTPC céllal? Sehol sem találok egy részletes IGP specifikációt a Vega 8-ról. A dekóder képességei érdekelnének (DXVA checker táblázat pl.). Konkrétan pedig az, hogy gond nélkül támogatja e a következőket: 3D MVC, 4K/60Hz, HEVC 10bit, HDR.

A VP9-ről (YouTube 4K/HDR) olvastam, hogy csak valami "hybrid" módban tudják a Vega-k és nincs hardveres support, de ez nem tudom mit jelent a gyakorlatban. ? :F

Valamint tudtok olyan kompatibilis alaplapokról amin van már rendes HDMI 2.0a?

Köszi!

(#1324) solfilo válasza SunMount3r (#1323) üzenetére


solfilo
veterán

Nekem sajna még nincs, de egy ilyet találtam Raven Ridge megjelenésére írt cikkben:

[ Szerkesztve ]

solfilo

(#1325) #71823360 válasza SunMount3r (#1323) üzenetére


#71823360
törölt tag

A "rendes" hdmi 2.0a mit jelent számodra?
Papíron a 3-as szériás chipsetek nem 2.0-ás verziót kaptak, de a valóságban megy 4K 60hz több lapnál is. Pontosan mit szeretnél ezen felül?
Itt szedtek össze pár típust ezekből a lapokból, de már jó ideje nem frissítették, én is ez alapján választottam lapot, bár nálam DP is van. Fórumtársunk megkért a tesztelésre, és a gyorskereső miatt szerkesztettem, így sok lett benne az is :)

[ Szerkesztve ]

(#1326) #71823360 válasza SunMount3r (#1323) üzenetére


#71823360
törölt tag

Készítettem képet a dxva checker programmal, reményeim szerint erre gondoltál. Nekem annyi tűnt fel 4K filmeknél, hogy a a procit szinte teljesen tehermentesítette. Előtte i5 + R7 360 mellett szaggattak az ilyen felbontású videók vlc-vel, és mpchc-val sem volt az igazi, csak i7-re váltás után ment rendesen az utóbbi lejátszóval.

__________________

Többieknek: lenne igény freesync topikra? 512-es vector gariztatása miatt regeltem vissza, ezt a fiókot is törölni szándékozom, így az első hsz-t nem nekem kellene megírni.

[ Szerkesztve ]

(#1327) SunMount3r válasza #71823360 (#1325) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Pontosan azt amit a "natív" HDMI 2.0a jelent. Tehát 4K/60Hz + HDR és rendes visszafele kompatibilitás, beleértve a 3D MVC-t és nem olyan mókolt megoldást, mint az Intel-es IGP-knél, ahol csak egy átalakító chip-el megy a HDMI 2.0a és nem is 100% problémamentesen.

A te lapoddal a HDR is megy rendesen?

Amúgy találtam egy ilyet is. Ez megnyugtató a többire nézve, de sajnos a 3D MVC-t ez sem listázza.

Köszi a DXVA képet, most már csak tudni kellene, hogy a 3D MVC-hez miket kell keresni rajta. Látom, hogy van valami "H264 multiview" meg "H264 stereo", de lehet kell még hozzá más is. Pl. "H264 és VC1 MVC" vagy hasonló? Keresgetem a neten, de nem találom ehhez pontosan mit kellene nézni a dekóderek között. :F

(#1328) #71823360 válasza SunMount3r (#1327) üzenetére


#71823360
törölt tag

Nekem ez kínai volt. Nem HDR képes a monitor, 3D nekem nagyon nem gyere be, így erről nem tudok nyilatkozni, illetve úgy általánosságban nem vagyok képben a htpc témakörben. Előző rendszeren i5-tel szagatott a 4K, i7-re váltva már vállalható volt mpchc-val, kb itt állt meg a tudomány. Számomra csak a 4K 60hz és a freesync volt érdekes a hdmi kimenetnél, és a monitornál is ez volt a lényeg (DP és hdmi freesync pc és xbox miatt).

[ Szerkesztve ]

(#1329) SunMount3r válasza SunMount3r (#1327) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Esetleg, ha lenne e vállalkozó szellem és a Cyberlink BD and 3D Advisor-al le tudná csekkolni. Bár ez néha tévedni is szokott...

Köszi!

(#1330) lsc


lsc
nagyúr

Frissítem a win 10-et, felrakta az új drivert, játékból kilépésnél nálam is megfordul a kék-piros 2400-al. Azért elég kiforratlan ez még.

Az élet kegyetlen .

(#1331) #71823360 válasza lsc (#1330) üzenetére


#71823360
törölt tag

Nekem csak 3D-ben csinálta, általában felbontás vagy egyéb grafikai beállítás módosításával rendbe jött. Tegnap pl. vsync-re állt vissza, de az Ambient Occlusion hatására is változott egyszer. Annak viszont örülök, hogy nem egyedi eset, így nem kell az összes madzagtól az ram időzítésig mindent átnézni ezért.

(#1332) nyikszi


nyikszi
őstag

Sziasztok! Összeraknám végre a gépem, de most a hűtőknél álltam meg. Ez a Deepcool GAMMAXX 200T, most jó vagy nem az AM4-re? Ryzen 2200G procira megy.

Itt ezt írják: Processzor foglalat: AMD AM2, AMD AM2+, AMD AM3, AMD AM3+, AMD FM1, AMD FM2, AMD FM2+, Intel 775, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, AMD 939, AMD 754, AMD 940

A gyártó oldalán meg: AMD AM4 Ready. (NOTE: Refer to FM2+/FM2/FM1/AM3+/AM3/AM2+/AM2 for the manuals)

Vagy venni kell valami felfogatót?

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#1333) #71823360 válasza nyikszi (#1332) üzenetére


#71823360
törölt tag

A legegyszerűbben úgy lehet megnézni a kompatibilitást, ha google képek között látsz "kallantyús" rögzítést. Ez a 939-es foglalat óta nem változott. Ha hátlapi rögzítést igényel a kinézett hűtés, akkor már lehetnek gondok, mert a furattávolságon változtatott az amd.

[ Szerkesztve ]

(#1334) OutSider17 válasza nyikszi (#1332) üzenetére


OutSider17
senior tag

Szervusz!
Jó AM4-re a DeepCool Gammaxx 200T! Nekem is volt még Ryzen 5 1400-ason. :)

Légy becsületes. Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak. (Everett W. Lord)

(#1335) nyikszi válasza #71823360 (#1333) üzenetére


nyikszi
őstag

Köszi, akkor ez jó. Csak egyik oldalon beakasztom, másikon oldalon meg katt (jó erősen).

Köszi neked is Outsider!

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#1336) OutSider17 válasza nyikszi (#1335) üzenetére


OutSider17
senior tag

Igazán nincs mit!
Arra vigyázz hogy nehogy le folyon a paszta miközben mozgatod rajta a hűtőt! :)
Bár ez inkább csak akkor fordulhat elő ha több pasztát tesszel rá mint amennyi kellene.

Légy becsületes. Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak. (Everett W. Lord)

(#1337) nyikszi válasza OutSider17 (#1336) üzenetére


nyikszi
őstag

Tényleg, akkor ehhez paszta is kell, jól sejtem? Mert van ugyan itthon, de az vagy 6-7 éves legalább.

[ Szerkesztve ]

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#1338) kisza25 válasza nyikszi (#1337) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Van hűtő amit előre pasztáznak, van amelyikhez adnak, én venni szoktam mx4-et, azt rakok mindig a CPU/GPU-ra

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#1339) Jinxb1rd válasza lsc (#1330) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Miféle új drive-ről beszéltek ti? Nekem még mindig 17.7-et ír.

We are only Stardust...

(#1340) Gabesz128 válasza nyikszi (#1335) üzenetére


Gabesz128
csendes tag

Azt javaslom, hogy úgy rakd fel, hogy az alaplapon az egyik oldalon a fület nagyon lelazítod (éppencsak ne essen le), a másik oldalon akasztod be először a hűtőt, utána a laza oldalon (kézzel közben emeled felfelé a laza csavaroknál, hogy könnyű legyen akasztani). Amikor mindkét oldalon beakadt, akkor hajtod csak be a csavarokat. Ha nem így csinálod, akkor nagyon kell erőltetni...
Előre tervezd meg, hogy melyik oldalon férsz majd hozzá jobban a felakasztás után a csavarhúzóval.

(#1341) Nimda válasza Jinxb1rd (#1339) üzenetére


Nimda
addikt

23.20.841.1024 win updaten keresztül.

(#1342) OutSider17 válasza nyikszi (#1337) üzenetére


OutSider17
senior tag

Ha jól emlékszem akkor előre pasztázott, de egy jobb minőségű pasztával nem veszítesz semmit sem. Sőt csak nyerhetsz vele pár fokot. Például én amióta a Thermal Grizzly Kryonaut pasztát használom azóta 4-5 fokkal hűvősebb a procim.

Semmi reklám! Csak leírtam hogy mit használok és hogy mit tapasztaltam az előzöhöz képest! Aminek talán még márkája sem volt. Sima ezüst tartalmú 670forintos kis hűtőpaszta volt. +1000 forint nekem megér nyáron -4 / -5 fokot az előző pasztához képest.

Remélem tudtam segíteni! :)

Légy becsületes. Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak. (Everett W. Lord)

(#1343) FalconKnight válasza SunMount3r (#1329) üzenetére


FalconKnight
aktív tag

2400G nekem ezt produkálja :



Falcon

(#1344) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

na megjött a 2200g kíváncsi vagyok :))

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#1345) nyikszi válasza Gabesz128 (#1340) üzenetére


nyikszi
őstag

OK, kösz a tippet.

Outsider, köszi. De mivel légkondicionált a lakás, így nyáron hűvösebb szokott lenni a gép, mint télen :D Majd valamelyiket megveszem hozzá, de sokat nem akarok rákölteni.

Melyik az a bolt, ahol az alaplapra ráteszik a legújabb BIOS-t, hogy ne kelljen vele szenvednem?

[ Szerkesztve ]

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#1346) SunMount3r válasza FalconKnight (#1343) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Köszi!

A Dual Video Hardware Decoding-al lehet baj lesz akkor, ha azt nem tudja a 3D-hez. Röhej, hogy egyetlen normális Vega-s specifikációs táblázatot sem találok sehol.
Ez a legfrissebb Advisor verzió? Nem mindig ad biztos eredményt, főleg ha régebbi verzió.

(#1347) #71823360 válasza nyikszi (#1345) üzenetére


#71823360
törölt tag

Ipon felár nélkül megcsinálta a bios frissítést, és 2 nap alatt ért ide.
Aqua nem tudta megmondani sem, hogy mennyi időbe és pénzbe kerülne a bios frissítés.

(#1349) solfilo válasza SunMount3r (#1346) üzenetére


solfilo
veterán

És ha linkelnél egy tesztvideót? Valaki biztos megnézné, hogy megy. Vagy ezt így nem lehet kideríteni?
Ha ennyire fontos, AMD-nek is lehet írni, csak tudják, tudja e az APU-juk.

solfilo

(#1350) nyikszi válasza #71823360 (#1347) üzenetére


nyikszi
őstag

OK, köszi, akkor ők lesznek a befutók.

[ Szerkesztve ]

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.