Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu

https://prohardver.hu/dl/upc/2016-01/30/491958_fdx7zyrlo9jvholz_banner2_3.png

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) Bossp válasza cian880123 (#400) üzenetére


Bossp
addikt

Na ez az ami megintcsak nagyon hiányzik a tesztből!! :R

"1 lehetsz vagy 0 vagy élő vagy hulla!"

(#402) cian880123 válasza Bossp (#401) üzenetére


cian880123
csendes tag

mert azért az sem elhanyagolható dolog dual graphics sem gondolom én ezért hiányolom és nagy a kérdőjel emiatt bennem

(#403) consono válasza cian880123 (#400) üzenetére


consono
nagyúr

Nem, ha jól emlékszem azt láttam, hogy dual graphics not supported. Pedig akkor még jobb vásár lenne :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#404) hokuszpk válasza cian880123 (#402) üzenetére


hokuszpk
nagyúr

nincs mar dualgraphics, win10 -tol kezdve multiadapter van, annak meg __elvileg__ akar amd+nv komboban is mennie kellene.

[ Szerkesztve ]

Első AMD-m - a 65-ös - a seregben volt...

(#405) Bossp válasza hokuszpk (#404) üzenetére


Bossp
addikt

De az csak dx 12.ben és gyerekcipőben járkál egyszerre! Jó lenne az a DG :)

"1 lehetsz vagy 0 vagy élő vagy hulla!"

(#406) Bossp válasza cian880123 (#402) üzenetére


Bossp
addikt

Egyébként DG-hez kellene egy lowend Vega :) gondolom az meg nem lesz :(

"1 lehetsz vagy 0 vagy élő vagy hulla!"

(#407) OutSider17 válasza Jinxb1rd (#397) üzenetére


OutSider17
senior tag

Hát lehet igazad van.
De ott már a gyári 1,25 volt helyett 1,3 voltot kell adjak nekik hogy stabilabb legyen és egy picit lazább időzítéseket. :)

Légy becsületes. Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak. (Everett W. Lord)

(#408) apa111 válasza Jinxb1rd (#395) üzenetére


apa111
aktív tag

Tessék / consair 3200@ cl 16/ a proci 3950mhz

(#409) Frigetrus


Frigetrus
senior tag

Köszönöm a válaszokat!
Windows 10 lett belőle, gond nélkül felment..
Azért picit tré, hogy win7-el nem akar barátkozni...
Ja igen, így akarják terelni a népet a 10 felé..
Driver a Ryzen fronton nincs a 7-hez.. Ez oké...
Sebaj, megoldva, a gép megy :)

[ Szerkesztve ]

(#410) Frigetrus válasza Pokesz007 (#383) üzenetére


Frigetrus
senior tag

Egész nyugodtan támogathatná....

(#411) tankos50


tankos50
tag

üdv mindenki

Ryzen 2400G
MSI B350M MORTAR ARCTIC

ezeket vettem

ilyet használ e valaki ?

milyen memóriát ajánlanátok mellé ?

2 x 4 Gb elég e vagy muszáj a 2 x 8 ?

(#412) Chaser válasza tankos50 (#411) üzenetére


Chaser
titán

Neked kell tudni mennyi ramot hasznalsz, az igp jellemzoen 0,5gb-tal is elvan, kiveteles esetekben profital max 2gb-bol, de nyugodtan veheted egynek
- en ilyen arak mellett annyi ranot vennek amennyi feltetlen kell, bem amennyit meg celetlen sem hasznalok ki -

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#413) tankos50 válasza Chaser (#412) üzenetére


tankos50
tag

ezért kérdeztem mert nem értek igazán hozzá hogy mennyi kell neki s ha elég kevesebb is akkor nem veszek csak 2 x 4 Gb

csak world of tanks megy majd a gépen , most az asszony kattant rá , neki rakom össze a gépet

(#414) tranceplanet


tranceplanet
addikt

Sziasztok! Gépösszerakós téma, de itt talán több tapasztalat lesz. A cél egy belépő játékos gép építése, így nézne ki:
Alaplap: ASUS PRIME B350-PLUS ~28K
Proci: AMD RYZEN 3 2200G YD2200C5FBBOX ~31K
CLR: ARCTIC FREEZER 33 ~9K
RAM: G.SKILL AEGIS 2X8GB DDR4 3000MHZ F4-3000C16D-16GISB ~52K
Vinyó: TOSHIBA 1TB 64MB HDWD110UZSVA (P300) ~11K
VGA: -prociban van ~0K
Táp: FSP 400W HEXA+ ~12K
Ház: Aerocool Aero-500 ~12K
BIOS: alaplapi bios frissítés ~2,5K
Összesen: ~158K

Monitor: LG 24MP59G ~45K

Egy fiatal srácnak lesz, de nagyon szűkös a kerete (diszkrét VGA-ra még gyűjt, az később lesz vásárolva, esetleg árcsökkenés esetén, de az nem hiszem, hogy mostanába lesz). Szerintetek egy olcsóbb lappal és egy olcsóbb procihűtővel lehetne még spórolni? Ha lehetne, akkor mit ajánlanátok a két komponens helyett?

" Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

(#415) Chaser válasza tankos50 (#413) üzenetére


Chaser
titán

Wot ram igenyet nem tudom, cpu-t szereti annyit tudok, de meglepne 8gb nem lenne eleg

tranceplanet
Lapbol van olcsobb is, ha nem is sokkal, az nem nagy tetel, rambol en 2*4-et vennek, maradek penzbol 250-es ssd-t, fsp talan van olcsobban is 350-400-as, osszessegeben sokat faragni ezen nem lehet, de az ssd-vel joval komfortosabb a gep, ramot meg akkor kell venni ha olcsobb lesz, ennel fentebb mar nem tudnak menni

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#416) tankos50 válasza Chaser (#415) üzenetére


tankos50
tag

a wotnak elég , a prociról meg a benne levő cuccról nincs halvány gőzöm sem

csak olvastam hogy ez most jó az AMD-nél s gondoltam kipróbáljuk

ezer éve nem volt AMD procis gépem , lehet most sem lesz ha nem lelek hamar memóriát hozzá

ez fenemód válogatós ahogy olvasgatom
az intel szinte mindent megeszik

(#417) Jinxb1rd válasza tankos50 (#413) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Elég lesz a 2x4 GB. Én még nem ütköztem bele abba, hogy kifogytam volna belőle.

We are only Stardust...

(#418) kisza25 válasza tranceplanet (#414) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

MSI B350M PRO-VD Plus 21k
Ryzen 2200g ok, vagy r3 1200 28k
RAM 2*4GB 28k 2400Mhz elég r31200 mellé
CPU hűtő jó a gyári 3,8Ghz-ig (r3 1200)
Táp ok 12k
Ház nem költenék ennyit ilyen szűk keretnél AIO Bohemian II 6,5k
Vinyó 11k
Ssd 120GB 12,5k
Rx 560 35k
~155k
LG 23MP68VQ-P (freesync ) 43,5k

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#419) tranceplanet válasza Chaser (#415) üzenetére


tranceplanet
addikt

Köszi! Tudom jól, csak SSD-vel szoktam gépet építeni, de a pénz nagy úr. Játékban meg nem lesz SSD meghajtótól több FPS, multit meg nem tol, hogy kell neki a magas minimum FPS. Akkor marad szerintem, RAM feleződik, később pedig VGA upgrade.

------------------------------------------------------------------------
(#418) kisza25

Köszi az ajánlást! Az a VGA kicsit olcsónak tűnik (2GB?), mondjuk én 4GB alá nem mennék 2018-ban. Én is egy RX460 4GB kártyát hajtok az miniITX gépben.

[ Szerkesztve ]

" Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

(#420) Jinxb1rd válasza tranceplanet (#419) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Belépőszint esetén nincs értelme fentebb menni VGa memóriával. És egyébként amikor 1060-am volt 3 gigával, semmi bajom nem volt vele, hogy nem 4 giga, pedig az egy fokkal azért erősebb kártya.

We are only Stardust...

(#421) tranceplanet válasza Jinxb1rd (#420) üzenetére


tranceplanet
addikt

Rátapintottál a lényegre :K Az a GPU még simán menne feljebb, de megfojtja a 3GB vRAM. Ez mondjuk már ki lett vesézve párszor, ahogy olvasgattam, de nem akarok itt ebbe belemenni. Én azt mondom 4GB a belépő szint, de ez az én véleményem és lehet szűk látókörűségemnek tudható be. Az RX460 sem biztos, hogy be tud tölteni 4GB videómemóriát, mert gyengécske a GPU, de kettőnél biztosan többet.

" Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

(#422) S_x96x_S válasza tranceplanet (#414) üzenetére


S_x96x_S
őstag

> A cél egy belépő játékos gép építése, így nézne ki: ...

my2c:
Az extra hütő helyett és olcsóbb alaplappal - akár már az "AMD Ryzen 5 2400G" -is megcélozható,
Valamint pár hét és lesznek “AMD Ryzen Desktop 2000 Ready” lapok is, amivel megspórolható a BIOS frissités.
( + az új Ryzen 400-as alaplapok miatt ármozgás is várható , talán akciók is . )

Mottó: "A verseny jó!"

(#423) consono válasza S_x96x_S (#422) üzenetére


consono
nagyúr

Ez a pár hét ugyan az, mint ami a Cofee Lake-es prociknál van hónapok óta? Ott is sokan várják az új lapokat...

"In God we trust. All others must bring data"

(#424) tranceplanet válasza S_x96x_S (#422) üzenetére


tranceplanet
addikt

Úgy hallottam itt a Raven Ridge prociknál gyengusz a gyári hűtő, nem olyan jól sikerült, mint a summit ridge prociknál, ráadásul nem javít a helyzeten, hogy egy GPU is csücsül a kupak alatt, ami ráadásul nem forrasztott. Nem szeretném, ha throttling lenne a hőfok miatt, ezért van a szellősebb házikó is. Lehet viszont, hogy én gondolom túl a dolgokat. A 400-as csipszetet viszont várjuk tárt karokkal, hátha befut vásárlásig.

[ Szerkesztve ]

" Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

(#425) Chaser válasza tranceplanet (#419) üzenetére


Chaser
titán

ha 16gb-ra lett volna pénz, annak feléből mért nem fut ssd-re?:) ha 120 gigás elég - én akkorát már nem vennék - jóval olcsóbban is van
egyébként ha elvétve is, de van/volt olyan játék ami ssd alatt több fps-t produkált, de nyilván nem ezért vesszük

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#426) Jinxb1rd válasza tranceplanet (#421) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Épp arról beszélek, hogy nem folytja meg, nézegessél online teszteket. :N

We are only Stardust...

(#427) S_x96x_S válasza consono (#423) üzenetére


S_x96x_S
őstag

>Ez a pár hét ugyan az, mint ami a Cofee Lake-es prociknál van hónapok óta?

Szerintem az új fapados/budget "ASRock X370 Pro4" alaplap már alapból ilyen bios-al van szerelve és kb ~33eFt körül látom a hazai árlistákon. ( annyira új, hogy az első és egyetlen BIOS-a 2018februári , amiben helyből benne vannak a G-s procik. ) és valószínüleg kevesebb gyerekbetegséggel is rendelkezik.
http://www.asrock.com/MB/AMD/X370%20Pro4/index.asp#CPU
http://www.guru3d.com/news-story/asrock-starts-offering-budget-x370-pro4-am4-motherboard.html

szerintem az eredeti "Alaplap: ASUS PRIME B350-PLUS ~28K" + 2.5K bios frissitésnek = ( summa 30.5K ) erőteljes alternativája a fapados X370-es lap (33K biosfrissités nélkül ) , habár már overkill is ;)

(#424) tranceplanet throttling ..
Ne felejd el, hogy az "AMD Ryzen 5 2400G" (legtöbbször) alapból nagyobb teljesítményű mint a kiválasztott " AMD RYZEN 3 2200G " köszönhetően a többszáluságnak és a több grafikus magnak.
http://www.tomshardware.co.uk/amd-ryzen-3-2200g-raven-ridge-cpu,review-34213-5.html
A Gyári CPU hütőt később is le lehet cserélni, de a processzort nehezebb. Legalábbis én igy gondolkodnék.
Nézd meg a teszteket , nézd meg, hogy spéci hütővel mekkora a teljestménynövekedés az alap "AMD Ryzen 5 2400G"-hez képest és dönts az alapján.
Tényleg nem egyértelmű a döntés. És egy jó hütővel a " AMD RYZEN 3 2200G " -ből sokat ki lehet hozni.

Mottó: "A verseny jó!"

(#428) kisza25 válasza tranceplanet (#419) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Igen 2GB az IGP-nél az is 2x gyorsabb kb
Az r3 1200 az 3,8Ghz 65 fok alatt terhelve gyári hűtővel, az 1400 is megy gyári hűtővel hasonló hőfokokkal (nekem r3 1200 volt, 1400 van)

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#429) hokuszpk válasza consono (#423) üzenetére


hokuszpk
nagyúr

ha nemtudod kivarni amig ranyaljak a lapokra a logot, akkor biosfrissites utan pattintod be az aput barmelyik am4-es lapba, es kesz is vagy.

[ Szerkesztve ]

Első AMD-m - a 65-ös - a seregben volt...

(#430) OutSider17 válasza tankos50 (#416) üzenetére


OutSider17
senior tag

Kingston Hyper X Fury van a 2200G és az MSI B350M Mortar Arctic lapom társaságában. A 2400Mhz-es ramok mennek 2933Mhz-en, de stabil 3200Mhz-en is. :)
Csak ajánlani tudom. A 2 x 4GB 30körül van belőle.
Később le írom pontosan ha érdekel.

Légy becsületes. Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak. (Everett W. Lord)

(#431) kisza25 válasza OutSider17 (#430) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Az én 2400Mhz Adata memóriáim is mennek 2800Mhz csak ez lutri

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#432) consono válasza S_x96x_S (#427) üzenetére


consono
nagyúr

Köszi a linket, megnézem ezt is! Alapvetően MSI B350M Mortarban gondolkodom, leginkább a displayport miatt, de még van pár hetem, hogy letisztuljon a dolog. A proci kérdésben teljesen egyetértek, pont ezért lesz 2400G.

[ Szerkesztve ]

"In God we trust. All others must bring data"

(#433) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Nekem hétfőn jönnek a kicsikék, illetve rendeltem egy új procihűtőt is (Cosmo Cool - LC-CC95), mert a gyárival nem vagyok elégedett + szeretnék oc-zni mindent, amit lehet. Ha minden okés lesz, csinálok is egy pubg tesztet (habár valszeg játszani már nem fogok vele).

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#434) Frigetrus válasza Jinxb1rd (#433) üzenetére


Frigetrus
senior tag

Gyári hűtő tényleg cserés!
Nekem egyelőre az van fenn a 2200-on, mert a Reijintek Pallashoz kell szerezzek AM4 lefogatót.

Hűteni még csak-csak hűt a gyári, de fülemnek és a pszichémnek nem tesz jót a morgós hangja, mely hamar elkezd süvíteni...
Most netezés közben hol feljebb pörög, hol lassul, elég idegesítő... Gyári MSI vezérlő program elég hektikusan adagolja a ventillátor fordulatszámát. Próbáltam variálni, sokat nem számított.

...Várom már az új lefogatót! :R

(#435) Ga


Ga
tag

Sziasztok,

Friss hírek, 2400G vs HDR 60fps lejátszás kapcsán.

Előzmények: itt
Illetve: itt

Eredmény:

Teszt #1: 2400G default GPU órajelen, 2866CL14-el, UHD HDR 60fps esetén, Win10/mpc-hc/madvr kombóval, sajnos nem bírja a szuflát teljes képernyős 16:9 kitöltés esetén - egészen pontosan a 3D kraft fogy el, ahogy az első link képe mutatta.

viszont:

Teszt #2: 2400G, 1650MHz! iGPU-val (1.225VSOC kellett), illetve 3000CL14-el (ehhez 1,37V DDR4 kellett), 2GB frame bufferrel, kis madVR hangolással kvázi framedrop nélkül bírja a teljes képernyős UHD HDR 60fps lejátszást
:DD :)) :DD

Kép1:

Kép2:

(a képeken látható framedrop csak a snipping toolos szerencsétlenkedés miatt van)

A fenti erős GPU túlhajtást nem célszerű egyéb felhasználásra bevetni, mivel pl Unigine Heaven teszt alatt csak a VSOC VRM-en 100+W peak terhelés jelenik meg, azaz 80+A-t kap a VRM és a GPU.
Kipróbáltam... A VRM 80°C+, a dobozos hűtővel a CPU 65°C+ főlé szaladt.

Gigabyte AB350N-Gaming WIFI ITX deszka és Corsair Vengeance 3000CL15 RAMok
Illetve egy 150W-os tápegység (ANTEC ISK 300).

A stabil működéshez fontos az Extreme, azaz legerősebb LLC beállítás a SOC/GPU-n!

Core egyébként 3650MHz-en futott, 1.225V-al, egyel kisebb LLC-n. De kb zero terheléssel...

Bye,
Ga

[ Szerkesztve ]

(#436) Ga válasza Ga (#435) üzenetére


Ga
tag

(zárójelben: a 1030-as dGPU sajnos nem tudja, ahogy a 1060 sem, a hw-es HEVC UHD HDR 10bit 60fps dekódolást, így igazából ez az első konfig, ami bírta ezt a lejátszást... legalábbis nálam...)

:R R5 2400G

[ Szerkesztve ]

(#437) Jinxb1rd válasza Ga (#435) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

A ramnak 1,35v nem volt elég? Elvileg azon simán mennie kéne.

Vga-t biosból húztad?

We are only Stardust...

(#438) tankos50


tankos50
tag

én a 2400G mellé MSI B350M Mortar Atic lapot vettem
ingyen frissítették a biost is , tőlük vásároltam

innen vettem memóriát : F4-3200C16D-8GRK

nem tuningolok sohasem mert nem is értek hozzá
s bár a memória nincs a lap listájában , csont nélkül stabilan fut minden

elégedett vagyok a cuccal nagyon

(#439) Ga válasza Jinxb1rd (#437) üzenetére


Ga
tag

OC csakis biosból
RyzenMaster kissé összevissza működik, ahogy tapasztaltam
CL14 miatt kellett az 1,37V

(#440) klepto


klepto
addikt

Sziasztok!

Nyers processzor erőben, az IGP nélkül, mennyi a különbség a Ryzen3 2200G, és a Ryzen5 2400G processzor között?
Érdemes ezek körül valamelyikre egy Pentium G4560 procit lecserélni?
Hozna érezhető gyorsulást az IGN-n kívül?
Ha nem lennének a VGA árak úgy elszállva, nem kérdezősködnék, hanem vennék Ryzen5 1600X-et; azzal biztosan ellenék megint pár évig (de sajnos a jelenlegi VGA árak miatt ez az opció kiesett :(() :K

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#441) tankos50 válasza klepto (#440) üzenetére


tankos50
tag

a passmark szerint

(#442) klepto válasza tankos50 (#441) üzenetére


klepto
addikt

Köszönöm szépen :R
Ezek szerint mindkettő erősebb :)
Esetleg nem tudnál ugyanerről az oldalról belinkelni egy Ryzen 5 1600X eredményt?
Szerkesztve:
Köszben megtaláltam :B

[ Szerkesztve ]

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#443) nemadom-meg válasza apa111 (#358) üzenetére


nemadom-meg
csendes tag

Üdv.!

Látom te ezt (MASTERLIQUID LITE 240) használsz. Ha még megvan a doboza, azon esetleg nincsenek meg a pontos méretek? "Műszaki rajz" jellegűen. Természetesen megtaláltam a gyártói adatlapot, tehát a hossz*szélesség*magasság megvan.
Amire kíváncsi lennék az a rögzítő csavarok pontos elhelyezése.
Mivel egy ilyen házban lakozik a jelenlegi Ryzen gépem [link], és nem szeretnék poénból venni folyadékhűtést. :N
(Beneveztem egy 2400G-re én is... :K )

"... Ha eszek, elálmosodok. Ha alszok, megéhezek..."

(#444) Jinxb1rd válasza Ga (#439) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Nekem az a problémám, hogy az alaplapom bios-ában nem találtam egyértelmű OC szekciót hozzá, mármint valamit találtam, csak értelmezni nem tudom:


Ha valaki tudja, ne tartsa magában. :)

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#445) tankos50 válasza klepto (#442) üzenetére


tankos50
tag

parancsolj . azért ez keni a pitét rendesen :D

(#446) Chaser válasza klepto (#440) üzenetére


Chaser
titán

2200g kb 10%-kal marad el a 8100-tól, ami nevében i3 de egyébként régi rendszerben i5, ha hozzávesszük az újabb patchek miatti esetleges lassulásokat, akkor még jobban állva hagyja a 4560-at a 2200g is, de patch nélkül is, most panaszkodik egyik tulaj mennyit lassult új patch miatt a 6600-a
mindenképp megéri cserélni, már csak azért is mert később kis buktával akár 8 magra is válthatsz, jelenlegi platformodon szimpla 4 magnak is drágább ára van mint egy 2400g-nek ami mindenben jobb, 2200g kb cpu-ban hoz annyit, vagy elmarad 10-15%-kal, igp-ben sokkal erősebb és sokkal olcsóbb

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#447) klepto válasza tankos50 (#445) üzenetére


klepto
addikt

Bizony, még az azonos árú kék konkurenciát is elkeni (i5-8400), ami csak 11770 pontot kapott :C
Bocs, nem tudom, hogy kell arról az oldalról képet beszúrni :B
Szerk:
Chaser:
Jelenleg nem i3 8100-em van, hanem Pentium G4560-om. Előtte i5-2400-em volt jó pár évig; csak az időtállóság miatt akartam váltani 1151-re, de pénzhiány miatt esett a Pentiumra a választás (mindent vennem kellet; ramokat, alaplapot, új hdd-t, stb.).
Ha nem lenne az egekben a VGA ára, akkor 1600X lenne a befutó; de ilyen árak mellett kizárt, hogy dedikált VGA-t vegyek :(

[ Szerkesztve ]

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#448) apa111 válasza nemadom-meg (#443) üzenetére


apa111
aktív tag

Szia!

Ezt az egy papírt találtam róla meg a doboz oldalán ami volt ,de mondjuk azt már írtad hogy meg vannak az infók.

(#449) Chaser válasza klepto (#447) üzenetére


Chaser
titán

tudom, csak jeleztem a 2200g kicsivel lemaradva 8100 mögött van cpu erőben, ami előző genből kb i5 7400 szint
1151 úgy kuka ahogy van, annyi eszük nem volt, legalább hozzá csökkentsék az árakat a 8xxx szériához, jól bekevert nekik a ryzen ( : arra én se költeenék, hanem szabadulnék tőle amíg adnak érte pénzt

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#450) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

na legfrissebb biost feltoltam, most már 2400g ready a gép, letesztelem ezzel a bios-al mit mennek a RAM-ok, aztán, ha minden ok, lehet beruházok egyre :)

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.