Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:01:26

LOGOUT.hu

AMD Radeon™ R9 290 / 290X / 390 / 390X téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20850) Lapajbacsi válasza MPowerPH (#20847) üzenetére


Lapajbacsi
aktív tag

Nem értem ezt a középkategóriázást... ha minden lista élén van, akkor hogy lenne középkategória a 980-as (főleg abból egy jó OC Gaming példány...) ??? Ha az Nvidia palettáját nézzük, akkor a high-endek, a legnagyobb Titan (mert a közép Titan-okat már lenyomja a gtx980) és Quadro mellett, nincs másik high kártya csak a gtx980-as.. amíg egy esetleges 980 TI nem jelenik meg addig ez a high és nem közép. Mindig az a felső kategória szerintem, ami a tesztekben a legfelül van. Egy db GPU-ban és elérhető áron jelenleg a gtx980 a high! Nem high end, de high vastagon és nem közép... Amíg nem jön ki a kvázi '"igazi" top Nvidia (illetve a 390-es), addig a gtx980 ül a trónon és ő a top, még kb fél évig legalább... nemde?
Most bizony sajnos én is lecserélem a francba az r9 290x oc-t mert bár nálam eddig tökéletes volt, sem mikrolag nem volt, sem driver gondom, hanem mindent szépen vitt eddig; ám az AC Unity és Far Cry4 viszont felháborítóan megy rajta én márpedig élvezettel boldogan szeretnék játszani és nem bosszankodva, lemondva, fogam szívva... Ha ezt nem tudja biztosítani még 2db r9 290x sem, tök mindegy hogy ennek mi az oka (hogy az Nvidia és Ubisoft csaló inkorrektsége!!!) és mi eredményezi ezt, hiába is kedvelem az AMD-t, kénytelen vagyok megvenni a gtx980-at, tehát az Ubi-Nvida bűnözők csaló trükkje sajnos nálam is bejött nekik... A 390x-et viszont biztos hogy megveszem ahogy megjelenik, már ha lesz rá éppen mani...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.