Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:10:54

LOGOUT.hu

Mielőtt hozzászólásban feltennéd a kérdésed olvasd el a Témaösszefoglalót, a Téma tudnivalókat vagy használd a keresőt.
Az esetek nagy többségében megtalálható a válasz!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37501) Chaser válasza HSM (#37500) üzenetére


Chaser
titán

és abban hol a kihívás? ( :
jelenleg táp hangtlan, cpu szintén, vga ha nem játszana hdd effektet, egy ventivel 8-900 rpm-mel abból sem sok minden hallatszana:) semmi nem cw-s a gépben, a legkisebb mértékben sem, kivéve a vga-t, az nagyon...

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#37502) lemusz válasza Chaser (#37495) üzenetére


lemusz
addikt

nem hülyék a zafír mérnökei, azt úgy kitalálták és az úgy működik

Erről ez jutott eszembe, valószínűleg ezt is csak úgy kitalálták hogy működjön :D [link]
#Turbórágó rulez

[ Szerkesztve ]

(#37503) enemi válasza HSM (#37498) üzenetére


enemi
senior tag

Ha külön vezérelné,akkor Fan Check-nél sem pörgetné egyszerre mindkettőt,nem? Most néztem teszt alatt is mindkettő pörög...a franc se tudja akkor hogy mi alapján tesztelgeti.

[̲̅̅P̲̅][̲̅̅s][̲̅̅y][̲̅̅T̲̅][̲̅̅r][̲̅̅a][̲̅̅n][̲̅̅C̲̲̅̅][̲̅̅e]

(#37504) enemi válasza zoner15 (#37484) üzenetére


enemi
senior tag

A gyári 0.75mm ,de 1 mm-el szokták pótolni.

[̲̅̅P̲̅][̲̅̅s][̲̅̅y][̲̅̅T̲̅][̲̅̅r][̲̅̅a][̲̅̅n][̲̅̅C̲̲̅̅][̲̅̅e]

(#37505) Beretvás válasza Chaser (#37489) üzenetére


Beretvás
addikt

Egy ideig használtam passzívan az 590 et és direkt figyeltem indulnak e. Egyszerre kell induljon..

(#37506) Chaser válasza lemusz (#37502) üzenetére


Chaser
titán

((( :

Beretvás
nem lehet, hogy a zafír strix sw szórakozik velem? este csak elindítottam, ezen a kártyán is defektesnek mondja a csatik melletti ventit, és pont az működött terhelés alatt ( :
lehet szét is cseszi a venti vezérlést restartig, wattmanban is átírt mindent

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#37507) banderasz77 válasza Chaser (#37495) üzenetére


banderasz77
addikt

Nálam 580 Nitro asztalon, vagy áll vagy forog mindkettő, egyszerre. 51-52 foknál kapcsol. Mindig auto vezérlésen hagytam, nekem tökéletes a Silent Bios vezérlése. Csak a többit babrálom. 1050mV/1350Mhz.

(#37508) Barell


Barell
senior tag

Sziasztok. RX590 Pulse, van hátul egy kis kapcsoló, gondolom bios. Valaki tudja mit miről állít át? Nem találok róla neten semmit próbálni pedig még nem volt alkalmam. :)

(#37509) Beretvás válasza Chaser (#37506) üzenetére


Beretvás
addikt

Én semmi ilyen buzera programot nem engedek már fel a gépre. Amúgy simán csinálhatja az is a fesztivált...

(#37510) Csupingo válasza lemusz (#37502) üzenetére


Csupingo
veterán

Basszus, gyönyörű megoldást használtak az evga kártyán.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#37511) kisza25 válasza Chaser (#37495) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Én úgy szoktam, hogy berakom a gépbe a kártyát, indítok egy játékot, felveszem a fülest és boldogság van, próbáld ki te is ;]
Ja tudok küldeni egy gépházat és egyből nem fogod hallani :)

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#37512) NdrewSunix válasza kisza25 (#37511) üzenetére


NdrewSunix
senior tag

Ez egy kiváló megoldása a problémának szerintem is.
De lehet az RX590 topikban tudnak jobbat is. :DD

[ Szerkesztve ]

(#37513) syberia válasza HSM (#37493) üzenetére


syberia
veterán

Nálam is egyszerre indul a kettő, ha eléri a gpu az 50 fokot. Nitro+ 580 4G

(#37508) Barell: Alapórajelet és feszültséget lehet vele csökkenteni, kikapcsolod a gépet, átlököd a másik állásba, utána pedig lecsekkolod a GPU-Z-ben az órajelet és feszültséget.

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#37514) HSM válasza kisza25 (#37511) üzenetére


HSM
félisten

Gondolod, hogy jobb, ha csak hónapok után derül ki, ha valami nem oké a kártyával? :DDD

(#37515) kisza25 válasza NdrewSunix (#37512) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Ez a 4. Kártya amit rendelt az elmúlt 2hétben az ufóktól, Ő szerintem tudja mire gondoltam :P
HSM: Ő akkor is talál problémát a kártyával, ha nincs is ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#37516) Chaser válasza banderasz77 (#37507) üzenetére


Chaser
titán

sejtettem :R legalább ez megvan, a _gyári_ sw-e kavar be neki

Beretvás
a zafír felirat színét mással nem lehet megváltoztatni, így kénytelen voltam felrakni :) ha már ott voltam megnéztem a venti állítást is, és nagyon vicces, manual már "elfelejti" a fél passzív módot, ha jól rémlik te mondtad h wattmannál is, hát gyárinál is, onnantól 18% a minimum

kisza25
te úgy szoktad, én pedig úgy szoktam, h terhelés alatt is max a vga ventijéből hallatszódhat valami
személy szerint elég jó hallásom van, és nem kívánom tönkretenni fej/fülhallgatóval, ilyeneken max zenét hallgatok, azt is ritkán
kicsit pontosítsunk, rendeltem egy 580-at és egy 590-et, amiket le is mondtam rendelés után sem sokkal, szóval semmi munkájuk nem volt vele, ellenben mindkét kártya ára még náluk van - 100+ e ft :) -
megvettem a zafír 590-et, ami hdd-szerűen kerreg, nos, ha egy kártyát fél passzív üzemmóddal reklámoznak, nem vagyok vele kisegítve ha tényleg úgy megy, csak közben hdd-nek képzeli magát, és a gyári sw-e is defektesnek érzékelte a ventijét
ezért kicseréltettem, de a csere is ugyanezt produkálja, tehát nagy valószínűséggel a táppal gerjed össze vmelyik alkatrésze, olyan táppal amit rendkívül csendesnek , közel hangtalannak promotálnak, aés amiből a másodiknak is kerreg a ventije
ha olyat akarok venni ami nem hangtalan, azt megtehtem fele/harmad áron is, úgyhogy nem érzem magam sz@rul, hogy ez nem tetszik :)
baártommal beszéltünk róla, talált valami cikket, miszerint nem olyan régen gyártott gpu-knál durva cw elég gyakran előfordul, mitadisten', vmelyik season táppal teszteltek ( : itt senkinek nincs ilyen tapasztalata 590-nél, de ahogy látom nem is seasonic tápot használ senki, szóval egyre esélyesebb a táp mókázik
kapok egy kölcsön tápot, illetve veszek egy olcsó evga-t, amit majd kis buktával eladok később, de két másik táppal legalább kiderül ki a hunyó, és ha a táp akkor repül a második is vissza ahonnan jött
ha nem raktam volna már össze pár tonna gépet másoknak, lehet én is lesz@rom tablettában gondolkodnék, de így nem megy sajnos ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#37517) HSM válasza Chaser (#37516) üzenetére


HSM
félisten

Afterburner vígan tekeri 12%-on is ha kell, valamint olyan hőfokon kapcsolom vele passzívba (0%), amikor jónak látom. ;)

(#37518) Chaser válasza HSM (#37517) üzenetére


Chaser
titán

láttam hogy az működik, h wattman nem az még legyen oké, de az már "ciki", h a zafír gyári sw-e is kuka
neked most 590 van már, vagy még 580?

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#37519) HSM válasza Chaser (#37518) üzenetére


HSM
félisten

Rx580 Nitro+ 8Gb. Fizikailag amúgy a GPU-t leszámítva csavarra egyezik az 590 Nitro-val (meg ha jól emlékszem az 570 Nitro-val is).
Nem tervezek váltani, nincs kedvem vacakolni az adásvétellel, plusz teljesen jól teszi a dolgát, mennek a ventik, nincs zavaró CW, stb... :DDD
Amiért érdemesnek látnám idővel megbontani a gépet, az majd egy Comet Lake, illetve egy RTX2060S vagy RX5700.

(#37520) kisza25 válasza Chaser (#37516) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Csak vicc volt, szarkazmus, nem ment át, nem baj ;)
Nekem is asztalon van a gépem, én is sokat küzdöttem, hogy néma legyen és terheletlenűl az is, én terhelve hagyom, had szellőzön rendesen :)

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#37521) Chaser válasza HSM (#37519) üzenetére


Chaser
titán

nem tudom követni kinek mi van, néha már azt se tudom nekem mi van ((( :

kisza25
ennyi "móka" után már nem feltétlen értem ( : fél éjszakát azzal matekoltam, hogy minél kevesebbet szívassam magam és az ufósokat
tegnap vettem hűtőt, igaz drágább volt mint amit rászántam, de minden ft-ját megérte, a "drága, de legalább sz@r" megoldásokat viszont nem preferálom :)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#37522) Gyuri27 válasza Chaser (#37516) üzenetére


Gyuri27
félisten

Minden szir szart össze shopolsz mint valami sunás.
Beszéltük milyen tápot vegyél. Harmadszorra se azt vetted. Szereted te ha fáj. Valld be végre. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#37523) kisza25 válasza Chaser (#37521) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Milyen hűtőt vettél, a jelenlegivel nem vagyok elégedett?
A magas fogyasztású kártyáknál a cw sajnos gyakoribb
A fura az, hogy az enyémnél akkor jelentkezik, ha lejjebb veszem a feszt és nem a gyárit kapja, alapból nem csinálja, én még a bios kapcsolót sem toltam át, elvileg OC+, azt sem tudom mennyi Mhz-en kell mennie, nincs mostanában időm ilyenekkel szöszölni :B

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#37524) Chaser válasza Gyuri27 (#37522) üzenetére


Chaser
titán

nincs harmadszorra táp, a 2. ses van a gépben, veszek egy olcsó evga-t tesztelni, majd később eladom 1-2 e buktával, - bár lehet összerakok majd egy gépet a maradékokból és úgy adom el :) -, ha a táp a hunyó akkor veszek valami mást, drágább evga-hoz két év gar miatt nem fűlik a fogam

kisza25
mugen rev5 b, profi
z2700 allcore 3,4ghz 20-30 perc prime blend után 61-2 fok, 5-600rpm-es néma ventivel, blend kilvése után 8 másodperccel 42 fok, venti 300 rpm körül - és tényleg néma a ventije -

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#37525) Gyuri27 válasza Chaser (#37524) üzenetére


Gyuri27
félisten

Vegyél egy rendes evga-t ahogy beszéltük. Fasza táp, fasza gyártó. Aztán azt tartsd meg.

Amd - Radeon - Ryzen

(#37526) Chaser válasza Gyuri27 (#37525) üzenetére


Chaser
titán

garantálod nekem, h nem fog vele cw-t játszani a vga? és ha már 20e ft-nál többe kerül, el is megy 5-10 évig? - 5 elég, annyival előrébb már nem terveuzek :d -
ha igen már rendelem is :K

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#37527) Chaser válasza kisza25 (#37523) üzenetére


Chaser
titán

0,85v@1250-en is ugyanúgy hdd effekt van, ott már kevesebbet kell enni egy 580-nál, de a zafír 570-emnél is, annak 0,95v-on ment, hiába kicsit kevesebb benne a számoló, 0,1v és 12 v 14nm nagyobb difi
hovatovább, az 570 jól megrángatva sem cw-zett semmit, úgy pedig biztos fölé nyal a 0,85v@1250-es 590-nek

szerk:
tehát esélyesen gerjed a nitro egyik alkatrésze a ses táppal

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#37528) NdrewSunix válasza Chaser (#37527) üzenetére


NdrewSunix
senior tag

Felajánlom neked cserére a Chieftec Eco 700w tápomat és az RX580 8GB Nitro+ kártyámat. :D
Természetesen a Seasonic tápért és az RX590-ért. :)

[ Szerkesztve ]

(#37529) Chaser válasza NdrewSunix (#37528) üzenetére


Chaser
titán

Atgondolom...atgondoltam:
Nem
( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#37530) AxBattler


AxBattler
félisten

XFX Radeon RX 580 THICC II hűtéssel!

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#37531) Gyuri27 válasza Chaser (#37526) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az előző kettőnél se garantálta senki. :N

Amd - Radeon - Ryzen

(#37532) Beretvás válasza Chaser (#37516) üzenetére


Beretvás
addikt

Wattman nem felejti el a félpasszív módot hanem kikapcsolja manual módban.. :D

(#37533) Mizol29 válasza AxBattler (#37530) üzenetére


Mizol29
senior tag

Már szinte hajaz a Nitro-ra. Brutál ahogy kinéz ez a kártya. Nagyon tetszik. Simán lecserélném a mostani Nitro-t egy ilyenre :DD

(#37534) syberia válasza AxBattler (#37530) üzenetére


syberia
veterán

Na ez még nekem is bejövős, miért nem Darth Vader Edition a neve?! :DDD

https://howbad.info/

(#37535) pimpa1974 válasza syberia (#37432) üzenetére


pimpa1974
csendes tag

na hali
Vettem ezt a Artic MX-4 pasztát!
És újra pasztáztam stb...
Semmi sem változott :( Hőfok alapjáraton most is 56-58fok :(

(#37536) Chaser válasza Gyuri27 (#37531) üzenetére


Chaser
titán

de legalább az biztos ha megnyekkeni' magát 2 év múlva, még akkor is marad 8 év a garból, 20e ft felett nem akaródzik tápot venni min 5év gar nélkül - gyári gar nem érdekel, nem nagy busines ha szükség van rá 6-7-8e ft-ért kipostázni saját ktsg-en -

Beretvás
a gyári strixx sw is ugyanazt csinálja ( : nem felejt el semmit, csak "elfelejti" a félpasszív módot, tehát ignorálja, pont mint a wattman

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#37537) Gyuri27 válasza Chaser (#37536) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ezt túl ragozod.
Nem csak az alza van a világon. Nem feltétlen kell 30k-ért tápot venni.
Van 20k környékén forton modu 60 hó garral.
És ez csak egy példa.

Amd - Radeon - Ryzen

(#37538) Chaser válasza Gyuri27 (#37537) üzenetére


Chaser
titán

melyik fsp? én amit néztem egyik sem győzött meg, mióta elmentek design irányba max középszerűnek mondanám őket
és az 5 év gar és modu nekem kevés, mellé hangtalan működés kell cw mentesen - ami miatt hajlandó vagyok többet is fizetni, nem várom el 20k-ért -

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#37539) Gyuri27 válasza Chaser (#37538) üzenetére


Gyuri27
félisten

Halk tápot nem egyet nem kettőt kapsz. Hűtőből se passzivot vettél.
Találni ott jó forton tápot is.
Nézegesd a corsair rm szériát.
Cm masterwatt szériát.
A cw-re meg hol találsz garanciát?
Max az 590 topikjában szétnézel ki mit használ.

Amd - Radeon - Ryzen

(#37540) Chaser válasza Gyuri27 (#37539) üzenetére


Chaser
titán

ez az, nem passzívat vettem és hangtalan, táp is hangtalan, igaz venti nélkül ( : és korrekt, ha elvisz zen 8 magot és 590-et passzívan, mondtam nem is érdekel a kerregő ventije, pontlecarom', amennyiben nem a táp miatt megy át hdd-be az 590, ha igen, akkor viszont eltakarodik innen, ilyen kategóriában az már túl sok kompromisszum lenne
egyelőre megrendeltem 450-es evga-t, annyiért nem pénz, tartalékba is elfér éppen, ha azzal is hdd-t játszik az 590, kaptam egy felajánlást egy tt tápra, azzal is meg tudom nézni
ma végre sikerült vennem egy fogyasztásmérőt is, tisztul a kép ( :
a kis evga super flower beles, szóval biztos nem rossz
egyébként van egy sejtésem mért hdd-zik az 590 seasonic mellett, de majd a másik tápok mondják meg jól sejtem-e

és ez az 590 topik is ((( : úgy döntöttem osztkészt' : )))
gyári oc-zett 580 12nm-en, teljesen felesleges lenne neki külön topik, nincs is semmi élet a másikban - nem mintha valaha is a topikja lett volna, csak egy teszt fórum ami ki is halt -
bekő' rakni az 590-et is címba, azért esélyesen mostanában lesz pár tulaj

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#37541) Gyuri27 válasza Chaser (#37540) üzenetére


Gyuri27
félisten

Vettem volna a helyedben valami olcsó bq-t ha már.....
Abból is olyat aminek kuruc halk a ventije.
De az evga se rossz döntés. Nyilván nem azért mert rágom vele a füled

Nem tudtam, hogy nincs külön 590 topik. De így valóban bele kellene rakni a címbe.
Amúgy meg vettél volna 580-t. Ahogy beszéltük is.

Amúgy meg vettél volna mindenből 50th editiont. :P

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#37542) peu407 válasza Chaser (#37540) üzenetére


peu407
senior tag

No, ha ez az 590-es topik is, akkor "jelentem" ma gazdája lettem egy RX Nitro 590-nek. Kicsit játszadoztam az alulfesszel. Számomra meglepő, hogy egy 4k-s optimalizált Inigine teszt több pontot és fps-t adott, mint az 1080p-s extrteme.

1500/2100/1020mv

(#37543) Chaser válasza Gyuri27 (#37541) üzenetére


Chaser
titán

a két adott seasonicról több száz, több ezer pozitív vélemény van neweggen és amazonon, tesztelők szerint is igen korrekt - nagy eséllyel az elmúlt fél évben válthattak akár venti típust, fillérb@szás rlz -
miközben tápokat kerestem, kiderült h a nagy öreg s12ii utódja már egy nagy kalap sz@r, az s12iii - persze legtöbben lazán megveszik az s12ii hírneve miatt -
bq-ban annyira a kínai kondik nem tetszenek, pláne nem a 85 fokosak sztem full kínai, jó fsp alapra építve, max németek tervezik
a kicsi evga most tesztre jön, nem küldöm vissza semmiképp, nem akarom a boltot ezzel szívatni, vagy marad tartalékba, vagy később megy gépbe vagy eladom némi buktával, de ha cw mentesen viszi az 590-et, legrosszabb esetben teszek bele hangtalan ventit és használom:) és elnézést kérek a világtól, h csak bronz tápot tudok használni, és 10e ft-nál már nem fájna annyira ha meghalná magát
elqrvult a világ, fsp-nél kb azonos áron másoktól már van jobb, azért nem is foglalkoztam vele
de ha jól rémlik újabb evga-nál is inkább a g2 szériát ajánlják g3 ellenében, már nem is érdekel mért ( :
580 lehet ugyanígy hdd-t játszana, ezt így nem lehet tudni, ha meg nem 570 akkor 590 és pont ( :
ha beülhetnék egy boltba ahol hozzáférhetnék szabadon az alkatrészekhez tesztelésre, hidd el nekem pár napon belül elmondanám mi a tényállás, de ilyen lehetőségem nincs :)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#37544) enemi válasza Chaser (#37543) üzenetére


enemi
senior tag

Addig amíg nem kezdtetek el motyogni én teljesen el is feledkeztem a tápomról (be quiet! Power Zone 750W)... Tökéletes!Hangtalan,és az 5V-os ventik amik rá vannak kötva azok.

[̲̅̅P̲̅][̲̅̅s][̲̅̅y][̲̅̅T̲̅][̲̅̅r][̲̅̅a][̲̅̅n][̲̅̅C̲̲̅̅][̲̅̅e]

(#37545) Chaser válasza Gyuri27 (#37541) üzenetére


Chaser
titán

rm_x 2018 szériát többen ajánlották, az a következő jelölt, csak a történtek után már kissé óvatos és szkeptikus vagyok... :) 40-50%-ig garantáltan félpasszívan megy az biztos - de sztem a ses ventije is 40-50% között kapcsol, lassan beüzemelem a fogyasztásmérőt is jáccok' ( : -

peu407
nem tudom 4k-ban mért mér többet, 1080p extreme nálam is pár +/- pont eltéréssel ennyi

enemi
több száz liyen véleményt olvastam a ses 450 focusról és 550 fcus plus-ról, de nálam sajnos mindkettő kerreg.. :)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#37546) Gyuri27 válasza Chaser (#37543) üzenetére


Gyuri27
félisten

Aurum 5 év Hydro X 5 év gold, Raider S 5 év silver, aurum 92+ 5 év gar platinum
Lehet itt is jó tápot találni.
Meg nyilván megfelelőt olcsóbban. De a sirtec, delta egyéb középkatos belekhez képest nincsenek lemaradva.
[link] nesze. :P

Amd - Radeon - Ryzen

(#37547) HSM válasza Chaser (#37545) üzenetére


HSM
félisten

A régi RM550X elég jó volt, nálam egy első genes dolgozik 2016 óta, a ventije ha nagyritkán be is kapcsol, igencsak halk, semmi panaszom nincs rá, az ormótlan zsugorcsöveket leszámítva a vezetékein. :) 10 év garival elég kedvező áron is volt és mégiscsak egy jó minőségű gold táp. CW-t se nagyon hallok ki, egy igen halk mély elektromos moraj van a Nitro-ból terhelésre (azt is csak nagyon közelről, levett oldallappal hallani), de semmiképpen nem az a szokásos zavaró cincogó tücsök-parádé. Mondom ezt úgy, hogy elég háklisnak tartom magam a CW-re.

(#37548) NdrewSunix válasza peu407 (#37542) üzenetére


NdrewSunix
senior tag

Nagyon átment az eredeti topik az 590 irányba, kellene nektek egy saját topik szerintem már, elfoglaljátok a falat az RX590 bajaitokkal. :D

(#37549) syberia válasza peu407 (#37542) üzenetére


syberia
veterán

1500/2100/1020mv :C

Ez játékban is stabil beállítás? Mert akkor kitűnő kártyád van.

Gyuri27: Seasonic PRIME 600 Titanium Fanless belső? Very nice!

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#37550) Chaser válasza Gyuri27 (#37546) üzenetére


Chaser
titán

elérhetőséget is mellékelj ( : hydro g-től nem estem hanyatt, raidertől sem
nagyon jó cwt és super flower elektronikák vannak már hasonló tudású fsp árkategóriában, corsair rmx is cwt

mértem párat, természetesen a legsz@rabb fogy. mérők egyikébe sikerült belenyúlni azobiban' ( : rms-t nem is tud, csak va-t, viszonyítási alapnak jó - remélem visszaveszik, az egész egy szutyok -

rx 590 "low profil" 0,9v@1250mhz, "high profil" 1,05v@1500mhz - természetesen nem olyan jó uv-ban a cserepéldány mint az előző kártya volt... :) -
z2700 allcore 3,4 prime + rx 590 desktop "low profil" - 50w
full load 255-260w - furmark + prime blend -
z2700 allcore 3,4 prime + rx 590 desktop "high profil" - 60w
full load 315-320w - furmark + prime blend - /ennél kapcsol fel a táp ventije néhány perc után/ -
z2700 allcore 3,4 prime + rx 590 desktop - csak prime blend - 110w

ha rms mérő is ezt mutatja az viszont kuvajó' a zentől és 590-től is, játék alatt max 210-250w-ot jelenthet teljes gépre konnektorból - hála nekem és azúrnak', na meg a gb mérnökeinek, h redukálni lehet az amd mérnökök trehányságát ( : -

HSM
ha jól rémlik beretvásnál is rmx van a nitro 590 mellett talán már az újabb 2018-as

szerk:
NdrewSunix
irigykecc' mi? :d

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.