Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-06 17:04:36

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló! Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, és használd a keresőt!
Az összefoglalóban pár helyen a fórumtársak hozzászólásai vannak belinkelve, vagy az ő információik alapján írtam le az adott információt. Ezúton is köszönöm mindenkinek! gyűrű

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) qqzs válasza ttamas (#48) üzenetére


qqzs
őstag

Sambaval atmegy rajta 7.1 esetleg atmos hang? Es hogy hasznalod sambaval? Ez nem olyan mint a chromecast
hogy csak streamingre jo?

[ Szerkesztve ]

Eladó: GTS450

(#52) ttamas válasza qqzs (#51) üzenetére


ttamas
tag

Samba csak a file elérhetőségét biztosítja, a dekódolást a firetv és a rajta lévő sw végzi.

(#53) qqzs válasza ttamas (#52) üzenetére


qqzs
őstag

Gondolom hogy valami ilyesmi. De en ugy tudtam hoyg a fire stick chromecast szeru streaming device. Szoval csak atadni lehet neki streaminget, de nem lehet ra telepiteni appokat.

Eladó: GTS450

(#54) ttamas válasza qqzs (#53) üzenetére


ttamas
tag

Dehogynem.
Amazon appstore-bol, es vannak sideload applikaciok is, Kodi is igy megy ra

[ Szerkesztve ]

(#55) qqzs válasza ttamas (#54) üzenetére


qqzs
őstag

Akkor ez mas mint a CC. Meg ennyit kerdeznek hoyg a prime video-t is lehet rajta futtatni side loadban? Es ha fut akkor le is jatszik filmeket? Nekunk van elofizetes es a teve primevideo klinsel es tableten megy. De itt is megerositettek es amazon forumon es support is megerositette hogy a Fire sticken nem megy a videolejatszas ha kulfoldon uzemel. (marmint UK-bol nezve)

Eladó: GTS450

(#56) ttamas válasza qqzs (#55) üzenetére


ttamas
tag

Vpn kell hozzá, és menni fog

(#57) #27216896 válasza qqzs (#50) üzenetére


#27216896
törölt tag

Paypallal fizettem...nyomok egy refundot oszt ebay sem kell nekem... :DDD
Már csak a poén kedvéért is... ;]

(#58) #27216896 válasza #27216896 (#57) üzenetére


#27216896
törölt tag

Ez mi?

Your recent eBay transaction may be from a compromised account


Hello la_szszt_gblpnxn,

You were recently involved in a transaction for the following item:
254148286975 - Amazon Fire TV Stick 4K with All-New Alexa Voice Remote - 2018 Version

We’re writing to let you know that an unauthorized third party may have accessed the seller’s account to list this item. The item has been removed from the site, and the transaction was cancelled. We ask that you take the following precautions:

- If you already paid for the item, you may be protected by eBay. Open a request with the Resolution Center and choose, "I bought an item. I haven't received it yet." You can access the Resolution Center by visiting:
http://resolutioncenter.ebay.com

- If the transaction doesn't qualify for eBay’s protection, it may be because your payment isn't claimed by the seller or has been reversed. You can request an update on the status of the transaction by contacting the payment service provider.

- If you haven't paid for your item, consider this transaction canceled and do not send payment.

At eBay, we take a number of steps to help ensure the security of your account. Learn more about protecting your account at:
http://pages.ebay.com/help/account/protecting.html

Thanks,

eBay

Please don't reply to this message. It was sent from an address that doesn't accept incoming email.

(#59) ttamas válasza #27216896 (#58) üzenetére


ttamas
tag

Ez a lényeg:
- If you already paid for the item, you may be protected by eBay. Open a request with the Resolution Center and choose, "I bought an item. I haven't received it yet." You can access the Resolution Center by visiting:
http://resolutioncenter.ebay.com

Amúgy én már buktam refundot, tehát mérget arra se vegyél

(#60) #27216896 válasza ttamas (#59) üzenetére


#27216896
törölt tag

Hű...Visszatérített – Kifizetés...ez akkor jó?

(#61) dh66e


dh66e
veterán

A múltkori amazonos akcióról lemaradtam,most nézem össze vissza árak vannak pl ebayen látom a fele kamu ahogy van.

Szerintetek ott is van akciózva vagy mind felejtős ne is nézzem.
Pl ez?

(#62) qqzs válasza dh66e (#61) üzenetére


qqzs
őstag

Olvassal vissza 3 postot

Eladó: GTS450

(#63) dh66e válasza qqzs (#62) üzenetére


dh66e
veterán

Visszaolvastam ezért írtam hogy látom a fele kamu.
A kérdés az volt hogy csak az amazonon létezik akció vagy máshol is.

(#64) qqzs válasza dh66e (#63) üzenetére


qqzs
őstag

Ennek mindenott egy ara van, vagy meg haszaltan lehet kifogni

Eladó: GTS450

(#65) L.L.


L.L.
senior tag

Én berendeltem ezt, [link], már csak kíváncsiságból is, hogy mit küldenek, ha egyáltalán küldenek valamit. Ennyit elviselek, ha elbukom.

(#66) qqzs válasza L.L. (#65) üzenetére


qqzs
őstag

Holnapra visszakapod a penzt mint itt lejjebb

Eladó: GTS450

(#67) L.L. válasza qqzs (#66) üzenetére


L.L.
senior tag

Valószínűleg. Elvileg már postázták, van egy szám is hozzá, "bár az bármi lehet". Már elfogyott, 198 db-ot eladott, hamar kiderül ha kamu.

[ Szerkesztve ]

(#68) #27216896 válasza L.L. (#67) üzenetére


#27216896
törölt tag

Dettó...de legalább hamar visszaadták a pénzt... :U

(#69) tupacamaru válasza L.L. (#65) üzenetére


tupacamaru
veterán

Mennyiért vetted?

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#70) L.L. válasza tupacamaru (#69) üzenetére


L.L.
senior tag

18,57 dollár. Most újra rakott fel, bár 2 pozitív, 1 negatív értékelése van már erre a termékre, de a negatív egy törölt rendelés miatt, így az nem releváns. A nyomkövetési szám amit tegnap adott, mai nappal már látszik a rendszerben, így valamit biztos elpostázott. Most már tényleg kíváncsi vagyok mit fogok kapni. Régen volt eladása, szintén nagyobb tételben, más termékre, azokra pozitív értékeléseket kapott. Mivel eBay védelem is van rá, így átverés esetén, talán a pénzem sem bukom.

[ Szerkesztve ]

(#71) tomigonzo


tomigonzo
aktív tag

szvsz kar igy sz.rakodni, gyakran i lehet fogni kciosan, a 30-40 euro/dollaros ar nevetseges a teljesitmenyehez kepest,
ha meg meg annyit sem akarsz ra aldozni ott a kettes verzio tulkeppen folyamatosan akciozva 20-25 korul,

csak megemlitem, hatha valakit erdekel, rottoltak a a stick 2t, es a temporary root (regi eljaras) lefut a 4k stickeke legutolso sw-n (itt meg nem tudom pontosan hogy -de gyanitom nem- azon ami most jott gyari frissiteskent),

(#72) matthews


matthews
aktív tag

Sziasztok!

Ajánlottak nekem egy Fire TV STick 4K HDR-t . Valaki már kérdezte, de azóta próbálta valaki, hogy a magyar HBO GO működik rajta vagy nem? Nekem csak arra kellene, hogy ne menjen közben a számítógépem, ugyanis most azt kilőve nézem a TV-n.

Köszönöm előre is a válaszokat.

[ Szerkesztve ]

"No brain, no problem"

(#73) djnice válasza matthews (#72) üzenetére


djnice
veterán

Megy, de nem vált frekvenciát, azt kézzel kell előtte beállítanod 50 Hz-re.

(#74) matthews válasza djnice (#73) üzenetére


matthews
aktív tag

Köszönöm a választ.
Még egy kérdés(illetve kettő):
Simán fel lehet telepíteni alkalmazás áruházból? Vagy varázsolni kell?

matt

"No brain, no problem"

(#75) djnice válasza matthews (#74) üzenetére


djnice
veterán

Innen kell letölteni az apk-t: [link]

(#76) ttamas válasza matthews (#72) üzenetére


ttamas
tag

Nekem a linkről letöltve a hbogo applikációt, és tök jól megy, semmit nem kell állítgatni.

(#77) djnice


djnice
veterán

Újra 35 EUR a 4K stick: [link]

(#78) ttamas válasza djnice (#77) üzenetére


ttamas
tag

Szuper, ennyiert veszek meg1t a masik tvhez

(#79) dh66e válasza djnice (#77) üzenetére


dh66e
veterán

Csessze meg,amazon ide nem szállít?

(#80) djnice válasza dh66e (#79) üzenetére


djnice
veterán

Sajnos ezt nem, én is a mailboxde.com-on keresztül szoktam megrendelni.

[ Szerkesztve ]

(#81) dh66e válasza djnice (#80) üzenetére


dh66e
veterán

Értem.
Azt korábban linkelted ha jól rémlik.
Nem tudom annak mi a menete.... :B

(#82) djnice válasza dh66e (#81) üzenetére


djnice
veterán

Regisztrálsz, kapsz egy egyedi ID-vel ellátott címet, majd azt adod meg az amazonos rendeléskor. Ha megérkezett, akkor írnak emailt és az oldalukon kitudod választani melyik postával kéred a továbbítást, számolnak egy árat, azt befizeted nekik, ők meg másnap küldik is tovább neked.

(#83) dh66e válasza djnice (#82) üzenetére


dh66e
veterán

:R

(#84) Ernesto78


Ernesto78
aktív tag

sziasztok!

Én is nézelődöm prime videó szolgáltatással kapcsolatban, mert érdekel.
Ha jól olvastam eddig, akkor magyarországon csak VPN-nel lehet elérni, mert régiófüggő?
Mindenképpen fire stick-et kell vennem vagy van más megoldás nézni tv-n?
Lehet böngészőből is nézni?
Ha előfizetek, akkor elég a prime video-ra, ami 8.99?

Nekem androidos tv-m van de gondlom erre nincs applikáció.

Köszi szépen. :R

(#85) Ernesto78 válasza Ernesto78 (#84) üzenetére


Ernesto78
aktív tag

Egy kicsit kutakodtam a neten és látom mégis elérhető már a primevideo honlapján az amazon videó streamje már fél évre 2.99-ért.
Sajnos nem találok GYIK-ot a honlapjukon. Na mindegy.
Lehet a telóról chromecasttal kiküldeni a szolgáltatást tv-re?

köszi

(#86) Ernesto78


Ernesto78
aktív tag

Vettem a bátorságot és előfizettem. Úgy tudtam megoldani a TV-re küldést, hogy a telefont tükrözöm a TV-re vagy a laptop Chrome böngészőjét átküldöm TV-re. Lehet nem is kell nekem Fire Stick.

(#87) tomigonzo válasza Ernesto78 (#86) üzenetére


tomigonzo
aktív tag

ha tudnad mit tud meg, akkor kellene ;)))

(#88) ttamas válasza Ernesto78 (#86) üzenetére


ttamas
tag

Samsung tvre van amazon prime app, vagy lgre, nem tudom melyiken láttam, ez a telorol streameles 1-1 videonal jól jön, de hosszú távon szerintem baromi nyűgös. Kb mint pi-n nast futtatni, és szenvedni az usb portokkal, mikor annyiból mér veszel egy nast is.

(#89) Ernesto78 válasza tomigonzo (#87) üzenetére


Ernesto78
aktív tag

Nem tudom, hogy mire tudnám még használni az android tv mellett.
Mit tud még?

@ttamas: egyelőre átmeneti megoldás a tükrözés, egyelőre a prime videó nem győzött meg hogy beleöljek még 15eFt-ot.

Nagyon sok sorozatot és filmet nem látok a listában amit máshol igen vagy ez a funkció csak az Amazon Prime előfizetéssel él? Nekem nem sok filmet dob fel a telón, azonban a laptopon valamivel többet.
Netflix jobbnak tűnik, igaz majdnem duplájába kerül.

(#90) ttamas válasza Ernesto78 (#89) üzenetére


ttamas
tag

Hbo go 1500-ert szerintem most a legjobb ajánlat magyarul. Netflixen nekem kevés a magyar tartalom, prime megy úgye erőssen konvergál a 0-hoz

(#91) Ernesto78 válasza ttamas (#90) üzenetére


Ernesto78
aktív tag

Netfilxel kezdtem tavaly májusban és megvagyok vele elégedve. Szerencsére elég jól értem az angol, mert 8 évig wales-ben éltem. Bár egy darabig problémám volt a kanadai angolt megérteni, de hát szerencsére már nincs vele probléma. Az skót angol az meg más tészta :-)
Az HBO GO-t csak 3 hónapja fizettem elő és nekem tetszik.
Most erre Prime videóra figyeltem fel.
Még a Disney+ szolgáltatásra leszek kíváncsi ami novemberben indul.

A legjobb benne, hogy nem kell más alternatívához nyúlni ha filmeket akarok nézni, igaz várni kell egy kicsit az új mozifilmekre, de sebaj.

[ Szerkesztve ]

(#92) tomigonzo válasza Ernesto78 (#91) üzenetére


tomigonzo
aktív tag

Ott kezdjunk, hogy a tukrozest felejtsuk el, bohozat. Plane igy a 21. szazad derekan. Jo dolog ha gyorsan ki akarod dobalni a hetvegi kepket a csaladnak/haveroknak a tv re a nappaliban. Masra nem.

Alant leginkabb legalis tartalom fogyasztasi lehetosegekrol irtak/irtatok amik, az en elkepzelesemmel -a modern tartalom fogyasztasrol- sajnos a mai napig nem talalkoztak. Igy marad a szurke zonas, amiben tokeletes eszkoz ez a stick. Jelenleg ar/ertek aranyban verhetetlen (a FTV box 2m elhalalozasa utan;).

(#93) Ernesto78 válasza tomigonzo (#92) üzenetére


Ernesto78
aktív tag

Igen egyetértek, hogy teljesen nem elégíti ki a tartalmakat úgy mint a virágboltos, de azért nekem ez már nagyon kezd szimpatikus lenni. Soha nem gondoltam, hogy előfizetnék ilyen jellegű szolgáltatásokra, de őszintén annyira meguntam a hagyományos tv-zést, ez csak egy jó pont.
Én is gondolkozom egy Fire TV sticken, de még azt hiszem várok vele. Most éppen egy Mi Box S-t nézek a családnak a másik tv-hez, mert csak én beszélem az angolt.

(#94) tomigonzo válasza Ernesto78 (#93) üzenetére


tomigonzo
aktív tag

Haat, nekem volt mi box m, nem az S hanem a sima 3s. Eletem egyik mellefogasa volt, nem ajanlom, probald be helyette a a 4k s sticket, nem egy nagy tetel.
technikaialg mindent tud, ami alapvetoen szukeges,sot!! mind a hw mind az sw (ez nem ondhato el a mi boxrol),
es tulkeppen minden szolgaltatas elerheto vele.

(#95) Ernesto78 válasza tomigonzo (#94) üzenetére


Ernesto78
aktív tag

Az HBO GO miatt kellene a Mi Box, mert nálunk az édesanyám nehezen kezel ilyen kütyüket, így minél egyszerűbb annál jobb. Gondoltam kodi+pluginre, de nem tudom hogy Fire TV sticken megy-e és hogy mennyire nehéz kezelni. A fire TV képes átkapcsolne tv-t vagy a tv-n kell átkapcsolni a fire tv-re?

[ Szerkesztve ]

(#96) ttamas válasza Ernesto78 (#95) üzenetére


ttamas
tag

Ftv átkapcsol, ha a tv be van állítva,ls jó helyen van a hdmi kábel/ Samsung tapasztalat
Ftvn fut a natív hbo app.

(#97) Ernesto78 válasza ttamas (#96) üzenetére


Ernesto78
aktív tag

Na ez jó hír,hogy az HBO GO app működik Fire TV Stick-en.
Azért kérdezem ezt a tv átkapcsolást, mert édesanyám már nagyon idős és ha Fire TV távirányító bekapcsoló gombja megnyomásával átkapcsol akkor neki jó lesz, mert mást nem képes megtanulni.

(#98) ttamas válasza Ernesto78 (#97) üzenetére


ttamas
tag

Ftvrol is tudni vissza kell kapcsolni normal tvre. Anyám 73, ő meg tudná tanulni, igaz, netet is aránylag aktivan használja tabletről, régebben pcről

[ Szerkesztve ]

(#99) ttamas válasza ttamas (#98) üzenetére


ttamas
tag

Még annyi ftvhez, hogy lan adaptert kalkuláld bele az árba, nekem a wifi szinte mindig akad. Amazonos adapter 15 euro körül van, ebayrol rendeltem másikat, ami lehet jó, és csa kb 4-5 eur, de még nem jött meg

[ Szerkesztve ]

(#100) Ernesto78 válasza ttamas (#99) üzenetére


Ernesto78
aktív tag

Akkor úgy látom mégis kell kábelezenem, amit elakartam kerülni, de sebaj. Köszönöm :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.