Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-06 17:04:36

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló! Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, és használd a keresőt!
Az összefoglalóban pár helyen a fórumtársak hozzászólásai vannak belinkelve, vagy az ő információik alapján írtam le az adott információt. Ezúton is köszönöm mindenkinek! gyűrű

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7001) zolikaDB válasza gyűrű (#7000) üzenetére


zolikaDB
veterán

Hát, az lesz mostmár... Mert magát a progit szeretem.

(#7002) hulp01


hulp01
senior tag

Régen olvastam itt a topikban, hogy a fire stick-et lehet valahogy mahinálni, hogy az app indításakor ki lehessen választani a megfelelő fps-t. De rohadt bonyolultnak tűnt, szóval nem álltam neki, inkább amikor látom, hogy nem jó, akkor manuálisan kivárom, hogy végigpörgesse a lehetőségeket, és kiválasszam a megfelelőt (ráadásul ezek között sajnos nincs külön a 24Hz és a 23,976Hz). Erre azóta nem született valami lényegesen egyszerűbb megoldás?
Sajnos a stick-en hiába van beállítva, hogy az app vezérelje, nem működik, mert az erősítőbe van bedugva, és csak 720p/1080p 60Hz érhető el. Persze a tv az tudná az összeset full HD-ig, minden fps-sel. Az lenne a jó, ha ezt lehetne mókolni, tehát ide beletenni valami úton-módon, hogy milyen képfrissítést tud a tv. És akkor már az appok is tudnak választani a lehetőségek közül.

(#7003) gyűrű válasza hulp01 (#7002) üzenetére


gyűrű
Topikgazda

Apponként be lehet állítani hogy induljon rr appal. Összefoglalóban benne van.

(#7004) hulp01 válasza gyűrű (#7003) üzenetére


hulp01
senior tag

Ok, köszi, megpróbálom majd. Remélem sikerül megcsinálni.

(#7005) CirrMee válasza gyűrű (#6997) üzenetére


CirrMee
addikt

Köszi!

Lenne itt akkor egy pótkérdés: milyen fájlkezelővel lehet látni a külső tárolót? Lehet én vagyok béna, de a X-plore alatt nem találom a pendrive -t (pedig a rendszer szerint megvan, és át is pakolta oda a Kodi -t).

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#7006) gyűrű válasza CirrMee (#7005) üzenetére


gyűrű
Topikgazda

Úgy emlékszem csak akkor hozzáférhető, ha külső usb tárolóként van formázva. A belső tárolóként formázott, csak a rendszer számára érhető el. Szóval nem fogod látni benne.

[ Szerkesztve ]

(#7007) kokokka válasza gyűrű (#7006) üzenetére


kokokka
őstag

Ez így is van, bár néha ez is kaotikus. Volt, hogy formáztam külsőnek, de nem látta. Ha jól tudom, amúgy sem lehet, csak csak 4Gb-nál kisebb fájlokat másolni rá.

(#7008) IG55


IG55
senior tag

4K maxon az eurosport app felbontása gyengébb, mint ha ugyanazon a TV-n közvetlenül futtatom app-ból. Sőt, a normál TV adásnál is gyengébb. Másnál van ilyen tapasztalás?

(#7009) tomigonzo válasza IG55 (#7008) üzenetére


tomigonzo
aktív tag

eurosport app firesticken? silk browserbol tokeletes minoseg ;)

(#7010) IG55 válasza tomigonzo (#7009) üzenetére


IG55
senior tag

Böngészőből jó a minőség. Majd megnézem letöltött APK-val. Ez a böngészős megoldás számomra no-go.

(#7011) tomigonzo válasza IG55 (#7010) üzenetére


tomigonzo
aktív tag

Miert 'jobb' a player app?

(#7012) IG55 válasza tomigonzo (#7011) üzenetére


IG55
senior tag

Sokkal kényelmesebb kezelni TV-n, mint egy böngészőt.

(#7013) tomigonzo válasza IG55 (#7012) üzenetére


tomigonzo
aktív tag

haaaat, de izlesek es pofonok, (ha a stickes verziorol beszelsz nalam konkretan full screenbe nem lehet kirakni, az aranyok rohejesek, es satobbi)

(#7014) IG55 válasza tomigonzo (#7013) üzenetére


IG55
senior tag

Töltsd le közvetlen az Amazontól. Egyébként más androidos tv-n is szar a minőség. Úgy értem, gyári android oprendszeres tv-n. De Samsung tv-n (tizen), jó a minőség (tizenre is van eurosport app) . Szóval az androidos eurosport app képminősége fos.

(#7015) tomigonzo válasza IG55 (#7014) üzenetére


tomigonzo
aktív tag

nekem elerhetetlen az amazon appstoreban

(#7016) hulp01 válasza gyűrű (#7003) üzenetére


hulp01
senior tag

Hétvégén megcsináltam az összefoglalóban leírtakat, letöltöttam és felraktam mindkét appot, a kis play gombra mapeltem a rr váltást, de hiába nyomogatom, nem hozza fel a választási lehetőséget. Közben ráadásul véletlenül az HBO appot a lefelé gombra tettem fel. Az bezzeg működött, hogy rohadna meg, és utána már nem tudtam semmit csinálni, mert amint megnyomtam a lefelé gombot, már indult is az app. Szóval tolhattam egy factory resetet. És az, hogy a hosszas szívás után még nem is működik, eléggé elvette az egésztől a kedvemet.
Ismét csak azt tudom mondani, hogy bezzeg a letorrentezett cuccok számítógépen keresztül Kodival tökéletesen működnek egyszerűen beállítgatva. Ha az ember próbál legálisan hozzájutni a tartalomhoz, az meg szívjon. Mibe került volna a köcsög Amazonnak elérhetővé tenni ezt a menüt, aztán a user kiválaszthatja, hogy mit akar. Ugyanúgy bele lehetett volna tenni a developer menübe. Még a hotkey is maradhatott volna, mint ami a váltásra amúgy is meg van adva, csak nem kéne végignézni vagy egy percen keresztül, mire a sorban eljut ez a vacak a 24fps-ig. Sokszor felmerül bennem, hogy a cégek amúgy kipróbálják-e a termékeiket használat előtt.

(#7017) gyűrű válasza hulp01 (#7016) üzenetére


gyűrű
Topikgazda

Pedig nem bonyolult. Csak a rr appban kell azt az egy shortcutot beállítani.

(#7018) hulp01 válasza gyűrű (#7017) üzenetére


hulp01
senior tag

Megcsináltam, mégse működik.

(#7019) gyűrű válasza hulp01 (#7018) üzenetére


gyűrű
Topikgazda

USB hibakereses és adb engedélyezés
is megvolt ?

(#7020) hulp01 válasza gyűrű (#7019) üzenetére


hulp01
senior tag

Igen

(#7021) gyűrű válasza hulp01 (#7020) üzenetére


gyűrű
Topikgazda

Akkor nem tudom mit csinálsz másképp..

(#7022) nimfas válasza pkaresz (#6899) üzenetére


nimfas
addikt

Én feltettem ezt (HBO max 53.20) a 4k max -re, de a firetv távirányítóval nem lehet irányítani. Ez nem lehet hogy nem fire tv-re való verzió?

Melyik az utolsó normálisan működő HBO MAX app???

(#7023) pkaresz válasza nimfas (#7022) üzenetére


pkaresz
senior tag

Nálam ez megy. S jó. 4K2021 a típus.

[ Szerkesztve ]

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#7024) gyűrű válasza nimfas (#7022) üzenetére


gyűrű
Topikgazda

Az a jó verzió csak atv-re való kell.

(#7025) Crvsh3R


Crvsh3R
senior tag

Erre esetleg van valakinek valami ötlete? Amit a Plex topicban írtak az nem vált be, hiába kapcsoltam ki magán a Fire TV-n a HDR-t, továbbra is fakók a színek lejátszásnál. Próbáltam a Plex natív kliensében is, d e a helyzet ugyanaz.

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#7026) nimfas válasza gyűrű (#7024) üzenetére


nimfas
addikt

Ezt szedtem le... De ez nem jó.

com.hbo.hbonow_53.20.0.2-35320002_minAPI21(arm64-v8a,armeabi,armeabi-v7a,x86,x86_64)(nodpi)_apkmirror.com.apk

Ez tablet, telefonra való Szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#7027) zseko válasza nimfas (#7026) üzenetére


zseko
veterán

Igen, az nem tévére való. Ahhoz ez a link a jó.

HR24.hu

(#7028) nimfas válasza zseko (#7027) üzenetére


nimfas
addikt

Köszönöm! :D

(#7029) lm83


lm83
őstag

Az összefoglalóban azt van, hogy nem működik a SkyShowtime androidos alkalmazás?
Mi az ami nem működik benne jól?
És jobban működik a Kodi kiegészítőben?
(Azon kívül, hogy, ha elalszol rajta, akkor végig nézed ez egész évadot, illetve végig kell nézni a részt, hogy eltűnjön a folytatás listából?)

(#7030) gyűrű válasza lm83 (#7029) üzenetére


gyűrű
Topikgazda

Az hogy nagyítja a képet ha 4K tévéd van. Nem vált frekvenciát ezért akad.
Akkor jól működik ha előtte átállítod a sticken mondjuk 720p-re.
Kodiban vált rendesen és úgy indul ahogy kell..

[ Szerkesztve ]

(#7031) spiky03 válasza lm83 (#7029) üzenetére


spiky03
veterán

Nálam egy fullHD Panasonic plazmán megy a Stick, ott semmi baja a Skyshowtimenak. Nem állítottam semmit sem a felbontáson.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#7032) lm83 válasza gyűrű (#7030) üzenetére


lm83
őstag

Értem. Itt nálam egy HD vagy fullHD tévére van dugva sima 4k stick.
Még a legelején linkelt verzió van fent. Működik rendesen minden.
Nem úgy mint telefonon. Ott van akadás lejátszás közben rendesen, közben robothang stb... ilyenre gondolsz itt is? Még offline lejátszásnál is...
Kép minősége is néha kritikán aluli, sötétben az árnyék mindenhol bordós...
Ehhez képest sticken tényleg semmi probléma nincs vele nálam.

(#7033) Ra3


Ra3
őstag

Amazon.de-n éjféltől prime-day, ami már látszik hogy 4k 22 euró, 4kmax 35 euró, echo dot 5 22 euró.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#7034) nimfas válasza Ra3 (#7033) üzenetére


nimfas
addikt

Már csak egy német továbbpostázást kell rászámolni.
Az még működik amúgy?

(#7035) Ra3 válasza nimfas (#7034) üzenetére


Ra3
őstag

Nem tudom, a mailboxde szerintem még igen, én kint dolgozó ismerősökkel hozatom haza, osztrák határszélen lakók előnyben.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#7036) Csabi1984


Csabi1984
addikt

Én is rendelnék ennyiért csak nem tudom a mailboxra mennyi csomagszállítást kell fizetni :D
Felsorol csomagszállítókat GLS 3.0 (gondolom Kg) ott 9.65 Eur. Erre még jön valami?

[ Szerkesztve ]

(#7037) gyűrű válasza Csabi1984 (#7036) üzenetére


gyűrű
Topikgazda

13,2 EUR.

(#7038) Csabi1984 válasza Csabi1984 (#7036) üzenetére


Csabi1984
addikt

Valamiért eröltetni akar valami szolgáltatást :D Mintha anélkül nem is lehetne megrendelni

(#7039) Ra3 válasza Csabi1984 (#7038) üzenetére


Ra3
őstag

30 napos prime próbaelőfizu kell az akciós árhoz, azt utána le kell mondani.
szerk.: nem tudom mailbox-al hogy működik, mert fent írja hogy csak németeknek/osztrákoknak jár a prime, de nekem a kinti ismerős neve/címe van megadva billingre.

[ Szerkesztve ]

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#7040) Csabi1984 válasza Ra3 (#7039) üzenetére


Csabi1984
addikt

Köszönöm, ennyire nem akarok belebonyolódni elég lett volna a mailboxde herce-hurca.
Azt még vállaltam volna ha valaki jár onnan Budapestre akkor beszállnék az üzemanyagárba "szállításdíj" gyanánt :D de, hogy még számlaszámot is megadjak és fingom sincs mert még így nem rendeltem és eléggé rizikós.

Ha nagyon kell akkor inkább idehaza megveszem 24-25.000 ért azt jó van

[ Szerkesztve ]

(#7041) nimfas


nimfas
addikt

Ha lenne Mailbox csoportos rendelés és valaki vállalja a postázást itthon beszállnék. 😉

(#7042) Csabi1984 válasza nimfas (#7041) üzenetére


Csabi1984
addikt

+1

(#7045) kmarci25 válasza nimfas (#7041) üzenetére


kmarci25
veterán

Ketten máris vagytok a csoportban. :K

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#7046) krizoli


krizoli
tag

Olvasva, hogy olcsóbb lett, gondoltam megnézném magamnak milyen ez az eszköz. Sajnos hiába van prime-om, állítok be akár német zip code-ot, nem engedi azon az áron.
Kár érte.

(#7047) mikrofon válasza Csabi1984 (#7042) üzenetére


mikrofon
addikt

Én is csatlakoznék, ha lehet egyben szállítatni.
Lehet, vagy úgyis külön számolják a szállítási díjat?

(#7048) nimfas válasza krizoli (#7046) üzenetére


nimfas
addikt

Nekem engedi... Nem néztél be valamit?

kmarci25 köszi. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7049) krizoli válasza nimfas (#7048) üzenetére


krizoli
tag

A sima 4k változatot néztem, azt nem engedi, a többit valóban lehet.

(#7050) Csabi1984 válasza mikrofon (#7047) üzenetére


Csabi1984
addikt

A szállítás amit értek. Mailboxde-ig ingyenes és a Mailboxde-től ide Magyarorszagra annak kB 13.xx Euró. Amazonon kifizeted a terméket a mailboxde részére a szállítási díjat befizetni

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.