Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-06 17:04:36

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló! Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, és használd a keresőt!
Az összefoglalóban pár helyen a fórumtársak hozzászólásai vannak belinkelve, vagy az ő információik alapján írtam le az adott információt. Ezúton is köszönöm mindenkinek! gyűrű

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) ttamas válasza Ernesto78 (#150) üzenetére


ttamas
tag

Mit ír hibának ?

(#152) Ernesto78 válasza ttamas (#151) üzenetére


Ernesto78
aktív tag

Nem ír hibát, hanem a film lejátszáskor kilép a program.

(#153) ttamas válasza Ernesto78 (#152) üzenetére


ttamas
tag

Akkor a programmal lesz valami, mert nalam geolock miatt nem megy a prime. Orobald ki a cache uritest meg az ujrazelepitest a settingsben a prime appra

(#154) qqzs


qqzs
őstag

Nekem azt irja hogy:
Your device's current location settings might be incorrect or unsupported. To verify location settings and view supported locations, please go to https-.//www.primevideo.com/help?nodeld=202065770
Error Code: 5505

A location helpben meg ezt irja
Prime Video is available in over 200 countries and territories, all you need is an Amazon account, a Prime Video or Amazon Prime membership, compatible device and internet connection.
Residents of the European Union, while traveling within the European Union, have access to the same titles that are available when streaming from their country of residence. While traveling outside the European Union, residents of the European Union have access to stream and download Prime Originals titles.

Ez alapjan kene latnom minden devicon mindent.

Eladó: GTS450

(#155) qqzs


qqzs
őstag

Tudtok email contactot stick supporthoz? Csak telefon contactot ad. Felhivtam erre beallitottak az acountomat ausztraliaba (AU, EU helyett :) es azt mondtak ha visszamentem UK-ba akkor majd allitsam vissza. De a supportficko szerintem most halott eleteben eloszor Hungaryrol mert egyszeruen nem birta megerteni. Es miutan elmondtam neki a pontos magyar cimem akkor azt mondta latja a redszerben es ezutan beallitotta ausztraliara :) teljesen kesz vagyok :)

Eladó: GTS450

(#156) ttamas válasza qqzs (#155) üzenetére


ttamas
tag

Amazon.com on van livechat, én ott reklamáltam, vagy a co.uk-n, már nem emléksze

(#157) Ernesto78 válasza ttamas (#153) üzenetére


Ernesto78
aktív tag

elindul a film de 2 másodperc múlva hibával leáll a program. Hagyom a fenébe inkább.

Közben megjött az Xbox one X amit rendeltem és szerencsére van rá Prime Video app. Tökéletesen működik vele. :K

(#158) qqzs válasza ttamas (#156) üzenetére


qqzs
őstag

Livechat nem volt opcio.
Na mindegy azota sikerult emailben lerendezni es mukodik ujra.
Please be advised that to access/download a Prime Videos, a UK invoice address and a credit card issued by a UK bank must be applied to your account.

Upon checking your account details, I seen that your account setting was updated as Hungary. This is the reason that you're unable to access Prime videos.

To help you with this issue, I've now updated a Video Home Territory to United Kingdom on your account and made necessary changes on your account, now you will be able to watch Amazon Prime Videos without any issue.

Eladó: GTS450

(#159) tomigonzo


tomigonzo
aktív tag

Milyen/melyik ethernet adapteres megoldas javasolt a 4k stickhez? a gyari amazon, vagy usb adapterbe kotott usb/ethrnet adapter?
Tapaszalatok?

(#160) ttamas válasza tomigonzo (#159) üzenetére


ttamas
tag

Fentebb él ok linkeltem eggyet, az is jó, a gyári is. Előbbi 1 hónap alatt jött meg, de olcsó, másik gyors, de jóval drágább

(#161) tomigonzo válasza ttamas (#160) üzenetére


tomigonzo
aktív tag

koszi,
megnezem gyarival,

mas:
tapasztalt mar valaki olyat, hogy a stick eldobja a wifit, es ha ujra akarom inditani akkor nem is tudja magat resetelni, ki kell huzni a tapot es utanna indul csak ujra ha ismet visszacsatolom az tapot?

(#162) L.L. válasza tomigonzo (#161) üzenetére


L.L.
senior tag

A gyári adapter "csak" 100Mbit-es. Én ezt vettem, és tökéletes vele.
[link] [link], Illetve egy ilyen kábelre is szükséged lesz [link] [link] .

[ Szerkesztve ]

(#163) ttamas válasza L.L. (#162) üzenetére


ttamas
tag

2 óras 4k hdr (kb 60 giga) film sávszélesseg igénye 1x sem ment 50 megabit fölé

[ Szerkesztve ]

(#164) ttamas válasza tomigonzo (#161) üzenetére


ttamas
tag

Én a középső és a play gomb megnyomásával ( kb 5 másodpercig) indítom újra, az mindig ment

(#165) djnice válasza ttamas (#163) üzenetére


djnice
veterán

Az lehet, de sok film van ahol 100 fölé ugrik.

(#166) ttamas válasza djnice (#165) üzenetére


ttamas
tag

Firetvnek van a process figyelője, aszerint az elején bufferel, itt 50, utánna esik vissza, 3zért mondtam. Ln még xsak olyannal sem találkoztam, ami megközelítette volna, igaz, csak 30-40 filmet néztem ilyen formában

(#167) tomigonzo


tomigonzo
aktív tag

Koszi, megprobalom az UGreent is (max gyari amazon isszamegy Primeban ;)

Az gondom a resettel, hogy menubol aktivalva belefagy, nem kapcsolja le magat a stick. Megprobalom a tavirnyitps modszert koszi, de leginkabb arra kellene rajonnom mi/melyik app vagy kodi addon uti ki a rendszert, vagy lehet ez egy hibas darab -mar 3x fordul ez elo random idokozonkent, legutobb 1-2 hoanppal ezelott, csak a totalis factory reset es reinstall segitett, ami mostanaig birta. Egy forumon mar olvastam volt valakinel hasonlo problema, halozat eldobas, cseres lett a stick garanciaba. Szoval most egy reinstall lesz szerintem aztan a kovetkezo esetnel megprobalok egy garancita. Masik szobababn ugyan ez a stick, ugyanezekkel az appokkal/kodi addonokkal problema nelkul mukodik.

(#168) ttamas válasza tomigonzo (#167) üzenetére


ttamas
tag

Nekem a 3as ftv stick volt az ami wifin hasznalhatatlan volt, de lanon perfekt

(#169) tomigonzo válasza ttamas (#168) üzenetére


tomigonzo
aktív tag

nem hasznalhatatlan, csak mar 2x v 3x jatsza ezt el amiota megvan, lehet valami kodi addon lesz a hibas ami beragad a hatterben, koztes idoben tokeletesen mukodik,
bar egy villamcsapasos baleset miatt nem nagyon hive mar a kabelezesnek (ez vagta ha a ftv boxomat is), de megprobalom mennyivel tud tobbet, leginkabb, hogy kezdenek megjelenni a 4 k minosegi kontentok a szurke zonaban is ;)

(#170) Rosep


Rosep
senior tag

Nekem se akar felmenni az HBO GO a fire TV Stick-re.
Van valami megoldás?

(#171) dh66e válasza Rosep (#170) üzenetére


dh66e
veterán

olvass vissza ott a megoldás.

(#172) oris válasza Rosep (#170) üzenetére


oris
aktív tag

HBO GO - Fire Tv: (#137) Gijon hozzászólása: [link]

[ Szerkesztve ]

"Nagyon ritka az ember, akinél a szavak teljesen fedik az élet valóságát. Talán ez a legritkább tünemény az életben." Márai

(#173) lsebestyen válasza oris (#172) üzenetére


lsebestyen
addikt

Az a link már lejárt, elküldtem neki privátban a sajátom.

(#174) oris válasza lsebestyen (#173) üzenetére


oris
aktív tag

Feltöltöttem a tinyupload-ra, hátha másnak is kell: [HBO GO app - Fire tv]

"Nagyon ritka az ember, akinél a szavak teljesen fedik az élet valóságát. Talán ez a legritkább tünemény az életben." Márai

(#175) Rosep


Rosep
senior tag

Megkaptam, működik. Csak olyan szaggatós a kép. Meg persze nem a legjobb minőségű. Ez gondolom a Wi-Fi miatt van. Mejd megpróbálom LAN-on.

(#176) lsebestyen válasza Rosep (#175) üzenetére


lsebestyen
addikt

Nálam teljesen jó, kb 5mp alatt már szép a felbontás. Mondjuk közvetlen a tv mellett van egy router, 35mbit elég neki (a sima verziónak), ennyi jön ki a routerből (van vagy 8 éves, de jeltovábbítónak jó még mindig :) )

(#177) Rosep válasza lsebestyen (#176) üzenetére


Rosep
senior tag

Meglett a hiba. A TV-n átraktam a bemenetet 'számítógép'-re.

(#178) matthews válasza oris (#174) üzenetére


matthews
aktív tag

Szia!
Ez melyik Stickre jó? Bármelyikre vagy csak a 4k-sra?
Köszönöm a választ.

"No brain, no problem"

(#179) dh66e válasza oris (#174) üzenetére


dh66e
veterán

Köszi,de sajnos nem elérhető.
Az enyém jövő héten érkezik fel akarom majd rakni rá.
Esetleg ha valaki elküldené vagy felrakná valahova hálás lennék.

[ Szerkesztve ]

(#180) Gijon válasza matthews (#178) üzenetére


Gijon
senior tag

A 4K-sra jó a hivatalos ([link]). A régebbi sick-ekre jó az oris link, de lényegileg működhet az is a 4K-son.

(#181) dh66e válasza Gijon (#180) üzenetére


dh66e
veterán

Jah én meg azt hittem a 4k-s ról megy a diskurzus. :B
Jó hogy ezt megemlítetted. :R

(#182) matthews válasza Gijon (#180) üzenetére


matthews
aktív tag

Köszönöm a választ.
Akkor erre [link] elvileg jó?

[ Szerkesztve ]

"No brain, no problem"

(#183) matthews válasza lsebestyen (#173) üzenetére


matthews
aktív tag

Szia!
Küldd el nekem is légyszíves.
Köszönöm

"No brain, no problem"

(#184) lsebestyen válasza matthews (#183) üzenetére


lsebestyen
addikt

Szia, ugyanaz van nekem is, mint a 174es hsz-ben. Egyébként a sima nem ér sztem 12k-t,akkor mar inkabb akciosan amazonrol a 4k verzio, az is 12k korul szokott lenni.

[ Szerkesztve ]

(#185) matthews válasza lsebestyen (#184) üzenetére


matthews
aktív tag

Szia!

Azt valamiért nem jeleníti meg a böngésző. De közben kutakodtam a gépen mert mintha letöltöttem volna már amikor először belinkelték és lám megvan. Azért köszönöm a választ!

Néztem, de ugye a németek nem szállítanak ide, a mailboxos megoldás meg még plusz lóvé. Meg most drága is a szerkezet, 60 makiért adják.
Üdv.

[ Szerkesztve ]

"No brain, no problem"

(#186) Rosep


Rosep
senior tag

Azt tudja valaki honnan lehetne venni amazon-os ethernet adaptert?
Mert magyarországra nem szállítják ki.
eBay-en van, de szállítással 9000 Ft lenne.

(#187) Gijon válasza Rosep (#186) üzenetére


Gijon
senior tag

Miért nem szállítják ki? Nekem a posta hozta. Itt rendeltem..

(#188) Rosep válasza Gijon (#187) üzenetére


Rosep
senior tag

Hát ezen az amazon-on sose igazodom ki. Az angol nyelvűről nem akart szállítani.
Menyi volt a posta? Mert rohadtul nem egyértelmű.
14,99 Eur az ára, mikor rányomok a rendelésre 16,00 Eur-t ír. Csak azt nem tudom hogy a végösszeg annyi, vagy a szállítással növelt ára. :F

[ Szerkesztve ]

(#189) tomigonzo válasza Rosep (#188) üzenetére


tomigonzo
aktív tag

Hat nem tudom, ket napja beuzemeltem, egy ugreen usb/ethernet adaptert, de sok valtozastnem veszek eszre, kozben megjott a gyari amazonos is, de szerintem a megy is vissza holnap, mert sok ertelmet nem latom,
ha valakinek koknkret tapasztalata van az irja meg legyen szives,

van aki hasznal game kontrollert a 4k stickhez?ha igen milyet?

(#190) Gijon válasza Rosep (#188) üzenetére


Gijon
senior tag

Azért 16, mert rászámolja a magyar áfát (12,6x1,27). Szállítási költségre nem emlékszem, mert mást is rendeltem, de ki lehet használni a 30 napos "ingyenes" prime szolgáltatást is.

[ Szerkesztve ]

(#191) ttamas


ttamas
tag

Amazon.com on csak én nem találom az új verziót? Rokonok mennek ki, tudnának hozni, ha megrendelem

(#192) Chrisssz


Chrisssz
újonc

Sziasztok!

Tegnap üzemeltem be a Fire TV 4K stickemet, eddig minden logikus és jól működik.
A Horizon Go alkalmazással nem boldogulok, gond nélkül sikerült feltennem, de nem tudok benne tovább menni, mert már az elején, az ország választásnál lefagy. Tudom, hogy a Horizon Go kezelőfelülete álló, itt pedig fekvőbe próbálja betölteni, de sehogy sem tudok továbblépni.
Van esetleg valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban?

Köszi előre is.

(#193) dh66e válasza ttamas (#191) üzenetére


dh66e
veterán

Tudom késő már a válaszra,de sikerült?

Nekem is megjött a kütyü 12 ropit nagyon megért(Volt osztrák kontaktom :D ).A régi meg ment a hálóba.
Eddig nagyon rendben van.

(#194) matthews


matthews
aktív tag

Sziasztok! Akinek van Horizon Go-ja írja meg legyen szíves, hogy honnan szedte le és hogyan telepítette. Én kettőt találtam a mindenki által ismert oldalon, fel is sikerült rakni, de egyik sem megy tovább az ország kiválasztásánál, lefagy. Nem reagál. Köszönöm a segítséget előre is.

"No brain, no problem"

(#195) matthews


matthews
aktív tag

Tiszta vak vagyok... Kettővel előre se látok.... Szóval némi keresgéléssel találtam egy német oldalt amin egy srác azt írta, hogy légegérrel kellene kiválasztani a dolgokat. Ez megoldható ezzel a távirányítóval? Mintha valaki írt volna erről anno...

"No brain, no problem"

(#196) matthews válasza Chrisssz (#192) üzenetére


matthews
aktív tag

Ok. Megoldottam. A képernyő nyújtott a menüben, de az adás szépen megy. [link] Ezt olvasd el.

"No brain, no problem"

(#197) Ernesto78


Ernesto78
aktív tag

most amazon.fr oldalon 40 euro a fire tv 4k stick
úgy tudom postáznak magyarországra bár nem tudom hogy a a hálózati adapter csatlakozója olyan e mint itthon

(#198) consono válasza oris (#174) üzenetére


consono
nagyúr

Van esetleg újabb verzió a régi stickekre a HBO Go Appból? Kipróbáltam a Basicen a linkeltet, be tudom regisztrálni a motyót, a menü működik is, keresni is tudok, de ha elindítanék és filmet vagy sorozatot a lejátszás már nem indul el, hibát dob... Ugyan ezen a sticken az androidos kodiba telepített HBO Go add-on működik, szóval a hálózat sem lehet a ludas.

"In God we trust. All others must bring data"

(#199) doodi válasza Chrisssz (#192) üzenetére


doodi
csendes tag

Horizon Go tokeletesen mukodik a Silk bongeszoben, mentsd el konyvjelzokent es elso belepes utan engedd neki, hogy elmentse a belepesi adatokat. Mi igy nezzuk es tokeletes.

(#200) venom8888


venom8888
őstag

Sziasztok. Iptv m3u linket rs lehet tenni a fure stick re?
Gondolkodok iptv n. Mar kaptam teszt linket is,csak 24 oras.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.