Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#951) Menotti válasza ferenck (#938) üzenetére


Menotti
aktív tag

Én amikor átálltam a lengyelre ,amiket beírtam a magyar oldalról mind ott volt minimum magyar felirattal...bár nem néztem végig az összeset,de jó párat beírogattam szúrópróba szerűen..

(#952) Chris0321 válasza morzsolo (#950) üzenetére


Chris0321
addikt

Pont ezért írtam, hogy előbb az e-mail címedet kell megcsinálnod.

(#953) pilóta


pilóta
nagyúr

Sziasztok!
Kellene egy kis segítség.

A szitu a következő: regisztráltam a primevideo-ra. Az asztali gépen, mert az egyszerűbb. Minden jó is volt, megadtam a bankkártya adatokat, és rákattintottam, hogy elkezdem az egy hetes próbát. Úgy gondoltam, hogy majd regisztráció után belépek a TV-n is, felhsználónév/jelszóval. De kiderült hogy azt ott nem lehet, csak az eszközt lehet hozzáadni kóddal. De mivel az asztali gép az emeleten van, a TV meg a földszinten, gondoltam nem mászkálok föl-le, hanem bejelentkezek a telefonon, úgy egyszerűbb. Hát nem volt egyszerű, mert nem tudtam belépni azzal az e-mail címmel/jelszóval, amivel az asztali gépen igen, hanem ott újra végigvitt a regisztráció lépésein (biztos, hogy jó e-mailcímet és jelszót írtam be). Csodálkoztam is, de mindegy, megcsináltam újra, ugyanazokkal az adatokkal, mint az asztali gépen. Na innentől kezdve megállt a folyamat, átvitt egyből az amazon.com-ra, hogy ott jelentkezzek be. Megpróbáltam, de ott azt írta, hogy probléma van a fiókkal, fotózzam be a bankkártyát. Befotóztam, ahogy kérték, de azóta zárolt a fiókom. Nem is érdekelt volna annyira, végül is eddig is megvoltam primevideo nélkül, gondoltam mindegy, ez most nem sikerült. Igen ám, de ma levonta a havidíjat a kártyámról, amit így, hogy nem enged belépni, kicsit szemét húzásnak érzek. Sajnos nem tudom felvenni a kapcsolatot az ügyfélszolgálattal, mert ahhoz be kellene lépni, de nem tudok belépni, mert zárolva van a fiók.
Mi a megoldás?

Aki él és nem boldog, az téved!

(#954) kigyi_23 válasza pilóta (#953) üzenetére


kigyi_23
addikt

Másik email-el másik fiók regisztrációval tudsz max a supportnak írni.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#955) kigyi_23


kigyi_23
addikt

Amúgy nem tudom én külön nem regisztráltam a prime video-ra, mert az amazon fiókomhoz kötöttem az előfizetést. Amazon.com-ra regeltem egy fiókot és azzal használom az egészet. Úgy látszik aki fordítva csinálja az belefuthat mindenféle hibába.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#956) ferenck válasza Menotti (#951) üzenetére


ferenck
senior tag

Persze nem is azt mondtam. Minden ami a magyaron volt megvan a lengyelen is, viszont baromi nehéz megtalálni, mert jóval több lengyel vagy angol feliratos tartalom van ott, mint magyar. Ha konkrétan kerestem, akkor persze megtaláltam, viszont ha képek alapján megtetszett egy film, szinte biztos, hogy nem volt hozzá magyar felirat.

[ Szerkesztve ]

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#957) morzsolo válasza pilóta (#953) üzenetére


morzsolo
friss újonc

Várom a fejleményt, hogy mit tudsz intézni, mert én is valami hasonló faszságba vagyok. Azon agyalok, hogy bemegyek a bankba és ott tiltatom le, hogy le tudja vonni a havi díjat. Nem tudom mennyire járható út az....

(#958) zseko válasza morzsolo (#950) üzenetére


zseko
veterán

Hát igen, hónapok óta hír, hogy a Google meg fogja szüntetni november-december környékén az évek óta inaktív fiókokat amiket a tulajdonosai nem használnak, és mivel te nem használtad (egyetlen egy belépés elég lett volna az aktívan tartáshoz az elmúlt egy-két hónapban), így alig pár hete törölte. Ebbe futottál bele.
Ahogy írják, próbáld meg újra létrehozni.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#959) Chris0321 válasza zseko (#958) üzenetére


Chris0321
addikt

Erről el is felejtkeztem, de így legalább valószínűleg újra létre tudja hozni az e-mail címet.

(#960) zseko válasza Chris0321 (#959) üzenetére


zseko
veterán

Én is gyorsan végigpörgettem az email címeket még októberben, el ne felejtsem :) Alig egy perc volt csak az összes.

HR24.hu

(#961) Chris0321 válasza zseko (#960) üzenetére


Chris0321
addikt

Nekem csak egy címem van, azt aktívan használom is így nekem ezzel nem volt problémám.

(#962) zseko válasza Chris0321 (#961) üzenetére


zseko
veterán

Nekem se sok van: van egy fő aktív, ami a legelső volt, aztán a hivatalosabb helyekre inkább csináltam egy rendes, teljes neveset, meg egy fake (ami a nevében is benne van :D) az olyan különböző szirszar helyekre ahová nem vagyok hajlandó megadni az előző kettőt.

HR24.hu

(#963) Harbinger85


Harbinger85
aktív tag

Üdv!

3 kérdésem lenne. Olvastam hogy az amerikai Prime ára elvileg emelkedni fog, illetve itt jön a reklámos csomag. Ez minket érinteni fog?
Valamint végre sok jó film került fel, többek között MGM cím is. De miért nincs egyikhez se magyar felirat/szinkron? Jómagam részéről mindegy, de ha lenne valami magyar nézhetnék a 4K TV is.
ÉS a Prime Gaming aktuális havi játékairól miért nem add infót még a hivatalos YouTube csatorna se? Az utolsó is novemberi címeket ismerteti. Tudom hogy január eleje van, de hogy mik lesznek a havi csomag részei úgyis el vannak döntve szerint fél éve. :))

(#964) l.skywalker válasza Harbinger85 (#963) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ezt nehéz megmondani, ugye odakint jön ezt a reklámos előfizetési szint is. Idővel biztos változni fog itthon is de nem követi le közvetlenül a kinti modellt

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#965) zseko válasza Harbinger85 (#963) üzenetére


zseko
veterán

A Prime Gaming saját oldalán láthatod hogy mik az aktuális ingyenes játékok és kiegészítő tartalmak.
https://gaming.amazon.com/home

HR24.hu

(#966) Harbinger85 válasza zseko (#965) üzenetére


Harbinger85
aktív tag

Én erre gondoltam: [link]
A jövő havi lista, játékok és egyéb dropok. Neten se találtam infót, néha magyar oldalon is találok infót.

(#967) Harbinger85 válasza l.skywalker (#964) üzenetére


Harbinger85
aktív tag

Ha jól emlékszem januárra írták az új csomagokat, gondolom e hóba kiderül érint-e minket. De ha jól tudom itthon HBO-ból sincs több csomag, mint máshol. Egyébként a Prime Gaming végett nem bánnám az 1899 Ft-os árat sem.

(#968) persil


persil
nagyúr

Sracok, ha egy filmnek csak es kizarolag magyar felirat van, akkor annak az az oka, hogy magyar regios(bankkartya, vagy akar mi mas alapjan) a fiokom? :F

Nem akarom elhinni, hogy letezik olyan film az univerzumban, amihez nincs angol felirat es az egyetlen opcio a magyar. :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#969) Harbinger85 válasza persil (#968) üzenetére


Harbinger85
aktív tag

Szerintem régiós vagy jogi okai lehetnek. Értem mire gondolsz, van film ahol csak szinkron vagy csak felirat van. ritka esetben pedig az eredeti hang sem elérhető. Pl. a John Wick 2 volt így a Netflixen, paradox volt hogy kiegészítő felirat se volt az olasz és jelbeszédes részekhez.

Egyébként írnál pár címet? Ránéznék mely filmek és mely stúdió.

(#970) persil válasza Harbinger85 (#969) üzenetére


persil
nagyúr

Most legutobb a curse of the mayans volt ilyen.(hozzateszem, egy fillert nem er az egesz, az elso 10p utan sejtheto volt, de sosem hagyok felbe semmit. Csak ezt most nagyon megbantam, kritikan aluli. :D )

Vagy magyar felirat, vagy semmi.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#971) Peter.70


Peter.70
őstag

Sziasztok,
Le tudná valaki írni az amazon prime regisztrácó menetét lépésről lépésre?
Kell hozzá amazon fiók?

(#972) l.skywalker válasza Peter.70 (#971) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Itt regisztrálj: Üdvözli Önt a Prime Video

Ha itt regisztrálsz utána ez a fiók jó lesz minden Amazon oldalon (store, IMDB, Video, stb.)

A lényeg, hogy neked idehaza nem Prime kell, hanem Prime Video, mert a Prime az külföldön a legtöbb ilyen vásárlással kapcsolatos dologhoz nyújt előnyt, viszont idehaza nincs Amazon Store.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#973) grigo válasza l.skywalker (#972) üzenetére


grigo
őstag

Akkor ezt cumizhattam én be. Az előbb regisztráltam egy 30 napos próba időszakot, de egy darab filmet vagy sorozatot nem tudok nézni mivel mindért külön kellene fizetnem.

https://www.flickr.com/photos/120343053@N04/

(#974) l.skywalker válasza grigo (#973) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Te szerintem az Amazon Prime-ra fizettél elő és a digitálisan megvásárolható filmeket nézed amik a store-ban vannak.

A Prime Video-ban nincs külön ára a filmeknek.

Egy hónap múlva az Amazon Prime-nak húzós ára lesz. Ha valóban nem a Video-ra fizettél elő érdemes lemondani

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#975) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Megnéztem a Reacher második évadját. Valahogy nem tudom, de hiányzik belőle valami, ami az elsőnél megvolt. Alapvetően nem volt rossz, de az elsőnek a hangulatát nem tudta hozni.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#976) freelancer68 válasza l.skywalker (#975) üzenetére


freelancer68
tag

és már megy a 3. évad forgatása
[link]

(#977) persil válasza l.skywalker (#975) üzenetére


persil
nagyúr

Eddig nem merult fel bennem, de igy, hogy leirtad, ugyanez az erzesem. 🤷

Mas kerdes, hogy ettol fuggetlenul is Reacher a legjobb forma a vilagon, Serinda Swan-t meg gyakorlatilag akarmikor felesegul vennem. Ketszer.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#978) Öcsielvtárs válasza persil (#977) üzenetére


Öcsielvtárs
aktív tag

Akkor egyedül vagyok, nekem (sokkal) inkább Willa Fitzgerald az első évadból.

Samsung A54

(#979) persil válasza Öcsielvtárs (#978) üzenetére


persil
nagyúr

O is nagyon aranyos, de ott inkabb "csak" a karakter volt szimpi nekem.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#980) l.skywalker válasza Öcsielvtárs (#978) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

+1 jobban illett Reacher mellé. Swan karaktere nekem indokolatlanul ki volt mázolva. Tipik katona. Szügyig sminkben.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#981) bnorci71 válasza freelancer68 (#976) üzenetére


bnorci71
addikt

bezzeg a Perifériát elkaszálták :(((

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#982) Öcsielvtárs válasza l.skywalker (#980) üzenetére


Öcsielvtárs
aktív tag

Szerintem is láthatóan jobban működött a kémia közöttük.

Samsung A54

(#983) sarkan


sarkan
aktív tag

Sziasztok, van egy dokumentumfilm a Stasi-ról. Bármillyen feliratot állítok be csak angol felirat jön elő.Csak én vagyok ilyen szerencsétlrn vagy másnál is így van?

(#984) safranyek válasza sarkan (#983) üzenetére


safranyek
tag

Nálam is.

(#985) zeon.hu válasza sarkan (#983) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Francia még megy, minden más angol nálam is.

#?*@&!

(#986) Chris0321


Chris0321
addikt

Február 16-án jön a Grand Tour új része!

(#987) Peter.70


Peter.70
őstag

Sziasztok,
Az természetes, hogy belépek a fiókomba, rá nyomok a tagság megszüntetése gombra.
Aztán a menüben barangolva, majd visszatérve a a saját fiók menübe, megint azt látom, hogy él az előfizetésem?

Rá jöttem

[ Szerkesztve ]

(#988) GoodSpeed


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Az Amazon Prime titokban rontott a szolgáltatása kép- és hangminőségén - Blikk

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#989) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Pénteken, azaz február 16-án reggel 10 órától teljes leállás lesz a lapcsaládon, ami minden oldalt és szolgáltatást érint. A leállás legalább késő délutánig tart.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#990) Potyka03


Potyka03
senior tag

Sziasztok. Win11-en be szeretnék lépni,s nemtudom hogy hova mit küldene,mert se sms,se email nem jön... s nem látok semmin a kiíráson. Tudtok nekem ez ügyben segíteni?

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#991) Peter.70 válasza Potyka03 (#990) üzenetére


Peter.70
őstag

Lehet hogy késik az e mail vagy a spam -be tette

(#992) Potyka03 válasza Peter.70 (#991) üzenetére


Potyka03
senior tag

Nincs a spam-be se azóta se.
Se sms-es,se email,semmi nincs tegnap óta.

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#993) zseko válasza Potyka03 (#990) üzenetére


zseko
veterán

Sok ötletem nincs, inkább kérdeznék, böngészőből belép? Meg abban többet látsz a képen mint itt?

HR24.hu

(#994) Thea


Thea
kezdő

Üdv!

Kb 1 hete használom ezt a Prime ot okostévén, és állandóan elfelejti a szinkron és felirat beállításokat, hiába magyar a menü.
Most pl egy magyar szinkronos sorozatot nézek, de ha kilépek és másnap el indítom, megint német szinkron és magyar felirat...
Erre van valami megoldás?

(#995) Scale válasza Thea (#994) üzenetére


Scale
őstag

Nekem ilyet sose csinált, valószínűleg a lejátszóval lesz a gond. Ha telefonon/böngészőben csinálod ugyanezt akkor is ezt csinálja?

(#996) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

Anno amikor a török előfizu volt megérős, akkor átálltam a lengyelről, aztán a török drágább lett, de lustaságból csak most próbáltam a lengyelre váltást.
Sajnos hibaüzenettel elszáll, a "magyar" amazonon simán elő tudok viszont fizetni (trialt elindítottam).
A lengyelen korábban már volt trialom, és most is azt akart adni (talán ezért futott hibára?)

Másnak is volt hasonló nyűgje, vagy megy még minding az új éves lengyel előfizetés?

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#997) gurus válasza Mosqu!to (#996) üzenetére


gurus
aktív tag

simán megy, csak már 4500ft 1 évre. rossz a forint árfolyama :W

(#998) Thea válasza gurus (#997) üzenetére


Thea
kezdő

1 hónapra, nem?

(#999) persil válasza Thea (#998) üzenetére


persil
nagyúr

Az csunya lenne, figyelembeveve, hogy a trukkozes nelkuli sima magyar elofizu is havi 900 penz. :U

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#1000) gurus válasza Thea (#998) üzenetére


gurus
aktív tag

1 év(1 hó ingyenes+12 hónap )4500ft.Tartalom több mint itthon. Magyar felirat, szinkron ugyanannyi,megegyező

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.