Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#651) zeon.hu válasza Chris0321 (#650) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ok, de én az amazon Prime oldalára belépve látom a képet és a Prime video alkalmazás is ezt írja.

#?*@&!

(#652) Chris0321 válasza zeon.hu (#651) üzenetére


Chris0321
addikt

Rákattintottál a linkes részre? Gondolom az aláhúzott rész egy link lenne, nem?

(#653) zeon.hu válasza Chris0321 (#652) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

A képen az amazon Prime hivatalos oldala látható, nem klikkeltem az emailben lévő linkre.

Valamint az alkalmazás is ugyanezt írja, hogy nem sikerült a havidíjat levonni.

Hiába állítok be másik kártyát (múlt hónapban megtettem), ugyanez a vége és már 3 hónapja ez megy.

Ettől függetlenül tudom nézni.

#?*@&!

(#654) Chris0321 válasza zeon.hu (#653) üzenetére


Chris0321
addikt

Próbáltad jelezni az ügyfélszolgálatnak a problémát?

(#655) zeon.hu válasza Chris0321 (#654) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Még nem, mivel a szolgáltatás megy, levonás megtörténik, bug-nak könyvelem el.

#?*@&!

(#656) Harbinger85 válasza zeon.hu (#655) üzenetére


Harbinger85
aktív tag

Mindenképp bug, hisz ott van a következő havi levonás április 18. Ha nem működne ezt nem írná.

(#657) Shame21


Shame21
csendes tag

Sziasztok! Múlt hónapban nekem se vont a prime pedig semmi nem változott a kártyámmal. És ma jött egy mail hogy nem sikerült vonni. Kb 20 nappal később. Direkt nem a mail-ből nyitottam meg az oldalt és az oldalon is ki van írva ugyan ez. Ott van a köv levonás dátuma és a szolgáltatás megy. Remélem e hónapban megoldódik. Ha nem van ezeknek teló számuk vagy csak mail?
Csak el ne bukjam a 899 ft-os díjat. Többet nem ér. Valakinél akinél volt ilyen megoldódott már?
köszi

(#658) Shame21


Shame21
csendes tag

Sziasztok!

Megoldódott. Pc-ről belépve a weboldalra feljött egy ellenőrző oldal azt írta hogy az eu valamit variált az ilyen szolgáltatásoknál ezért újra ellenőriztetni kell a kártya kibocsátó banknál a fizetést. Megtettem így megint ok jött is mail hogy a megszokott módon megy tovább az előfizum. De nem vonta le a múlthavi díjat.
Érdekes

(#659) zeon.hu válasza Shame21 (#658) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ez csak pc-ről érhető el vajon?
Nekem csak mobil eszközöm van, telefon, tablet.

#?*@&!

(#660) Shame21 válasza zeon.hu (#659) üzenetére


Shame21
csendes tag

Nekem csak böngészőből jött elő. De most megint kinnt van a hibaüzenet. Megvárom a 31.-ét akkor kéne vonnia. Ha megint nem vonja fel kell hívnom őket azt írta az oldal hogy a telefont meg a chat-et ajánlják az e-mailt nem.
még 10 nap és kiderül.

(#661) zeon.hu válasza Shame21 (#660) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

:R

#?*@&!

(#662) SH4D0W2011 válasza Shame21 (#660) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Szia/sziasztok!

16.-án én is kaptam ilyen e-mailt a Prime Videotól, hogy a fizetési mód el lett utasítva, tegnap pdig arról, hogy emiatt a tagságom törölve lett. Tegnap érkezett új bankkártyám, az eddigi hónap végén lejár. Először erre gyanakodtam, de így is fura volt. Hozzáadtam az új kártyát és azzal sem működött.
Ma beszélgettem az Amazon supporttal, töröltük a kártyaadatokat, lemondta az előfizetésem, újra felvettük, majd újra feliratkoztam, ezt megcsináltuk kétszer, de nem oldódott meg. Úgy tűnt náluk minden rendben, azt tanácsolta, keressem fel a kártyakibocsátót. Ezután felhívtam a bankomat (Takarékbank), itt rövid várakozás után azt mondták, a bank tiltólistára tette az Amazonos tranzakciókat mert sok volt a visszaélés, és várhatóan nem lesz feloldva, úgyhogy csak másik kibocsátótól származó kártyával tudok előfizetni újra.
Tudtok valamit tanácsolni, valamilyen virtuális kártyával megoldható lenne a regisztráció? Ezekhez sajnos semennyire nem értek, mi hogy működik.

(#663) pourri válasza SH4D0W2011 (#662) üzenetére


pourri
aktív tag

Revolut

(#664) Chris0321 válasza SH4D0W2011 (#662) üzenetére


Chris0321
addikt

Hello.
Keress normális bankot, a takarékkal csak problémád lesz.

(#665) zeon.hu válasza Chris0321 (#664) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nincs mindenkinek választása...

Én is Takarékos vagyok.
De akkor át fogom állítani a Curve kártyámra.

#?*@&!

(#666) bnorci71 válasza zeon.hu (#665) üzenetére


bnorci71
addikt

Miért kötelező azt használni? Komolyan érdekel nem kötekedés.
Egyébként meg Erste bank Max hitelkártyáva ha a cég köt velük szerződést verhetetlen dolog.

Egyébként azt nem értem, hogy tehet ilyet egy bank, hogy egy komplett céget tiltólistára tesz alternatíva nélkül....

pouri
Revoluttal gyerekeim jártak úgy, hogy zárolták a számlát elég kellemetlenül érintette őket

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#667) zeon.hu válasza SH4D0W2011 (#662) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Curve vagy Revolut kártya.
Mindkettőnek van topikja.

#?*@&!

(#668) zeon.hu válasza bnorci71 (#666) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Mondjuk, mert tőlük kaptuk messze a legjobb lakásitelt.
Annyival jobbat, hogy nem volt kérdés.
Hidd el, rendesen körbe lett járva a téma.

#?*@&!

(#669) Chris0321 válasza zeon.hu (#665) üzenetére


Chris0321
addikt

Senki nem tiltja, hogy több számlája is legyen az embernek. A hitel miatt nekem is kettő van, ha lejár novemberben meg is szüntetem a hozzá tartozót. Mindenképp akartam egy olyan számlát ami normális és közel van a bankfiók.

(#670) bnorci71 válasza zeon.hu (#668) üzenetére


bnorci71
addikt

Ok elhiszem mondtam nem kötekedés hanem érdeklődés volt.
amit Chris0321 javasol nyiss egy Erste számlát munkáltatóit verhetetlen lesz 4-5éve van meg nulla forintba van a bankolásom sőt éves szinten plusszos a mérleg a visszatérítés miatt.
Itt nem offolnám tovább a dolgot ha érdekel keress privátban.

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#671) zeon.hu válasza bnorci71 (#670) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nyilván vannak feltételei, mondjuk oda érkezzen a fizetés.
Ott rögtön el is hasalt a dolog... :D

#?*@&!

(#672) Chris0321 válasza zeon.hu (#671) üzenetére


Chris0321
addikt

A K&H-nál a legolcsóbb csomag havi díja 866 ft. Nem tudom ezen kívül van-e kártyadíj, de az pár ezer forint szokott lenni az egész évre ami nem egy nagy összeg. Cserébe van egy normális bankod ahova nem kell minden hülyeség miatt bemenni, mert online is sok minden elintézhető. Egy kártya, ami normálisan használható. A másik számlámhoz még kártya sem tartozik, csak a hitel törlesztésére használom. A fizetésem sem oda megy. Ha neked ez feltétel volt, hogy kevesebb legyen a törlesztő, a fizetés megérkezése után át tudod utalni a másik számlára.

(#673) StLui válasza Chris0321 (#672) üzenetére


StLui
veterán

na én meg nem győzök elcuccolni a K&H-tól 2 céges, és egy magán számlával. :)

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#674) Chris0321 válasza StLui (#673) üzenetére


Chris0321
addikt

Nekem jóval több mint 10 éve van ott számlám, csak magán. Az otp-től mentem át, nekem abból lett elegem. Nincs velük rossz tapasztalatom,ha el kellett intéznem valamit, gond nélkül sikerült. Az online bankjuk is jó, minden hónapban több utalást is intézek otthonról, vagy akár mobilról. Biztosítónak nekem drága. Egyik kollegám panaszkodott, hogy az otp-nél valami miatt be kellett mennie a fiókba mert csak ott lehetett elintézni. Ugyanezt én a K&H-nál megcsináltam otthonról.

(#675) zseko válasza zeon.hu (#665) üzenetére


zseko
veterán

Már nem sokáig, májustól te is MKB-s leszel :P ;)
Aztán meg MHB Bank-os, mert nevet is vált.
Tavaly a BudapestBank olvadt bele, idén a Takarékbank fog. Mondjuk a logócserén kívül eddig semmi egyéb változást nem vettem észre, szerencsére, mert a (volt) BB appja nagyon jó, abban intézek mindent, szerencsére a néven kívül abban sem változott semmi.

HR24.hu

(#676) bnorci71 válasza zeon.hu (#671) üzenetére


bnorci71
addikt

ahogy írták odamegy majd el is utalod ennyi vagy ha van párod az egyiké oda a másik a másik bankba.
Erstenél ha jól rémlik nem feltétel a fizetés csak, hogy talán250e huf érkezzen rá havonta
Nem banki dolgozó vagyok nyugi :)

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#677) Shame21 válasza SH4D0W2011 (#662) üzenetére


Shame21
csendes tag

Hali!

Akkor lehet nálam is ez a helyzet, én gránit bank-nál vagyok majd felhívom őket. Aztán ha emiatt van jön a curve😂

(#678) SH4D0W2011 válasza Shame21 (#677) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Igen, valószínűleg én is csinálok egy Revolutot. :) Köszi a tanácsokat mindenkinek! :R

(#679) zeon.hu válasza Shame21 (#677) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Curve müködik nálam, csak egy sms megerősítő kód kellett, miután beállítottam.

#?*@&!

(#680) Shame21


Shame21
csendes tag

Felhívtam a Gránit Bankot náluk is ez a helyzet tiltó listán van az Amazon. :((

(#681) Gregszton válasza rothfb (#644) üzenetére


Gregszton
tag

Mindenképpen kell egy plusz szolgáltatás lényegében ez nálad a PayPal, ha közvetlenül az OTP-és kártya adatait írod be azt valamiért nem fogadja el.

(#682) Mr.Mercury


Mr.Mercury
aktív tag

Sziasztok!

Jól látom, hogy asztali gépen, böngészőből indítva az oldalt már nincs ott az edit gomb a "megtekintés folytatása" szekcióban, hogy ki lehessen törölni onnan a már nem kellő filmeket? Csak elrejteni lehet őket? :F

Mercury

(#683) Chris0321 válasza Mr.Mercury (#682) üzenetére


Chris0321
addikt

Hello.
Egyszerűen csak folytasd a lejátszást, majd ha elindul a lejátszás kattints a film végéhez a lejátszási sávon. A stáblista ha megy, elvileg minden ilyen oldal leveszi erről a listáról a filmet.

(#684) Mr.Mercury válasza Chris0321 (#683) üzenetére


Mr.Mercury
aktív tag

Köszi, megpróbálom, csak hát eddig egyszerűen ki lehetett törölni akárhol is tartottam a filmben, nem igazán értem miért változtattak ezen, de biztos én vagyok értetlen. :P

Mercury

(#685) Chris0321 válasza Mr.Mercury (#684) üzenetére


Chris0321
addikt

Én mindig így csinálom.

(#686) emiki6 válasza emiki6 (#573) üzenetére


emiki6
veterán

Mr. Topikgazda azt mondta jöhetek kuncsorogni genshines prime kódért, szóval itt vagyok. :B

Ha valaki nem genshinezi, tudna kérem igényelni nekem egy kódok? [link]
:R

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#687) emiki6 válasza emiki6 (#686) üzenetére


emiki6
veterán

Köszönöm, kaptam is!
Ha van akinek még lenne kedve jótékonykodni, az tehet be fel nem használt kódot a genshin topicba. [link]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#688) GoodSpeed válasza GoodSpeed (#640) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

No natívan az applikációban is megy újból a 144 Hz :K

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#689) venom8888


venom8888
őstag

Sziasztok. Inditani akarom az amazon videot app ot, es vissza kidob HDMI vel a sima kezdo kepernyore, mint ha az app nem mukodne, valakinek eszrevetel? Vagy megoldas?

(#690) bnorci71 válasza venom8888 (#689) üzenetére


bnorci71
addikt

nekem Philips TV gond nélkül megy.
Eszköz újraindítást próbáltad már?

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#691) venom8888 válasza bnorci71 (#690) üzenetére


venom8888
őstag

nekem is philips van, ki huztam a konnektorbol is, meg letoroltem, ujra telepitettem a prime videot, de ugyan ugy nem megy

(#692) Shame21


Shame21
csendes tag

Sziasztok! Valaki megtudná írni hány óra körül szokta vonni a prime a díjat? Elvileg sikerült beállítanom a curve kártyát és holnap jár le a 7 napos próba mert menet közben még törölték is a tagságomat. Mondjuk hisztizett az app hogy a curve az nem magyar de engedte beadni az adatokat. Mind1 is ha valaki tud ebbe segíteni hogy kb mikor tájt vonja írja meg ide mert akkor tenném be a curve alá a kártyám. Köszönöm.

(#693) gangstagergo válasza Shame21 (#692) üzenetére


gangstagergo
senior tag

Nagyjából "ugyanakkor" mint amikor az első terhelést tetted. Nálam legalábbis így volt.

[ Szerkesztve ]

(#694) Chris0321 válasza Shame21 (#692) üzenetére


Chris0321
addikt

Hello.
Két hónapot néztem vissza, hajnali 2 és 3 óra közötti időpontot írt az sms amit kaptam a tranzakcióról.

(#695) Shame21


Shame21
csendes tag

Köszönöm ez így nagy segítség volt.

(#696) Shame21


Shame21
csendes tag

Működött a curve kártyával. Menet közben még töröltek is ami miatt újra kellett regelnem így mondjuk volt 1 hónap ingyen prime video.👍

(#697) sammiedavis


sammiedavis
tag

Sziasztok! Tavaly ősszel előfizettem a Prime-ra, semmi gond nem volt, vonták a pénz, néztem a tartalmat, majd bő egy hónapja kaptam az email-t, hogy nem tudják levonni a pénzt, frissítsem a fizetési adataimat, vagy megszűnik az előfizetésem. No, hiába frissítettem, csak nem tudják levonni (Spotify, SkyShowtime, Netflix, Youtube premium mint le tudja), nyilván mindig van pénz a számlán, nyilván nem változott semmi adatom, érdeklődtem a banknál (Gránit) semmilyen beérkező fizetési kérés nincs az Amazon irányából. Járt e már így valaki, és meg e tudta oldani?
Bocsánat, amatőr módon nem olvastam vissza hogy már volt a kérdés.

[ Szerkesztve ]

Me of us one?

(#698) Shame21 válasza sammiedavis (#697) üzenetére


Shame21
csendes tag

Szia! Én is gránit bankos vagyok. Felhívtamm őket ugyan ez volt. Azt mondták, hogy tiltó listán van náluk az amazon ezért nem lehet gránitos kártyával kifizetni egyből elutasítja a gránit bank. Ez a helyzet a takarék banknál és asszem az otp-nál is. Nekem azt mondta a gyerek használjak revolut-ot. De itt a fórumban tanácsolták a curve kártyát az egyszerűbb az alá be lehet tenni a gránitos kártyát és azzal működött tudták vonni.

(#699) zeon.hu válasza sammiedavis (#697) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ahogy előttem írták, nálam is ez volt és másnál is.
Mivel van Curve kártyám amúgy is, arra állítottam át a fizetést, azóta müködik.

(Curve és Revolut topik is van itt, ott utána tudsz nézni ezeknek)

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#700) blg válasza Shame21 (#698) üzenetére


blg
senior tag

OTP-nél nincs letiltva az Amazon

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.