Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#851) Harbinger85 válasza balage25 (#850) üzenetére


Harbinger85
aktív tag

Settings- > Language böngészőben.

(#852) balage25 válasza Harbinger85 (#851) üzenetére


balage25
senior tag

Böngészőben hol, milyen címen? A primevideo.com oldalon magyar van beállítva. A Google Tv-n az app-ban is magyar van beállítva. Most nem vagyok otthon

Egy hete fizettem elő Apple store-on keresztül. Akkor szerintem még jó volt. Azóta vásárolni akartam a Prime Day alkalmával és az amazon.de oldalon prime tagságra is bejelentkeztem. Nem lehet, hogy ott van valami kavarodás.

(#853) Harbinger85 válasza balage25 (#852) üzenetére


Harbinger85
aktív tag

A Windows appot megnyitva, fogaskerék és My Account-ra klikkelve. De szerintem az a német dolog és az Apple-en keresztül való vásárlás is lehet a ludas.

(#854) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Nem olvasott véletlenül valaki arról, hogy mikor lesz elérhető a Dungeons & Dragons: Betyárbecsület európában?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#855) freelancer68 válasza l.skywalker (#854) üzenetére


freelancer68
tag

[Amazon Prime Video August 2023 Schedule: New TV & Movie Release Dates]
A fent linkelt oldalon augusztus 25-öt írnak.

(#856) Harbinger85 válasza freelancer68 (#855) üzenetére


Harbinger85
aktív tag

Elég jó lista, remélem a mi régiónkra is vonatkozik. Két Megtorló film és egy Clouseau felügyelő. Egyébként jól tudom hogy az Amazon-é lett a MGM és vele minden film, sorozat? Több hírt olvasok hogy remake és reboot készült több klasszikusból.

(#857) Harbinger85 válasza freelancer68 (#855) üzenetére


Harbinger85
aktív tag

Hát... eddig egyetlen filmet se találok. Gyanítom nem a mi régiónkra szánt lista. Remélem azért Skywalker várt filmje felkerül.

Valamint "felkerült" a lekerülő tartalmak listájára (Only for a limited time) a Star Trek Lower Decks, aminek 4. évada szerintem hamarosan jön(?). Vajon ez azt jelenti átkerül a SkyShowtime-ra? Bár az áprilisban lekerült American Gods is visszakerült.

[ Szerkesztve ]

(#858) rothfb


rothfb
veterán

Sziasztok!
Segítségre lenne szükségem. A mai napon vásároltam virtuálisan neten a kártyámmal és pont annyit költöttem, mint a virtuális vásárlási limit. Ez azért fontos, mert elfelejtettem, hogy ma vonja az Amazon Prime Video a szokásos 899 Ft-t. Legalábbis vonta volna, de a bank ugye nem engedte érthető ok miatt, elértem a limitet. Nos azt módosítottam és magasabb összeget állítottam be.
Újra fog próbálkozni az Amazon a levonással? Egyelőre belépve a fiókomba semmi extrát nem látok, azt írja a következő levonás esedékessége szeptember 5.:U
Az augusztusit ugye nem tudta levonni, fog próbálkozni?

(#859) Shame21 válasza rothfb (#858) üzenetére


Shame21
csendes tag

Szia!

Minden nap újra próbálja kb 1 héten át vagy amíg nem sikerül egyik nap vonnia.

(#860) rothfb válasza Shame21 (#859) üzenetére


rothfb
veterán

Akkor ha tegnap este 6-kor próbálta, ma ismét kb akkor számíthatok majd rá.
Köszönöm!

(#861) bnorci71 válasza rothfb (#860) üzenetére


bnorci71
addikt

banki munkanapon szerintem

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#862) rothfb válasza bnorci71 (#861) üzenetére


rothfb
veterán

Akkor holnap. Amúgy levonni szombaton próbálta. Tegnap.

(#863) bnorci71 válasza rothfb (#862) üzenetére


bnorci71
addikt

akkor lehet nem csak banki munkanapon....

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#864) rothfb válasza bnorci71 (#863) üzenetére


rothfb
veterán

Ma nem próbálkoztak a levonással, úgyhogy neked lesz igazad.

(#865) rothfb válasza rothfb (#864) üzenetére


rothfb
veterán

Ma levonták...:))

(#866) dragonborn


dragonborn
tag

Valaki meg tudná mondani hogy a keresőben miért nem találom a Boundless sorozatot?sehol nem mutatja,pedig 3 nyelven irtam be a címet?rossz régió lehet megadva?

(#867) Chris0321 válasza dragonborn (#866) üzenetére


Chris0321
addikt

Hello.
Valószínűleg nem elérhető nálunk.

(#868) dragonborn válasza Chris0321 (#867) üzenetére


dragonborn
tag

Miért ha van magyar nyelv es felirat? Mindegy,csak furcsa,és belegondoltam hány soriról meg filmről maradunk igy le…

(#869) l.skywalker válasza dragonborn (#868) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Mert nem a meglévő nyel és felirat határozza meg, hanem az adott régióra/országra vonatkozó sugárzási jogok megléte. Itt tudod követni, hogy ha elérhető lesz és hol:
Csúcshatás - TV-műsor megtekintése online (justwatch.com)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#870) dragonborn válasza l.skywalker (#869) üzenetére


dragonborn
tag

Értem.ilyenre gondoltam,de igy lett tiszta.köszi

(#871) zseko


zseko
veterán

A Prime Videón az Anime kategória nekem nem működik. Arra a műfajra 1061-es hibát dob, szerinte nincs internet (de persze hogy van), minden más kategória simán működik, egyedül csak ez nem. Sem a 4K Max Sticken, sem a tévé natív appjával nem megy, de még pc-n, böngészőből sem. De csak ez az egyetlen kategória ilyen :F

HR24.hu

(#872) safranyek válasza zseko (#871) üzenetére


safranyek
tag

Nekem ezt írja.

Ez az oldal ideiglenesen nem érhető el. Elnézést kérünk a kellemetlenségért. Próbálkozzon újra később. Firefoxon nézem.

(#873) zseko válasza safranyek (#872) üzenetére


zseko
veterán

Jaja, nekem is ezt adja pc-n és tévén, a Stick-en meg az 1061-es hibakódot.

HR24.hu

(#874) Harbinger85 válasza zseko (#873) üzenetére


Harbinger85
aktív tag

Nálam okés, PC app-on. 4 cím van fent, szal nem sokról maradtok le.

(#875) Shame21 válasza zseko (#871) üzenetére


Shame21
csendes tag

Nekem telón írja ezt, de ha keresőbe beírom, hogy anime akkor feldobja őket. Lehet valami bug van benne :))

(#876) venom8888


venom8888
őstag

Sziasztok. Elo szeretnek fizetni a prime ra, de ugy, hogy legyen korlatlan zene, es video is. Vagy a prime mind ezt tartalmazza? Csaka zert kerdezem,mert kuln lattam olyan irast hogy prime video, prime music, es prima game.
Es mennyibe kerul? Koszonom.

(#877) bnorci71


bnorci71
addikt

Periféria 2.évad
:( :((( :O
de nagyon remélem ez csak időleges, rohadt szar dolog lenne egy storyt így félbehagyni

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#878) zseko válasza venom8888 (#876) üzenetére


zseko
veterán

Ez az elnevezéstan az Amazon hülyesége. Lényeg - ahogy én tudom - van a Prime Video, ez csak a videós streaming oldal, nálunk havi 899-ért. Ehhez jár a Prime Gaming - ingyen játékokkal és egyebekkel - valamint Twitch-en egy streamerre feliratkozás (havonta meg kell újítani, nem automatikus).
És van az Amazon Prime, ami egy teljes feliratkozás, ez mindent tartalmaz. Video, zene, könyvek, ingyen szállítás (már aki ott él ahol van rendesen Amazon). Ez valahol havi 5e körül lehet ha jól tudom.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#879) venom8888 válasza zseko (#878) üzenetére


venom8888
őstag

Szia. Nekunk olyan kellene, hogy zene legyen korlatlan,es a prime filmek. Olyan van, az mennyi?

(#880) Scale válasza venom8888 (#879) üzenetére


Scale
őstag

Ehhez egyszerűbb és olcsóbb a sima prime video + más zenés előfizetés, pls spotify. Vagy miért ragaszkodtok feltétlen az amazon musichoz?

[ Szerkesztve ]

(#881) venom8888 válasza Scale (#880) üzenetére


venom8888
őstag

kint UK ban volt teljes primunk midnenre, de draga. Zenet halgattunk tobbnyire alexarol,es filmeket neztunk, ezert gondoltuk hogy ez kellene

(#882) ebayer válasza venom8888 (#881) üzenetére


ebayer
tag

UK-ban van Amazon Music Prime és Amazon Music Unlimited. Előbbi ingyen já a Prime előfizetéshez, utóbbiért külön kell fizetni. Magyarországon nem tudom, hogy működik.

(#883) Harbinger85 válasza venom8888 (#881) üzenetére


Harbinger85
aktív tag

Prime Video van itthon Prime Gaming-el havi 899 Ft-ért. Prime Music is elérhető, de külön havi 4.99 euróért.

(#884) venom8888 válasza Harbinger85 (#883) üzenetére


venom8888
őstag

A video es a music kellene,de igy már drága.
Gaminbe van valami.nagy cím?

(#885) zseko válasza venom8888 (#884) üzenetére


zseko
veterán

Ami még pár napig a mostaniban van ismertebb (mármint én ismerem :DDD), PayDay2, Star Wars: The Force Unleashed II, Quake 4.
De itt láthatod: https://gaming.amazon.com/home

HR24.hu

(#886) Harbinger85 válasza zseko (#885) üzenetére


Harbinger85
aktív tag

És az e havi felhozatal irtó gyenge lesz: [link]

Cirka havi 3500 Ft sok? Nekünk van Prime (899), SkyShowtime (999) és Disney+ (2490), meg persze gyerkőcnek kell a Spoti (1990) és nem vagyunk el eresztve. :))

(#887) bobalazs válasza Harbinger85 (#886) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Kösz, de azt kell mondjam nem értek veled egyet.
A Football Manager 2023 bár rétegjáték, 59,99€ Steamen.

(#888) zseko válasza Harbinger85 (#886) üzenetére


zseko
veterán

Nekünk is Netflix, Prime Video, Disney+, SkyShowtime, HBO Max, Rakuten Viki, Spotify, Youtube Premium van. Ebből ötöt fizetek csak én, egyet meg felesben.

#887 bobalazs Szerintem nem igazán az ára határozza meg hogy valami jó-e. Például egy focis játék számomra még annyit sem ér, hogy egyáltalán az árát megnézni elgondolkozzam. De ugyanez például a multis játékok is, mondjuk mint a PUBG vagy a Fortnite, még ingyen sem kell, annyira semminek tartom 🤷‍♂️

HR24.hu

(#889) lalakov


lalakov
senior tag

Regisztráció nélkül meg lehet nézni, milyen tartalom érhető el itthonról? (nem érdekel a magyar szinkron, felirat)
Chromecast támogatás van? Lehet felirat színét, méretét állítani gépen/telefonon, ami a tv-n is érvényesül? (Erre csak a Netflix képes eddig, se az HBO, se a Skyshowtime nem képes erre nálam rendesen :( )

(#890) l.skywalker válasza lalakov (#889) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

JustWatch - The Streaming Guide

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#891) lalakov válasza l.skywalker (#890) üzenetére


lalakov
senior tag

:R

(#892) Peter.70


Peter.70
őstag

Sziasztok,
A Prime Video-n / Amazon Prime mennyire vannak magyar nyelvű ( szinkronizált vagy feliratos ) tartalmak / filmek?

(#893) Kaba válasza Peter.70 (#892) üzenetére


Kaba
veterán

Talán a fele szinkronizált (feliratos az magasabb arányban van) százalékosan megállapítani, viszont választhatsz különböző nyelveket.

[ Szerkesztve ]

(#894) venom8888 válasza Kaba (#893) üzenetére


venom8888
őstag

A netflixen sincs fele magyar, akkor az amazonon meg plane nincs fele magyar

(#895) kigyi_23 válasza venom8888 (#894) üzenetére


kigyi_23
addikt

Attól függ a szinkront milyen nyelvre értjük :DDD

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#896) venom8888 válasza kigyi_23 (#895) üzenetére


venom8888
őstag

En mivel Magyar vagyok, igy arra ertem :) De te eleg jol irsz Magyarul, ahhoz kepest hogy nem vagy az.

[ Szerkesztve ]

(#897) Harbinger85 válasza venom8888 (#896) üzenetére


Harbinger85
aktív tag

Szerintem szinkron terén HBO, SkyShowtime és a Disney+ a legjobb választás. Prime és Netflix esetén sok esetben még felirat sincs. AppleTV meg minden elérhető tartalmon van magyarítás, de csak felirat.

(#898) venom8888 válasza Harbinger85 (#897) üzenetére


venom8888
őstag

Igen kb ez lista. De uj tartalom teren egyertelmu a Netflix az 1.

(#899) Crvsh3R


Crvsh3R
senior tag

Sajnos pár hónap használat után az Alexa Voice Remote Pro elemfedele is elkezdett elég durván recsegni, holott szilikon tokban van és vigyázva van rá. Pont az alap táv recsegése miatt lett megvásárolva legfőképp. Ezzel valamit lehet kezdeni? Gariban esetleg küldetni lehet másik elemfedelet vagy lehet vásárolni valahol hozzá? Esetleg "javítani"?

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#900) Remiel


Remiel
őstag

Segítség kéne, letiltott az amazon prime

A jelszóval nem volt gond, de fogalmam sincs milyen formátumban adtam meg a telefonszámom, a +36, 36 és az előhívó nélküli változat nem jó, így letiltott. A supportot sem érem el így be kéne jelentkezni, de ugye azt nem tudok. Nincs kedvem a franc tudja mennyiért telefonálni, email lehetőséget nem találok, chat lehet van de be kéne lépnem hozzá, ilyenkor mi van? Feloldják egy idő után? Mert így még megszüntetni se tudom

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.