Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#401) RetepNyaraB válasza spiky03 (#400) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Kártyacserét ajánlott nem appokból intézni, pont ezért.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#402) spiky03 válasza RetepNyaraB (#401) üzenetére


spiky03
veterán

Hát már sajnos későbánat ez részemről. :W

Ugyan a többi streamingnél is így van?
Mert a Disney+n ál is ot cseréltem, de rákérdezek abban a fórumban.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#403) RetepNyaraB válasza spiky03 (#402) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Én csak nyetfixnél próbáltam (míg ott nem hagytam őket a szarba), de náluk nem is lehet appon belül, hanem továbbít a webes felületre.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#404) rothfb válasza RetepNyaraB (#401) üzenetére


rothfb
veterán

Nem is értem, miért nem lehet Paypal-al fizetni, mint a többi streaming szolgáltatónál...
Azzal meg lehetne előzni ezt a kártyacserés tortúrát.

(#405) AMD Power válasza AMD Power (#397) üzenetére


AMD Power
titán

Erre esetleg valaki? :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#406) Harbinger85 válasza AMD Power (#405) üzenetére


Harbinger85
aktív tag

Több, mint az HBO Max-on. Egyébként saját gyártású filmnél, sorozatnál szinte mind UHD (nem a 4K jelzést használja). De vannak kivétel, pl. a 2020-as Star Picard csak HD HDR-rel, de pl. a 2015-ös Man in the High Castle UHD.
Nem saját műsorból random csak a Gyűrűk urát látom hogy 4K.

(#407) AMD Power válasza Harbinger85 (#406) üzenetére


AMD Power
titán

Köszönöm! Egyelőre a Disney+ a befutó nálam a sok 4K tartalom miatt.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#408) AMD Power


AMD Power
titán

Ez az Amazon Prime tényleg csak havi 890Ft/hó?? :Y

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#409) gangstagergo válasza AMD Power (#408) üzenetére


gangstagergo
senior tag

Amíg le nem mondod. Utána drágább lesz. Lengyel fiókkal pedig egy évre kb. 4000 Ft

(#410) spiky03 válasza AMD Power (#408) üzenetére


spiky03
veterán

Igen annyi, ameddig meg nem szivatod magad, mint én. :DDD :W
Mert utána $15/hó lesz.

Úgyhogy most betársultam haverhoz és felezzük az ő nagy kiadását. :D Igaz jelenelg a firesticken nem tudtam belépni, úgy, mint az appokban a telón/tableten.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#411) AMD Power válasza gangstagergo (#409) üzenetére


AMD Power
titán

Az szép.. :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#412) jgy999 válasza AMD Power (#411) üzenetére


jgy999
csendes tag

Itt a fórumon már többször le lett írva, hogy keverik a megnevezéseket.
Pontosabban nézz utána.
A Prime Video ára 890 Ft.
Az Amazon Prime ára 15 $.
A Prime Video lemondás utáni újbóli előfizetés ua. a címen már nem 890 hanem több
de nem 15 $. Ha jól emlékszem nincs 3000 se.

(#413) AMD Power válasza jgy999 (#412) üzenetére


AMD Power
titán

Mi a különbség a kettő között?

Ha új account csinálok akkor újra lehet inditani a 890Ft árral nem?

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#414) Kaba válasza AMD Power (#413) üzenetére


Kaba
veterán

Amennyiben még nem volt előfizetésed, akkor 890Ft az ára és addig marad, ameddig le nem mondod.
Amazon prime az egy éves díjat jelen nem lehet havonta fizetni és drágább. (többek között olcsósított csomagküldés, prime music, prime video, 4 családtag használhatja stb.)
Az amazon prime video olcsó és havonta fizethető.

[ Szerkesztve ]

(#415) AMD Power válasza Kaba (#414) üzenetére


AMD Power
titán

Ez nagyon jól hangzik ennyi pénzért. Mitől ilyen olcsó ez?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#416) RetepNyaraB válasza AMD Power (#415) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Hogy Bezos papát hízlald, ne mást. Bármi áron.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#417) Kaba válasza AMD Power (#415) üzenetére


Kaba
veterán

Bevezető ár az akció visszavonásáig. Normál havidíja kb. 9 euro.

[ Szerkesztve ]

(#418) AMD Power válasza Kaba (#417) üzenetére


AMD Power
titán

9 euróért a Disney+ már jobb alternatíva lenne nem?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#419) bnorci71 válasza AMD Power (#418) üzenetére


bnorci71
addikt

nem lehet kijelenteni ez vagy az jó
SW fannak nyílván a Disney de én pl. nézem netflixen a The Blacklistet, Prime-on a Jack Reachel, Jack Ryan is tetszett vagy a The Expanse most meg a The Perifierial üt nagyon

Itt is ott is amott is van jó tartalom

[ Szerkesztve ]

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#420) Kaba válasza AMD Power (#418) üzenetére


Kaba
veterán

Amennyiben most megrendeled csak 890 Ft lesz az ára.
Az olcsósága miatt megtartod bázisnak és nem mondod le a későbbiekben sem.

(#421) bnorci71 válasza Kaba (#420) üzenetére


bnorci71
addikt

pontosan tavaly ősszel vagy tavasszal? előfizettem akkor néztünk 2-3 sorozatot filmet aztán a nyáron 2-3hónapig be sem léptem nem volt időm, de 890Huf észre se veszem, persze ha van 3-6 előfizetése az embernek az már egész szép összeg havonta

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#422) Kaba válasza bnorci71 (#421) üzenetére


Kaba
veterán

Szerintem értelmetlen az összes streaming szolgáltatást egyszerre futtatni. Egyrészt nincs rá idő, másrészt én személy szerint elsősorban új tartalmat nézek. A prime marad állandóra az olcsósága miatt, a többit meg havonta váltogatom, így a következő váltásra már összejön elegendő új tartalom.

(#423) Adama123


Adama123
tag

Én tök ingyen nézem a prime videót hónapok óta. Mindegyik országban, aminek van külön amazon oldala, jár minden évben 30 nap prime tagság ingyen, ha még nem vagy előfizető. Az angoloknál, németeknél és asszem az amerikaiaknál ezt plusz 30 nappal meg lehet toldani. Lejárat előtt lemondom és egy másik ország oldalán aktiválom az újabb 30 nap ingyenességet. Ezt miben naptári évben egyszer lehet minden országban aktiválni. Így gyakorlatilag egész évben nézhetem ingyen a prime videót. Arra kell figyelni, hogy az időszak lejárta előtt lemondjad a prime-ot.

[ Szerkesztve ]

(#424) pkaresz válasza Adama123 (#423) üzenetére


pkaresz
senior tag

Hát aki világutazó!
Világ jeggyel! (Colben Dallas)
S nem direkt ezért! :D
:R

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#425) AMD Power válasza Kaba (#420) üzenetére


AMD Power
titán

890Ft én sem fogom lemondani. Meg úgysem,hogy 10 percet nem néztem. :DDD

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#426) bnorci71 válasza Kaba (#422) üzenetére


bnorci71
addikt

Igen ez egy jó megoldás lehet.
De én pl. a Netflixen esténként 1-2 részt nézek meg amikor kedvem időm engedi, 9 évados sorozat 20-23rész évadonként. Mondjuk nem mai kiadás de most szántam rá magam hogy feliratosan folytassam a 3. évadtól. Így itt nem működik, hogy ledarálom lemondom. Igaz nem is az én előfizetésem a fiamé, ők meg használják az én Prime előfizetésem. Szóval lehet a családi megosztás is megoldás mindenki másra fizet elő. Vagy a virágbolt ;]

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#427) tomtom9


tomtom9
tag

Szokatlan tevékenységet észleltünk a fiókja esetében, ezért ideiglenesen zároltuk. További segítségért vegye fel a kapcsolatot az ügyfélszolgálattal.

Belepeskor ez fogad es ne tudok tenni semmit. ilyenkor mi a teendo mert valaszt nem adnak. Koszi

(#428) Chris0321 válasza tomtom9 (#427) üzenetére


Chris0321
addikt

Le van írva. Keresd fel az ügyfélszolgálatot.

(#429) tomtom9 válasza Chris0321 (#428) üzenetére


tomtom9
tag

Irtam nekik amit talaltam mail cimeket de valaszt nem adnak. A gyik ben azt irjak h ugy vehetem fel a legegyszerubben a kapcsolatot veluk ha bejeletkezem es ott irok nekik. De mivel nem tudok belepni igy ugyan ott vagyok…

(#430) Chris0321 válasza tomtom9 (#429) üzenetére


Chris0321
addikt

Ezekkel nem tudsz esetleg próbálkozni?

(#431) feco70


feco70
senior tag

.

[ Szerkesztve ]

(#432) tomtom9 válasza Chris0321 (#430) üzenetére


tomtom9
tag

Ennek a facebook ugyfelszolgalatnak utannanezek. Koszi

(#433) Chris0321 válasza tomtom9 (#432) üzenetére


Chris0321
addikt

Nincs mit, sok sikert!

(#434) JEEMBO


JEEMBO
aktív tag

A Dog / Katonadolog cimu film magyar 899ft-os elofizivel elerheto? Ha igen, szinkronnal vagy felirattal?
(Mert a lengyel Prime-nal elerheto, de ott nincs magyarul, viszont iTunes-nal van magyarul is, tehat elvileg lehetne Prime-nal is magyarul :F ...)

[ Szerkesztve ]

"Jó pap is holtig butul"

(#435) l.skywalker válasza JEEMBO (#434) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A magyar régióban sehogy sincs fent

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#436) bnorci71 válasza JEEMBO (#434) üzenetére


bnorci71
addikt

Nem biztos, hogy szinkronosan veszi meg a stream szolgáltató, ezért lehet az hogy iTunes szinkronos máshol meg nem.

pár példa
Outlander-Netflix felirat, tv azt hiszem Sony vette meg szinkrion
The Blacklist-A feketelista Netflix felirat, tévébe talán Viasaton ment 2 éved szinkronosan aztán többet nem vettek meg belőlle.

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#437) JEEMBO válasza l.skywalker (#435) üzenetére


JEEMBO
aktív tag

A lengyel verzioban van olyan menu, hogy
"Lengyel filmek"
A magyarban is van "Magyar filmek"?

"Jó pap is holtig butul"

(#438) l.skywalker válasza JEEMBO (#437) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nem találtam ilyet. Csak olyan van, hogy "Európában készült"

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#439) JEEMBO válasza l.skywalker (#438) üzenetére


JEEMBO
aktív tag

"Európában készült" is van a lengyelben.
Vaojaban az erdekelne, hogy a magyar verziohoz kepest konkretan mennyivel kevesebb magyar nyelvu tartalom erheto el a lengyel verzioban, de ezek alapjan meg legalabbis ugy tunik, nem ad kevesebbet a lengyel.

"Jó pap is holtig butul"

(#440) Spec


Spec
őstag

Sziasztok!
Új user vagyok Prime Video témakörben, ezért lenne pár laikus kérdésem. Megnéztem a téma összefoglalót, de abban semmi nincs (vagy csak nálam nem mutatja?), így nem igazán volt segítségemre.

A kérdéseim:

- Van-e arra fiók szinten lehetőség, hogy adott nyelvű videó tartalmak jelenjenek csak meg a kínálatban? Értem ezalatt, hogy mondjuk ki tudom választani, hogy csak angol és/vagy magyar nyelvű tartalom jelenjen meg. Amik csak spanyol, holland, török, és hasonló számomra értelmezhetetlen nyelvű filmek egyáltalán ne legyenek listázva se.

- Ha a fenti korlátozásra nincs mód, akkor a Prime Video appban tudok-e valahogy szűrni audió sáv nyelve szerinti, hogy mondjuk csak a magyar nyelven is elérhető tartalmakból keressen? Nem láttam ilyen opciót, pedig nagyon hasznos lenne.

- Prime Video tartalom szintjén van-e bármilyen különbség aközött ha csak sima Prime Video előfizetésem van 899 Ft-ért, vagy teljes Amazon Prime előfizetésem 14.99 dolcsiért (kb. 6000 Ft)? Most itt nem a gaming, book és egyéb tartalmakra gondolok, hanem csak és kizárólag a video stream tartalmakra.

- Van-e mód éves előfizetést vásárolni Prime Video-ra, vagy muszáj havonta vacakolni a 899 Ft-okal?

Előre is köszi a válaszokat!

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#441) l.skywalker válasza Spec (#440) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nyelvre én nem láttam még lehetőséget, hogy szűrni lehessen vagy, hogy csak az adott nyelvi tartalmak jelenjenek meg.

Magyarországon nincs Amazon Prime előfizetés, csak Prime Video, ami 899.- Ft. Ebben van benne a Video Streaming és a Gaming.

Nekem havonta vonja automatikusan bankkártyáról, most megnéztem nem látok olyan opciót, hogy éves előfizetésre váltsak.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#442) Spec válasza l.skywalker (#441) üzenetére


Spec
őstag

Köszi!
"Magyarországon nincs Amazon Prime előfizetés, csak Prime Video, ami 899.- Ft. Ebben van benne a Video Streaming és a Gaming."
Én a sima Amazon.com oldalon csináltam fiókot magamnak. Aztán az Amazon Fire TV stickemen beléptem és rámentem, hogy 30 day trial. Nekem most a rendes Amazon prime előfizut aktiválta 30 napra ingyenesen, és csak az alábbi előfizetési opciókat listázza:


Akkor ezt elrontottam, vagy lesz lehetőségem ezt a trialt lemondani a lejárata előtt, és utána sima Prime Video-ra előfizetni 899 Ft-ért? Azért 6 ropit nem perkálnék havonta, ha nem muszáj :)

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#443) l.skywalker válasza Spec (#442) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Az Amazon fiók mindenképp kell hozzá, de ne az amazon.com-on akarj Prime-ra előfizetni, mert ott a Prime főleg a webáruházas rendelésekhez kapcsolódó kedvezményeket tartalmaz. Egyedi akciók, egyedi kiszállítási lehetőségek etc. Olyanért fogsz fizetni, amit nem fogsz használni. Idehaza ezen az oldalon kell belépned az Amazon fiókoddal:

Prime Video

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#444) Spec válasza l.skywalker (#443) üzenetére


Spec
őstag

Ok, ezt értem. Csak most ezeket az opciókat dobja fel az appon belül. Most egy 30 napos trial fut, ha ezt lemondom, akkor utána gond nélkül előfizethetek a magyar Prime Video-ra majd?

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#445) l.skywalker válasza Spec (#444) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Igen, szerintem biztosan.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#446) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Sziasztok,

Másnál is történtek az előfizuban anomáliák?

Nekem volt előfizum beállítva és most pár hetet kihagytam. Indítanék egy lejátszást, azt mondja, hogy nekem igazából nincs is előfizum, fizessek elő? WTF? Egy éve nézem vagy több. Megnéztem, szeptember 1.-én volt az utolsó levonásuk. Ennek ellenére 2-3 hete, tehát novemberben tuti néztem és semmiféle figyelmeztetést nem kaptam, hogy gond lenne.
Most rámentem az előfizetsére, erre indított egy hetes ingyenes próbát.

Mi folyik itt? :DDD

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#447) Spec


Spec
őstag

Sziasztok!
Néztem a Prime Video-n a Picard sorozat 2. évadát. Azon már az 1. szezonban túltettem magam, hogy nincs magyar szinkron, de legalább van magyar felirat.
Viszont nem értem miért, de pont a 2. szezon záró epizódjához nincs. Az összes epizódhoz van, de pont a záróhoz nincs. Ez valami hiba, vagy lefelejtették?
Lehet ezt jelezni valahol, hogy pótolják, vagy nincs értelme mert úgyis letojják?
Amúgy magyar feliratos oldalon van nagyon korrekt felirat minden részhez, úgyhogy akár küldeni is lehetne nekik, hogy pepattinthassák. Apropó, amúgy saját feliratot nem tud behúzni, nem lehet beállítani valahogy?

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#448) Chris0321 válasza Spec (#447) üzenetére


Chris0321
addikt

Hello.
Sajnos ez a rossz ebben az oldalban, a felirat. Van amikor lemarad, van amikor a megjelenés után nagyon sokkal lesz hozzá. Nem hiszem, hogy külsős feliratot használnának mivel nincsenek szerződésben az illetővel aki csinálta. Jelezni lehet, de nem tudom mennyi értelme van.

[ Szerkesztve ]

(#449) JEEMBO


JEEMBO
aktív tag

A Greenland fent van a hazai Prime Videon? :F
A lengyelen csak angol es lengyel hanggal + felirattal. :O

"Jó pap is holtig butul"

(#450) Chris0321 válasza JEEMBO (#449) üzenetére


Chris0321
addikt

A Greenland - Az utolsó menedékre gondolsz? Az a Netflix-en van fenn.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.