Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#901) rothfb válasza Remiel (#900) üzenetére


rothfb
veterán

Megszüntetni meg tudod. Akárhogy fizetsz, egyszerűen letiltod a kifizetést, utalást, levonást stb.

(#902) Remiel válasza rothfb (#901) üzenetére


Remiel
őstag

Jobban örülnék a visszaállításnak, de ha más nem marad törlöm.

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#903) pkaresz válasza Remiel (#902) üzenetére


pkaresz
senior tag

Nem email al léptél be véletlenül?
Nekem anno azt kérte.
Amazonos cím.

[ Szerkesztve ]

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#904) bnorci71 válasza Remiel (#902) üzenetére


bnorci71
addikt

elfelejtett jelszóra nem küld e-mailt?

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#905) Remiel


Remiel
őstag

a második lépcsős belépés nem volt neki jó, a telefonszámot nem fogadta el

már mindegy megoldottam egy másik reggel köszi

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#906) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Fallout sorozat premier: 2024.04.12.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#907) GoodSpeed


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

https://leet.hu/2023/10/27/9-olyan-kiraly-jatekot-kapsz-899-forintert-hogy-menten-beleszedulsz/

Ez most akkor ha jól értem, nekünk alapból jár, mert a gaming oldalon mintha külön aktiválása lenne az előfizetésnek.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#908) bobalazs válasza GoodSpeed (#907) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Előfizetéssel együtt jár .

(#909) l.skywalker válasza GoodSpeed (#907) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Magyarországon a Prime Video csomagban van a Prime Gaming és a havi 1x. Twitch Prime sub.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#910) n@p@lm


n@p@lm
őstag

Csak egy kérdés.
Indítottam egy free trialt (30 napos), elvileg díjmentes, az amazon mégis beterhelt 1,28 dollárt.
Nem az összeg az érdekes, de akkor miért hívja díjmentes próbának?

(#911) kigyi_23 válasza n@p@lm (#910) üzenetére


kigyi_23
addikt

A próba terhelés arra szolgál, hogy valódi bankkártya van-e a másik oldalon. Nyilván visszakapod a pénzt, mert ez csak zárolt összeg, feloldják pár nap múlva.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#912) n@p@lm válasza kigyi_23 (#911) üzenetére


n@p@lm
őstag

Köszi, így is történt, most délelőtt visszatérítették.
Csak érdekes volt hogy nem egy kerek összeg, 1 vagy 5 dollár, illetve a Google pl. tud 0 dolláros próbaterhelést is csinálni.

(#913) qqzs


qqzs
őstag

Sziasztok. Most ajánl nekem 890ft-os elofizetest 7 nap ingyenessel. Regebben mintha tobb lett volna. Romlott a kinalat? Kb egy eve leptem ki. Gyerekeknek vannak ujdonsagok? A periféria meg az upload kapott folytatást?

Eladó: GTS450

(#914) bobalazs válasza qqzs (#913) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Peripheralt kaszálták.

(#915) xviktorx válasza qqzs (#913) üzenetére


xviktorx
tag

Gyerekeknek eddig sem volt nagyon szinkronos film, most sincs 1-2 kivételérel.

(#916) qqzs válasza xviktorx (#915) üzenetére


qqzs
őstag

Nalunk tudnak gyerekek angolul, de ha jol emlekszem magyrorszagrol nagyon keves film volt elerheto. nekunk eredeti elofizetes meg az UK amazon primehoz kapcsolodott de azt lemondtam, Most ez a 890forintos fix ar lesz hosszu tavon es magyar kinalatot fog adni? vagy van meg az a lengyel trukkozes ami olcsobb? Van most valami lehetoseg megnezni mi a kinalat?

Eladó: GTS450

(#917) xviktorx válasza qqzs (#916) üzenetére


xviktorx
tag

Én a lengyel trükkös előfizetést használom, szerintem minden magyar szinkronos tartalmat elérek, de ebben nem vagyok biztos. Véleményem szerint angol tartalom gyerekeknek van bőven.

(#918) persil


persil
nagyúr

Sziasztok!

Kernek egy kis helyreigazitast, mert nem teljesen egyertelmu az amazon temakor.
Tv-n elinditva a prime video appot, a kov. ajanlatot tolja az arcomba: 7 nap free trial, utana 900 huf/ho.
Neten rakeresve pedig egyik oldalon 30 nap trial es 5eur/ho, masik oldalon meg 30 nap trial es 15usd/ho.

Most akko' mi van?! :D Ha csak siman a tv-n az appal filmezni szeretnek(mint netflixen, vagy disney-n), akkor "melyik" elofizu kell, melyik oldalrol es mennyiert?

Szrk.: latom itt a forumon felmerult mar masnal is a nyelv kerdese. Magasrol nem erdekel a magyar szinkron, mindent angolul nezek, szoval angol tartalombol legyen tobb, ha esetleg regionkent elter az elofizuban valami.

Elore is koszonom! :R

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#919) pkaresz válasza persil (#918) üzenetére


pkaresz
senior tag

Szia!
Hazánkban ez: "7 nap free trial, utana 900 huf/ho."
Üdv Karesz
Szívesen :)

[ Szerkesztve ]

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#920) persil válasza pkaresz (#919) üzenetére


persil
nagyúr

:R

Akkor a tv-n kell inditani a dolgot, koszi.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#921) l.skywalker válasza persil (#920) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Még csak a TV-n sem kell, itt közvetlenül elő tudsz fizetni:
Üdvözli Önt a Prime Video

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#922) JEEMBO


JEEMBO
aktív tag

John Wick mind a 4 epizodja a magyar Prime-on is elerheto? Magyarul?
(a lengyel Prime-on sajna csak lengyel+angol)

"Jó pap is holtig butul"

(#923) bnorci71 válasza JEEMBO (#922) üzenetére


bnorci71
addikt

magyaron egyáltalán nincs

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#924) persil válasza l.skywalker (#921) üzenetére


persil
nagyúr

Az lehet, csak itt 5x annyi a havidij. :U

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#925) l.skywalker válasza persil (#924) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Regisztráció után értelem szerűen át fog váltani a magyar lokációra és árra. Tudod amikor megadod a számlázási címet
:U :U :U :U :U :U :U :U :U

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#926) persil válasza l.skywalker (#925) üzenetére


persil
nagyúr

A feanc se gondolta na, tv-n eleve ezt a 7nap trial+900/ho verziot mutatta, pedig az eg vilagon mindent angol nyelven es lokacioval hasznalok :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#927) pilóta


pilóta
nagyúr

Sziasztok!

Van egy kis gondom. Regisztáltam a primevidon, próbálnám hozzáadni a TV készüléket, de amikor bejelentkezek, akkor állandóan az amazon.com-ra ugrik. Akkor is ha a QR kódot szkennelem be a TV-n, bejön a primevideo bejelentkezés, bejelentkezek, és az amazon.com főoldalon találom magam.
Mi a teendő?

Aki él és nem boldog, az téved!

(#928) rothfb válasza pilóta (#927) üzenetére


rothfb
veterán

A tv-n lévő applikáción bejelentkezel és amazon.com-on találod magad???

(#929) pilóta válasza rothfb (#928) üzenetére


pilóta
nagyúr

Nem. A TV applikáció csak egy kódot ad, amivel aktiválni lehet a TV készüléket.

Aki él és nem boldog, az téved!

(#930) bnorci71 válasza pilóta (#927) üzenetére


bnorci71
addikt

jelentkezz be.

A primevideo az Amazoné azért dob oda

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#931) pilóta válasza bnorci71 (#930) üzenetére


pilóta
nagyúr

Ezt nem értem. Miért jelentkezzek be az amazon.com-on, amikor én a primevideo.com-on már regisztráltam, oda próbálok bejelentkezni? Először sikerült is, láttam a műsorokat mindent az oldalon. Amikor a TV-t próbáltam hozzáadni, hogy ott is nézhessem a műsorokat (igazából csak ott szeretném nézni, de regisztrálni ott nem lehet, csak pc-n), azóta hiába jelentkezek be a primevideo.com-om, amikor beírom a jelszót, átdob az amazon.com-ra. Most akkor két helyen is regisztrálni kell?
Amúgy a primevideon regisztrált adataimmal nem tudok belépni az amazon.com-on.

[ Szerkesztve ]

Aki él és nem boldog, az téved!

(#932) bnorci71 válasza pilóta (#931) üzenetére


bnorci71
addikt

nem emlékszem, hogy csináltam anno, de szerintem az amazon.com-ra kellett bejelentkezni a tv hozzáadásához, vagy legalább is azt a bejelentkezési felületet dobja fel. A miértet ne kérdezd :F
amikor az előfizetést csináltam már volt amazon fiókom az viszont biztos így ez nem jelentett gondot

[ Szerkesztve ]

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#933) qqzs


qqzs
őstag

Regen volt egy webcim ahol látszott a tartalom ami magyar elofizetessel jar?
Masik hogy ha magyart fizetnem elo de van uk,de,com amazon accountom azzal az emailcimmel nem fog össze kavarni valamit?
update, most probalom inditani probahonapot de az amazon accountom adatait keri ami uk

[ Szerkesztve ]

Eladó: GTS450

(#934) Öcsielvtárs válasza qqzs (#933) üzenetére


Öcsielvtárs
aktív tag

Nem tudok összesített listáról. A JustWatch appban tudsz filmre/sorozatra keresni, megmondja melyik streaming szolgàltatónál érhető el, milyen minőségben. Tudsz szűrni a nálad lévő szolgáltatóra, látod az újdonsàgokat, stb. Már az ingyenes verzió is jól használható.

Samsung A54

(#935) qqzs válasza Öcsielvtárs (#934) üzenetére


qqzs
őstag

Valami olyan rémlik hogy amazon webshop oldalan volt valami prime felulet ahol mutatta a accounttal elerheto tartalmat

Eladó: GTS450

(#936) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Lengyel Amazin prime-om volt, most ismét zlotyiban írja a lehetőségeket - régiót átállítottam - viszont magyarra hogy lehetne előfizetni? Vagy új magyar kártyát hozzá adom akkor átáll?

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#937) JEEMBO


JEEMBO
aktív tag

Tehat az latszik, hogy a Lengyel Prime-on van egy csomo lokalis, csak lengyel+angol tartalom, ami nincs a hazain.
A Magyar Prime csak magyar+angol nyelvű filmekkel hogy all?

"Jó pap is holtig butul"

(#938) ferenck válasza JEEMBO (#937) üzenetére


ferenck
senior tag

Én azért álltam vissza a Magyar Prime-ra, mert idegbajt kaptam attól, hogy a Lengyelen minden jó film, vagy sorozat ami megtetszett Magyar szinkron és/vagy felirat nélküli volt. Itt a Magyar Prime-on is van jó pár olyan anyag amihez nincs se szinkron se felirat magyarul. Érzetre jóval kevesebb az elérhető tartalom, mint a Lengyel Prime-on.

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#939) bnorci71 válasza ferenck (#938) üzenetére


bnorci71
addikt

hát igen kb negyed akkora piac vagyunk....

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#940) morzsolo


morzsolo
friss újonc

Sziasztok.
Segítségre lenne szükségem, hátha valaki....
Regisztráltam a Prime video-ra valamikor egy google-ös email címmel. Sose használtam utána azt az email címet. Most be akartam jelentkezni telefonon a prime- ba hogy megszüntessem az előfizetést és azt írja ki, hogy ez az email cím nincs regisztrálva. De a tv- n meg be vagyok jelentkezve és ott elérhető. Ki se merek rajta jelentkezni.
Valakinek valami ötlete? Nem szeretném tovább előfizetni, de így.....
Válaszokat köszönöm...

(#941) Chris0321 válasza morzsolo (#940) üzenetére


Chris0321
addikt

Hello.
Nézd meg az e-mail címed, hogy tudod-e használni. Ha igen, akkor utána tudsz tovább lépni. Felajánlotta, hogy küld új e-mail-t?

(#942) morzsolo válasza Chris0321 (#941) üzenetére


morzsolo
friss újonc

Nem tudok belépni a google fiókba. Azt írja, nincs elég adat a folytatáshoz, vagy valami hasonló.

(#943) Chris0321 válasza morzsolo (#942) üzenetére


Chris0321
addikt

Újat sem tudsz csinálni a régi nevével?

(#944) morzsolo


morzsolo
friss újonc

Ezt hogy gondolod?

(#945) Chris0321 válasza morzsolo (#944) üzenetére


Chris0321
addikt

A google.com-os címmel regisztráltál?

(#946) morzsolo


morzsolo
friss újonc

Igen és sem a google fiókba nem tudok belépni vele, sem a prime nem ismer fel az email címet.

(#947) Chris0321 válasza morzsolo (#946) üzenetére


Chris0321
addikt

Próbálj meg újra beregisztrálni ugyanazzal az e-mail címmel, hátha csak megszünt mert nem használtad.

(#948) morzsolo


morzsolo
friss újonc

De közben meg a tv-n be vagyok jelentkezve a prime-ba
Ott elindulnak a filmek. De tv-n meg nem tudom lemondani az előfizetést.

(#949) Chris0321 válasza morzsolo (#948) üzenetére


Chris0321
addikt

Gondolom bejelentkeztél amikor megcsináltad a profilt és azóta nem is léptél ki. Gondolom a pénzt is vonja rendesen. Ahhoz, hogy a profilba be tudj lépni kell az e-mail címed, hogy megkapd az oda érkező levelet. Ezért kellene először oda bejutnod, hogy utána bejuss a prime-ba.

(#950) morzsolo válasza Chris0321 (#947) üzenetére


morzsolo
friss újonc

Oké, de az email címre küldik a regisztráció megerősítését, de oda se tudok belépni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.