Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#501) l.skywalker válasza ebayer (#500) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Elképzelhető, azt nem láttam még és az eddigiek alapján nem tűnt sárkányosnak. Illetve a mi környékünkön (Budapest és vonzáskörzete) én Idő kereke óriásplakátot sem láttam.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#502) qqzs


qqzs
őstag

A kerdes szempontjabol lenyegtelen. A fo kerdesem az hogy nektek is a mutatott tartalom 80%-a nem lejatszhato geokorlatozas miatt? Vagy állítani kéne valamit valahol hogy csak Magyarországon elerheto tartalom jelenjen meg?
Pl ott vagyok ahol az utazas alatt nezheto tartalmat mutatja. Nekem van ilyen kategoriam amin azt erti hogy az amit uk-n kivul nezhetek. De pl a sonsational focis dokumentumfilm ajanlva van de ha ramegyek azt irja ez jelenleg nem elérhető. Ugyanakkor az all or nothing sorozat minden resze nezheto

[ Szerkesztve ]

Eladó: GTS450

(#503) Marci79 válasza qqzs (#502) üzenetére


Marci79
aktív tag

Nekem az amerikai prime előfizetésemnél volt ez. Mutatta, de nem volt lejátszható. A lengyel előfizumnál még nem futottam bele ebbe a jelenségbe.

(#504) Harbinger85


Harbinger85
aktív tag

Csak most láttam hogy már jövő hónapban debütál a Picard 3. és végső évada. Jól sejtem hogy nálunk a Prime Video-n fog futni, ahogyan a Lower decks is?

Ahogy nézem sok Universal tartalom fut ki F&F filmek, Ex Machina, Oblivion. Gyanítom a Sykshowtime végett, de érdekes hogy az első 4 Jurassic Park csak most került vissza.

(#505) Chris0321 válasza Harbinger85 (#504) üzenetére


Chris0321
addikt

A Picard eddig is ott ment.

(#506) Spec


Spec
őstag

Korábban kérdeztem itt tőletek, hogy a Prime Video alkalmazásban lehet-e szűrni valahogy a magyar szinkronos tartalmakra, és úgy tűnik erre nincs lehetőség sajnos.
Viszont felfedeztem, hogy az Amazon webes felületén van lehetőség ilyen szűrésre, akár felirat, akár magyar nyelvű hangra is, vagy mindkettőre együtt. Nem tudom tudtátok-e ezt a fícsört, de azért megosztottam veletek is hátha valakinek segít.
https://www.amazon.com/Prime-Video-Hungarian-Movies-TV/s?rh=n%3A2858778011%2Cp_n_feature_ten_browse-bin%3A13413529011

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#507) gangstagergo válasza Spec (#506) üzenetére


gangstagergo
senior tag

Óriási köszönet érte :R

(#508) Spec válasza gangstagergo (#507) üzenetére


Spec
őstag

Nincs mit, szívesen. Azt nem tudom mennyire naprakész a dolog, vagy mennyire fedi a valós állapotot, de bízzunk benne, hogy igen. Előszűrésre, a tartalom mazsolázgatására alkalmas talán :)

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#509) ferenck


ferenck
senior tag

Lassan egy nézek prime videot, de eddig még nem találkoztam ilyennel, mint néhány napon belül kétszer is, elindítok egy lejátszást és egy reklám indul el ami átugorható, de elindul. Most a lengyel előfizetésem van, nem tudom számít-e. Más is tapasztalt már ilyet?

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#510) qqzs válasza ferenck (#509) üzenetére


qqzs
őstag

Igen nalam is van de csak film vagy sorozat ajanlo neha

Eladó: GTS450

(#511) qqzs válasza Spec (#508) üzenetére


qqzs
őstag

Ez a weboldalas keresés nektek is 72 filmet es sorozatot hoz ki? (tehat Csak movies es tv shows)
A kovetkezo beallitasokra:
Included with Prime (gondolom ez az ingyenesre szures mert enelkul fizetoseket dob)
Spoken language: Hungarian

[ Szerkesztve ]

Eladó: GTS450

(#512) Spec válasza qqzs (#511) üzenetére


Spec
őstag

Az Included with Prime az nem kell szerintem, mert alapból a Prime Video tartalmakat mutatja (ebben nemigen van ingyenes szerintem). Nekem ha csak a Spoken language: Hungarian-t pipálom be, akkor 139 találatot ad.

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#513) qqzs válasza Spec (#512) üzenetére


qqzs
őstag

Nekem UK prime elofizetesem van ahhoz jar a Prime Video. Ha azt bejelolom akkor csak ingyenest mutat ha azt nem jelolom be akkor fizetos filmet is felhoz pl The Shepperd 3font
De Free with Prime nelkul is csak 125-ot hoz film+sorozat+languaga spoken hungari jelolve

Eladó: GTS450

(#514) ebayer válasza qqzs (#513) üzenetére


ebayer
tag

Nekem is annyit mutat, de pl. sorozatoknál minden évadot külön találatnak számít, szóval jóval kevesebb a valóságban, illetve a magyar gyártású filmek (pl. Sorstalanság, Jupiter holdja stb.) fizetősek.

(#515) qqzs válasza ebayer (#514) üzenetére


qqzs
őstag

Hat ma neznem aztan kiderult hoyg a 24 magyar szinkronos filmbol a kivalasztott 11 nem nezheto geo korlatozas miatt.
Ti tudjatok nezni az Aeronautsot , Beautiful boy, Troop Zero, One night in miami, The tommorows war? ez autolso emlekszem hoyg meg par hete elerheto volt

[ Szerkesztve ]

Eladó: GTS450

(#516) ferenck válasza qqzs (#515) üzenetére


ferenck
senior tag

Troop Zero kivételével mind megvan lengyel előfizetés alatt

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#517) blg válasza qqzs (#515) üzenetére


blg
senior tag

igen, ezek a filmek mind mennek

(#518) ebayer válasza qqzs (#515) üzenetére


ebayer
tag

Mindegyik film nézhető UK előfizetéssel.

(#519) qqzs válasza ebayer (#518) üzenetére


qqzs
őstag

Uk elofizetessel nezed Magyarországon?

Eladó: GTS450

(#520) ebayer válasza qqzs (#519) üzenetére


ebayer
tag

UK előfizetéssel nézem Angliában.

(#521) Danecay


Danecay
őstag

Sziasztok!

Valaki segítsen már kideríteni, hogy mi történik! Vásároltam az Amazonról és feldobta a lehetőséget 30 napos ingyenes Amazon Prime Video-ra. Be is regisztráltam, és bekövetkezett az amitől tartottam, hogy elfelejtem lemondani. Mondjuk ez lenne legkevesebb, azt 890Ft havidíjat kibírom, még úgy is, hogy semmit nem néztem meg rajta, de egy $14.99 számlát kaptam, ami 6555Ft-ban valósult meg a számlámon, ami annyira már nem szimpatikus :(

1. Nem találtam meg, hogy miként kell visszamondani az előfizetést
2. Hová írja a problémámmal, mert ez íg nagyon nem OK?

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#522) blg válasza Danecay (#521) üzenetére


blg
senior tag

Amazon Prime kerül 14,99 dollárba, ami nem egyenlő a Prime Video-val, benne van az is, de több annál.

(#523) Danecay válasza blg (#522) üzenetére


Danecay
őstag

És az mi a bánat, ha már kifizettem érte 5655 Ft-ot? Tehát mivel nyújt többet az Amazon Prime, mint a Prime Video? És hogyan tudom lemondani? Fent elírtam az árat.

[ Szerkesztve ]

(#524) blg válasza Danecay (#523) üzenetére


blg
senior tag

itt a linkje, én ennyit tudok segíteni
[link]

(#525) Danecay válasza blg (#524) üzenetére


Danecay
őstag

Kösz, de ezt tök egyedöl is megtaláltam. :U

(#526) l.skywalker válasza Danecay (#525) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Előre kellett volna olvasni, nem utólag másoknak beszólni.

Az Amazon Prime egy szolgáltatás, amit egyes országokban szolgáltat az Amazon és főleg a szállítással/vásárlással összefüggő kedvezményekre jó. Ez foglalja magába a Prime Video és a Prime Gaming-et is ezeken a területeken.

De mivel itt nálunk Magyarországon nincs Amazon Prime, így csak a Prime Video és azon belül a Prime Gaming érhető el, mindez 890 Ft-ért és ez a hivatalols oldala:
Welcome to Prime Video

És mivel ez a topik csak a Prime Video-val foglalkozik, így nem tudunk abban segíteni, hogy hogyan mond le az Amazon Prime-ot, javaslom keresd fel az ügyfélszolgálatot.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#527) Danecay válasza l.skywalker (#526) üzenetére


Danecay
őstag

Beszólni? Miért Te mit csináltál? Segítettél? Nem! Beszóltál? Igen! Ja bocsi, Te vagy a Topikgazda, neked lehet.
Majd meséld már el, hogy Te hozzászólásod miben különbözött az enyémtől? Még inkább provokálóbb volt min amit én írtam. Azért a link amit a fórumtás megosztott , az első Google-s találat is hozott, úgyhogy nem volt nagy megfejtetés. És Te mit tettél hozzá ehhez?

[ Szerkesztve ]

(#528) l.skywalker válasza Danecay (#527) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Kérlek vegyél vissza ebből a stílusból.
Nekem az a dolgom, hogy az ilyen embereket helyre tegyem, akik ide jönnek segítséget kérni, és amikor valaki megpróbál segíteni neki, akkor pökhendin visszaválaszol, hogy: "ezt egyedül is megtaláltam".

Ez esetben mit vársz tőlünk? Ott a Google, old meg magadnak. Viszlát.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#529) Danecay válasza l.skywalker (#528) üzenetére


Danecay
őstag

:U

(#530) bnorci71 válasza Danecay (#527) üzenetére


bnorci71
addikt

gondolom belépsz a fiókodba és álltalában ott szokott lenni a lemondás bankkártya adat elég ha azt megváltoztatod nem fogják tudni levonni és megszűnik

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#531) l.skywalker válasza bnorci71 (#530) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ez nem mindig elég, mert akkor tartozás miatt a fiókot is zárolhatják.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#533) Danecay válasza bnorci71 (#530) üzenetére


Danecay
őstag

Köszi a választ!

Korábban már voltam regisztrálva és sikeresen le is tudtam mondani a tagságot, viszont most nem találom az opciót. Ezen a LINK-en, azt mondja, hogy válasszam a csatornák elemet, de én ezt egész egyszerűen nem találom.

(#538) ebayer válasza Danecay (#521) üzenetére


ebayer
tag

Nekem angol felület van, ezért így írom le.

Account & Lists → Memberships and subscriptions → Prime Membership Settings → Manage Membership (Update, cancel and more) → End Membership

Egyébként itt van olyan opció, hogy emlékeztessen mindig a megújítás előtt (Remind me before renewing)

(#543) headhunter


headhunter
addikt

Let the Right One In sorozat, primevideo-n elérhető?

(#544) Apa+Fia válasza headhunter (#543) üzenetére


Apa+Fia
aktív tag

Nekem nem hozott találatot.

Apa csak 1 van!

(#545) headhunter válasza Apa+Fia (#544) üzenetére


headhunter
addikt

Ebből gondoltam: AMZN.WEB-DL...

(#547) rothfb válasza headhunter (#543) üzenetére


rothfb
veterán

SkyShowtime-on van fent, ami most fog indulni Magyarországon. Külföldön már nézhető szinkronosan.
Itthon nmag-on van egyelőre ugyancsak szinkronosan.

(#548) Danecay válasza ebayer (#538) üzenetére


Danecay
őstag

Köszi szépen!

Közben írtam az Amazonnak és elvileg megszűntetik a hozzáférésemet és ha minden igaz még a pénzemet is visszakapom.

(#549) mastadoc1


mastadoc1
tag

Sziasztok! Prime video előfizetésem van. A prime gaming szolgáltatás külön fizetős ezen felül? Vagy magában foglalja? A fiam beállította valami extra marhaság miatt a 7 napos trial-t, és nem tudom, hogy annak a letelte után kell-e majd pluszban fizetni valamit. Előre is köszönöm a válaszokat.

(#550) kr:sz


kr:sz
tag

Sziasztok! Szeretnék amazon prime regisztrációt. Még jó régen regeltem amazon profilt, érzékelte is, hogy már be van regisztrálva az emailom. Kértem új jelszót, megváltoztattam és a belépés előtt még kérte a nevem. Beírtam magyarul (Családnév+Keresztnév) és kiírta, hogy hibás. Még próbáltam 2x és utána kitiltott. Tudtok esetleg olyan ügyfélszolgálati elérhetőséget, ahol ezzel a problémával megkereshetem őket?

Köszönöm előre is a választ!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.