Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#751) l.skywalker válasza Moby (#749) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Valahol volt olyan opció hogy azonnal lemondod, nem csak a trial végén. Megpróbálom megkeresni ill. ha más nem az Amazon ügyfélszolgálat meg tudja szüntetni azonnal.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#752) stickermajom válasza Moby (#747) üzenetére


stickermajom
addikt

:Y Ez így tényleg szívás.

(#753) Moby válasza l.skywalker (#751) üzenetére


Moby
addikt

Európában erre nincs lehetőség ahogy én nézem. Usák amazonon valóban van ilyen instant cancel, de az azt sem tudja, hogy van bármilyen előfizetésem (nyilván).

(#754) l.skywalker válasza Moby (#753) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A Prime Video: Fiók és beállítások - alatt sem látsz ilyet, hogy "Tagság megszüntetése" csak lengyelül?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#755) Moby válasza l.skywalker (#754) üzenetére


Moby
addikt

De igen, le is mondja, de a 30 nap akkor is végigmegy. Mindegy, nem dráma, már csináltam másik fiókot.

(#756) oszy válasza Moby (#755) üzenetére


oszy
veterán

Harmadába kerül a lengyel előfizetés, mint a "magyar". Én is gondolkodom azon, hogy lemondom, de lehet nem fizetek elő a "magyarra". Netflix, Disney, Skyshowt. és hbo max mellett nem találom annyira izgalmasnak. :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#757) Moby válasza oszy (#756) üzenetére


Moby
addikt

Én már egyiket sem fizetem, lemondtam az összeset (volt, hogy mind ment párhuzamosan). Nagyon szar lett mindegyik. Ezt sem fizetem, a magyaron sem, csak ha esetleg jön majd valami valamikor (boys, akármi), akkor ne erre a lengyelre kelljen.

(#758) oszy válasza Moby (#757) üzenetére


oszy
veterán

Nekem pár száz Ft havonta. Csak emiatt vannak. :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#759) zeon.hu válasza Moby (#757) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Netflix-et mi is lemondtuk, rémesen gyenge lett a felhozatal. Majd ha összegyűlik pár nézhető film/sorozat, akkor megint kifizetjük 1-2 hónapra.
HBO, Disney és Amazon meg összesen is olcsóbb nekünk.

#?*@&!

(#760) daniele


daniele
aktív tag

Sziasztok!

Valaki tudja, hogy miért akarja már most levonni a havidíjat, mikor oda is van írva, hogy fizetni ráér később?


(#761) Moby válasza daniele (#760) üzenetére


Moby
addikt

Nem akarja levonni. Oda van írva: most esedékes: 0ft. Lecsekkolja a kártyát. Majd egy hét múlva fogja levonni.

(#762) daniele válasza Moby (#761) üzenetére


daniele
aktív tag

Pedig nagyon úgy tűnik, hogy le akarja vonni. Én is látom, hogy 0ft az esedékes… 🤔

(#763) l.skywalker válasza daniele (#762) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Mert most valószínűleg csak zárolja

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#764) AcCEsS


AcCEsS
senior tag

A török előfizetéses megoldás is úgyanígy működne mint a lengyel? Azon meg török nyelvű ismertetők és ajánlók vannak?

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#765) oszy válasza AcCEsS (#764) üzenetére


oszy
veterán

Sanszos! Próbáld meg és oszd meg velünk. :D Gondolom ott is van próbaidőszak.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#766) pourri válasza AcCEsS (#764) üzenetére


pourri
aktív tag

Gondolom igen.

(#767) 8


8
senior tag

a lengyel prime video jobb valamiben mint a török prime video?
azon kívül, hogy a lengyelben 1065, a törökben 735 egység tartalom van
(lengyel 3900Ft/év, török 140Ft/hó)

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#768) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Mit érdemes nézni a Prime-on, ami nagyon odaverős? :D Alapvetően a Pickard érdekel, ezért elő is fizetek egy hónapra még a Boys rémlik, hogy nagyon jó. Valami más esetleg? :)

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#769) Kaba válasza Rigormortiis (#768) üzenetére


Kaba
veterán

Jack Ryan, hatalom gyűrűi, Carnival Row, Reacher, a holnap háborúja, szamaritánus, stb

[ Szerkesztve ]

(#770) gangstagergo válasza Rigormortiis (#768) üzenetére


gangstagergo
senior tag

The Marvelous Mrs. Maisel, The Grand Tour, Clarkson's Farm

[ Szerkesztve ]

(#771) pourri válasza Kaba (#769) üzenetére


pourri
aktív tag

Köszi, ezeket én is lecsekkolom. :)

(#772) Harbinger85 válasza Rigormortiis (#768) üzenetére


Harbinger85
aktív tag

Személyes preferencia, de amit láttam és ajánlom: Star Trek Picard, Star Trek Lower Decks, The Man in the High Castle, The Expanse, Solos, American Gods (hó végén lekerül!). Sokan emlegetik a The Boys-t amit még nem láttam, pedig Karl Urban kedvencem. Valamint fent van pár random film és sorozat, ami ritka lehet streamingen Dűne (1984-es), Chuck, Ghost in the Shell (1995), A Köd (Stephen King).

(#773) Rigormortiis válasza Harbinger85 (#772) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Jó, hogy mondod a ködöt, lehet újranézem. Régen láttam, de a vége az megmaradt, az nagyon gonosz ;]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#774) l.skywalker válasza Rigormortiis (#768) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Wheel of Time

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#775) ebayer válasza Rigormortiis (#768) üzenetére


ebayer
tag

Illetve a The terminal list (Chris Pratt), a Hunters (Al Pacino), Hanna, The Peripheral, The Devil's Hour stb.

(#776) basaharc502


basaharc502
aktív tag

Üdv!
Előfizettem a lengyel változatra, amivel 1 év mindössze 3900 Ft.
Ami érdekes, hogy így kaptam egy 1 ingyen hónapot. Most ez pörög le éppen. Ha a lengyel amazonra lépek be ott írja is, hogy mikor fogja vonni az éves díjat le stb. ha ugyan azzal az accal az amazon.com-on belépek ott semmi nyoma, hogy lenne előfizum. Ha belépek a prime-re akkor ott azt írja, hogy a kövi hónapban 899 Ft kerül majd levonásra. Ami a helyzetet tovább bonyolítja, hogy minden második nap megterheli a revolut számlámat 899-al az amazon, de el is utasítja azt.
Ez mindenkinél hasonló káoszosan zajlik? :DDD

(#777) oszy válasza basaharc502 (#776) üzenetére


oszy
veterán

Nekem eddig még nem terhelte meg, de le is mondom ma vagy holnap. Nekem ennyit sem ér meg ez a szolgáltatás. :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#778) oszy válasza oszy (#777) üzenetére


oszy
veterán

Le is mondanám már most a próbaidőszak alatt, de nem találok olyan lehetőséget, mint amit a neten olvasok erre a megoldásra. :/

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#779) gangstagergo válasza oszy (#778) üzenetére


gangstagergo
senior tag

amazon.pl->fiókodba belépve a kereső ikon melletti legördülő menüben kiválasztod az "én primeom" menüpontot->

(#780) oszy válasza gangstagergo (#779) üzenetére


oszy
veterán

Nagyon köszi! Sikerült. :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#781) Harbinger85


Harbinger85
aktív tag

Épp néztem e havi lekerülő tartalmakat és közte van az amazon saját gyártású sorozata az American Gods. Már most ők is kezdik? Nem olvastam utána, csak meglepő hogy saját gyártású tartalom is lekerül itt is. :F
A többi cím szinte mind Paramount, amit a SkyShowtime létének tudok be.

(#782) Rigormortiis válasza Harbinger85 (#781) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Mik fognak lekerülni?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#783) Harbinger85 válasza Rigormortiis (#782) üzenetére


Harbinger85
aktív tag

Hm, se weboldalon keresztül, se mobil appban és szerintem TV-s appon (ezt használom a legritkábban) sincs olyan menü, mint a Windows appban: Only for a limited time on Prime.
Minden hó elején itt listázza mik fognak lekerülni, többnyire adót hó égén, de csak cirka két hét után jelzi ezt a film profilján.
Az alábbi filmek április 30-al:

American Gods
The Saint
Event Horizon
Angus, Thons and Perfect Snogging
London Fields
The Italian Job (1969)
Top Secret!
Once Upon a Time in the West
The Talented Mr. Ripley
Lara Croft: Tomb Raider - The Cradle of Life
Heaven
Lady Jane
Emma
War and Peace
Alfie
Cold Mountain
The Browning Version
A Mighty Heart
The English Patient
The Boy in the Striped Pajamas
Emily Bronte: Wuthering Heights

(#784) l.skywalker válasza Harbinger85 (#781) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Az nem saját gyártású. Csak USA-n kívül mindenhol a Prime Video-n érthető el, de a sorozatot a Starz rendelte be és adta ki. Gondolom most eladják másnak vagy nem tudták meghosszabbítani a szerződéseket.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#785) Harbinger85 válasza l.skywalker (#784) üzenetére


Harbinger85
aktív tag

Értem. Gondolom a Picard és Lower decks esete, ami csak nálunk (EU) van Prime-on.

(#786) Vismajor01


Vismajor01
addikt

Nagyon király, elkezdem nézni az 5 részes twilightot, jönne a harmadik és nincs fent.. Wtf? Atmegyek a nerflixre, ott is csak az első kettő van fent??? Elofizetek kétezer db streaming platformra és a napvegen ugyanúgy kalozkodhatom le a folytatasokat, felháborító akkor legalabb ne lenne fenn egyik se el se kezdtem volna akkor nézni

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#787) Willhunting


Willhunting
aktív tag

Most jött email hogy törökben 5x-ére drágul a prime. Más régiókban is drágítanak?

(#788) l.skywalker válasza Willhunting (#787) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A Prime Video vagy az Amazon Prime drágul?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#789) Willhunting válasza l.skywalker (#788) üzenetére


Willhunting
aktív tag

Amazon prime. Ez mondjuk le sem esett, hogy más régiókban külön a prime videora is élő lehet fizetni.
Most kb a magyar árral lesz egy szinten.

(#790) l.skywalker válasza Willhunting (#789) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Az Amazon Prime egy sokkal összetettebb szolgáltatás és főleg az online vásárláshoz kapcsolódóan nyújt számos kedvezményt ill. benne van a Prime Video és a Prime Gaming is. De olyan országokban mint pl. Magyarország, ahol nincs jelen a Prime önmagában, ott a Prime Video van csak és ehhez jár a Prime Gaming. Így az áremelkedés nem feltétlenül terjed át a Prime Video only országokra, de persze nem kizárható.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#791) Willhunting válasza l.skywalker (#790) üzenetére


Willhunting
aktív tag

Felhozták érvként az ingyenes kiszállítási területek növelését, meg a prime video bővítését is kiemelték a Gyűrűk Ura sorozattal.
Amúgy mennyi magyar tartalom érthető el nálunk? Lehet így már arra fizetek elő, ha van egy pár szinkronos film/sorozat.

(#792) l.skywalker válasza Willhunting (#791) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én csak felirattal nézek mindent, az azért már jellemzőnek mondható. A szinkronos tartalomban nem vagyok biztos, hogy mennyi van benne. Az Összefoglalóban van a Sorozatjunkie linkje a feliratos tartalmakról.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#793) ForRedGlory válasza l.skywalker (#788) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Hát ja, lassan már a török sem éri meg, mert alig lesz olcsóbb (kb 690 Ft), mint a magyar.

Dear Prime member,
Thank you for being an Amazon Prime member. We would like to inform you of a change to your membership.
As of April 25, we are updating the price of Prime membership to 39 TL per month. As our current member, the new price for you will be effective from your first billing period after May 25th.
We have been continuing our investments since the first day in order to increase the quality of service we offer with Prime. During this time, we have increased the number of provinces where we deliver free of charge the next day for Prime members from 17 to 50, and added the free appointment delivery service to our privileges. While we continued to give special deals only to our members with Prime Day, we offered privileges in campaigns such as 'Buy Too Much, Pay Less'.
We have enriched our Prime Video content with domestic, foreign series and films such as 'Lord of the Rings: Rings of Power' and the first domestic Amazon Originals production 'You See in a Dream', which has a great impact in the world.
You don't need to take any additional action to continue taking advantage of Prime privileges. If you want to make changes to your membership, you can visit My Account > Premium.
Thank you,
Amazon Prime team

[ Szerkesztve ]

(#794) l.skywalker válasza ForRedGlory (#793) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ha a szolgáltatás egészét nézed még mindig jó ár ez, csak nem azoknak akik csak a Prime Video miatt fizetnek rá elő ott.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#795) Crvsh3R


Crvsh3R
senior tag

Sziasztok!

Nemrég szereztem be egy Amazon Fire TV 4K Max-ot. Eddig a Prime video lengyel előfizetéssel futott nálam, de így, hogy beszereztem az előbb írt kütyüt már eléggé zavart az 1/3 rész lengyel, 1/3 rész angol és 1/3 rész magyar filmcímek és leírások és lemondtam a lengyelt, majd előfizettem a magyarra.
Viszont amit nem értek, hogy a Star-Trek Picard-on én nem látok magyar feliratot, holott "virágboltos" verzióknál úgy látom van magyar felirat.
Most akkor mi a helyzet pl. ezzel a sorozattal? Nálam van valami gubanc?

Előre is köszi a segítséget! :R

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#796) zeon.hu válasza Crvsh3R (#795) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

1. és 2. évadhoz van magyar felirat, a 3-hoz még sajnos nincs.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#797) Crvsh3R válasza zeon.hu (#796) üzenetére


Crvsh3R
senior tag

Akkor nem értem, hogy honnan keringenek a neten olyan .mkv verziók a 3. évadból, amik tartalmaznak magyar nyelvet, ha jól láttam kiadás napja után pár nappal. Vicces (vagy inkább bosszantó), hogy pont az nem tudja felirattal nézni, aki fizet érte. :W

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#798) zeon.hu válasza Crvsh3R (#797) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Amíg az Amazon nem készít/vásárol feliratot hozzá, addig nem lesz sajnos.
Önkéntes felirat készítők ettől függetlenül megcsinálják, ezeket teszik rá.
És igen, ezzel sikeresen terelik azt embert a torrent felé...

#?*@&!

(#799) l.skywalker válasza Crvsh3R (#797) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ha az illegális tartalomgyártóknak is kéne jogdíjakkal és tartalomszolgáltatási joggal küzdeniük, nekik is sok időbe kerülne ugyanez :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#800) Lord_stark


Lord_stark
csendes tag

Sziasztok!

Van egy Samsung 55Q80T tv-m és ezzel nézem a filmeket 500 mbies netem van még is folyamatosan pixelesek a filmek/sorozatok a prime-on! Van, hogy pár másodpercre van ,hogy tiszta egy ideg majd megint pixeles lesz! Emellett van skyshowtime, netfilx, apple tv, HBO max -os előfizetésem , ezeken ilyen problémát nem soha tapasztaltam! van valakinek javaslata, hogy mit lehetne tenni?? Sajnos így sokszor nézhetetlen a Prime számomra.
Előre is köszi a segítséget!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.