Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#701) Chris0321 válasza sammiedavis (#697) üzenetére


Chris0321
addikt

Hello.
K&H banknál nekem semmi gondom nincs a fizetéssel. Elég vacak bankot választottál, én a helyedben lecserélném.

(#702) gurus


gurus
aktív tag

Sziasztok! eszméletlen mennyi film van itt, sok negatív kritika miatt eddig hanyagoltam de már bánom.4k filmek ,sorozatok tömege, Dolby vision filmek eszméletlen jó minőségben jönnek. Hab a tortán Volt egyszer egy vadnyugat és rengetek kultikus film van fent. Mindez 899ft.köszönöm annak aki ajánlotta :R most erre váltok netflixről ott 4500ft a 4k filmek.
Érdekes amig ingyenes 7 napos időszak volt, filmek 30%-40% láttam csak

[ Szerkesztve ]

(#703) NyMRooD


NyMRooD
őstag

Ha a lengyel amazonon előfizetek a prime video-ra 1 évre, akkor a magyar prime video-n nem fogja vonni a pénzt havonta vagy azt külön le kell mondani?

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#704) rothfb válasza blg (#700) üzenetére


rothfb
veterán

Nincs bizony. OTP-s kártyáról vonnak nekem is.

(#705) Harbinger85 válasza rothfb (#704) üzenetére


Harbinger85
aktív tag

És nálam is. Bár egy virtuális kártyám van külön fiókkal, direkt netes vásárlásokra. De gondolom attól még OTP-s, tegnap vonták is.

(#707) Shame21 válasza blg (#700) üzenetére


Shame21
csendes tag

Akkor csak a Gránit meg a Takarékbank. Sorry

(#708) Kaba válasza gurus (#702) üzenetére


Kaba
veterán

Igen, ár értékben a legjobb streamingszolgáltató.

(#709) spiky03


spiky03
veterán

Megkérdezem itt is :B:)

Win 10 alatt a gyári app a Storebol telepített verzió tud 24p-t nem tudjátok?
Mert nálam 60hzen ment, és nem tudom, hogy valami beállítási probléma lesz vagy nem tudja az app?

Köszönöm :R

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#710) oszy


oszy
veterán

Előfizetett most valaki a "lengyel" Prime-ra? Mennyibe kerül forintban?

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#711) freelancer68 válasza oszy (#710) üzenetére


freelancer68
tag

Aki most "fizetett" elő, annak még csak a free trial indult el, ha majd letelik akkor vonják le.
(nekem május 7-én lesz esedékes a fizetés, addig le is mondhatom)
Ki tudja mennyi lesz akkor 1 zlotyi. Esetleg revolutba át lehet most váltani és akkor zlotyis zsebből fogja vonni. Jelenleg a revolut 3939Ft-ot vonna le 49 zlotyiért.

[ Szerkesztve ]

(#712) Axe Miskolc


Axe Miskolc
tag

Tegnap indítottam az akciós linkről, erre nem vont le semmit.Utána klikkeltem a gamingre, ott levont 600 Ft. körüli összeget. Ez mi lehet? Úgy olvastam a gaming is benne van az akcióban. Benéztem volna?

(#713) freelancer68 válasza Axe Miskolc (#712) üzenetére


freelancer68
tag

Nekem 3,36zl (272,25Ft) lett beterhelve, ami sztornózva lett. Amazon bankkártya hitelesítés lehetett.

(#714) oszy válasza freelancer68 (#711) üzenetére


oszy
veterán

Sajnos ezt nem igazán értem. :) Hogyan kellene csinálni, hogy jó legyen és én is megértsem? :D

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#715) oszy


oszy
veterán

A lengyel regnél fizetnék, de nem fogadja el a magyarországi város irányítószám párost. :F

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#716) freelancer68 válasza oszy (#715) üzenetére


freelancer68
tag

Az országot átállítottad Magyarországra?

(#717) pourri


pourri
aktív tag

Valaki segítsen, mert nem értem, mi ez a lengyel amazon előfizetés trend? :D

(#718) zeon.hu válasza pourri (#717) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Tudsz venni éves előfizetést, asszem most kb 4000 Ft-ért.

#?*@&!

(#719) sopruk válasza pourri (#717) üzenetére


sopruk
aktív tag

(#720) pourri


pourri
aktív tag

Köszönöm szépen mindkettőtöknek a választ! :)

(#721) Balerik válasza pourri (#720) üzenetére


Balerik
aktív tag

Valaki már átváltott a lengyel oldalra?

Elmúlik.

(#722) blueye válasza Balerik (#721) üzenetére


blueye
veterán

Sokan használják, ez kiderült itt is és a best buy topic-ból is.

(#723) zseko válasza sopruk (#719) üzenetére


zseko
veterán

Ez a 'rendes' Prime tagság előfizetés, annak minden előnyével? Mert ugye a hülye elnevezéstanjuk miatt nem igazán egyértelmű...

HR24.hu

(#724) gangstagergo válasza zseko (#723) üzenetére


gangstagergo
senior tag

Hátha ez segít [link]

(#725) Spec válasza gangstagergo (#724) üzenetére


Spec
őstag

Elég jó deal (-nek tűnik elsőre), de vajon ha visszaállítom/állíttatom a régiót magyarra, akkor meddig marad meg? Mert amúgy meg eléggé idegállapotba kerülnék, ha egy évig a lengyel feliratokat kellene néznem. És akkor amennyivel olcsóbb így, azt nyugtatóra kellene elköltenem. Az úgy már nem érné meg :DDD

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#726) gangstagergo válasza Spec (#725) üzenetére


gangstagergo
senior tag

4kg kenyér ára vagy egy gyorsétterem páros ebédje a tét:DDD

Korábban az egyik fórumtársnak köszönhetően van egy szűrési opció Amazonon ahol látható mihez van szinkron és felirat. [link] Kivétel ez alól a magyar gyártású filmek mert azok nincsenek a lengyel primevideon.

[ Szerkesztve ]

(#727) zseko válasza gangstagergo (#724) üzenetére


zseko
veterán

Az oké, csak a linken egyértelműen a Prime van, még a lengyel szöveg lefordítása nélkül is láthatóan.

Ez meg egyértelműen azt írja:

Jakie korzyści oferuje Prime?
Prime oferuje Ci darmową i szybką dostawę milionów produktów, nawet następnego dnia, bez minimalnej kwoty zamówienia, do domu, Paczkomatu i punktów odbioru. Ciesz się również najlepszą rozrywką - setki filmów i seriali, darmowe gry PC, materiały in-game i darmową comiesięczną subskrypcją kanału Twitch. Prime to również dostęp do najlepszych okazji w tym corocznego wydarzenia Prime Day.

Milyen előnyöket kínál a Prime?
A Prime több millió termék ingyenes és gyors kiszállítását kínálja Önnek, akár másnapra is, minimális rendelési összeg nélkül, otthonába, a csomagküldő szolgálathoz és az átvételi pontokra. Emellett a legjobb szórakozási lehetőségeket is élvezheted - több száz filmet és tévésorozatot, ingyenes PC-s játékokat, játékon belüli tartalmakat és ingyenes havi előfizetést a Twitch csatornára. A Prime a legjobb akciókhoz való hozzáférést is jelenti, beleértve az éves Prime Day eseményt is.

Co jeśli posiadam już subskrypcję Amazon Prime Video?
Prime Video jest częścią programu Amazon Prime. Jeśli posiadasz subskypcję Amazon Prime Video, możesz ją anulować i dołączyć do Amazon Prime na Amazon.pl.

Mi van, ha már van Amazon Prime Video előfizetésem?
A Prime Video az Amazon Prime program része. Ha már van Amazon Prime Video-előfizetése, lemondhatja azt, és csatlakozhat az Amazon Prime programhoz az Amazon.pl oldalon.

Na most, ami miatt ez esetleg engem izgatna, hogy emlékeim szerint a Prime-al jár havi két könyv, vagy hanganyag, ingyen, ha jól emlékszem... Plusz alapból is ingyen olvashatóak, hallgathatóak a könyvek meg a hanganyagok. Persze ez a német és az angol, amerikai oldalon a biztos.

HR24.hu

(#728) Spec válasza gangstagergo (#726) üzenetére


Spec
őstag

Igen, ezt a szűrési opciót pont én dobtam be ide :)
Amúgy nem is ez aggaszt alapvetően, hanem a régióval kapcsolatos vacakolás. Pl. mikor vettem a 4k Stickemet, akkor az is elég kellemetlen volt, hogy nem tudtam beállítani a régiót, és csak utazó módban volt hajlandó elindulni a Prime Video. Csak az Amazon support tudta átrakni magyarra, nem kis pöcsölést követően.
Nem vagyok benne biztos, hogy ha most lengyel előfizut veszek, akkor ez nem fekszi-e meg a gyomrát. Ha meg vissza akarnám rakatni magyarra a későbbiekben ,akkor meg lehet ezzel "lövöm magam lábon", mert látná a support, hogy itt valami nem kerek, és lehet letiltanák az előfizut.

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#729) gangstagergo válasza zseko (#727) üzenetére


gangstagergo
senior tag

Engedd el az Amazon Prime szolgáltatással járó extrákat amiről tudod, hogy valahol valamelyik országban müködik. Itthonról nézve ezért az éves előfizetésért kapsz Prime videot és Prime Gaminget.

Spec
Hálás köszönet a linkért :R Nálam LG WebOs-n, telefonon ( és amíg volt Mi Box S-em ) minden flottul megy. De lehet célszerű lenne most kipróbálnod a török verziót :DDD

(#730) blueye


blueye
veterán

Éppen lengyel free trialon vagyok (még 26 napig) és most kaptam egy 289.94 HUF (3.59 PLN) terhelést.
Miért számlázhattak?

(#731) Luissimo válasza blueye (#730) üzenetére


Luissimo
veterán

Unjàk màr a zingyenèlèst :))

(#732) blueye válasza blueye (#730) üzenetére


blueye
veterán

Necces, Amazon chat azt mondja hogy nem ők voltak, nincs is nyoma az Amazon accountomon. A Revolut viszont Amazon Prime-ot ír.

(#733) zseko válasza gangstagergo (#729) üzenetére


zseko
veterán

Tudomásom szerint a könyvek, hanganyagok itthon is működnek, persze ingyen szállítás és egyéb nyilván nem.

HR24.hu

(#734) blueye válasza blueye (#732) üzenetére


blueye
veterán

Figyeljetek az Amazon terhelésekre, 2x is hosszan chateltem velük. Először tagadták hogy ők terheltek volna és a Revoluthoz küldtek, másodszor nem tudott segíteni a chat és továbbküldte egy "experthez", majd most késő délután sztornózták a terhelést.

(#735) AcCEsS válasza blueye (#734) üzenetére


AcCEsS
senior tag

Nálam is megjelent a terhelés 3.12zl = 252.12Ft értékben

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#736) blueye válasza AcCEsS (#735) üzenetére


blueye
veterán

Te sem tudod h miért, ugye?
Nem az összeg riasztó, hanem az hogy az Amazon Help chat sem tudta h mi az :(
Javaslom h chatelj velük te is!

[ Szerkesztve ]

(#737) darkrock válasza AcCEsS (#735) üzenetére


darkrock
aktív tag

Nekem is jött tegnap a terhelés, de ma sztornózták.

(#738) blueye válasza darkrock (#737) üzenetére


blueye
veterán

Az jó, akkor talán rájöttek (talán a példám alapján).

(#739) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Ez a fizetőeszköz terhelése. Ezzel ellenőrzik, hogy a következő díjfizetéskor a megadott fizetőeszköz terhelhető lesz-e. De ez nem Amazon sajátosság. Ez nagyon sok hrlyen így van.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#740) blueye válasza l.skywalker (#739) üzenetére


blueye
veterán

Ez nem az volt, az ellenőrzés megtörtent amikor a Prime-ot indítottam, ez a terhelés napokkal utána jött.

(#741) Moby


Moby
addikt

Ettől a lengyel hülyeségtől meg lehet szabadulni valahogy? Szerencsére a triallal indult el, ehhez így ez nem tud elég olcsó lenni (ha fizetnének érte se), le is mondtam, de most május 8-ig megy. Azután vajon vissza tudok menni a magyarra?

(#742) AcCEsS válasza blueye (#740) üzenetére


AcCEsS
senior tag

Így van, volt előtte egy ellenőrzés is, látszik a Revolut előzményeiben. Egyelőre még nem sztornózták, de a Revolut azt írja, ha 21-ig nem emeli le kereskedő, akkor visszakerül az egyenlegre.

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#743) stickermajom válasza Moby (#741) üzenetére


stickermajom
addikt

A lengyel hülyeség miben merül ki?

(#744) Moby válasza stickermajom (#743) üzenetére


Moby
addikt

Lengyel thumbnailekben, lengyel leírásokban, és csak lengyelül elérhető filmekben.

(#745) stickermajom válasza Moby (#744) üzenetére


stickermajom
addikt

Köszi! A thumbnailek nekem is feltűntek, de azzal együtt tudok élni. Csak lengyel filmbe nem futottam még bele, sok van belőlük?

Egyelőre a próbaidőszakom pörög csak.

(#746) Spec


Spec
őstag

Ide is beszúrom, hátha érdekel valakit: https://prohardver.hu/tema/hbo_go_od_topic/hsz_8718-8718.html

Illetve lenne egy kérdésem. A Star Trek: Picard eddig a Prime-on ment, és úgy tudom a 3. évad is a Prime-ra jött ki. Lehet tudni róla valami, hogy a SkyShowtime-on elérhető lesz-e? Elvégre az is Paramount+ produkció, ami a SkyShowtime-on belül megy. Illetve, hogy a Star Trek: Discovery esetleg elérhető lesz-e SkyShowtime-on? Akinek esetleg van már SkyShowtime előfizetése a klasszikus sorozatok (TOS, TNG, DS9, VOY, ENT) mind fent vannak, és van magyar szinkron hozzájuk? Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#747) Moby válasza stickermajom (#745) üzenetére


Moby
addikt

Nem tudom megmondani, lehet ki lehet szűrni, de feldobott egy filmet, amit gondoltam megnézek (Moonfall), erre csak lengyel nyelven, és lengyel textel érhető el. Inkább fizetek havi 400Ft-al többet, de én ilyeneket nem akarok.

(#748) zeon.hu válasza Moby (#744) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Akkor egyáltalán nem éri meg, havi 899 Ft-ért inkább magyar/angol (többségében).

#?*@&!

(#749) Moby válasza zeon.hu (#748) üzenetére


Moby
addikt

Igen, erről beszélek. De ugye hiába mondtam le a trial időszakban, az május 8-ig él. És a kérdés az volt, hogy azuitán visszaáll-e minden a rendes kerékvágásba, mert most hogy megy a lengyel trial, akárhova lépek be, mindenhol ezt a lengyel felületet kapom. Mondjuk ha nem lesz más, elásom ezt az amazon accot, és csinálok másikat.

(#750) Harbinger85 válasza Spec (#746) üzenetére


Harbinger85
aktív tag

A Picard most is Prime Video-n megy, szerintem Európában tuti, tegnap néztem a 9. részt. Lower Decks dettó. SkyShowtime-on jelenleg "csak" a teljes TNG és az új Strange new Worlds eddigi 1. évadja elérhető.
Kérdéses meddig marad a Picard és Lower Decks Prime Video-n, illetve idehaza jön-e Sky-ra a többi Trek: TOS, TAS, DS9, VOY, ENT és a Discovery.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.