Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#301) l.skywalker válasza MikeWazowski (#298) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Úgy rémlik le kell járnia a trial időszaknak a Prime Sub-hoz.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#302) MikeWazowski válasza l.skywalker (#301) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Igen, tuti az lesz.:R

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#303) fincus


fincus
friss újonc

Sziasztok segitséget szeretnék kérni,a primre szeretnék elöfizetni,de elakadok amikor a bankartyat ellenorzi,es keri hogy irjam be az sms be kapott jelszot meg az online jelszot.Na ezt viszont azt sem tudom mifan terem.tehat mi az az online jelszo? Koszonom

(#304) l.skywalker válasza fincus (#303) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Szia. A https://www.primevideo.com/ oldalon kell előfizetni és kell hozzá egy Amazon fiók (amit regisztrációkor valószínűleg létre is tudsz hozni). Szerintem ennek kérheti a jelszavát.

Amennyiben nem, akkor ez a bankkártyát kibocsájtó pénzintézethez tartozó SMS kód és online jelszó lehet még, ebben mi itt nem fogunk tudni viszont segíteni.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#305) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

A júniusi Prime Gaming tartalom elérhető az előfizetőknek:
Prime Gaming (amazon.com)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#306) Harbinger85 válasza fincus (#303) üzenetére


Harbinger85
aktív tag

Üdv!
Szerintem az a jelszó a bankod által küldött jelszó lesz, mert online kártyás fizetésnél szokott jóváhagyó SMS-t küldeni.

(#307) Chris0321


Chris0321
addikt

Hello.
Most néztem volna a Boys 3-ik évad 3-ik részét, magyar szinkronnal. Viszont hiába az volt beállítva valami más nyelven ment a beszéd. Elvileg jeleztem a problémát.

(#308) pozsoka válasza Chris0321 (#307) üzenetére


pozsoka
aktív tag

Állítsd át szlovákra, egy másik sorozatnál is volt ilyen.

Lehet, hogy hülye vagyok, de okos nem!

(#309) Chris0321 válasza pozsoka (#308) üzenetére


Chris0321
addikt

Végigpróbáltam az összes hangsávot, nem találtam közte magyart. Torrentoldalon sincs fenn, csak az első két rész magyarul.

[ Szerkesztve ]

(#310) pozsoka


pozsoka
aktív tag

Akkor, talán még nem készült el.

Lehet, hogy hülye vagyok, de okos nem!

(#311) Chris0321 válasza pozsoka (#310) üzenetére


Chris0321
addikt

A választható nyelvek között van a magyar de nem magyarul beszél.

(#312) pozsoka válasza Chris0321 (#311) üzenetére


pozsoka
aktív tag

Értem, de nem biztos, hogy olyan ütemben készül el a szinkron, ahogy felkerül egy rész, hbo-nál is így van sokszor.

Lehet, hogy hülye vagyok, de okos nem!

(#313) Chris0321 válasza pozsoka (#312) üzenetére


Chris0321
addikt

Az adott résznél lehet kiválasztani a magyar szinkront. Plusz egybe került fel a 3 első rész, így furcsa lenne ha az egyikről lemarad a szinkron.

(#314) bnorci71 válasza Chris0321 (#313) üzenetére


bnorci71
addikt

Picard is mintha lett volna fent magyar felirat nélkül
még itt írtam talán most meg van rajta...
de lehet én néztem anno féltre valamit nem tudom
bár ugye ott akkor nem volt választható se...

[ Szerkesztve ]

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#315) Chris0321 válasza bnorci71 (#314) üzenetére


Chris0321
addikt

A Picard első évadán van felirat, később került fel rá. A másodikon nincs. Nem tudom hányszor néztem már hátha felkerül arra is, így nem tudom megnézni.

[ Szerkesztve ]

(#316) Steven King


Steven King
csendes tag

Sziasztok! Az Amazon Music milyen formában használható. Kezdő vagyok még prime fronton. A trial időszakon már túl vagyok és így is próbáltam, de így sem tudtam működésre bírni. Mit rontottam el vagy hogyan használhatnám?

(#317) Shame21


Shame21
csendes tag

Szia! Szerintem elő kell rá fizetni mint a prime video-ra. Ha jól láttam 10euro/hónap.

üdv

(#318) Harbinger85 válasza Shame21 (#317) üzenetére


Harbinger85
aktív tag

Mobilon én 4.99 euró/hó az ára, kicsit "drága", mert ez cirka ~2000-2100 Ft. Talán még ezt a zeneszolgáltaót nem próbáltam, tartalékolom azt a 30 napos triált.

(#319) classic B


classic B
aktív tag

Sziasztok!

Ezt írja a főoldal:
Élvezzen exkluzív, saját gyártású Amazon Original-tartalmakat, népszerű filmeket és tévésorozatokat **899 ** Ft/hónap áron. Kezdje nézni most, lemondhatja bármikor.

Tehát az előfizetés 899 Ft/hó, de mi a csillagos rész? Nekem úgy rémlik áremelésről is volt szó a közelmúltban. Most akkor mi a helyzet?

(#320) l.skywalker válasza classic B (#319) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Szerintem arra vonatkozik, hogy addig ennyi, amíg le nem mondod. Ha lemondod utána már csak drágábban tudsz újra előfizetni.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#321) Jankó7 válasza Chris0321 (#307) üzenetére


Jankó7
csendes tag

Hello!
Kaptál választ a problémára?

(#322) Chris0321 válasza Jankó7 (#321) üzenetére


Chris0321
addikt

Hello.
Sajna nem, megnéztem felirattal mert már kinn van a 4-ik rész és holnap jön az újabb.

(#323) headhunter


headhunter
addikt

(#324) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Prime Video's new big-budget soccer documentary voted worst show of all time | TechRadar

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#325) #23310336


#23310336
törölt tag

Azt lehet tudni, hogy a tartalmaknak kb hány százaléka lehet szinkronizálva magyarra ill. lehet erre esetleg szűrni valahogy?

(#326) l.skywalker válasza #23310336 (#325) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A szinkronizált tartalom elenyésző. Inkább a magyar felirat jellemző

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#327) headhunter


headhunter
addikt

1. Külön lehet regisztrálni a 7 vagy 30 napos free csomagra? (Amazon Prime, Prime Video?)
2. Regisztrációkor mennyit vonnak le? (Free 30 vagy Free 7 nap)

(#328) Imi1981


Imi1981
veterán

Sziasztok! Elvileg a 30 napos próbaidőre regisztráltam de mégis csak 7 nap lett. Végülis nem érdekel annyira csak nem értem miért lett így?
A kérdésem hogy ez a 899 Ft-os havidíj ez nem csak 1-2 hónapig van hanem ennyi a rendes havidíja? Mert ennyit simán megér ha nem értelmeztem félre és mégsem 899 Ft a továbbiakban.

(#329) bnorci71 válasza Imi1981 (#328) üzenetére


bnorci71
addikt

nem tudni meddig lesz
januártól nekem ennyi meg mindenkinek aki ennyiért regisztrált,

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#330) Imi1981 válasza bnorci71 (#329) üzenetére


Imi1981
veterán

Volt drágább vagy ezzel a havidíjjal indult Magyarországon? Amúgy szerintem nem rossz. Van azért szinkronizált tartalom is meg feliratost is nézek. Nekem van netflix, Disney + és hbo max is és így mondom azt, hogy nem rossz. . Ennyiért simán megéri. Azt hittem drágább.

(#331) bnorci71 válasza Imi1981 (#330) üzenetére


bnorci71
addikt

nem tudom én ezen az akciós áron regisztráltam, de talán ennyivel is indult.
Én a Jack Ryan és a Jack Reacher sorozatokon kívül nem is tudom mit néztem ott, ja Pink filmet meg a Ramstein koncertet.
Jelenleg nem agyon van idő sorozatozni, majd a téli hosszú estéken. De oda is lesz bőven betárazva sorozat.

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#332) l.skywalker válasza Imi1981 (#328) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Szerintem ez az ára addig amíg le nem mindig. Mielőtt lett volna forintos ár azelőtt 5,99€ volt

Nekem 2021 január óta ennyi

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#333) Imi1981 válasza l.skywalker (#332) üzenetére


Imi1981
veterán

Akkor még egy jó ideig ennyi marad valószínű . Örülök neki csak meglepő volt, hogy ilyen olcsó. Még a hbo max akciósan is drágább volt 1500 Ft pedig az is nagyon jó ár. Sűrűn nincs időm (inkább kedvem mert addigra fáradt vagyok) sorozatot nézni úgyhogy eltart egy ideig míg vegignézem azokat amik érdekelnek.
Kösz mindkettőtöknek! :R

(#334) Luissimo válasza bnorci71 (#331) üzenetére


Luissimo
veterán

Man in the High Castle

Tudom javasolni a sorozatot :K
Meg a Goliath-ot,
Meg az Expanse-t.

[ Szerkesztve ]

(#335) bnorci71 válasza Luissimo (#334) üzenetére


bnorci71
addikt

Igen a The Expanse megvolt csak kifelejtettem, mert 4 évadott virágboltból néztem
Man in the High Castle, na az régen listás, csak hát az idő.....

Most a The Blaklist-e nézem a konkurenciánál még van 3 vagy 4 évad. A nejemmel neki kellene kezdeni az Outlandernek az elejétől és akkor még ott van amit Disney rákszabadított SW :)

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#336) Luissimo válasza bnorci71 (#335) üzenetére


Luissimo
veterán

Jaja,
Outlander, Blacklist, mindkettő megvolt szintén, plusz a Peaky Blinders, na, arra is rálelhet kattanni😡
De ez ekmásik platformon vannak🚴

[ Szerkesztve ]

(#337) jgy999 válasza Chris0321 (#315) üzenetére


jgy999
csendes tag

Picard második évadán megjelent a magyar felírat. Az első két epizódján biztosan.

(#338) Chris0321 válasza jgy999 (#337) üzenetére


Chris0321
addikt

Köszönöm, már nagyon vártam. :C

(#339) Apa+Fia válasza jgy999 (#337) üzenetére


Apa+Fia
aktív tag

Ez jó hír,köszönjük! :C

Apa csak 1 van!

(#340) dino_m válasza jgy999 (#337) üzenetére


dino_m
senior tag

Lehet, hogy mégis érdemes nekik visszajelzést küldeni? Pár napja írtam rájuk, hogy a Picard s02-höz hiányzik a magyar felirat. És íme, itt van! :DD

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#341) venom8888


venom8888
őstag

Sziasztok. Van ezen a prime videon magyar nyelvu filmek? Mert idaig egyet sem talaltam, mind angol.

(#342) bnorci71 válasza venom8888 (#341) üzenetére


bnorci71
addikt

van

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#343) Chris0321 válasza jgy999 (#337) üzenetére


Chris0321
addikt

Elkezdtem nézni, már csak az utolsó résznél nincs felirat de remélem hamarosan oda is felkerül.

(#344) lafaty80 válasza Chris0321 (#343) üzenetére


lafaty80
őstag

Én is azt várom már szerintem 1-2 hete :DDD de valamiért csak nem akar jönni...

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#345) ferenck válasza lafaty80 (#344) üzenetére


ferenck
senior tag

Én kb. 1 hónapja jeleztem az ügyfélszolgálatnak chaten. Megértette, mondta, hogy jelzi az illetékeseknek. Azóta nem történt semmi.

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#346) jgy999 válasza ferenck (#345) üzenetére


jgy999
csendes tag

Akik meg tudják oldani azok találnak az utolsó részhez feliratot az opensubtitles.org-on.

A következők olvashatók a neten:
A 3 évadot Paramount+ mutatja be, itt lesz a Star Trek: Discovery 5. évad is.
A Paramount+ a terv szerint ősszel induló Skyshowtime-hoz tartozik, sztem Prime-on
nem lesznek ezek.

(#347) Apa+Fia válasza jgy999 (#337) üzenetére


Apa+Fia
aktív tag

Már csak a 10. kellene!

Apa csak 1 van!

(#348) lafaty80 válasza jgy999 (#346) üzenetére


lafaty80
őstag

Ok, és azt hogy teszem be az appba?

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#349) jgy999 válasza lafaty80 (#348) üzenetére


jgy999
csendes tag

Én 2 megoldást ismerek.
-kodi alatt működik a Prime Video plugin(Sandman79 repo) itt a feliratoknál lehet
hozzáadnia letöltött file-t. Ezt használtam én is.
-Chrome böngészőnek van felirat kezelő bővítménye(Substital) a web áruházból letölthető.
Lehet más böngészőnek is van hasonló bővítménye vagy ez is működik ott.

(#350) vepe


vepe
senior tag

Sziasztok,

Amazon Prime videó ugyanúgy működik mint pl.a Netflix?
Tehát 899ft havidíj mellett korlátlanul nézhetem a tartalmat ahányszor akarom?Nincs semmilyen plusz költség?Gondolok itt pl többszöri megtekintés után nem számolnak fel plusz díjat?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.